Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2011.01.21. 23:49:25
"Ki szelet vet, vihart arat, vagyis ne szellentgessetek a játékba mert viharos lovagok közt aratunk majd "

Nos ehhez előbb ki kell jönni a katakombából nemde? Onnan elég nehéz...
Tudod ezzel az a baj hogy ha tényleg nagy háborúban kikapunk tőletek amikor az ember szép bevédéseket vagy támadásokat lát, egy árva szót nem szólok, hanem meghajlok előttetek... de komolyan...
Így inkább megmosolyogtató a kijelentés, mégha most a KOD falai között is teszed ezt...
Dátum: 2011.01.21. 16:04:53
Vezessen jó sors az utadon Lovag!
Dátum: 2011.01.21. 12:23:33
nem miattad távoztak, mi tartottunk egy kis létszámleépítést, illetve páran töröltek is...
Egyszerű az indok, kevesebb létszámmal könnyebb háborúzni mint 35 fővel
Dátum: 2011.01.21. 12:07:53
Ha nektek megért 1 millió LE-t a 14 nap katakomba, ezzel a HT elvesztése, a csp, térkapu és a pp betelése akkor gratulálok
Mi játszottunk, ti lapítottatok...
Mi meg vesztettünk:
Kapituláltatok a Katedrális szövetséggel szemben, a Lélekkutatok töltöttsége csökkent 552499 ponttal.

Jah hogy már a KOD-ban vagy? bocsánat

Fél millió Le-t vesztettünk? és? pár óra kúttöltés??? Ti mit vesztettetek a fentebb említett túlcsordulások miatt???

persze-persze értem én, lehet tamagocsizni is, mi viszont nem az a csapat vagyunk...

Amúgy pedig én mivel is vádaskodtam? nem vádoltam én senkit, csupán rávilágítottam pár problémára ahogy Let is tette... Gratulálunk a katedrális győzelméhez, mi folytatjuk tovább ott ahol abbahagytuk, háborúzunk mert szeretünk háborúzi:)

kiegészítés: Az meg hogy Khaosz tart e magánál Le-t vagy sem, az az ő döntése nem a tiéd... engedd ezt meg neki (nem mintha nálatok ömlesztve lett volna az LE abban a kis időben amíg nem rohantatok a katakombába)
Dátum: 2011.01.21. 11:55:04
Idézet: Let. - 2011.01.21. 11:44:39
Üdv!

Dozer

Alacsonyabb szinten is a rossz arány rombolja a játékot, ezt fejtettem ki.

Let


Hát persze hogy rombolja! Megéri több vereséggel rendelkezni mint győzelemmel... Ez a legnagyobb hiba hogy a rendszer díjazza a "rossz" játékot! Minél több vereséged van, annál kevesebbet lehet tőled rabolni!
Magyarul püföltesd magad és jól jársz...
Én alapból nem tettem volna be ezt a csataarányos szabályt...
Egyszerűbb lett volna a támadások számát figyelembe venni valahogy így:
24 órára lebontva:
- Első támadásnál 100% rablás
- Második támadásnál már csak 75%
- harmadik támadásnál már csak 50%
- Negyediknél pedig csak 25%

Az ötödik támadásnál már aznap nem rabolhatsz LE-t a játékostól pl... Sőt lehetne akár drasztikusabb csökkentés is, hogy 1 nap pl csak 4-szer lehessen valakit támadni...
Háborúban ez bajos, ehhez háborús rendszer reform is kellene, de ez már régóta szükséges lenne amúgy is... (pl háborúban ne legyen LE és TP sem a csatákban, a jutalmat pedig drasztikusan növeljék meg)

Jó ötleteket olvashattunk már "tonnaszámra", ki tudja lehet hogy valami meg is valósul belőlük...
Dátum: 2011.01.21. 11:23:39
Megyek én töretlenül, de kell még idő
35 percenként úgysem tudsz támadni, annyira azért tapasztalt és aktív játékos vagyok hogy ezt megakadályozzam
ha más nem rajtad veretem le magam óránként
Dátum: 2011.01.21. 11:10:59
Érdekes hozzászólás Let
A jelenlegi portyarendszerben igen vannak hibák... de lássuk be hogy a játékosokban is!
Egy prémiumos játékos ha megtámadják és veszít, csak a 10%-kát veszti el az LE-jének, mint amit a támadó nyer.. és persze a csataarány is egy igen derekas gátat állít a nagy rablások elé...

Let, nekem 12371 győzelmem és 3510 vereségem van.. Ha 10 millió Le is van nálam MAXIMUM 332- LÉ-t tudnak tőlem rabolni, s mindezt 95. szinten... Magyarul köhintek egyet és a 10 szeresét visszaszerzem...

Az is baj itt hogy egyáltalán nem tartanak maguknál LE-t még a prémiumos játékosok sem, mert még ezt a minimálisat is sajnálják.. illetve nem is sajnálják, hanem félnek attól hogy rászállnak az érintettre..
Egy okos játékos hagyja "élni" is azokat akiktől sokat rabol, hogy lehetőleg ne vegye el a kedvét a játéktól s így hosszútávon profitálhat... Viszont többségben vannak olyanok akik agyatlanul óránként mennek, s utána csodálkoznak hogy nincs már kitől rabolni mert vagy törölt az ellenfél mert megunta azt hogy pofonzsák, vagy pedig transzcendális projekciót fejleszt...

összetett probléma ez, nem csak a KH-ról és a TOP-ról szól... SŐT inkább a játékosok felfogásáról!
A jelenlegi rendszer "engedi" azt hogy sok LE-t tartsunk magunknál.. a játékos döntése az hogy ezt mégsem teszi...

Én nem látok érdemi változtatást, hiszen ha a vesztes egyáltalán nem veszíthetne LE-t akkor sem tartana magánál semmit, nehogy a másik egy kicsit is jól járjon... de persze azt elvárja hogy akit ő támad annál mindig sok legyen...
Dátum: 2011.01.18. 23:22:59
ez mi? Honnan? Mikor? Saját költemény?
Dátum: 2010.12.19. 13:13:24
nem így volt!
Amint megvolt a 25 ember, a következő szerverfrissítésnél jött az aukciós ház is... ha vasárnap figyelnek erre akkor ma 16:00-kor nyit az AH! Ha nem akkor szerintem holnap reggel 8-kor, ha Baraty még akkor nem ér be melózni, akkor 16:00-kor
Dátum: 2010.12.18. 21:44:16
Játékvezetőség! holnap indul az Aukciós ház V4-en?
Dátum: 2010.12.10. 10:20:23
persze hogy könnyebb varázslót csinálni mint harcost, szerintem ezzel mindenki tisztában van
de ha egy varázslónak nem üt be a varázslata akkor nagy bajba kerül, míg egy harcos azért csak bízhat 6, vagy akár több harci körbe is...
Az állat szakik a varázslónak is fontos, hiszen a magas szintű állat mindenkinek kell, egy harcosnak azért hogy nagyot üssenek, egy varázslónak meg azért hogy nagy elnyelést adjanak, illetve valamennyire kompenzálják a bekapott fizikai sebzést...

Amúgy én itt is látok némi problémát, olykor kicsit mintha túl sok elnyelést adnának a dögök
Dátum: 2010.12.10. 10:03:30
érdekes egy dolog ez amúgy...
varázslónál: védekezés, IQ, taumautgia és szerencse a mérvadó
harcosnál: erő, támadás, IQ, szerencse

Az egy fogós kérdés hogy harcosnál érdemes é nagy védekezés fejlesztésbe kezdeni... egy varázsló ellen szerintem elég az átlagos is, másik harcos ellen pedig nem kell félni a fizikai sebzéstől, egyszerűen nagyobbat kell ütni mint ő...
Mindkét stratégia életképes lehet, persze most ne nézzük azt hogy mi van ha +7,8 szintről támadnak, maradjunk a szoros környezetében a karakternek...
tehát tulajdonságban nincs nagy különbség a befektetett LE-t nézve, egy kis hátrány a szakértelmekben mutatkozik meg hiszen egy harcosnak mindkét kritikus szakértelmet erősen érdemes fejlesztenie, míg egy varázslónak elég szinte csak a kritikus varázslatot. Mert ugye ismerjük azt a "mondást" hogy ha nem találnak el fizikai harcban, a nulla kritikus ütése is nulla lesz

Ne ássuk el a harcosokat, 3 bajnokit csak nyertem már én is, pedig harcos volnék
Dátum: 2010.12.03. 05:33:39

Kezdjem sorolni hogy mennyi olyan "fejlesztés" volt ami engem szarul érintett???
Mégsem hangoztattam a fórumon hetekig hogy jajjj ez mennyire rossz most nekem, vagy másoknak...
Ideje lenne már beletörődni nemde?
Dátum: 2010.12.03. 04:37:26
akkor felejtsd le a VF-et és hamarabb meglesz... most komolyan még mindig erről megy a sírás?
Dátum: 2010.12.02. 12:13:31
csináld
Dátum: 2010.11.30. 09:42:56
Craslorg mintha kimaradt volna pár film amik az első fordulóban továbbjutottak...

pl: Austin Powers
Idézet: Miklós - 2010.11.25. 14:14:53

2.) bármikor egy tollvonással kitalálható egy indok, hogy nekem miért is nem fog járni állami nyugdíj.


nem tudom hány éves vagy, de mondok neked egy egyszerű indokot

Pl: 10 év múlva ismét megemelik a nyugdíjkorhatárt mondjuk 5 évvel... Azon kevesek akik elérik ezt a kort megkapják a bőven megérdemelt kis nyugdíjukat...
ebben csak egy dolog az aggasztó: Aki napi 10-12 órát dolgozik a családjáért az vajon megéli ezt a kort? Aki kint dolgozik az esőben, hóban és fizikai munkát végez, az kétlem... S majd mi lesz akkor ha ezek az emberek létszáma lecsökken? Ki "építi" majd az országot?
És itt gondoljunk a szó tényleges jelentésére is! (utakat, épületeket, restaurálás...stb)

Lesz egy "jó" megoldás majd: alkalmazzunk külföldről érkező munkásokat! Csak akkor a magyar miből fog élni? Családot alapítani, gyereket nevelni?
Vagy szerezzen mindenki diplomát és kényelmes munkája lehet? Az egyik legkeresettebb szakmát tanulom, nemsokára Gépészmérnök leszek, de már belőlünk is annyi van hogy Dunát lehetne velünk rekeszteni...

van egy egyszerű dolog, amit MINDENKI tud, csak sokszor képes figyelmen kívül hagyni: Az aktív dolgozó réteg tudja leginkább biztosítani azt hogy öregkorára nyugodtan és anyagi biztonságban éljen, nem a felvett kölcsönök! Csak már az aktív dolgozó réteg sem bírja így sokáig... (fizeti a munkanélküliek megélhetését, a segélyeket, a TB biztosítást, aminek csak egy részét "használja" el saját maga, fizeti az adót hogy a gazdaság "dübörögjön", neveli a gyerekét hogy a gazdaság majd tovább "düböröghessen"...stb)

sok sebből vérzünk sajnos
Dátum: 2010.11.24. 14:53:27
de kevés... írj Miklóséknak!
miért mi a baj vele? Egy jó kis látványos film
ha a story is számítana akkor a shrek sem jutott volna tovább a múltkor
Dátum: 2010.11.21. 13:58:25
láttam csupán egy ötlet volt, nem kell leharapni a fejem