Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2010.11.21. 13:11:09
huhh látom belekevertük a vadászatot is

először is vadászatból sem 1-et lehet egyszerre elindítani, tehát nem kell 10 percenként ránézni...
Az ok hogy LE-be kerül és az rabolható, de össze is kell rá szedni nem? Nagy különbséget látok abban hogy valaki pl 1-et térkapuzik és idomít belőle, vagy előbb összeszed x 1000 Le-t és úgy idomít...
Az első esetben nem lehet lerabolni (egy kisebb transzcendális is elég hozzá) míg a második esetben lerabolható... tehát az aktív játékos eltudja kapni továbbra is...

Ha valaki tart attól hogy lerabolják nem fog idomítani úgy hogy 100k LE van nála, hanem kevés,(és folyamatosan szerzi) vagy 15% ÉP alatt teszi mindezt...
Az idomításos relikvia csökkentheti az idomítási időt továbbra is, tehát lenne értelme...
Dátum: 2010.11.21. 11:42:14
Mintha lett volna már róla szó, de a javaslatom a következő lenne:
Ha már a géphezkötöttségről volt nem egyszer szó, nem lehetne az idomításon változtatni egy kicsit?

pl: Az idomításhoz szükséges LE-t nem lehetne egyben az állatba "tenni"? Az idomítás ideje pedig az idomítás szakértelemtől függne!
Úgy működne majdnem mint a kennel, addig nem lehet használni az állatot amíg az idomítás be nem fejeződik, de ne kelljen már 30 vagy 15 percenként kattingatni...
több állat idomítása esetén ez nem kevés idő
Még az is jó lenne hogy amíg az egyik állat idomítása nem fejeződik be addig nem lehetne újabb idomítást kezdeni...

Ezzel az idő nem változna számottevően, csak nem kellene gép előtt ülve várni hogy mikor tudunk már megint idomítani...
Dátum: 2010.11.21. 11:16:11
Az Eh-ra van egy képlet a wikin, az él... a csataarány nem számít... "Ha a kapott LE < (szakért * ellenf. szintje * 0,2) akkor felkerekítjük ennyire (de ezt az áldozat nem veszti el, a kreativhoz hasonlóan). Ezután megszorozzuk a kreativval. Ezt a LE-t védekezésnél is megkapja a győztes."

Nem rég még számított a csataarány is, de ezt megváltoztatták, s jogosan!
Dátum: 2010.11.21. 11:03:25
nah szép... lehet látni a különbséget..
Akkor is negyedel Szept. ha mondjuk csak 100-zal több a veresége mint a győzelme? Ha drasztikusan több a vereség akkor valóban, de ha az arány értéke közel van az 1-hez akkor alig lehet észrevenni... Lehet ezért nem tűnt nekem föl ez az egész...
Dátum: 2010.11.21. 10:59:26
szerintem nem, épp most néztem végig az utolsó 50 csatámat, s nem vettem észre különbséget... lehet hogy bug?
de mindjárt támadok, s úgy választok célpontot hogy világos legyen...
Dátum: 2010.11.21. 10:31:30
Ezzel csak részben értek egyet
Nem feltétlenül a minél kevesebb TP a cél, hanem a minél jobb LE/Tp arány... persze-persze minél kevesebb az osztó értéke annál nagyobb az eredmény, DE az ismételhető küldetések nagyban javítják a számláló értékét, s épp ezért lehet hogy érdemes olyan emberkéket is támadni akiken lehet pörgetni a küldetéseket...
Az EH valamennyire kompenzálja az esetlegesen több TP-t, a küldetés teljesítése pedig (amint már írtam) javítja a bejövő LE-t drasztikusan...

pl: Kritikus ütés küldetésnél hiába ütsz le -8-ra, ha a csata 1 varázslatból és mondjuk 2 harci körből áll.. akkor már inkább érdemes pl -3-ra ütni ahol végigmegy a harc és hamarabb lesz kész a küldetés és több LE-t is kapsz EH-ból...
Dátum: 2010.11.21. 10:11:43
kicsit bonyolultabb már ez
Ha energiahasznosításod van akkor nyugodtan lehet támadni rossz győzelem/vereség arányú emberkéket is, az EH-val rabolható LE-t nem befolyásolja... a lélekszívásnál pedig nem számít a csataarány ugye...
Ahogy észrevettem a térkifordító ital bekerülése óta lecsökkent azon karakterek létszáma akik aktívan portyáznak VF mellett... egyszerűen összegyűjtik a PP-ket, aztán átállnak EH-ra és akkor portyáznak igazán...

Márpedig ez tendencia lesz (ha már nem az!) s most már nincsennek "biztonságban" a rossz csataarányú játékosok sem...
nekem is van jópár olyan ellenfelem akinek több a veresége, de ha fixen több mint 1000 LE-t szívok tőle, akkor minek kockáztassak egy erősebb játékos ellen, akinél lehet hogy nincs is LE, s csak az EH lélekenergia értékét kapnám...

Persze a kínzókamrát erős játékosokkal érdemes feltölteni továbbra is

Ha mindezekhez pedig hozzávesszük az ismételhető küldetéseket is, akkor még inkább előtérbe kerülhetnek a kicsit gyengébb karakterek akik magas ÉP-n vannak... (gondolok itt pl a kritikus ütés és a kritikus varázslat küldetésekre)

Szóval Tseby'dr akula, a taktikád (már ha EH-val portyázol) kicsit elavult a térkifordító ital bekerülése és az EH nemrégiben történő megváltoztatása óta...
zseniális
Dátum: 2010.11.20. 16:47:55
affene ki az?
mit tettél már ellene?

edit: Sokszor látlak a támadási listán, szinte óránként püfölsz 3-4 társam... ne csodálkozz ha odaszólnak
de a shrek továbbment érdekes
csak nem ennél a csajszinál vagy te is???
Összefújja a szemetet a szél
Eddig összesen 453 térképdarabot találtatok.
Te eddig 12 térképdarabot találtál.
ez nagyon szoros lesz úgy néz ki már az első nap
Dátum: 2010.11.17. 14:10:27
Ahhoz, hogy eggyel jobb díjat kapjál (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyerte), még legalább 72 térképdarabot kell gyűjtened.

ezt lehet hogy eltudom érni
Dátum: 2010.11.17. 14:08:55
persze igazad van!
de ugye kiemelkedő jutalom, kiemelkedő teljesítménynél jár...
én anno 35-ös mászással találtam (nem turbózva vadásztam, annyira nem érdekelt) 43 térképdarabot, mondjuk akkor is kb 700 raktározott csp-vel indultam neki...

ha a 100-as érték lesz akkor azt jelenti kb napi 3,4-et kell találni, azaz 2 nap alatt mondjuk 7-et... nem tartom elérhetetlennek, mondjuk nekem tuti nem lesz annyi, nem fejlesztettem szakit
Dátum: 2010.11.17. 13:56:57
a múltkor nem tudtad a térképtalálati esélyt növelni annyival mint most
a szakival és a pálcával együtt szerintem nem elérhetetlen a 100 db...
gondolj bele, kicsit több mint napi 3 db-ot kell találni...
Dátum: 2010.11.17. 13:38:18
szerintem egy nullával több az érték az előző térképhez képest...
a 100 szerintem reálisabb lenne, vagy rosszul emlékszem?
itt vagyok én is 700 csp-vel és 40 pp-s beállítással...
nem a létszám a lényeg hanem az aktivitás vagy mégsem?
A gyűrűk ura könyvben nagyon jó, de az összesített listában vannak sokkal jobb filmek... Én nem hiszem hogy eljut a döntőig...
Dátum: 2010.11.13. 11:43:33
Ha nem találsz valamit, itt érdemes szétnézned:
http://vegzetur.wikidot.com