Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2021.06.16. 08:33:29
Idézet: Unr34l - 2021.06.15. 22:54:59
Valami legyen a sajtolással támogatom , de ezért ez ne úgy legyen mert valaki folyamatosan használja a portyaitalokat , vadászitalokat és térkapupontokat valakinek meg ott van több ezres halomban , ne így legyen büntetve vagy nerfelve aki aktívan játszik több LE-t szedett be egyértelműen.


Példa ami nem igazságosan lett berakva
Templomi ellátmány is be lett rakva aki folyamatosan elhasználta templompálcáit annak igen 1000-nél több transzdestrukció szakértelme de alig van templompálcája másoknak meg ott van akár 50,100,150 db utóbbi megveheti előbbi nem aki folyamatosan időt energiát használt rá.

"Templomi ellátmány
Típus: isteni ereklye
Szint: 300
Megvásárlásakor kapsz 10 templomi pálcát. Csak akkor veheted meg, ha transzdestrukció szakértelmed 1000-nél kevesebb. Max. 3 db vásárolható belőle."
Ár: 7 isteni kocka, 140 platina, 70 Őskő



-Egyszer elhasznaltam 1400 terkapupontot mert mar osszegyultek a stimulatorok. Hat nem keves idobe es PENZBE kerult a mutatvany. En nem aggodnek amiatt hogy akinek tobb 1000 terkapupontja van az valaha is elhasznalja... De ha megis, mire megteszi egy aktiv jatekos annyival tobbet szed ki pl. verembol.

-Akinek pl.100 templompalcaja van az azert van mert nem foglalkozik a templommal... Nyugodtan adhatsz neki meg 30 templompalcat...
Dátum: 2021.06.15. 09:38:37
Szia Miklós, újra itt

Szerintem a legjobb megoldas az lenne, ha a sajtolasbol kapott LE-t csokkentenetek, a sajtolas szamaval forditott aranyban. Minel tobbet sajtol valaki, annal kevesebb LE-t kap. Igy a logokbol csak azt kell kikeresned, hogy ki-mennyi magas szintu allatot sajtolt s betudod allitani a hatart ahogy szeretned.

Viszont a fo problemat ez meg nem oldja meg teljesen, ugyanis -ahogy tobben jeleztek- a bejovo LE meg igy is toredeke lesz annak amit sajtolasbol kapunk. Szerintem a legjobb megoldas, ha az aktivitast jutalmazod.

pl.
-Ismetelheto kuldetesek jutalmat akar meglehetne haromszorozni is AF kepesseggel
-Kalandokbol bejovo LE meg mindig nudli
-Terkapubol bejovo LE sem meghatarozo

Ha a familiarisokat akarod turbozni, azt en nem csak tetovalassal tennem, hanem egy uj fetissel is! Dolgozzunk meg a plussz LE-ert.
pl.
Familiaris fetis:
5 csatlosszintenkent +1% LE SZB-re es portyara is.
(mondjuk mivel mar lehet cserelgetni a fetiseket, ez nem lenne nagy melo )

Majd még gondolkozom, ha lesz idom
Tehat a lentebbi kijelentesed miszerint Te BARMIKOR beutottel ezek szerint egy hazugsag. Vagy most nem allitottal valosat... a ketto nem lehet egyszerre igaz... Olyan nincs hogy ennyivel jobb voltam nalad megis akkor gyoztel le amikor akartal. Te is tudod, hogy akkor tudtal legyozni ha a robbanasid melle beutott a varazslatod is... Szoval akkor most hogy is van ez?
Ha jol emlekszem talan bo 1 evvel kesobb inditottam a karaktert a tiednel? Nos torolgesd csak a szemed mert tenyleg szinfoniat mutattam be itt az elmult evekben pl. hozzad kepest.

Koszonom a dicseretet
Gondoltam felnezek olvasgatni egy kicsit, erre jszembejott itt a te IGAZI arcod cimbora.

Neha beutottel mert tobb feher mytokronitod volt es haraggal tudtal sebezni. Ennyi a te legnagyobb eredmenyed ebben a jatekban erre lehet buszkenek lenni... Huzd tovabb a szerencsedet ahogy mindig is, légy te a tyúkólban a tyúkanyó
.
Dátum: 2020.09.07. 18:14:39
Salah Ad Din (V1)

Minden jót nektek egy élmény volt ez a tobb mint 10 év.
Dátum: 2020.09.02. 09:37:50
Az elmult nap esemenyeibol egy informacio amin javitani kellene:

-400-rol 15 PP-s beallitason a tamadhatosagi utotav -44 szint (vagy tobb?), ami kisse aggaszto. Elerem Maha Kalit, amikor Darth Vadert se szabadna szerintem.
Ha valoban csaltam a jatekvezetes majd levonja a kulonbozetet ahogy tettek ezt eddig is mindenkivel az elmult evekben. Ha ez nem tortenik meg akkor valami mas lesz itt a hatterben.
Zajlik az élet rendesen. Tobb uzenetet kaptam ma mint az elmult 3 honapban...
Nem is cel, megnyerni az SZB-t, most is 16. helyen tanyazunk. Epp ellenkezoleg az a cel, hogy nehogy befolyasoljuk azok csatajat akik komolyan veszik. Ez volt a kidobasnak is az oka.
Abban a korben 7 mezott vitt el az ex-Roninos a legiotol s azt a kort ti nyertetek meg... (az osszesitesrol beszelek)

"Ha nem hozod át azt a 3 karaktert akkor mond már meg hogy neveztél volna be szövetségi bajnokságba és több száz vagy ezer portya pontokat nem tudod ott elhasználni"

Most ez jon... Nem tudok SZB-zni, szoval hol fogom elkolteni a PP-ket??? No hat ez az ami nem lesz egyszeru majd a tobbieknek.
Az a problema Unr34l, hogy sosem volt simliskedes... V3-on anno 3 komoly jatekos torolt (Buyuk pl.) mert atment V1-rol valaki akinek nem tetszett a rendszer es sirasa utan JV egybol valtoztatott... A V3 egy bekes vilag, maximalizalva van mennyit rabolhatsz egy jatekostol... ez csak a rablasra vonatkozott a lelekszivasra nem... Mivel a lelekszivas jol mukodott a jatekosok arra alltak ra majd mivel a V1-es csapatnak ez nem tetszett jott a nerf es kesz... Azota sincs leirva sehova, hogy a bekes vilag szabalyai hatnanak a lelekszivasra!!!
Ott (is) az tortent, hogy nem tetszett a rendszer par embernek es nehogy mar nekik (nektek) szar legyen.

Omen felejtos szaki strategiaja az maga volt a CSALAS, de az SZB hasznalatnak ehhez semmi koze sem volt SOHA! 2 teljesen kulonbozo dologrol beszelsz...




"Volt ott egy régi utolsó aktív Ronin-os tag aki tartotta Ti vagyis Te meg a tovább vitt karakterek szépen kiraktad hogy tud azt csinálni amit csináltál."

Es miert volt kirakva? Mert az a regi Ronin-os tag, amikor egy korben voltunk a Lelekorokkel meg az Azur Legioval, strategiat felreteve betamadta a Legio mezoit, hogy kedvezzen a Lelekoroknek, mert ott vannak a haverok. Ez mekkora csusztatas mar Unr34l O nem azert lett kidobva mert nem kellett, -sot jobb lett volna ha marad- hanem azert mert a Lelekoroknek jatszott az SZB-ben
Emlekszunk meg a Lelek Seb Klanra V1-en? Omen01 anno igy jatszott kb. 4 even keresztul. Megismetlem 4, azaz NEGY even keresztul. Akkor ez nem volt csalas, sot V3-on is volt 2 ilyen szovetseg is. Erdekes hogy ez csak most lett csalas, eddig nem volt az...

No de Kleopatra es Popeye egy pár akiknek gyermekuk szuletett es kesobb szeretnek majd folytatni a jatekot. Beszeltem veluk telefonon, majd ok megoldjak a problemajukat en mar nem tudok tenni semmit ez ugyben.
Egyebkent milyen szar dolog mar ez nem? Roninnal anno segitettunk nekik es benntartottunk 2 karaktert a jatekban... Ha nem viszik tovabb a karakteruket, jon majd Rozslik szintur es tarsai azoknak akik a kornyekukon vannak... Sokat nyert most igy a jatek. Olyan sokat artott ez a rendszer NEKTEK ugye...

Nincs gond, beugrok majd egy kisebb szovtesegbe SZB-re, aztan foglalkozik mindenki amivel akar....
Persze, folyamatosan farmoltam mindet, elerheto tavolsagba vannak tolem, meg mas szovetsegben ugye....

No de majd mindjart... Ez lesz a legkisebb gondotok...
Dátum: 2020.08.20. 03:10:33
En megvettem az alkimista esszencia mestert. Hetvegere jol jon amikor nem tudok gepnel lenni csak 2-3 percet.
Dátum: 2020.08.20. 00:29:33
nem gyengen
A következő tetoválás költsége: 5000 hatalomkristály és 5000 templomkristály.

1000-rel emelkedik

Feláldozod félisten hatalmú állatodat! A lélekenergia gigantikus fénydetonáció során szabadul fel, amely mérföldekről is látható! A beléd áramló iszonyú mennyiségű LE (XXX LE) égeti a vénáidat, idegszálaidat, üvöltve rogysz a földre. Hosszú idő után térsz magadhoz. A füled még mindig cseng... Az esszenciafoszlányokat XXX smaragdszelencébe gyűjtöd össze. Ezenkívül hátramaradt még XXX hatalomkristály, ezeket is elteszed. A sajtolás eredményeképp XXX barna mytokronithoz jutottál.
Dátum: 2020.08.01. 10:20:59
Dobhatnatok be ilyeneket is hogy:

Szerencsekerek forgatasa sorsjegybol 10x
Csatlosoknal tulajdonsagfejlesztese 10x (piros gomb, mint a mytokronitoknal)
Husegszilanknal kibovitett tetelek: 20 db a vadaszat itala (100 husegszilank), 20 db a portyazas itala (100 husegszilank)
SZB-ben kuldetes teljesiteseig lehessen harcolni 1 kattintassal
Sebezz 12-ször kritikusat varázslatoddal portyázás során úgy, hogy te támadsz kuldetes celszamat levinni 8-ra
Terkapu max szintjet 100-ra emelni, ezzel emelkedni az erosseguk es a kapott LE is.
Epikus emlekmu max szintje 100- szintenkent +10% LE-t kapsz a legyozott entitasert

Tovabba a szovetsegi lelekkut hasznalhatosagara tett (valoszinlueg ismet haszontalan ) kiserletem:
Uj szovetsegi epulet: Ghallai epiteszet
Elofeltetel: Nagymesteri epiteszet 5.
Leiras: Tudasotok gyarapodasaval talaltatok egy osi, elfeledett epiteszeti modszert ami alapjaiban megvaltoztatja az epitezeti szabalyokat. A ghallai epiteszet kifejlesztesekor gyakroloteretek es vedofalatok lerombolodik s kezdetet veheti egy uj epiteszeti stilus ami a jovoben eredmenyesebb fejlesztest tesz szamotorka lehetove.
A ket fentebb emlitett epuletet ezentul csak lelekkutbol epithetitek s szintenkent a regi +3 bonusz helyett csupan +1-et ad, viszont a maximalis szintje VEGTELEN!

Epitesi szabalyok:
Minden egyes gyakroloter es vedofal szint 1.000.000 LE-be fog kerulni, viszont a szintek elorehaladtaval a lelekkutbol betoltott LE erteke csokken.
(Na ide kellene valami jo matematikus, a keplet kidolgozasahoz )
Szerintem valami ilyesmi kellene:
1-10 szintig- Lelekkut betoltott LE/50
11-20 szintig Lelekkut betoltott LE/100
21-30 szintig- Lelekkutbol betoltott LE/150
31-40 szintig- Lelekkutbol betoltott LE/200
...stb

Ez igy korrekt lenne?
Dátum: 2020.07.29. 04:08:15
Kulon az oskovasarlas melle akkor most nem jar valami csomag mint eddig?
mindenkepp javaslom, irtam is egy bovebb kifejtest neked az ugyfelszolgalaton