Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Khaval

Oldal: 1
Dátum: 2010.04.03. 12:36:29
Jaj,ne. Sejtettem, hogy ez lesz. Az mind nagyon szép és jó, amit válaszoltál,csak hát na.
Szerintem ne vonjuk párhuzamot egy valódi sportteljesítmény és egy internetes játék
között, mert ez nem igazán reális.
Dátum: 2010.04.03. 12:16:12
Nagyon sok értelmes és jó hozzászólás született itt, érdekes volt olvasni őket.
Egy kérdés motoszkál csak bennem. A győztesek közül, a leírtak alapján, több tag is van, aki már 3 szerver óta
együtt játszik, és gondolom, nyer is. Nem unják még? Bizonyították már nem egyszer, hogy jók.
Mostmár az lesz, hogy minden egyes szerveren elindulnak és megnyerik? Hogy büszkén mondhassák,
még mindig mi vagyunk a legjobbak? Szerintem mindenki felfogta, gratulálunk,szép volt,taps-taps.
De mostmár ideje visszavonulni és átadni a helyetek a feltörekvő generációnak.

Most lehet, hogy jönnek a keménykedő válaszok, meg lepontozás, mert úgy látom,így megy.
De el kell szomorítanom a hozzászólókat: halálira nem érdekel, hogy mi van a neved mellé írva.

Ja és még egy dolog: a hozzászólásod értékét nem emeli az, hogy hányszor írtál itt.
Mert úgy látom, hogy a "nagyoknál" ez is szempont. Ezek szerint csak az lehet itt nagy
játékos, 25 millió beírással büszkélkedik? ugyan már...
Köszönöm kedvességed.
Szerintem meg foglak keresni...
Lehet benne valami.
Amúgy ha valami nem ment,vagy nem tudtam, akkor azt megkérdeztem a nagyoktól
priviben a világon belül. Eleddig senki nem hajtott el. Mindenki szívesen segített.
De úgy látom a V4-en ez már vérre megy.
Én nem azt írtam, hogy én utálom őket. Amúgy meg ezt tanuljam a nagyoktól?
Hogy hogyan kell a másikat mocskolni, meg a sárba taposni? Kösz,nem.
Ha te ezt követendő példának látod, az egyéni szoc problem.
Ha tanulni szeretnék a játékról,akkor azt nem itt fogom megtenni.
De komolyan gondoltam.
Én játszom a V4-en egy nem top szöviben, és olvasgatom a fórumot is, és azt szeretném kérdezni, hogy a tornyosoknak nem jutott eszükbe az,hogy talán azzal az indokkal mennek
segíteni építeni külsősök a happyknek, mert egyszerűen rühellik a tornyosokat?
Legalábbis nekem ez jött le.
Lehetséges lenne ez?
Dátum: 2010.02.03. 13:45:40
Jujj de jó, túlcsordult a bili...Muhahaha...
Óvónénit szejetem, ő kér puszikát...ti kértek?
Ne legyetek mán ilyen zabosak...

Hú de jó, mehetek az olympuszi szövibe...de akkor gyorsan regelek egy karit, ok? Az is fullprém lesz...nyugi..ehehe!

Szejessetek engem...én szejetlek titeket!
Meg a sziszákat is...A Libero-t meg leginkább,mer' az puhább mint fehérebb!

MUHAHAHAHA...
Dátum: 2010.02.03. 05:33:23
Juujjujujj...épp itt volt az idő verekedéssel is fenyegetőzni...muhahaha...KO meg damage...brrrr...
Herkules is itt lesz végül vagy mi? Puszikát nem kéjtek citromlé-hegy-lakók? Szejessetek mán és vegyetek
be a csapatba...vagy kénytelen leszek én is beszállni a csihipuhiba...birkózószőnyegen aludtam ám..Muhahahaha!
Dátum: 2010.02.02. 19:50:13
Jé mennyi szefós istenpótlék nyavajog itt...muhahaha...jó idő van ott fent a hegytetőn?
Vigyázzatok, nehogy lecaciljon titeket egy pegazus....ehehehehe

Na szóval kértek puszikát?

Én nagyon csipázlak benneteket, jó arcok vagytok...de tényleg...vegyetek fel a szövibe...légyszi!
full prémes vagyok...légyszilégyszi!Muhahaha...nem csalás..nem ámítás...

Zeus! Gumikesztyű,ugye? Tudtam...tudtam..te kis hamis...ismerem a trükkjeidet!

amúgy én nem akarok balhét...csak füstöt meg lábdobot!

Muhahahahahahahaha!
Oldal: 1