Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cormac

Oldal: 1
Dátum: 2011.02.02. 11:25:33
Mindig meglepődök, hogy az internet adta anonimitás lehetősége egyesekből mit hoz ki.
De tényleg..
Én nem bántanám baratyot sorozatlövővel, mert nem lenne kinek programoznia a játékot.
Miklóst sem, családja van.
A többieknek meg sok köze nincs az eseményhez, úgy gondolom.

Mi az a sorozatlövő egyébként?

Oké, rákerestem. Van sorozatlövő légpuska például, van GBB, G18C pisztoly, van sorozatlövő köpőcső, meg van a Hoboéknak egy sorozatlövő c. száma.

Pontosítani kellene, melyikkel is fogjuk sorozatban lelövöldözni ezeket a gonosz embereket.

Anyám, add el a házat, vegyél nekem biciklit...
Dátum: 2009.10.04. 14:47:27
Lenne egy hiba vagy nem tudom mi,amivel nem tudok mit kezdeni.A kuldetesekben eljutottam ide:
Növeld fel a tanulásodat 34-re!Viszont a kuldetes felvetele utan nem tortenik semmi.A tanulasom szintje joval magasabb.Beleptem a szakertelmek menube,sot meg noveltem is a szakit,visszalepve a kuldetesek menupontba,minden a regi maradt.Eldobtam,felvettem,detto ugyanaz.MEg megrpobaltam parszor de most feladtam.Egyszeruen nem tudok vele mit kezdeni.Otlet?

Udv :Daffy/Cormac
Dátum: 2009.09.25. 17:22:01
A sok topjátékos mellet megszólalok mint kisember 45-ös szint V3

tul:

Erő: 72 (+6)
Támadás: 78 (+6)
Védekezés: 101 (+72)
Egészség: 64 (+9)
IQ: 98 (+29)
Mágia: 104 (+39)
Taumaturgia: 97 (+29)
Szerencse: 106

a mérleg 24 csata 3 gyógyital és 2 liliomfőzet emellett buktam 1 csp-t is, szóval gyengébb kariknak eléggé megerőltető a dolog, de nekem akkor is tetszik, köszönöm a fejlesztést
Dátum: 2009.09.25. 17:13:59
A csatában összesen 1002 sebzést okoztál, és 493 sebzést kaptál.
Harcképtelenné váltál, mivel ÉP-d 15% alá került (-1 cselekvéspont). Bekötözöd a sebeidet (+198 életpont).
Te nyerted a csatát.
Dátum: 2009.09.25. 07:52:49
Idézet: Birka - 2009.09.25. 07:39:29
Miklós, bemásolnád ide a fejlesztési doksit?
Igen sok hsz-t kéne elolvasni annak, aki szeretné tudni minek örvendezhet jövőhéten.

Előre is köszi!

ui.: Várható fejlesztések 2 topic is megérne egy frissítést.



Jó ötlet, én is szívesen olvasnám.

amúgy az a 3-4 ember aki nyafog a sebgyógyítás ellen, azok közül az egyiknek én is állom a 10-es sebgyógyítását.....nevetséges hogy semmi se jó itt senkinek.
Dátum: 2009.09.11. 22:20:31
Idézet: Rokamoka - 2009.09.11. 22:09:24


Paul, eddig nem akartam én is személyeskedni, de nem tudnád befejezni ezt a megarinyát (amit ezúttal csak az első mondatig volt türelmem elolvasni)? Faszán bontja a témát.


Mióta rinyálás az, ha valaki kiáll a véleményéért, és számonkéri a másikon a hamis igéretét, amivel kárt okozott neki?
Ha elolvasnád amit írt, rájöhetnél, hogy mit és miért ír.. Nem a másiknak akar rosszat, csak azt akarja elérni, hogy ne különböztessék meg hátrányosan, és ne verjék át. Alapvető dolgok, amit te sem tűrnél el szó nélkül. Legalábbis feltételezem hogy nem.
Oldal: 1