Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2011.08.15. 18:20:56
persze
Dátum: 2011.08.15. 18:13:27
ha igen, akkor ide a bökőt
Dátum: 2011.08.15. 17:37:00
ha minden igaz az utóbbi...
Dátum: 2011.08.15. 17:28:50
Írtam már, de még egyszer leírom:

+100 SPEKTRÁLIST KÉRÜNK ÉS INSPIRÁCIÓT MINDEN VILÁGRA!
Aki meg 0 TP-ért ismételhetőzni akar nosza rajta...

Craslorg légy szíves add tovább az infót Miklósnak! (Te és Birka úgyis jóban vagytok vele vagy mi a szösz )
Dátum: 2011.08.15. 17:10:38
Leonard XXX Te nyerted a csatát.
A jutalmad YYYY lélekenergia és 260 TP.

ohhh yaeh
Adjátok ide a Tp-ket nekem
Dátum: 2011.08.15. 16:55:28
Amúgy pár napja beszélgetünk erről egy sör mellett a cimborákkal...
Úgy néz ki 2 dolog van amit a JV ki akar irtani a játékból: Visszafogott fejlődés és a 0 TP-s küldetések....

Visszafogott fejlődés:
behozni egy új AF képességet ami pl szintenként 2-t rátesz a spektrális maximumára... Ez adna összesen +100 spektrálist, s kikötni hogy VF-fel nem fejleszthető! garantálom azonnal kimenne a divatból a VF és mindenki örülne! És tényleg örülne (még a VF-es is) mert kár nem érné összességében...

0 TP-s küldetések:
Nincs meghatározó AF pont bevétele, nincs konkrét fejlődés, elszalad mellette a mezőny (legalábbis az aktívabb része.. az inaktív meg kit érdekel??? támadja a halott karaktereket ahogy akarja...)
Az új játékosoknak némi kellemetlenség, de ha minden világra érvényes lenne a V5-ös inspriráció, csak 1-2 hónapig lenne zavaró tényező...

tehát:
+100 SPEKTRÁLIST KÉRÜNK ÉS INSPIRÁCIÓT MINDEN VILÁGRA!
Aki meg 0 TP-ért ismételhetőzni akar nosza rajta...
Dátum: 2011.08.15. 16:40:51
ez mind szép és jó, de pl V3-on ilyen rablás lehetetlen...
Nem lehetne inkább a már említett spektrális maximumát behozni??? érdekel is engem az aki 0 tp-ért küldizik.. ha megéri vadászni 2-3 hónap és úgyis elhúzok mellette....
Dátum: 2011.08.15. 16:28:18
Változik ezzel amúgy valami?
Mert valljuk be őszintén aki sok küldetést csinál az ezentúl is erősebb lesz, hiszen 140LE/TP arány még mindig elég jónak mondható... (Jobb mint a vadászat!)
Tehát mivel MINDENKIRE érvényes ez a nerf, voltaképp nem is nerf Vagy csak én látom rosszul???

Szerintem ez az egész dolog fölösleges volt....
Dátum: 2011.08.14. 21:33:38
Nagyon örülök hogy aktívan használod a fórumot SuperEgo, de a VOK helyett legyen már VAGYOK ha kérhetem ok?
Sajnos annyi évet öregszem azonnal amennyi ilyet olvasok
Dátum: 2011.08.14. 20:29:21
valóban
nem tudom miért emlékeztem 1 órára...
Dátum: 2011.08.14. 17:49:38
"Nem támadhatod a karaktert, mert már ötször támadták három órán belül."

Ez valami új, vagy csak rosszul emlékszem az 1 órára? (kristály hordánál találkoztam vele...)
Dátum: 2011.08.10. 16:14:27
ha nem telik be a csp-je az sem...
Dátum: 2011.08.05. 21:56:03
hol is kezdjem.. Mondjuk hogy bALEK Kussch???
Na nem, megpróbálom óvodás nyelven megfogalmazni mik is a tapasztalataim...
Amikor először indultunk V4-en, én készítettem az építési tervezetet a szövetségnek.. Akkor bizony meglepődve láttam én is azt hogy hiányoznak épületek...
Mik is voltak ezek?
- Térkapu
- Epikus Emlékmű
- Pusztítás Citadellája
- Gyógyító szentély

Az első gondolatom az volt hogy ha az elő követelmény, elő követelménye (ez érthető infós barátom? ) hiányzik, akkor meg sem jelenik az épület... Ez több épületnél is megbukott, aztán jött az hogy ha az elő követelmény, elő követelményét már lehet építeni, akkor bizony látható az épület...
Sejtéseim szerint itt lehet valahol a kutya elásva, épp ezért nem láthatóak ezek az épületek a kezdetekkor...
tehát mivel a konkrét kiírást egyszerűen nem tudod értelmezni, talán így sikerül...

Másik vélemény:
Az is lehet hogy mivel ezen épületek elő követelménye egy olyan épület ami nem LE-ből építhető hanem őskőből, így amíg el nem éri az energiakristályosító a kiírt szintet, nem jelenik meg az épület (V4-n ezt tapasztaltam anno)

Kastély:
Új épület, 3 szövetségből, kettőben látom:
1. Fejlett szövetség, már kész a 25. szint
2. Kis szövetség, de van 60 fölötti tag
3. Kis szövetség, nincs 60 fölötti tag (itt nem látom)
Hogy ebből mit szűrsz ki, azt rád bízom...


Nos infós barátom én most Gépész módjára búcsút intek, aztán ha nem kaptál megfelelő választ, javaslom állj ki az utcára egy táblával a kezedben (tényleg de jó balekfeladat ) amire ez van írva: Miért nem látom az épületeket???
Hátha jön valami bölcsész aki felnyitja a szemed
Dátum: 2011.08.05. 19:12:11
Figyelj már te tényleg ennyire korlátolt vagy ember???
Nem kell mindenben logikát keresni, mert ebben a játékban van pár dolog amiben nincs...
Amíg nem építesz energiakristályosítót addig nem látod a térkaput és az epikus emlékművet sem...
Ugyanez a helyzet a PC-vel, hiszen ahhoz akadémia kell, az akadémiához pedig epikus emlékmű, amit ha visszavezetsz ugyancsak az energiakristályosítóhoz lyukadsz ki!

Verheted itt a nyálad, meg marházhatsz engem, de mi lenne ha megtanulnál normálisan kommunikálni? Feltettél egy kérdést, én válaszoltam rá, mégpedig helyesen, mert az ÖSSZES világon így van!

Mégis kitől vársz választ? Miklóstól?
Azt fogja írni hogy nem lát problémát, az összes világon így van...

Basszus ezért nem járok már fel ide a fórumra csak ritkán... Az ember segíteni akar jó szándékból erre ahelyett hogy megköszönné elkezd marhulni...
Tanulj egy kis modort barátom vagy inkább ne is írj, mert csak a kedvem veszed el az egésztől, aztán majd olyannak sem segítek aki megérdemelné...
Dátum: 2011.08.04. 22:36:21
"A háború csarnokának egyetlen épület sem előfeltétele"
-Előfeltétel: Akadémia 1, Nincs felépített Béke csarnok

értettem mester

Az epikus emlékművet látod??? Azt sem kellene addig amíg Energiakristályosító és Kincseskamra nincs...
A térkaput sem lehet addig amíg a kristályosító nem épül...


nem vitatkozom veled, 5 szövetséget építettünk eddig fel (V4-esekkel együtt) ha elfogadod amit írtam akkor el, ha nem akkor nem és pont...
Dátum: 2011.08.04. 12:55:41
Nincs hiba, amíg az előfeltételeit nem építitek fel, nem is fogjátok látni az említett épületeket!
Tehát wikin nézd meg mik kellenek hozzá és ha az megvan látható lesz az épület is...
Dátum: 2011.08.04. 12:31:28
eddig sem szólt senki 1-én, tessék lementeni ma és kész

Nem kell a kifogás
Dátum: 2011.08.01. 20:31:31
Sebgyógyítás hatása: (wikiről)

Hatása állatgyógyításkor

Amennyiben nem 1-es a szakértelmed (ekkor 1-et gyógyít), úgy a gyógyulás mértéke kiszámolható a következő képlettel: y=(x−1)∗2 ahol az y a gyógyított ÉP és x a szakértelem szintje.

Ez nem elírás? Valaki tud naprakész képletet adni nekem?
Dátum: 2011.07.30. 10:17:33
ezek a sebzések kb csak 50%-ban valósulnak meg a csata végi regeneráció miatt...
Szóval ha 11000-et ütsz, az ellenfél regenerál 5-6000 Ép-t...
Dátum: 2011.07.29. 20:59:26
kezd unalmassá válni??? Mit vársz te a KH-tól???
Elégeti a manád, üti az állatodat, s még rabolni se lehet tőle jókat...

Addig örülj amíg van játékos ellenfeled...