Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Büyük

Oldal: 123456789
Dátum: 2011.02.10. 08:01:43
Nem tudom elég gyengus lé/tp aránynak tűnik a csatád.
Ez kicsit jobb:

A csatában összesen 6308 sebzést okoztál, és 3753 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, de ellenfeled túl gyenge volt, nem kapsz sem lélekenergiát, sem tapasztalati pontot.

A csatában összesen 2683 volt lészívásom..Ez nulla tp-ért 2683 lé.

Ez mintha kicsit jobb lé/tp arány lenne.
Dátum: 2010.11.21. 10:58:29
Én tudtam rosszul:

A lélekszívás a V3-mon igazodik a 3-mas világ szabályaihoz. A portyázáshoz hasonlóan, számítanak egy arányt az áldozat győzelmei és vereségei alapján, és ha több veresége van, akkor ezzel az arányszámmal szorozzák az elszívott LE-t (de min. 0,2-vel). Tehát az eddigi 1x szorzó helyett (0,2..1) közötti szorzót használnak, az ellenfél győzelem/vereség arányától függően (csak a 3-mas világon). Miklós hozzászólása 2009.11.18
Dátum: 2010.11.21. 10:51:41
Idézet: Smargd Harcos - 2010.11.21. 10:44:55


Wiki:
A lélekszívott lémennyiségre is hat egy *( A VESZTES nyert / vesztett csatái , de minimum 0,2 és maximum 1!) szorzó!


Ezt hol találtad?
Lehet akkor én is rosszul tudom.

Meg kell kérdezni Birkát.ha valaki ő biztos tudja.
Dátum: 2010.11.21. 10:49:46
Idézet: Smargd Harcos - 2010.11.21. 10:44:55
Sajnos számít LÉ-szívásnál is a csata arány!


Semmit sem számít a lé szívásnál a csata arány.
A nálad lévő lé mennyisége már igen.
Ha jól emlékszem a nálad lévő lé 20% át szívhatod el max.Ahhoz,hogy sok lét szívj el lét is kell vigyél.
Tegnap óta 50 pp és 250 csp elhasználása után:Te eddig 1 térképdarabot találtál.
Varázsvessző van szaki nincs.Egyelőre keményen húzom le a csapatot de a Miklós szerint teljesen korrekt randommal nem tudok sajnos mit kezdeni.
Dátum: 2010.11.10. 13:10:03
Nem egészen nem ajánlotta fel.Tett rá utalást de nem írta,hogy konkrét.Jelenleg még ott tart a dolog,hogy nerfeli mindenképp és nem tudjuk mi lesz a vége.

Másodszor szerinted ha nem kompenzál és én buktával jövök ki a dologból,hogyan bízzak ezután benne,hogyan vegyek bármit is ha bármikor elveheti ha kedve tartja?
Nem hinném,hogy így bárki szeretne játszani.
Én csak a játék adta lehetőségeket használtam ki becsületesen játszottam de azt azért nem szeretném,hogy valamiért fizetek és ezek után még hátrány is ér.
Jó lenne végre megérteni,hogy nem hozta vissza az inspirátor az árát nem,hogy plusszt termeljen fél év alatt.

Holnap mi lesz?Holnap a szívósság övét veszik el az emberektől?Elég durva cucc ha nem az inspirátort akkor azt vettem volna meg.
Dátum: 2010.11.10. 12:40:19
Azért ez a futóversenyes példa így nem igazán jó.

Mert nem kap az elején senki biciklit se rollert.Hanem azt te erőforrásárt kapod ha beáldozod.Ha elindulunk a versenyen te futhatsz egyből előre a cél felé.De van egy olyan lehetőség,hogy ha visszafele szaladsz növelve a versenytávot pár kilométer hátrafutás után találhatsz egy tárolót ahol vannak biciklik,rollerek és más közlekedési eszközök.
Amivel a futók után eredhetsz és behozhatod majd elhagyhatod őket.
Ez a lehetőség ugyebár mindenki előtt nyitott volt.
Miért nyerték azok az erősebb tárgyakat akik nyerték?
Elég egyszerű mert ők többet tettek érte.Mit is értek ez alatt?Azt,hogy bizony KŐKEMÉNYEN FIZETTEK a játékért.Mert az aukciós házból mindenki csak két dukátot szerezhet.A térkapuból is kb egyformán kéne esnie a cuccoknak.Szerezhet még dukátot mindenki epik cuccok eladásából de ugyebár azt is lekorlátozták így azt a tízegynéhány darabot eladásra azért megszerezheti aki akarja és áldoz rá őskövet vagy kiégettet ha összelopja.
Több dukátot csak az ismétlődős küldikből szerezhetsz mint a többi játékos.Viszont az csak akkor megy ha fizetsz érte keményen.Úgy,hogy veszed az ősköves cuccokat az állatokra őskőért sajtolsz,őskőért térkapuzol,megveszed az ősköbe kerülő legjobb tárgyakat amik segítik a küldidet.
Ha megvan a kellő dukát megveheted az aukción azt a tárgyat amit Miklós betett bárki számára elérhető volt a játékban és nem tehetek arról,hogy mikor betették a JV nem tesztelte ki kellőképp a tárgyat,így nem érzem úgy,hogy a nehezen megszerzett tárgyért engem kéne büntetni főleg,hogy tetszik vagy sem fizettem is érte és egyenlőre még a saját árát sem termelte ki a tárgy nemhogy plusszt adott volna..
Bármit megvehettem volna ekkora licitért ami még jó ideig ill a nerfelééig termelné a hasznot.
Elhiszem,hogy erős azért is vettem meg de szerintem sokkal korrektebb lett volna kitalálni azoknak valami kompenzációt akiktől el akarom venni ill használhatatlanná akarom tenni számukra.
Én nem értem ezt a hozzáállást játszottam több külföldi tulajdonban lévő online játékkal is és úgy érzem ott azért ennél korrektebben álltak a játékosokhoz mert pontosan tudják,hogy belőlük élnek,és nem az volt a cél,hogy elkedvtelenítsék és törlésre ösztönözzék őket hanem inkább próbáltak kedvet csinálni a játék folytatásához,megtartva a vásárlót amiből a profitjuk van.
Dátum: 2010.11.09. 22:10:13
Sajnos eddigi tapasztalataim alapján nem várható, hogy ennyire korrekten oldódik meg a probléma megoldás

Én személy szerint benne vagyok egy jókeresitesben, legalább egy top licitem nem megsemmisül, csak átalakul.
Dátum: 2010.11.09. 20:37:16
Miklós!

Én az előző találkozón vettem az inspirátort.Elég sokáig gyűjtöttem rá a dukátot egész pontosan 1150-et fizettem érte.Ez könnyen kiszámolható,hogy 5750 csp be került mert két dukátot 5 csp-ért kaptam az aukciós házi munka után.Kb 2000-et hozott eddig vissza belőle még mindig közel 3750 cs a mínuszom ebből a rettentő táp cuccból.Plusszt csak ezután termelt volna.Persze hosszútávra terveztem ha nem működött volna vf-el akkor nem kellett volna.Én nem tudom ez hol lett volna nekem táp eddig.
Ha te megváltoztatod a tárgy tulajdonságát mert olyan kedved van akkor remélem visszaváltod a tárgyat ami innentől számomra használhatatlan(nem nem akarok a térkifordító lötyikkel szórakozni úgy is nerfelni fogja azt is ha látja,hogy működik) és visszaadod a dukátjaimat ill természetesen csökkentetheted a számukat azzal amit azóta visszatermelt a tárgy.

Vagy ha ez úgy érzed nem megoldható elég ha visszafizeted nekem azt az összeget amit a játékra költöttem idáig.Nincs meg az össz csekk és talibefizetési papír,elég ha azt visszaadod ami megvan még és tudom bizonyítani a befizetést.Ugyanis te egy szolgáltatást nyújtasz amiért én fizetek én lennék a vevő aki eltart téged és nem érzem úgy,hogy nekem kéne megfizetnem a te meggondolatlan döntéseidet és hibás játékfejlesztéseidet.Ha megveszek a boltban egy leértékelt terméket nagyon szuper áron a boltos sem rohan utánam és cseréli ki a parkolóban egy vacakabbra mondván ezért a pénzért jó lesz neked ez is.
Eleje óta játszom a v3-on fizettem érte nem keveset sosem szóltam semmit eddig pedig 1-2 döntésed igen hátrányosan érintett már és kinyílt tőle a bicska a zsebemben de befogtam és küzdöttem tovább.Viszont elegem van,már nincs kedvem birkaként hallgatni,fizetni és küzdeni tovább.Vagy a dukátjaimat add vissza és vedd vissza a tárgyat veszek majd helyette valami amit használhatok a következő nerfelésedig vagy a pénzem add vissza és törölheted saját kezűleg a karim én meg keresek egy másik játékot ahol megbecsülik a játékosokat akik eltartják a fejlesztőket.

----

Elnézést mindenkitől valóban elrontottam a számolást,valóban 2850 csp-be került az 1150 dukát.Ettől függetlenül a fent leírtakhoz tartom magam.Még mindig nem termelte ki az árát nem,hogy plusszt termeljen.
1200 elég kevésnek tűnik.Valami 1500 körül vitte a legutolsót az aukción Dorina.
Dátum: 2010.10.28. 10:35:03
Biztosíthatlak afelől,hogy én vagyok a tökeredeti Büyük.

És,hogy az aktuális témához is hozzászóljak.Szerintem egyáltalán nem probléma,hogy valaki 1-2 év játék után törli a karakterét.Ha egy játék 1 vagy 2 évre leköt valakit az szerintem nem rossz eredmény.
Nem hinném,hogy valaki egy játékkal tölti el az egész életét,és sokan nem szeretnék ha más vinné tovább a felépített karakterét és inkább törli.
Nem egy játékkal játszottam már és ha meguntam töröltem az ottani karakteremet.Nem azért mert rossz lett volna a játék vagy a társaság csupán ki szerettem volna próbálni mást.És mivel az időm véges nem játszhatok egyszerre sok játékkal.
Oldal: 123456789