Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Aham értem... Nos van 9600 őskövem, meglátjuk lesz e változás, illetve utólagos büntetés nem csak nekem, hanem mindenkinek aki használta ezt a bug-ot....
Ez egy hosszú nap lesz...
Csakhogy a játék nem csak V5-bol áll, illetve az OK hogy díjazzák a valós Olimpián a 2. és a 3. helyezettet is, de hallottal mar olyat, hogy valaki 3 ezüstérem/bronzerem helyett/után kapott egy aranyat???
Dátum: 2015.12.15. 14:59:44
Nem unalmas már? Hihetetlen
Dátum: 2015.12.12. 11:22:25
Nekem állandó piros mytorkonit hiányom van, elképeszto mennyiség kell belole. Az aktív csatlós piros myto szintje jelenleg 117-es, a tobbi csatlos 40 es 50 kozotti ertekkel rendelkezik. Mondanom sem kell, a napi 45-50 piros myto amit szerzek, nem sokra eleg mar...
A kek mytoval is óvatosan bánjatok, gondoljatok vegig mennyit váltotok át, mert amint a csatlósok elerik a 250-es szintet, az is drasztikusan el kezd csokkeni...
Dátum: 2015.12.12. 10:21:34
Vagy adja nekem mondjuk. Nekem csak 119 db van jelenleg.
Dátum: 2015.12.11. 05:20:27
Na ez azért így nem teljesen igaz ám. Te nem azert fizettel, hogy sok esszenciat rakhass ossze, hanem azert, hogy mindezt HAMARABB megtehesd (Gyorsabban haladj!) az atlag jatekosoknal! Mire egy atlagot kepviselo jatekos osszerak annyi eszenciat ami neked van, mar akkora elonyod lesz, amit soha nem tud behozni...
TE EZERT FIZETTEL! Ne keverjuk ossze a dolgokat. A jatekvezetes soha nem emlitette azt, hogy az esszencia a fizetos jatekosok kivaltsaga, csupan egy opciot adott NEKUNK, hogy ha gyorsabban akarunk haladni akkor fizethetunk is ertuk...
"Bajnoki viadal:
A 2. helyezett 4, a 3. helyezett 3, a 4. 2, az 5-6. 1 bajnoki szilánkot kap. 10 bajnoki szilánk beváltható 1 bajnoki medálra."

Ez kinek jutott eszebe? Ne bajnoki medal legyen mar erte a jutalom, hanem inkabb bajnoki tokenbol vasarolhato szovetsegi medal! (Ugyanaz a bonusz) A bajnoki medalt hagyjuk meg a bajnokoknak. Nem kell mindent elerhetove tenni.
Dátum: 2015.12.01. 07:34:02
Jó reggelt mindenkinek!
Nos lenne egy dolog ami számomra még nem tiszta:
Narancs mytokronit: "Ha aktív a csatlós az ellenfél állatainak találati esélyét csökkenti, de maximum annyival amennyi annak lépett szintje."
Akkor egy 112-es érték, menyivel is csökkent valójában? Ez %-os érték lenne? (az "esély" szóból nekem ez ugrik be elsőre)

Ha az ellenfél állata 100. szint fölötti, akkor -100%-ot kap az esélyre? (ez irreálisnak tűnik)
Én is kíváncsian varom. Lehet azért nem kaptunk összegzést, mert még nincs vége a találkozónak.
Én javaslatom:
A toplista/Karakter-általános fülön, a tulajdonságösszeg és a szakiösszeg között legyen egy csatlós bónusz toplista is! Mivel a csatlós a játék szerves része lett, (és kémkedéssel is látható) jó lenne egy látható "ranglista" TO/SZO/Allatszint...stb-hez hasonlóan
Dátum: 2015.11.14. 15:09:17
Hihetetlen... 3 hete voltam ott a menyasszonyommal. Szeretem a Franciákat, sajnálom őket.
Az új relikviákról van valami hír?
Dátum: 2015.10.23. 09:42:15
Kicsit keverjuk am a dolgokat. Akkor lassuk konkretan:
Ahhoz hogy szurke mytokronitot szerezz ki kell fejlesztened egy szakertelmet es mondjuk egy AF kepesseget.Van ezeknek barmi koze ahhoz hogy hany csatlosod van? Semmi...
Ahhoz hogy narancs mytokronitot szerezz az allataidat kell gyakorlatoztatnod
Ehhez szovetsegi epulet kell meg szakertelem. Csatlos??? Nem hinnem...
Ahhoz hogy feher mytot talalj AF kepesseg kell illetve kalandokat kell megoldani. Csatlos ide kell?? Csak akkor ha meg nem erted el az AF kepessegeket.
Zold mytokronit: Igen ez igaz, nem minden szovetseg rendelkezik a mar emlitett epulettel s ha kincskeresese sincs akkor ez lehet dekretumos.
Kek mytokronit: 28 nap alatt el lehet kolteni 20 oskovet, ezt nem tartom nagy problemanak.
Piros mytokronit: Szakertelem kell hozza meg esetleg AF kepesseg. Csatlos ide sem kell.

Az erveitek arra alapulnak ahogy olvastam, hogy csatlos kincskereses illetve asztralis utazas nelkul nem lehet mytokronitot gyujteni. Ez nem igaz! A zold az egyetlen amivel egyetertek, azt ki kellene venni.
Dátum: 2015.10.22. 05:56:22
A 9-es tétel egy PVP-t támogató AH-s relikvia lenne, annak aki ezt szeretné. Mivel direkt kikötöttem hogy csak 30 PP-s beállításnál működik, nyilván még mindig sokkal gyengébb mint a 100% fertőzés nyújtotta előny... Szerintem adna egy pozitív lökést a PVP felé a középmezőnyben s ez a szintlépést is segítené. Nyilván nem a TOP licitálna erre a tárgyra azért a +1 vagy 2 célpontért...

16-os tétel... ezért szerintem nagy versengés lenne, látok benne akkora potenciált mint pl az aranytallérban. Miért ne lehetne még egy ilyen tétel? (Persze csak akkor ha a +% közelharci sebzésen túl, növeli a templom adta fő jutalmat is, másképp nem annyira erős...

11-es tétel: +100 TP-rol beszélünk alapjában ugye... Ezt egy közepes relikviának mondanám, vannak ennél jóval erősebbek jelenleg is...
Dátum: 2015.10.22. 05:19:44
Idézet: mist - 2015.10.21. 20:15:21
Megkaptam a választ a kérdésemre.
Ennél nyilvánvalóbban aligha nyomhatnátok a játékosok orra alá, hogy kötelező fizetniük...


Miről is beszélünk most?
-Vörös mytokonithoz portyáznod kell (nem őskőigényes)
-Sárgához valamit át kell váltanod (nem őskőigényes)
-Zöldhoz manakonstrukcióznod kell (nem őskőigényes)
-Fehérhez kalandokat kell megoldanod (nem őskőigényes)
-Szürkéhez vadásznod kell (nem őskőigényes)

Elérkeztünk a kékhez... Nos ha egy templomban ilyen feladatot kapsz, van 28 napod arra, hogy elkölts 20 őskövet... Ezt azért ne nevezzük már súlyos megterhelésnek. Értem én, hogy meg kell venni 2 relikviát összesen 100 őskőért, de az csak egyszeri kiadás...
Nekem lenne egy ötletem Nevezzük közös Epikus ütésnek.

Lenne egy gomb a végzetúr felületén, mondjuk ilyen címszóval: Univerzum epikusa
Minden héten vasárnap (vagy bármelyik nap, csak fontos hogy aránylag ritkán) megjelenne ott egy szörny amit csak 2-3 óráig lehetne támadni s ha ez idő alatt nem győzik le, akkor eltűnik s csak 1 hét múlva válna ismét elérhetővé. (nyilván újra MAX ÉP-vel)

Az epikus csatára a bajnokihoz hasonlóan nevezni kellene s csak aki benevezett az támadhat, ILLETVE csak az a karakter KAP támadásokat az epikustól a kristály hordás támadások mintájára. Tehát aki benevez az támad és védekezik is! A lény erőssége mivel ugye különböző szintű karakterek támadnák a Xeno event mintájára lenne kikalkulálva, de mindenképp kissé erősebb...
Amikor elpusztul a lény (ha az adott idő alatt ugye sikerül leverni) dobna jutalomként egy rakás cuccot, ami lehet a hűségszilánkon keresztül egészen a platináig minden. (Úgyis van a játékban annyi cucc hogy bőven lehet válogatni)

Itt egy lista pl:
-Templomkristály
-Husegszilank
-Platina
-Relikviaforgács
-Asztrálszilánk
-Mindenéle mytokronit
-Dukátteremto varazstekercs
-Lelekgyemant csomagocska
-Sorsjegy
....... meg még ezernyi dolog

Minden résztvevő kapna egy pontszámot (tokent) ami az OKOZOTT SEBZÉS/Tapasztalati szint érték lenne s ebből az összegből válogathatna kedvere magának, hogy épp mire van szüksége. Természetesen minden jutalomnak lenne egy token ára. Illetve lehetne egy új medál is a karakterlapon, ami megmutatna hogy az adott karakter mennyi "Univerzum epikust" végzett ki. Ez a medál mondjuk adhatna darabonként +1% Epikus/Entitás sebzést a tulajdonosnak.

Ez EGY, ismétlem EGY közösségi megmozdulásnak jó lenne, de csakis akkor ha megvan az a lehetőség is, hogy a csata kudarccal zárul ha nincs elég jelentkező! Én nagyon hiányolok egy ilyen dolgot a játékból... Erre lehetne készülni horda vagy akár világ szinten is... Mitöbb, ha hétről hétre variálódna az epikus "megjelenése" na az "izgi" lenne. (Mondjuk érdemes a hétvége folyamán variálni, mégiscsak suli meg munka is van a világon nemde? )
Dátum: 2015.10.18. 21:33:55
Sziasztok!
Nos többször volt mar szó az aukciós tárgyak illetve lélekkufárnál vásárolható relikviák bővítéséről s gondoltam megosztom veletek az ötleteimet legyenek akar jók, akar haszontalanok.
A tételeknek nem adtam nevet, csupán a leírásukat teszem közzé

1. Mágikus regeneráció újrahasználati idejét csökkenti 20%-kal.
2. Szubtéri érzékelés maximuma megnő 10-zel
3. Epikus specializáció szakértelmed ezentúl szakértelem szint*10 regenerációt is ad. (csak epikus illetve entitás ellen)
4. Fizikai gyengítés LE költsége 10%-kal csökken (Nem vásárolható az 5. relikvia)
5. Mágikus gyengítés LE költsége 10%-kal csökken (Nem vásárolható a 4. relikvia)
6. Manakonstrukcios építésed dupla hatékonysággal működik
7. Specializációd újrahasználati ideje 5 nappal csökken
8. +1% esély esszencia találására
9. Nullás fertőzéssel támadhatsz hordatársaidra is. (Csak 30 PP-s beállításnál érvényes)
10. Sisakok szilánkköltsége 10%-kal csökken
11. Csatlóskristályod 10%-kal több Tp-t ad
12. Naponta kapsz egy sorsjegyet
13. Ősköves manaitalaid 20%-kal több varázspontot adnak
14. Portyázás italaid 5 helyett 7 PP-t adnak
15. Vadaszat italaid 5 helyett 7 CSP-t adnak
16. +1 templomi medálod lehet (Újra vásárolható, kizárólag AH-s ritka tétel!)
17. Szövetségi bajnokságnál minden támadásod kettőnek számít
18. Kínzókamrából bejövő LE-re +20%-ot ad.

Ezek nagy része nem nagy előnyt biztosító tétel/relikvia hanem inkább színesítő jelleggel bír.
Jöhetnek a kritikák.
Dátum: 2015.10.11. 20:01:08
Ezeket a feladatokat én javasoltam Miklóséknak még hetekkel ezelőtt s szerencsére pozitív reakciókat kaptam vissza.
Szóval én lenni hibás!!!
Nem lehetne inkább barátkozni? Legyen béke és szeretet a fórumon, vagy ha nem, nyakon vágok valakit. Na jó, de viccet félre téve: Ér ennyit ez az egész? Bár nem sok levelet váltottunk eddig V2-n, de NekroManci-t kedves (kissé szertelen) csajnak ismertem meg. Legyen övé az a pálca, csak ne csapkodjon vele össze-vissza.
Én neked adom... tényleg!
Dátum: 2015.09.16. 20:24:05
Sziasztok!

Lelekkufar-relikviak menu alatt megtalalhato a szubplazma es az osdragako detektor 40-40 oskoert, lejart datummal.
Ez most akkor miez?