Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crysler

Oldal: 1
Dátum: 2019.10.18. 22:08:04
Wardim!


Eddig 4-5 vagy ki tudja hány néven írtál nekem, hogy vegyelek fel, de a jelentkezésedet nem adtad be, így kicsit nehéz lett volna. Amikor beadtad, 1x felvettelek, 1 nap után töröltél, mint minden karakteredet, majd újra jelentkeztél. És az volt az első, hogy töltsem tele a tárolót neked. Ehhez viszont bizonyítani is kellene, mert olyannak, aki 2 naponta törölgeti a karaktereit, szerintem egyértelmű, hogy nem fogok milliókat beletölteni a tárolóba.

Crysler - V5 Whenga
Dátum: 2010.02.20. 10:06:39
Mit jelent az exitus kifejezés?
kijárat
belépés
átlépés
a halál beállta

A jó válasz itt a halál beállta volt.
exitus - kimenet, halál
exitus lethalis - halálos kimenetel
Dátum: 2010.02.09. 16:06:23
Ez egy jónak elfogadott kérdés, ma kaptam:

Melyik egy szin?
kalap
perec
stola
piros

nc
Találkoztam már olyan kérdéssel, hogy melyik nem internetes böngészőprogram (nem emlékszem a pontos megfogalmazásra), explorer, firefox, és a google programja volt benne. Akkor ez a kérdés nem számított volna ugyanúgy reklámnak? (az ilyen, jónak elfogadott kérdések alapján próbálunk újakat feltenni, de úgy látszik, az értékelések nem egyformák).
Feltevés után 1 perccel már meg is jött az értékelés.

Melyik nem kitömörítő program?

Winrar
Winzip
Winace
Jdownloader

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Mi a gond vele?

A másik kérdésem: 3 kérdést írtam, a legelsőre se értékelést, se jó válasz/rossz válasz értékelés nem jött, mintha fel se tettem volna, 2 rossz kérdés értékelést kaptam, ugyanakkor a menüben 3 rossz kérdés szerepel. Hogy van ez? (értékeléskor a könnyű kérdés értékelést kaptam). Ilyenkor nem kapom vissza a kérdésfeltevés lehetőségét?
A válaszokat előre is köszönöm.
Oldal: 1