Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2013.04.05. 16:44:23
mintha azt olvastam volna hogy V1-V2-V3 kozott szabad az atjaras...

"A mai nappal nekerült a játékba az a lehetőség, hogy a karakterek világok között mozoghassanak. V1, V2 és V3 között bárhogyan, ill. V5-ről V1,V2,V3-ra. További részletek:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,849.0"

ebbol nekem az jon le hogy V1-V2-rol lehet jonni V3-ra is...
Dátum: 2013.04.05. 16:01:14
de ez akkor ellentmondas nem? Azt irod a kupon tobbet jelent, a kristalyt megsem arra koltod... 20 templom utan +1 kupon jar minden teljesitett templomert, a palcakat megsem hasznalod arra hogy minel hamarabb eljuss oda...
No mindegy, ez engem annyira nem is erdekel, csak arra celoztam hogy a +10 templomkristaly sem annyira nagy elony HA csak havonta mondjuk 1-szer elerheto az ajanlatoknal.
Dátum: 2013.04.05. 15:53:23
Tortent mar tenyleges karakteratvitel masik vilagra? V3-on meg nem latok uj karaktert...
Dátum: 2013.04.05. 15:48:54
Tehat akkor a templomkristalyert vasarolhato relikviakupon neked (sem) jelent sokat, hiszen most irtad hogy nem arra koltod a kristalyokat. Szoval akkor most mirol is van szo?
Dátum: 2013.04.05. 15:43:00
a relikviakupon 120 templomkristalyba kerul ha jol emlekszem.
Ha havonta 1 ilyen 10 templomkristalyos tetel kerul az ajanlatok koze, akkor 1 ev alatt jut +1 relikviakuponhoz 120 oskoert. Hmmm nekem ez mar necces, akkor inkabb templomi palcara tartalekolnam a koveket.
Dátum: 2013.04.05. 15:31:05
Lemarad... erdekes dolog ez! Kihez kepest? Nem hiszem hogy olyan sok jatekos lenne aki minden nap, minden ajanlatot megvesz majd... pl ott volt a 10 szubplazma is tegnap... nekem az nem ert 5 oskovet, mondjuk en még csak 44. tsz-en vagyok, egy TOP 25-os karinak lehet hogy megeri...

Nezzuk a mai ajanlatot a 10 templomkristalyt: A valaszthato jutalmak kozul egyik sem jelent plusz eroforrast (csp-pp), kiveve talan az aranydukatokat, de azt gyors ismetelheto kuldetesekkel lehet kompenzalni... (Ha pedig valaki vegzet medalra kolti attol nem sajnalom)

Szoval eddig (ISMETLEM, EDDIG!) nem erzem azt hogy torolni kellene barmiert is...
Dátum: 2013.04.05. 14:43:44
Idézet: Offsboy - 2013.04.05. 14:39:15
Mennyi lenne akkor szerinted a necces?


En az anyagi vonzatara gondoltam, nem a jatektechnikai problemara.
Dátum: 2013.04.05. 14:29:57
Kocos 2 havonta lesz veheto egy templomi palca... Nem erzem annyira drasztikusnak (Mondjuk remelem nem 50 osko lesz )
Dátum: 2013.04.02. 19:53:44
térképkeresés:

Ha vadászat vagy portyázás során a térképkeresés szakértelmed nagyobb vagy egyenlő, mint a szinted harmada (lefele kerekítve), akkor a térképtalálás alap esélye 1%-kal megnő. Ez a szakértelem nem tudatturbózható, és nem drágítja a többi szakértelem fejlesztését.
Dátum: 2013.04.02. 17:23:15
Igen, sajnos azzal nehez vitatkozni hogy a V2 mar a veget jarja... A terkep esemeny nevezei letszama es a szovetsegek lelekkutjainak a nagysaga is mutatja... pl. V3-on mar 10 szovetseg kutja 20 millio folott van, V2-n ez a szam mindosszesen 5! (pedig regebben indult ugye)
OK, lehet azt mondani hogy a lelekkut nagysaga mitsem szamit, de azert lehet kovetkeztetni az aktivitasra belole... Ha a TOP 50 szintjet megnezzuk, ott is elmaradas lathato V3-hoz kepest, sot szinte mindenben eszreveheto az hogy a V2 aktivitasa naprol napra csokken...

Az hogy a Miklos altal felvazolt valtozas helyes vagy sem... nos en tartok tole nem ugy fog alakulni ahogy o tervezte... En eloszor letrehoznek egy ideiglenes szervert ahova at lehetne "klonozni" a karaktereket es megnezni (mondjuk 1 honapos idointervallumban) hogy mi tortenne... A valtozas eredmenye jelenleg nem egyertelmu, fulladhat ez egy vilag teljes kihalasaba is, ebben igazat adok Kocosnak...

Masik dolog: Ha Mikloseknak az a tervuk hogy megtartsak az aktiv jatekosallomanyt, egy ilyen valtozasi lehetoseget nem szabadna oskohoz kotni... Legalabb az elso "mozgatas" legyen ingyenes!
Dátum: 2013.04.02. 13:51:35
Ez az esemény 1. napja. A verseny Április 23. 10:00 fog véget érni.
Ahhoz, hogy eggyel jobb díjat kapjál (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyerte), még legalább 43 térképdarabot kell gyűjtened. A kettővel jobb jutalomhoz még 86, a hárommal jobbhoz pedig 131 darabot.

Nalam meg drasztikusabb a helyzet
Dátum: 2013.03.28. 22:55:35
Jo estet mindenkinek!
Van egy olyan AF kepesseg hogy Szerenyseg...
A leirasa: Ha veled azonos szintű vagy magasabb szintű végzeturat győzöl le portyában, nem kapsz lényegesen több TP-t, mintha alacsonyabb szintűt támadsz.

Na most kellene nekem egy kicsit konkretabb inforamcio... Szamokban kifejezve mennyi az a "nem lenyegesen tobb"?
Dátum: 2013.03.21. 18:33:40
semmi, megvan
Dátum: 2013.03.15. 21:27:38
Sziasztok
Javaslatom lenne a kozelgo Terkep esemeny kapcsan. Mintha anno mar felmerult volna, de nem art ha felevelenitjuk hogy a jutalmazasa a terkep esemenynek, a magasabb szintu karaktereknel mar elkezdett elavulni. Viszont erkezett egy ujitas, megpedig a relikviakupon... Erdemes lenne megfontolni hogy a kov. Terkep esemeny jutalma az elert eredmenyektol fuggoen relikviakupon legyen! (Mar csak azert is mert lerovidult az event ugye 3 hetesre)
Az hogy mennyi kupon, az vita targya lenne, csak ugy hasrautesre mondjuk minden X megtalalt terkepreszlet utan jarna 1 kupon? A vegso rangsornal pedig +kupon jarna? Vagy ez igy tul egysikuva tenne az esemenyt? (Mondjuk igy sem olyan izgalmas )

Meg kellene ezt beszelni a jatekvezetokkel EGYUTT kozosen szerintem...
Dátum: 2013.03.10. 00:44:22
szerinted mennyi olyan karakter van akinel tobb mint 350 kiegett osko talalhato? Nem csak te veszel kovet, hanem mas is... En az 50 levedettet is soknak talalom szemely szerint...
Dátum: 2013.02.22. 14:56:45
Nos az szep es jo hogy beraktak a szubplazmat, de a kufar listaban csak azokat a karaktereket latom akiket amugy is elerek tamadasban... Hol talalhatoak a tobbi kufar hivei? Illetve honnan tudom egy magasabb szintu karakterrol hogy jelentkezett az esemenyre?
egy kicsit ketkedve fogadom ezt a fejlesztest... ez +60-t eredmenyez majd a karaktereknek tamadasra es vedekezesre egyarant. Egy ekkora lelekkuttal rendelkezo szovetsegbe egy 70. tsz-en levo karakter mar be tud kerulni, aki le tud tamadni egeszen 61-ig ha jol emlekszem... Egy 61-es karakter viszont nem biztos hogy tud majd rendelkezni akkora epitessel hogy elerheto legyen neki a fentebb emlitett pluszok... Az a 60 igy eleg soknak tunik elso ranezesre...
Dátum: 2013.02.19. 15:59:33
24. tsz-tol megnyilik az aukcios haz, ahol dukatert licitalhatsz kulonbozo relikviakra, italokra, targyakra...stb

az aukcios haz elerheto a karakterlaprol a Feladatok ful alatt megtalalod...
Dátum: 2013.02.12. 21:53:57
sajnos ma meg nem vadasztal vagy portyaztal, ezert nem forgathatod a szerencsekereket... tudod valami ilyesmi szoveg van akkor amikor bar lehetne, de megsem tudsz forgatni

a kerdesre valaszolva, azert mert a fentebb irt dolog van odairva (azaz vadaszat vagy portya kell hozza)
Dátum: 2013.02.12. 16:17:21
legyen hat, felejtsuk el a haboru szot, nezzuk mi is a problema most SZERINTEM... Jelenleg nincs olyan jatek elem, ami 2 szovetseg (felejtsuk el a szovetseg szot is) szoval 2 csapat versengeserol szolna... (Hordak versengese sincs, csak a Landragornal van valami gyenge probalkozas erre)

Tehat SZERINTEM kellene egy olyan jatekelem, ami 2 csapat (vagy akar tobb is?) kozti versengest megvalositana... Hogy miert? Mert a csapatban valo jatek tenne igazan elvezetesse ezt a jatekot. (persze szovetsegekbe tomorulunk, epitunk, epikust utunk..stb, de ebben nem mas jatekosokkal meretjuk meg magunkat, hanem egy szaraz, idovel korlatokba utkozo dologgal)

Hogy mi lenne az elvaras a reszemrol?
- Igaz, ne kelljen gep elott ulni orakat
- A jutalom ne eroforras legyen (persze errol lehet vitatkozni hogy mi az eroforras, szamomra a kovetkezok: CSP, PP, lelekgyemant, terkapupont...stb)
- Azert egy kidolgozottnak mondhato tortenete legyen
- Legyen fix idointervallumba zarva, ami ne legyen tobb par napnal
- Mindenki ki tudja belole venni a reszet, de aki nem akar benne reszt venni az eldonthesse. (itt konkretan nevezesre gondolok)

... A haboru szohoz visszakanyarodva: Jelenleg ez az a jatekelem ami a fent leirt problema megoldasara tesz igen csak gyenge kiserletet... Es az pedig hogy uj dolog vagy egy regi (nem hasznalt) jatekelem bevezetese... nos ez kb olyan mintha azt mondanad hogy en nem dobom ki a szemetet soha, ha valami elfogy egyszeruen hozok egy ujat... Elobb-utobb elsullyedsz a szemetben. Mint mindennek a vegzeturnak is vannak korlatai. (ha masnem anyagiak ) Tehat nekem az a velemenyem hogy inkabb formaljunk at egy meglevo hibas dolgot valami uj dologga mintsem hagyjuk az ut szelen a szemetet es hozzunk meg egy kukat... Remelem erted mi a gondom ezzel az egesz haborusdival