Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2016.06.06. 10:51:10
Idézet: Miklós - 2016.06.06. 10:41:15
Reagálok néhány felvetésre:


Nerf: ha úgy érzed, hogy a szorzó maximálás egy nerf, akkor inditsd egy vadászatot, és szavazz a kérdőív kitöltésével ellene.


A problema csupan az, hogy 2 olyan lehetoseget ajanlasz, amivel vege lesz a V3-nak. Ha ez a terv, rendben legyen igy, de ha szamitanak neked egy kicsit is a fizeto jatekosok, akkor talan kevesbbe drasztikusabb lepeseket kellene bevezetni. Volt itt par javaslat azert.
Dátum: 2016.06.06. 08:21:49
Szerintem azért adjunk 1 hetet a jatekosoknak. Nalunk is vannak olyanok Offs. akik hetvegen alig jatszanak, mert a csaladdal toltik az idot. Egyebkent kivancsi leszek tortenik e valami a heten. Ha nem akkor osztonzes kell, a mar lentebb emlitett modon...
Dátum: 2016.06.06. 08:04:47
Idézet: Ariel - 2016.06.06. 07:53:51
A homokvihar ellen pedig még akkor sem késő védekezni, ha már megjelent...


Ez azért nagyon jo... Offsboy 3 napja van V3-on, nyilvan a karakterek 3 nap alatt fejlesszenek 1000-et a lopason, meg epitsenek ki lelekszivas vedelmet. Gondolom szamodra ez egyszeru lenne, aki szazmilliokon csucsul atlagban, de V3-on meg a szabalyoknak koszonhetoen sincs ennyi a jatekosoknal.
Dátum: 2016.06.06. 08:00:06
Nem, mert az én lopásom nem vonzotta magaval egy vilag lelekszivas nerfjet. Itt sem a lopassal van a fo problema, de valojaban te ezt erted csak kotozkodsz, mert hat ez az epito jellegu hozzaszolas szamodra...
Dátum: 2016.06.06. 07:55:41
Nem hazugnak neveztelek, hanem ravilagitottam arra hogy tevedsz! Nem kell a vegletekben gondolkodni...
Dátum: 2016.06.06. 07:53:11
A rabolt LE-m nagy resze V1-rol jott, meg a 7200 kiegett oskovem is... En a V1-rol hoztam azt amit te a V3-rol anno...
Dátum: 2016.06.06. 07:51:08
Ez mi?
Tisztában vagy azzal hogy miért nyílt ez a topic? Itt nem a vilagok kozotti atjaras a fo pont, hanem a lelekszivas nerfje. Mi nem azért emeltunk szót, mert Offsboy a V3-ra erkezett, mi azért kardoskodunk, hogy ne legyen nerfelve a lelekszivas. Offsboy ellen idovel ugyis odafigyel mindenki. Azon a szinten 220-250-es lelekszivas vedelem konnyen hozhato. (oszotnzeskepp lehet valtoztatni azon, hogy a vesztes ne csak toredeket, hanem a tenyleges LE-t veszitse el lelekszivas soran)

Szoval koszonjuk a teljesen ertelmetlen hozzaszolasodat...
Dátum: 2016.06.05. 23:00:30
Hihetetlen szamomra az az arrogancia és lenézés amivel a V3-at mint kozosseget kezeled:
"Elhizott fokak, elkenyelmesedett karakterek"
Nem tartasz itt senkitol, mert itt V3-on nincs senki aki komolyabb erot kepvisel a kornyezeteben ez a vilag csak azert veszelyes mert ide jon a V1-es "hudefaszajatekos" es majd o okoz neked problemat.

Az idiotizmusod szamomra mar tulmutat a jatekon, nem is foglalkozom vele tobbet. Csinaljatok ahogy akarjatok, legrosszabb esetben visszanezek V1-re es meglatjuk mit tudnak a "nagyok"...
Dátum: 2016.06.05. 15:12:22
És te megosztanád velunk, hogy mennyi LE-t szedtél ossze lelekszivassal a majd 2 milliard rabolt LE melle? Nalad biztosan ez a szam a nullahoz kozelit igaz? Hiszen V1-en ha rabolsz LE-t, melle nincs lelekszivas.

Érdekes egyebkent, hogy te kerulod a kerdesekre a valaszadast, csupan kerdezel.
Nos nekem lennenek kerdeseim, amire szeretnem ha valaszolnal:
- Jatszottal valaha V3-on?
- Tisztaban vagy vele, hogy ki es hogyan vedekezik a lelekszivas ellen illetve mennyi LE-t tart maganal?
- Ugy gondolod, hogy teged hatrany er ha a V3 marad a lelekszivas a V1, V2 pedig a rabolhato LE vilaga?
- Miert gondolod azt, hogy V3-rol barki is veszelyt jelentene mas vilagok jatekosaira, ha titeket, mint a legerosebbeket is elfogadnak?
- Amig a V3 nem a rablasokrol szolt (az elso 6 evrol beszelunk kb) miert nem emeltel szot a V3 erdekeben? En tettem anno, javaslatokat, oteleteket adtam es irtam, de meg valaszra sem meltatott senki.
-Miert nem arrol beszelsz, hogyan lehetne a lelekszivas vedelmet erositeni s nem egy teljes vilag nerfjet eroltetni? A lelekszivas elleni vedekezes egyeni dontes, ahogy az is, hogy a V1-en tartok e magamnal LE-t vagy sem. Mikor emeltel ott szot az ellen ha valaki nagyot rabolt? Az etikus, ez nem?
-Érvelesed 99% ahhoz kotheto, hogy itt, nem kell elkolteni az LE-t, mert csak a toredeket vesziti el a vesztes. Miert nem veted fel azt, hogy a lelekszivas teljes erteket veszitse el a vesztes ahelyett, hogy az aktivitast bunteted?
-Miert allitod be a V3-at a vegzetur amator vilaganak, mikozben tartasz attol ami itt lehet a jovoben?
-Érvelesed arrol is szol, hogy szeretnel egyensulyt tartani V1,V2 es V3 kozott. Ha kiszedik a V3-rol a lelekszivas adta elonyt, s nekunk nem marad mas eselyunk nagyokat rabolni, ugy gondolod az egyensuly tokeletes lesz? Ha ez megtortnenne, nem kellene adni is valamit? pl. egy X%-os emelest legalabb az SZB csatakra, hogy kompenzaljuk a kulonbsegeket?
Te azt allitod most, hogy egy V3-as rabolt LE-re valo szabaly maradjon es meg szedjuk ki aloluk a lelekszivast is s akkor egyensuly lesz a vilagok kozott.
-Az utolsó kerdesem: Te hulyenek nezel egy egesz V3-as kozosseget? Ezt nem tudod megmagyarazni hogy helyes, ilyen nincs ameseben sem. vegyunk el mindent, ne adjunk semmit es minden rendben lesz... Amulok rajtad Ariel.
Dátum: 2016.06.04. 22:33:11
Az megvan neki, csak a kerdes itt az, hogy van e a kornyezeteben annyi aktiv (LE tarolo) jatekos, hogy napi 100 PP-t eltudjon ugy szorni, hogy mindig legyen lelekszivas.
Nyilvan ilyeneket nem kell szamitasba venni, eleg csupan hangzatos szamokkal dobalozni.

Mielott ebbe is belekotnel: Tudod ha valakitol 100k LE-t elszivnak, az meglatszik a bekapott sebzesen is, biztos vagyok benne, hogy nem tamadhato az az ellenfel orankent, foleg ha Offsboy szintje alatt van...
Dátum: 2016.06.04. 22:26:52
Idézet: Buildermann - 2016.06.04. 22:21:36
V1/V2-es karakter gyengebb lenni egy V3-asnal

Ki mondta ezt neked? Melyik az a V3-as karakter aki tonkreveri a V1-es mezonyt a szintjén? Jó mondjuk speciel én tonkreverném, de én 60 szintet V1-en és V2-n toltottem a 148-ból.
Amit allitasz nem igaz, nincs olyan hogy egy V3-as karakter egyeduralkodo mas vilagokon.
Dátum: 2016.06.04. 20:45:46
Idézet: Ariel - 2016.06.04. 14:40:01
V3-on mennyi ideig tart ennyit összeszedni Le szívással, ha a napi 5 millió is simán megvan.


Offsboy sem szed össze 5 millio LE-t egy nap LÉLEKSZÍVÁSSAL, te pedig ezt állítottad. Portya+lélekszivas igen, ugy elhiszem, de most a lelekszivas a tema.
Dátum: 2016.06.04. 14:44:20
Napi 5 millió LE simán megvan.
Gyere már át és csináld meg a napi 5 milliót légyszives Ezt megis honnan szedted? Ez lehetetlen, márcsak a V3 tagletszama miatt is. Irrealis ertekkekel folosleges dobaloznod, ezzel nem gyozol meg senkit...
Dátum: 2016.06.04. 14:25:38
azt, hogy a vica-versa nem letezik, mert ha gy/v aranyt akarsz tartani, tobb gyozelmet kell produkalnod mint vereseget. Minel tobb a vereseged, annal jobban csokken a szorzo amit kaphat az ellenfel. En nem hallottam soha olyat, hogy barki is osszebeszelt volna es egymast tamadtak volna...
Dátum: 2016.06.04. 14:18:29
akkor bukják el a 100%-ot bánom is én, de ne az aktivitást nerfeljetek már megint.
de tenyleg akkora elony ez hozzatok kepest?

Nezd meg ezt a rablast V2-rol:
Te nyerted a csatát, jutalmad 1135263 (+19611) lélekenergia és 32 TP!
Te nyerted a csatát, jutalmad 922351 (+16288) lélekenergia és 32 TP!

V1 -en és V2-n lehetoseg van ilyeneket rabolni, nalunk pedig nagyobbakat kapni lelekszivasbol. Ugy gondolod nincs aranyban a ketto? Mekkora is az Le diffed Ariel? A legjobb V3-asnak 1 milliard, aki 221-es szinten van. Arrol nem is beszelve hogy te beszelsz LE koltesrol, aki evente 1-szer kolti el.
Dátum: 2016.06.04. 14:04:42
A hozzaszolasodbol is latszik, fogalmad sincs mi megy V3-on. A legjobb LE/tp aranyokat mindig V1-en vagy V2-n hoztam, sosem V3-on. Mondjuk en 148-as vagyok most, nem 200 folotti.
Az én MAX lelekszivasom itt V3-on a kovetkezo volt:

A csatában összesen 78856 sebzést okoztál, és 1265 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 61192 (+24959) lélekenergia és 72 TP!

Ezt sajnalod tolem? Ez a privilegium?
Dátum: 2016.06.04. 13:59:11
2009-ben indult a V3, ez azota igy van, most esett le? De még mindig nem értem a problemat. Az LE rablas korlatozva van, nem lehet nagyokat rabolni, hiaba van nalad 200 millio LE. Lelekszivassal pedig csak akkor, ha a lelekszivas es a lelekszivas vedelem nagysaga kozott nagy a szakadek.
Ahhoz hogy 200-as szinten 200k LE szivj, ahhoz az kell hogy kb. 120%-kal nagyobb legyen a lelekszivasod a vedo vedelmenel. 200-as szinten osko nelkul 140-150-os lelekszivas vedelmet. (epikus cuccok+Af+targyak)
Oskovel boven 200 fole lehet vinni.. na most 200 folotti lelekszivas vedelemmel megnezem mikor rabolna Offsboy 120k szivassal.
Ez egyének dontese, nem egy vilag hibaja Ariel!

-Bovitsek az LE vedelem Af kepesseget meg 40 szinttel
-Jojjon uj szakertelem
...stb

Lopas ellen legyen AF kepesseg ami %-ot ad a lopas elleni vedekezesre...stb

Ezt a problemat (ha mar az sokaknak) sokkal egyszerubben meg lehet oldani, mintsem vilagok nerfelesevel.
Dátum: 2016.06.04. 13:44:47
A jelenlegi szabalyok szerint ezt bukta:
698 LE-t a portya miatt és 18646 a lélekszívás miatt.
Dátum: 2016.06.04. 00:29:12
Egyébként az egy roppant érdekes dolog, hogy ha neked vagy Offsboy-nak valami nem tetszik, egyből létrehozzák azt a kornyezetet ahol nektek kenyelmes... Most épp Offsboy miatt lesz egy egesz vilag jatekosallomanya nerfelve.
Dátum: 2016.06.04. 00:04:51
És erre az a megoldás, hogy nerfeljuk a fokákat. Ez hihetetlen... Nem a cápák elé kellene akadályt gorditeni, hogy a hasonlatoddal éljek?