Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kyra82

Oldal: 1
Dátum: 2010.01.22. 11:06:50
Mennyi binárisan a decimális 16?
10
16
1
10000
És akkor ez a kérdés nem túl speciális,kérdem én?!?Mert mindenkitől elnézést kérek,de sajnos én nem vagyok túl jó ezekben a számolgatásokban viszont 8 kérdésből ez már a harmadik matematikai számításos kérdés volt,míg nekem elutasítottak olyan kérdésemet hogy Lajosmizse melyik megyében található:mondván ezt csak speciális érdeklődési réteg tudhatja!!!
Nem tudom ki értékeli ezeket a kérdéseket de eléggé igazságtalannak érzem!
Idézet: Skubi - 2009.06.12. 21:19:12
Valaki ajánljon fel nekem 10 kilót, de rögvest.


Nagyon szívesen felajánlok akár 15-20 kg is ha gondolod.

Én sajnos most jutottam el arra a szintre mikor muszáj vagyok tenni az egészségemért valamit,mert a lábaim már nem nagyon bírják a kiképzést,meg lehajolni sem túl egyszerű.A háziorvosom tanácsára szedek egy kapszulát naponta egyszer,eddig csak jó hatását észleltem,nem vagyok annyira és annyiszor éhes mint eddig,rettenetes mozgáskényszer van bennem,pedig eddig is napi 8 órát talpaltam melóban(csak eddig abban nagyon ki is fáradtam).
Már a lábdagadás múlik,de a kilók nem,így az esti vacsit elkezdtem megvonni ami nem egyszerű,mert szinte ez volt eddig a főétkezés.Szeretem a jó ételeket és az édességet is,nem tagadom meg most sem csak más időben eszem,és sokkal kevesebbet,remélve hogy majd lemozgom.A plusz testmozgást lassan beépítem a mindennapokba,bár az se egyszerű kb 70 kg felesleget cipelve.Nem szégyenlem,hogy 140 felett áll a mérleg,de már fáj és most miután fél éve a cigit le tudtam tenni,elhatároztam hogy ezt is meg kell lépni.A párom mindig azt kérdezi miért?Magamért teszem,hogy jobban érezzem magam,mikor a tükörbe nézek.
Szeretném tudni miért kaptam erre rossz értékelést,és az elmúlt 2 alkalommal szintén hasonlót aminél ezerszer rosszabb kérdés is volt a rendszerben?Valamelyik értékelő azt élvezi ha minden kérdésre a rossz válasz gombot nyomja?Kicsit bosszant,de akkor majd lemondok a kérdés feltevés lehetőségéről ha ez a reakció folyton.


Melyik regényt NEM Leslie L Lawrence írta?

Portugál április
A maharáni arcképe
A vadász
Ezüstegér/a jó válasz/

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Dátum: 2009.03.25. 11:09:04
Helló!Ha valaki tud segítsen nekem,hogy ez a kérdés miért kapott rossz értékelést.Köszi!
Melyik tó NEM a Nagy-tavak (Öt-tó) része?

Bajkál-tó
Tanganyika-tó
Kivu-tó
Viktória-tó

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
Oldal: 1