Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Büyük

Oldal: 123456789
Dátum: 2016.08.22. 14:26:27
Azt hazudozol amit akarsz te gyerek,te vagy a szerver bohóca úgy is.Mi is rommávertünk titeket és senki sem segített nekünk,csak te képtelen vagy elviselni ha nálad jobb valaki,pedig jó lesz ha lassan hozzászoksz mert nagyon gyengén tolod, meg amúgy sem te vagy a taktikus a klánotokban csak egy száját jártató majom, aki több kárt csinált eddig ott mint hasznot.De ha még sokat akarsz itt emberkedni a fórumon,esetleg kiugrunk a katából megint elkenni a szádat aztán majd jártathatod.
Dátum: 2016.07.20. 07:47:58
Nem kaptunk semmit!
Dátum: 2016.07.08. 14:03:08
Igazából ha nem álltunk háborúba a Kh-val akkor az össz klón közül akit láttam csak 3 tól tudtam lét szívni.
Blade1977,a saját és Nexo klónjától.Más klóntól én nem tudtam 240% lészívással amin erősen csodálkoztam mert ez azt jelentette,hogy mindenki más ennyire felhúzta a projekciót.
Háborúban lehetett tőlük lét szívni, de mióta nem kapják meg a csatlósbónuszokat amit a karakterek kapnak nagyon gyengék a kh klónok a legtöbb varikörben lefekszik( ez nem sokat segít a krit ütéses vagy kábító küldiben), főleg,hogy háború esetén ugye mindig 100% ot ír az állapotukra így abból sem lehet következtetni az életükre.
Dátum: 2016.07.07. 08:41:25
Idézet: Miklós - 2016.07.06. 10:17:35
A változások programozását befejeztük, még tesztelünk. Holnap délben fogjuk beélesíteni, ebből a leglényegesebb, hogy akkor holnap déltől már a lélekszívás nem csak töredék LE-t vesz el, úgy készüljetek.


Köszönjük amiért ennyire előkelő helyen áll nálatok a v3-a szerver,hogy csak ezzel foglalkoztok és ez a legfontosabb minden más ráér még.
De érdekelne a többi probléma mikor lesz javítva például a lopás módosítása aminek nagyon sokan örülnének.
Illetve ami szintén rég felmerült már de a szőnyeg alá lett söpörve,hogy valaki ne ücsöröghessen milliárdokon arra várva,hogy 95% olcsósítással költhesse el a léjét így fölénőve mindenkinek.
stb.stb.

Miért hagytok nyitva bizonyos kiskapukat és zártok le másokat?
Nem egyenlő minden játékos?
Nem mindegy ezekszerint melyik kiskapu épp kit érint,és ki húz belőle hasznot?
Dátum: 2016.07.04. 11:56:25
De megnéztem.
Viszont azt a karit ahogy nézem csak a fétisért csináltad,nem úgy néz ki mint ha komolyan tolnád.Legalább olyan acélos kari mint az én fétises karim a 6-oson.
Nem kötöttem bele a játékstílusodba, jó játékosnak tartalak,figyeltem hogy játszol.Ott üldögélek mögötted a 25-ös szint második embereként.(bár már nem játszva katában)
De azt meg kell értsd nem a szinte alig játszó,alacsony szintű, nagyon extrém stílusban fejlődő játékosokra fejlesztik a játékot,és valószínű az akcióknál sem ők a célcsoport.
Dátum: 2016.07.04. 08:11:34
Csúnya is lenne ha 25-ös szinten üldögélő pókok döntenék el mi a jó a rendes tempóban haladó játékosoknak,mert hogy azok neki nem jók.Maradjunk annyiban,hogy jóval kedvezőbb ez az akció mint a találkozós volt.
Próbálj meg az évenkénti 2-3 szintnél gyorsabban haladni,és jóval több dolog lesz hasznos számodra a játékban.Vagy ha jó neked ezen a szinten,akkor legalább hagy döntsék el helyetted a normál tempóban haladók mi a jó nekik.
Dátum: 2016.06.15. 10:29:34
Idézet: Emishi - 2016.06.14. 22:10:21
A problema gyokere megint az elkenyelmesedes. Nincs ajandek, sir a gyerek


Nem tudom nem észrevenni,hogy itt leszólod akik szeretnének smaragdszelencét de a játékfejlesztés topikban te azért sírsz,hogy neked tegyék elérhetővé az ultra implantot mert te nem akarsz évekig pörgetni érte mint mások.
Légy szíves meséld el nekem,hogy mi a különbség közted aki az Ultra implantot szeretné és azok között akik a smaragdszelencét szeretnék,mert én nem látom miért előrébbvaló a te kérésed másokénál. Szerintem csak elkényelmesedtél.
De úgy magyarázd el légy szíves, hogy egy hülye gyerek is megértse,mert egyenlőre én nem igazán értelek téged,nem vagy következetes.
Dátum: 2016.06.13. 12:58:56
Idézet: Lelkes999 - 2016.06.13. 12:44:55
Gratulálok a Bregan Daerthe győzelméhez, nagyon tanulságos volt mindannyiunknak...

Köszönjük de igazán nincs mihez.Nem voltak azonosak a feltételek,egy 3 fős szövinek akiket a karakterfejlesztés nem érdekel csak az szb, túl nagy az előnye.
De nagyon jól taktikáztatok megmondom őszintén,nehéz volt eltalálni mit fogtok lépni következőre,nagyon sokszor nem azt léptétek amire számítottunk.

Ha a megfelelő ember is levonta a tanulságot annak örülünk,és nem is fárasztjuk továbbiakban a tisztelt mezőnyt a jelenlétünkkel.
Dátum: 2016.06.07. 16:14:29
A veszteség.
Mivel elvileg békés világ az elrabolt,elszívott lének csak a 10%át veszti el a megtámadott ha meg a támadó bukik az meg a 20% át.
Dátum: 2016.06.07. 15:57:03
Visszaélhetnek vele.Ingyen termeli a lét a semmiből.
Ezért került korlát a kreatívra is.
Végtelen volt a korlátja és 2 ember oda vissza ütögette magát 35 percenként.A rabolt lét ugyebár a kreatív megduplázta mindig így annak ellenére,hogy ott ténylegesen bukta az ember amit elvettek tőle folyamatosan duplázta a rablásokat ,nőtt a náluk lévő lé és ez így tovább a végtelenségig..illetve csak addig míg ki nem szúrták.

A lészívással a v3-on hasonló a helyzet csak nem ekkora mértékben rövidtávon,mert ott ugye határt szab neki az erőd és a lészívásod de hosszú távon simán vissza lehet élni vele mert csak a 10% át bukja ha prérmes a megtámadott fél így 90% végülis csak termelődik.
A karakterek szintje és ereje folyamatosan növekszik mert egyenlőre nincs rá korlát...a lélekszívás védelem is növekszik elvileg jóval magasabb mint az elérhető lészívás...de...azt nem muszáj használni át is lehet öltözni,hogy a felszerelés ne adjon rá semmit csak az Af képességet nem teheted le ami 30% persze csak ha kifejlesztetted.
Ráadásul leteheted a blökiket is,hogy még az se adjon semmi védelmet.
Offsboy legnagyobb rablása egy viszonylag gyenge ember ellen 187.000 volt és az mesterségesen nem gyengítette a védelmét csak nem törődik vele túlzottam.Ha levette volna a lélekvédő cuccait 200.000 feletti lett volna a rablás.
Ez nem függ semmitől,nincs köze hozzá a csataaránynak bármilyen 2 karakter között működne és a hasznot csak az erejük és a lészívó cuccuk erőssége befolyásolná.

Érdemes lenne rá korlátot tenni a kreatív affinitás korlátjához hasonlóan mert ugyan a többi világon nem lehet vele visszaélni de ott meg nem korlátozza semmi ki mennyit visz el így előnybe kerülhet valaki főleg ha tömik.Ha egységesen kerül rá korlát akkor nem kerül hátrányba a v3 sem a többi világhoz képest,sőt még az az előnyük is megmarad,hogy mivel még ennyit sem buknak az emberek mint eddig és valószínű több embernél találsz szívható lét.Ez a gyengébb játékosoknak még előny is lehet az erősebbeknek akik eddig több lét szívtak meg hátrány.

De a visszaélés lehetőségét muszáj lenne lezárni mert attól,hogy eddig ránézésre nem igazán történt visszaélés vele nem jelenti azt,hogy ezek után sem fog,hogy akinek eddig nem jutott eszébe annak figyelme most fel lett hívva rá.
Ezen semmi sem segít a világlezárás sem mert ha le is zárod a világot de csak 2 ember elkezd így játszani a lezárt v3-as világon akkor felborítanak vele mindent ami nem jó senkinek mert vagy nekiáll mindenki azt csinálni amit ők vagy felesleges és lehetetlen is velük versenyezni.
Dátum: 2016.06.06. 14:29:32
Idézet: Miklós - 2016.06.06. 10:41:15

Végezetül:
Idézet: Büyük - 2016.06.04. 21:39:17
A lészívás meg egyáltalán nem a szorzótól függ hanem ezer más dologtól de ha te ezt nem láttad az elsző posztokban,vagy nem akartad látni akkor felesleges leírnom még egyszer.

Oké, tehát ha a LE szívás maximumára szerinted nincs győzelem/vereség szorzó akkor akár ki is vehetjük, ugye?


Nos megmondom őszintén annyira már nem érdekel a dolog,mert a 2 rossz közül amire lehetett szavazni én már megszavaztam a Világzárat.Több választási lehetőség meg nincs.

De azért az zavar ha valamit nem értek.Igyekszem odafigyelni a játékra és jól csinálni de itt brutális ellentmondások vannak tehát vagy téves ez az egész vagy teljesen rosszul ismerem a játékot.


Offsboy vs Ibolyex
Te nyerted a csatát, jutalmad 6978 (+186461) lélekenergia és 36 TP!

Ibolyex össz vissz 1.6!!!× os csataaránnyal rendelkezik.Én nem értem mi köze a csataaránynak a rabolt léhez egyszerűen az történik a játékos üt:
Megcélzod ellenfeled felsőtestét . 14654 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+22860 lélekenergia)
Ez kb 156% lészívásnak felel meg.
Offsboy sajna nem kémlelhető, számolgatni meg nincs kedvem de Ibolyex lélekszívás védelme 64% tehát elvileg Offsboy 220% os lélekszívással ütötte meg amiből lejött Ibolyex 64% os védelme így a fennmaradó 156% ával szívott el lét.

Ha esetleg ennél nagyobb vagy kisebb lélekszívással ütötte meg és ezt egy képlet módosította amit ti a v3-ba tettetek akkor jelentem az nem sokat ér mert sok mindet nem befolyásol még 1 ennyire rossz csataarányú emberkénél sem.

Épp ezért hangoztattam eddig is,hogy a csataaránynak semmi köze a lészíváshoz mert én egyszerűen nem látom,hogy befolyásolná.

Tehát kérdésedre a válasz,felőlem kivehetitek azt a győzelem/vereség szórzót a lészívásból mert az világosan látszik,hogy felfelé biztosan nem módosította a képletet.
Dátum: 2016.06.06. 13:58:46
Idézet: Miklós - 2016.06.06. 13:51:54

Nagyon jól rávilágítottál a problémára. Te mondjuk már 30x szorzónál tartasz, tehát a portyákért 4x több LE-t kapsz, mint mások a legtáposabb PP költésért, a SZB-ért.

Már ne haragudj Miklós de nem a jó portyaarányos kapja a jó lét ha megver másokat, hanem az aki őt meg tudja verni.Az kap 4×es lét aki engem megver,nem én kapom mások legyőzéséért akiknek rossz az arányuk.
Dátum: 2016.06.06. 13:27:48
Idézet: Ariel - 2016.06.05. 22:04:59

Hát ezt még te is ki tudtad volna számolni, ha veszed a fáradtságot. 38.000-rel kevesebb győzelmem van játékos karakterek ellen, mint Büyüknek. Ha élek azzal a nagyvonalú feltételezéssel, hogy V1-en is lehet annyi LE-t szívni, mint V3-on, akkor már csak az átlag LE szívást kell felszorozni 38.000-rel, és ennyivel kevesebbet szívtam el, mint Büyük. Ha pedig az átlag 50.000 LE, akkor 1,9 milliárddal kevesebbet szereztem LE szívással, mint Büyük. Remélem ez a válasz kielégített.


Ariel ez komoly?Én eddig egy komoly embernek hittelek aki nem dobálózik a számokkal butítva a népet.A te számaidból sajnos csak az 1.9 milliárd marad meg az emberekben attól független,hogy igaz-e vagy sem.
Örülök,hogy annyira profi játékosnak nézel,hogy én már az első csatámmal 1-es szinten is 38.000-et kerestem de mielőtt iylen kijelentésekre ragadtatod magad regelj egy v3-as 1-es szintű karit és nézd meg hányadik szinttől lehet értelmes lét szerezni a rablás szétbutítása és korlátozása miatt.Erősen el fogsz csodálkozni szerintem,és nem fogsz utána felelőtlenül számokkal dobálózni.
Dátum: 2016.06.06. 13:13:46
Bocs a késői válaszért nem nem akartam válaszolni rá de én dolgoztam tegnap este.Igazából most olvasva a dolgokat nincs sok értelme válaszolni mert már eldöntötték a döntéshozók mi lesz de csak illik válaszolni egy kérdésre.

Nem tudom pontosan,hogy mennyi jön belőle ha hiszed ha nem nem számolgatom.
Napi 75-80 pp-t támadok el kb mert használom a valóságformázás esszenciát(még mielőtt valami okos beleköt én is tudom,hogy nem optimális így a 235 mega nélkül nem maxon használni de mivel kevés esélyét látom,hogy én még játszanék mire meglesz a 235 megám az még kevésbé lenne optimális,hogy csak gyűjtögettem az esszenciákat és nem használtam el a vége előtt)
Ugyan 1 órán keresztül pötyöghetnék és kiszámolhatnám neked mennyi lét sikerült aznap elszívni de megmondom őszintén kedvem sincs hozzá,és értelme sincs mert úgysem hinnéd el.Úgyis azt hinnéd hazudok mert te Offsboy számaiból ítélve sokkal többet várnál el.
Mert egyrészt még ha úgy is tolnám mint Offsboy és addig ütnék egy tagot míg mozog akkor is kb az ő által összehozott lészívásnak kb a 80% át érném el max.
Méghozzá azért mert jóval kedvezőbb környezetben van mint én 6 szinttel kisebb jóval több embert lát nálam pl azt a tagot sem látom akitől a 187.000-et szívta meg a kirakott csatáit megnézve ő ott talált még jópár jól tejelő tagot.Valamint az én klántársaimtól is elég sokat vitt én azokat sem tudom ugye technikailag ütni.

Másrészt én nem úgy tolom mint ő ha megnézed az aznapi kirakott csatáimat a topik elején látszik,hogy senkit sem ütöttem meg 3-nál többször.Nem érdekel mennyi jön tőle akkor sem bántom,max ha külön okot ad rá rabolt létől függetlenül.És ha nincs megütető játékos karakter akkor pontosan látható,hogy a kh is ütöm akiktől meg gőzöm sincs miért de a 40 kh-s klónból 3 tól lehet elszívni 1-20k lét,a többi alapból nulla.
Valamint ha van rá időm és épp eszembe jut nagyon sok ember ellen akit biztosan megverek felteszem a vakító fényt(0 lészívás),hogy ne verjem annyira agyon és ne szedáljam az állatait.Ezzel is egy rakás elszívható léről mondok le.Tudom mi itt a 3-as világon bénák vagyunk és nem optimálisan játszunk minden lehetőséget kihasználva de én úgy nem szeretnék játszani mint Offsboy.nekem jobban bejön az élni és élni hagyni elv.
Tehát véleményem szerint jó ha az 50%-a összejön annak nekem amit Offsboy összerabolt,lehet annyi sem nem tudom.
És a többi játékosnak biztos vagyok benne,hogy még ennél is kevesebb vagy jóval erősebbek lennének.
ha úgy gondolod nem igaz amit leírtam akkor elég ha azon elgondolkodsz,hogy hova a retekbe tettük azt a horribilis lét amit offsboy most össze tud itt szedni.Ha ezzel eddig visszaéltünk volna akkor annyira táp karakterek lettek volna itt mikor Offsboy átjön,hogy úgy érezte volna magát mint raptor a T-rexek között,de fura módon ez épp fordítva történt.

DE!
Azt senki sem állítja,hogy az Offsboy által most felfedezett probléma nem áll illetve nem állhat fenn.

A probléma azzal van ahogy Offsboy és Miklós ezt tálalta a népnek.Ha ezt más köntösben korrektebbül teszik akkor a fogadtatása is más lett volna.

Először is idejött agyonvert minden jól tejelő játékost napi 10× és teljesen inkorrekt tájékoztatást adott.

Úgy kezdték MIklós nyitóposztjában,hogy ezzel bizony egyesek visszaéltek és oda vissza ütögették egymás.Ezt nem feltevésként hanem kész tényként kezelték.Mi a bizonyíték rá,ha nincs bizonyíték nélkül miért is vádolunk bárkit.Kíváncsi vagyok ez vajon Offsboy vagy Miklós fejéből pattant ki.

Másodszor egyértelmű félretájékoztatást adott a csataarányból adódó RABOLHATÓ léről.
Miért is?
Offsboy legyőzött az ő szemszögéből:
Te nyerted a csatát, jutalmad 150883 (+15138) lélekenergia és 94 TP!
Az én szemszögemből:
Offsboy Büyük A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 7117 lélekenergiát.

Fura mi,jah kérem ha a kreatívat is beleszámolják a rablásba akkor jóval szarabbul néz ki a dolog és lehet vele példálózni.A kreatív nem a v3 privilégiuma mindenhol jár mindenkinek míg a keret ki nem ürül semmi köze a v3-as rabolható léhez és csataarányhoz.
Nézzünk korrekt számokat:
csataarányok:
Büyük 32× 77.000 rabolható lé
IV:Ulrich 25× 57.966 rabolható lé
Thalia 19× 43.003 rabolható lé
Popeye 9,5× 23.594 rabolható lé
Thief001 6.2× 14.525 rabolható lé
Laz070 4.2× 9289 rabolható lé
Asfaloth 5.6× 12818 rabolható lé
Rachman 9× 20.675 rabolható lé
Blade1977 4.1× 9981 rabolható lé

Érdekes így egyből nem néz ki olyan durvának a rabolható lé.Világosan látszik,hogy kb 5× ös csataarány felett jobb az eh minimumnál és kb 7.5-8× os csataaránytól jobb a szb-nél.
És iylen csataarányokkal nem igazán sokan rendelkeznek az világosan látszik és kijelenthető,hogy rabolt lé szempontjából semmi baj a csataarányokkal nincsenek elszállva de a szb-s csatákat természetesen ki kell venni belőle,hogy ne szálljanak el ,ez jogos.Én azt hittem benne sincs mert alapból nem nézegettem a csataarányokat,és emlékeim szerint az a Hordák harca event ami mintájára épült szövibajnoki csatái sem számítottak bele.

A másik probléma ugye a lészívás.Na ez ilyen szinten ahogy Offsboy csinálja valóban problémát jelent és kezdeni kell vele valamit.Az egy dolog,hogy eddig nem nagyon történt vele visszaélés de az nem jelenti azt,hogy mivel napvilágra került ezentúl sem fog és eleve a v3-asoknak sem lenne túl jó ha idejönne pár ember és egész nap őket ütni és a v1-2 vel szemben sem lenne túl korrekt,hogy pár emberük átruccanva a v3-ra feltápolja magát és úgy menjen vissza szétverni az ottmaradtakat akik fölé erősödött közben.

Na most ha Offsboy nem Miklóshoz rohan aki minden ilyen dolgot egy brutál nerf-el old meg hanem mondjuk magától nyitja meg ezt a topikot,hogy emberek találtam egy iylen problémát vesézzük ki és találjunk rá egy korrekt megoldást akkor lehet most nem itt tartanánk.A nem teljesen valósághű kreatívval felduzzasztott és csak 4-5 embert ütve szerzett számokat Mikós elé tárva ő egyből két megoldást látott a nerfet és a világlezárást.Azért itt még lehetett volna jobban megvizsgálni ki mennyi lét tud szerezni és melyik szinten,de minek is azt ugye?

Ötletek merültek fel ahogy néztem de Miklós nem szeret engedni a saját ötletéből így maradt a nerf és a világlezárás.

Nézzük köszi de nerf nem kell.Miklós mindig minden nerfet erősen túlkap,ha valamit elszámolt és túl erős lett túlságosan csökkenti.Lásd V3 kh Birka javaslatára nerfelte a csatarányukat,hogy ne lehessen tápolni vele de Birka javaslatának a harmadát vezette be,hogy majd felülvizsgálja ha nem jó és totál ki is nyírta a Kh-t egy rakás sz..r lett 2 nap alatt mínuszos majdnem az összes csataránya,persze sosem nyúlt hozzá még egyszer mondván jó az úgy.

Ha belenyúl a v3-on szerezhető lébe az biztos,hogy rosszabb lesz mint a v1-v2n szerezheő lé ez meg igazságtalan hátrányba hozná a v3-as karaktereket ami felejtős.Túl nagy munka lenne korrektül belőni,hogy hasonló lét lehessen szerezni(sőt szerintem lehetetlen)így mindig az egyszerűbb megoldás marad..baltával elválasztani középen.
Tehát a nerf szerintem nem hoz megoldást csak hátrányba hozza a v3-aokat majd egy esetleges világösszevonás esetén amibe úgy sem lesz beleszólásuk ha annyira lefogy a játékosszám,hogy csak úgy tartható fenn a játék.

Marad a karantén,ami szerintem nem biztos,hogy jó megoldás de legyen akkor.Ha 2 rossz közül kell választani úgy sem lesz jó megoldás.Legalább ha kiesünk a világösszevonás és a világok közötti bajnoki lehetőségéből nem kell görcsöljünk nem kell annyit költeni rá nyugodtan eltamagocsizunk a fókaöbölben.
Dátum: 2016.06.05. 10:40:07
Idézet: Offsboy - 2016.06.05. 10:22:48
Roppant érdekes, hogy mikor majdnem meggyőztél hogy erkölcstelen kotsog vagyok és majdnem visszamentem V2-re, a jelenlegi szövetség egy emberként biztatott, hogy maradjak még, mert bizony van/volt, hogy te is napi 4-5x látogattad őket, egy kicsit kapjon már a KoD is a törődésből.


Én 4-5× támadom őket naponta?Ezt állítjátok rólam egy emberként?Oké akkor legyen így.
Igaz,hogy én bizony írom a napi támadásokat,hogy véletlen se üssek meg senkit egy nap 3 nál többször,de ha ti egy emberként ezt állítjátok akkor legyen így.
1 ember van akit ott emberemlékezet óta 3 nál többször megütöttem és az Balde1977 mert vele néha elszalad a ló és kissé sokat üt a gyengébb tagjainkra a 70-80k állatsebzésével és lefekteti őket.Ilyenkor őt szoktam ápolgatni kicsit,hogy érezze a törődést.
De legyen akkor úgy ahogy ti állítjátok,legyen akkor igazatok,szó szerint ezentúl.
Dátum: 2016.06.05. 09:37:01
Vicces gyerek vagy te.
Miért ferdítesz mindent?

1. Először is a 80-as posztomban írtam számokat,nem is nagyon cáfoltátok mert úgy van ahogy leírtam.

2. Ha megnézed én ott is azt írtam,hogy jelenleg 40.000 ft-ot fizetek be évente amivel a sokat fizetők közé tartozom de nem a kiemelkedően sokat fizetők közé.Az elég szűk réteg és a csatlóstoplista meg az Alvariel pontosan megmutatja kik azok.

Ráadásul az első 5 évben sajnos jóval többet fizettem mint évi 40.000 forint de úgy érzem már nem éri meg annyit fizetni.
Mikor te játékstílust váltottál és átmentél a v2-re én jóval erősebb voltam nálad mert addig jóval komolyabban toltam és elég sokban volt a játék.és akkor még sehol sem voltak a v3-as csataarányok és sehol sem tartottunk még ilyen szinten a lészívó cuccokkal.

Nem tartom magam átlagjátékosnak és nem azért mert én jóval jobbnak tartom magam,de már ezzel a az évi 6400 őskővel is jelentősen jobban lehet fejlődni mint aki nem szán rá ennyit,ők ha megszakadnak sem tudnak így fejlődni.
De azt hiszem tőlem nem láttál a fórumon soha semmilyen javaslatot,hogy mit és hogy nerfeljenek nem próbáltam úgy csinálni soha,hogy én tudom mi kell az átlagjátékosoknak ellenben ahogy láttam te igen.
Volt egy v2-es karim évekig amit őskő nélkül toltam,egyrészt teszkarinak másrészt,hogy lássam mit lehet kihozni őskő nélkül és kurva nehéz volt épp ezért nem is próbáltam soha megmagyarázni őskövesként mi a jó a nem ösköveseknek és hogy kéne játszanak ill hogy kéne védekezzenek ellenem.Persze te tudod,hogy 0 vagy minimális őskő ráfordítással hogy kéne védekezzenek az 1000-1500 as lopásod ellen és ezt az emberek szemére is olvastad.Én sajnos nem vagyok ennyire okos.

A visszafordíthatatlan károkat meg szerintem az okozza hogy:

1.Miklós jelenlegi összes fejlesztése a nagyon sok őskövet költőket találja telibe és hatalmas előnyt ad nekik minden téren tovább nyitva az ollót a játékosok között.

2. Annyira gyúrtok mindketten Ariellel,hogy ti legyetek a legerősebb karik,hogy az egész Vu a ti privát csataterekké vált.Úgy látom a fejlesztéseknél,javaslatoknál már erősen magatok felé hajlik a kezetek.

Ariel végtelen szintet és pve-t akar ahol egyre több bevétele lehet szintenként és ezt a világba tárolva a legoptimálisabban költheti el.Persze nem zavarja ha utoléri valaki csak esélye se legyen erősebbnek lenni nála ezért is zavarja az inspirátor.

Te pont az ellentettjét akarod ne tárolhassa a lét,szintkorlát,bevétel maximalizálása,így neked alulról feljőve az inspirátoroddal jóval több lehetőséged marad a fejlődésre.

Ahogy látom a v2-őt kivégezted,megszerezted amit akartál ott(érdekes,hogy MIklós nem zárja le az Ah turizmust ami egyértelműen a nyitott kiskapu a tápolásra)
Átjöttél v3-ra és láttad itt ugyan senki sem ér fel hozzád.Ellenben rájöttél,hogy egy kellőképpen erős és gátlástalan játékos az nagy bevételt tud itt csinálni, és mivel te természetesen a v1-en akarod megmutatni,hogy a legjobb vagy le akarod zárni annak a lehetőségét,hogy egy másik v1-es cápa idejöjjön és esetleg surranópályán beelőzzön téged itt feltápolva magát.

Nem kapálózok,hogy nem táp a v3 de te csak féligazságokkal tömted meg MIklóst.
Először is itt senki sem csinálta úgy ahogy te mert nem volt célja senkinek,hogy elvegye a kedvét a többi játékosnak a játéktól.Nincs ember a szerveren rajtad kívül aki 8-10× megüt egy embert egy nap mert jó lé jön belőle.Nem gondolod ha valaki azt csinálná már évek óta amit te,az rég erősebb lenne Arielnél és nálad?Hol vannak ezek a karakterek?
Azzal nem dicsekedsz,hogy azért a játékosok nagy része a kezdeti sokk után megpróbált védekezni ellened szöviváltással lé elköltéssel.De ez nem a v1-v2 itt nem divat pl a gép előtt ülve töltött vadászat pont azért jöttek ide játszani az emberek és ha te elkapsz egy ilyet egész nap ütöd.Mi nem!

Azt is nézni kéne ezt meg tudod csinálni te vagy egy más mamut.De a karakterek többsége nem.Még én is simán le tudod pattanni nálatok Thaliaról,Pöttöm Pannáról,Poeyeről,Bade1977 ről.Eszembe sem jut megütni őket 8× egy nap.A többi játékos szép sorban haladva ahogy egyre gyengébbek egyre kevesebb embert tudnak legyőzni és így erősen csökken a lehetőségük a jó lészerzésre.

Az teljesen rendben van,ha elkaptok egy v1-es tagot aki vadászat után ilyen olyan ok miatt nem tudott belépni annak teljesen elszívjátok és elszeditek az össz léjét?Ezt nem kell bekorlátozni?

Egyébként meg ha megnézed nagyon sokan abban egyből egyetértettek,hogy a szb csatákat ki kell venni a csataarányból ez ellen nem is tiltakozott senki,és ha természetesen nagyon elszállna a képlet az ellene tenni kéne de bárhogy is akarod beállítani az itt még nem áll fenn.
Tény,hogy nem költi el mindenki a léjét nullára mert ez a világ pont azért indult,hogy ne kelljen.és igen egy vadállat brutál lészívással nagyot arathat az elkényelmesedett mezőnyben amit bizonyítottál is de azért az értelmes játékosok többsége rövid időn belül tesz ez ellen.

De ahogy olvashattad már egy feljebbi posztomban beletörődtünk az elfogadhatatlanba jöjjön a szavazás és megszavazzuk ne legyen átlépés innen sehova.Majd a dagadt fókák eltamagocsiznak itt és nem zavarnak titeket.
jah hogy ez visszafordíthatatlan kár lenne szerinted?Ezek szerint te nem ezt javasoltad MIklósnak hanem azt hogy elég ha azt nerfeli,hogy kevesebbet kereshessen mindenképp a V3 mint a V1 mert akkor innen soha nem jön fel erősebb ember nálatok aztán ha kiharcoljátok a világösszevonást lesz egy rakás gyengébb célpont nektek akiknek nincs más választása.

Köszi nem.

Miért nem akkor kampányoltál a csataarány ellen mikor mi még csak aprópénzt vittünk a v1-v2 höz képest a portyában,jah az nem zavart értem.Képzeld minket meg az zavart de nagyon,örültünk mint majom a farkának mikor javult egy kicsit a rabolható lé.
Dátum: 2016.06.04. 23:04:44
Idézet: Ariel - 2016.06.04. 22:39:44
Csak egy egyszerű keresztkérdésem lenne. Szerinted ugyan ezzel a játékstílussal V1-en mekkora TÖ-d lenne?


De cserébe én 2 egyszerű kérdést kérdezek tőled.

1. Te úgy gondolod,hogy a játékba beleölt és befizetett pénzed nélkül azonos feltételekkel is jobb lennél mindenkinél?

2. Miért gondolod úgy,hogy full őskövesként teljesen más dimenzióban és így más játékot játszva,te tudod mi a jó az átlagjátékosoknak akik problémájával te egyáltalán nem szembesülsz itt?
Dátum: 2016.06.04. 22:58:06
Honnan tudnám mikor nem ott játszom?
De anno míg nem töröltem a v2-es karimat az erősebb játékosok iszonyatokat raboltak mikor elkaptak 1-1 embert.A v3 ehhez képest lófing volt.Titeket is csak most kezdett el zavarni mikor a játék előrehaladtával értelmesebb lett a portya.
Míg aprópénzt lehetett vinni csak röhögtetek a sok v3-as hülyén.

De mint a kifejtős posztomban említettem ez téged úgy sem érint mert más ligában játszol.
Innen titeket nem fog utolérni és megverni senki,esetleg valami nagyon távoli jövőben amiben gondolkodni is kár.Itt senki sem fog többet költeni a játékra mert ha akarták volna már megtették volna.Persze ha a v1-es mamutok közül idejön az egyik tápolni az a többi mamutra nézve káros ez egyértelmű.

De nem igazán izgat már minket a dolog,kérjük a szavazólapot és megszavazzuk,hogy innen nem mehet el senki és nem érdekel,ha kihalnak a szerverek.De,hogy az amúgy is gyengébb v3-at még jobban a v1 alá gyengítsék megint,hogy gyengébben átmehessenek üthető célpontnak felesleges megszavazni.Akkor már jöjjenek a kihaló szerverek a célponthiány és a pve aztán marad és fizet érte aki akar.
Dátum: 2016.06.04. 21:39:17
Idézet: Kwisatz - 2016.06.04. 13:20:11
Büyük, ezzel elég nagy kapufát lőttél, vajon miért nem másoltad be azt, hogy a csaták közben mennyi LE-t szívtál? Mert pont az a lényeg, nem az EH-ból jövő.


Ugye tudod értelmezni MIklós nyitóposztját?
"A játék előrehaladtával bizonyos képletek nem tervezett magasságokba repültek. Ilyen a V3-on a portyában és lélekszívásban szerzett LE-re vonatkozó szorzó. "

Ha jól látom ebben ő a portyaszorzóra hivatkozik amit egyértelműen cáfolnak a bemásolt csaták.A portyában szerezhető lé egyáltalán nincs elszállva és ezt a v3-as játékosok látják is.Hova akarod lehúzni a portyaszorzót mikor az a játékosok 90+% ánál csak eh minimumot ad így is?Ami meg kevesebb a szb-ben szerezhető lénél.

A lészívás meg egyáltalán nem a szorzótól függ hanem ezer más dologtól de ha te ezt nem láttad az elsző posztokban,vagy nem akartad látni akkor felesleges leírnom még egyszer.

Ha nem minden erőddel azon lennél,hogy beleköss minden v3-as embereke által írt posztba észrevennéd ki miről is beszél.
Dátum: 2016.06.04. 21:30:38
Nos itt azért egy picit azért módosítsunk mert erősen sok a ferdítés ebben a posztban.Beszélhetünk optimalizálásról,hogy 1-2 karakter mekkora ász és mennyivel jobban játszik a többi embernél,de maradjunk annyiban,hogy nagyon sok jó játékos van ezek az emberek főleg a befizetett pénzük miatt ennyivel erősebbek másoknál.Persze ez nem tilos de úgy beállítani,hogy ők jól csinálják míg a többiek szarabbul ez elég messze áll a valóságtól.Persze az egyértelmű,hogy ha nem kapsz valamit érte akkor nem fizetsz de a fizetős karakterek előnye a megák,csatlósok és most a barna myto miatt erősen elszállt.

Nézzük miért is gondolom így.

Nézzünk először egy szerintem elég sokat fizető de nem kiemelkedően sokat költő játékost én is ide sorolom magam meg jópár ennyit költő játékost tudok még.
Én fél évente veszek egy 20.000 forintos csomagot ez 40 rugó évente havi leosztásban 3.333 forint,és nem is vagyok hajlandó többet költeni rá ezt is sokallom.

Ez 3200 kő duplázva 6400.
Ez elég a prémre,felszerelésre,a jobb napi ajánlatokra,eventekkor a szükséges dolgok megvételére és arra,hogy kennelben felnyomva a blökiket 20-asra 6 követ ráköltve darabonként,pontosan nem tudom de átlag 1 egész akármennyi blöki(pontosan nem tudom) jön ki napi szintre lebontva.
Ha ennél is táposabban szeretnék játszani ahhoz több dk kéne.

Nézzünk egy olyat aki igazán sokat költ:

Van pár ember tényleg nem sok aki nagyon sokat költ a játékra mert minden állatot beidomít 20-asra feltolja de ez 6 kő blökinként.Lehet 6 kő nem tűnik soknak de:
"Egy prémium karakter 57-es elementáris fúzióval egy nap 50 cselekvési pontot regenerál." igazából számoljunk ezzel de ez ennél több mert plusz 2 hűségbónuszból is jön meg innen onnan beesik még pár. Én 55-60 vadászattal számolnék napi szinten de nézzük csak az 5-at.

50 vadászatból átlag 4 blöki esik ő mind a 4-et beidomítja ez 3-al több mint amennyit egy átlag játékos idomít be szerintem.Persze blökinként kell a 6 kő,ami napi 18,havi 540, évi 6480 ami alapból több mint amit én az egész játékomra hajlandó vagyok költeni és a játékosok többsége szerintem még annyit sem hajlandó fizetni mint amennyit én befizetek.
Ez már feltolta a költséget évi 80 rugóra de én kihagyom a szerencsekereket,a napi ajánlatok felét,egy rakás akciós ajánlatot,pl csatlóskristályok stb...

Véleményem szerint megközelíti pár embernek az évi 100 rugót a befizetése ami havi 8.333 forint ami messze nem éri meg ezt a játékot a játékosok 99%-ának szerintem.

És akkor még ugye vannak azok a játékosok akik az évi 40 rugónál is jóval kevesebbet fizetnek be akik még ennyi tápos dolgot sem használnak és így jóval gyengébbek.

A fizetős játékosok előnye kb a 35 fölötti megák bejövetelével kezdett durván elszállni.Amire persze menet közben Miklós is rájött,hogy hiba volt és először korlátot tett rá majd az össz kis evenbe betette a smaragdszelencét,hogy mihamarabbi legyen a felzárkózás a játékosoknak.
Gondolom előre nem gondolt rá,hogy pár embernek megér ennyi pénz befizetést,hogy minden blökit beidomítva ennyi követ ráköltve szerezve nagyon sok esszenciát kimaxolják és elég nagy előnyt szerezzenek belőle:

20% szaki,tul és szerencsecsökkentés és 40%+ Af pont az állatok kapnak egy rakás plussz pontot ami nem olyan nagy táp de hasznos és ami szintén nagyon nagy táp,hogy a szakértelmet adó esszenciák hatásfokát is növeli a mega mégpedig nem kevéssel.Ez alapból nem érvényesül mint a többi képessége csak ha esszenciát használsz akkor viszont szintén nagyon durva tápot ad.

Ráadásul 235 mega felett lehetőség van Af pontból a maximális 80% tulcsökkentést 95% ra kitolni.

Aki használja a 235-ös szintű megáknál a valóságformázás esszenciát(28 óra hatóidő,több mint 1 napra elég 1)az kap 200 valóságformálás még.Ez konkrétan neki 50! pp-t jelent egy napra.Ez plusz 50 portya neki ki tudja mennyi lével(attól függ ugye kit és mit üt vele és plusz 5 küldi minimum.
Aki így tolja az hajlamos használni az energiahasznosítás esszenciát is ha már van és jól ki is van húzva eléggé megdobja a kapott lét.

Ez ugye már önmagában sem kevés táp és aki többet fizet annak hamarabb meglesz és nem azért mert jobb játékos a többinél csak azért mert többet fizetett.Semmi köze az optimalizáláshoz vagy a jó játékhoz.
Az emberek többsége még igencsak el van maradva a 235 megától és nem azért mert bénák csak hát ha nem fizetsz érte nem gyűlik olyan gyorsan.

Na most véleményem szerint ez sem kis előny és nem kis táp amire rájött Mikós zseniális ötlete...igen a csatlósok...úgy gondolta mivel ez nem léből fejleszthető majd tiszta lap lesz mindenkinek de mitől is lenne az?Azok a játékosoknak akik eddig is ennyit fizettek és így tolták a megákat csak blökinként 2 kő volt felzabáltatni a csatlóssal a 20-as vágóállatot így természetesen ők jóval jobban fejlődtek csatlósbónusszal az előnyük a toplistákat tekintve 1200-1300 már a követőbolyhoz és folyamatosan nő.
Véleményem szerint ennek sem volt sok köze a játéktudáshoz és az optimalizáláshoz csak a pénzhez.

Na most jött az újabb remek ötlet a tiszta lapra a játékvezetéstől a barna myto.Ami mit tesz isten pont a graduval sajtolt blökikből esik,ami az ennyit fizető és a játékot így toló emberkéket találta telibe még csak változtatniuk sem kell semmit az eddigi játékokon a legtöbb barna myto az övéké lesz,így Miklós leírása szerint:

A csatlósok tulajdonságai induláskor 20-asok, diránium segítségével növelhetők, legfeljebb annyival, ahányas a csatlós harc képessége. A fejlesztés mindig annyi dirániumba kerülnek, ahányas az aktuális érték, tehát 20-ról 21-re 20 dirániumba kerül. A csatlósok a karakteréhez hasonló tulajdonságokkal bírnak, amelyeknek hasonló szerepe van a csatában
A csatlósok tulajdonságainak 20 feletti része hozzáadódik a karakter tulajdonságaihoz! Tehát ha van egy csatlósod, amelynek minden tulajdonsága 23-as, akkor minden tulajdonságodra kapsz +3-at

Tehát bárhogy is nézem ez vajon kiket fog telibe találni?Kik kapják innen megint a legtöbb tult?
És gondolom ez megint csak a játéktudásuk és optimalizálásuk miatt lesz semmi köze nem lesz ennek sem a befizetett pénzhez.

A legviccesebb,hogy a csatlósokat és a barna myto bevezetését is a játékosok közötti olló zárásával magyarázza Miklós mikor bárhogy nézem igen durván kezdte el kinyitni az ollót ezzel azok részére akik hajlandóak egy bizonyos összeget megfizetni havonta.

Csak egyet nem értek ezek a játékosok mi a fenéért foglalkoznak a többi játékossal mert világosan látszik,hogy nem egy ligában játszanak már rég velük.(mert ők annyira optimalizálnak a többiek meg ügyetlenül nyomják a játékot)
Bármi amit veszélyesnek éreznek magukra nézve nerfeltetnek a játékvezetéshez rohanva,mikor világosan látszik,hogy nekik van fejlesztve a játék,telibetalálják őket a fejlesztések,és nagyon kevés az esély,hogy a 7 éve játszó eléggé belefásult de még kitartó emberek hirtelen elkezdenek annyit költeni a játékra pénzben és időben mint ők,enélkül meg világosan látszik,hogy senki sem közelíti meg őket.
Új játékos már nem lesz kiirthatjátok a kitartó maradékot is de akkor utána kivel játszotok,mi lesz a kihívás a játékban?Ennyire csábító lesz egy szinte full pve játék ami felé haladunk most?

Nyugodtan lehet meghazudtolni vagy cáfolni amit leírtam,mert senkit sem akarok félrevezetni csak sajnos én így látom a dolgokat most, csak akkor légyszi számokkal,köszönöm.
Oldal: 123456789