Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2017.11.19. 08:20:48
Nos annak idején amikor a játékvezetés úgy döntött, hogy lehetővé teszi a világok közötti ugrálást, a V1-es karakterek mentek át V2-re a szintlassítás miatt, mitöbb ez a folyamat még a mai napig is tart. Azon karakterek 90% akik tehát a V1-re érkezve "vérengzést" csinálnak, valójában arról a világról is indultak. Én V3-on kezdtem, a V1-et pedig csak arra használtam, hogy gyorsabban lépjem a szinteket. Én nem mondanám azt, hogy a V3 erősebb lenne a V1-nél, sőt összességében szerintem a V1 a legerősebb világ most.
Dátum: 2017.11.15. 19:10:43
Unalmasnak nevezni ezt a játékot, azért egy kicsit túlzás. A csatlós bajnokinál például a régi bajnokik taktikáját vélem felfedezni. Legalábbis amikor V1-en voltam, sokszor húztam a kémlelést a lehető legtovább LanMaffia ellen, hogy hova is osszam a felhalmozott dirániumokat, hogy szoros legyen a csata ha találkozunk. Azért ez egy jó kis felüdülés volt számomra.

A legendás tárgyak behozatala a játékba, egy hatalmas piros pont a fejlesztőknek, már csak az epikus kincsekkel kellene valamit kezdeni a jövőben, mert az már tényleg monoton.

Eventek jók, de egy jutalom változtatás/update rájuk férne már.

Célok vannak, csak ki kell találni, hogy mit szeretnénk. Én pl. a legmagasabb szintű karaktert szeretném kifejleszteni az összes világot nézve, ami kb. 2019 végéig ki is tart, ha nem tovább

Összességében én még azért mindig úgy gondolom, hogy az elkövetkezendő 1 évben nem az új dolgokra kellene a játékvezetésnek koncentrálnia, hanem a régiek megreformálására.
Pár példa a teljesség igénye nélkül:
- Már 3 szövetség van, akik nem tudják értelmes dologra használni a lélekkútjukból adódó LE-t
- Hordabónuszok egy kiaknázatlan terület jelenleg, ott én személy szerint nagy potenciált látok abban, hogy "személyreszabottabb" karaktereket lehessen létrehozni. (pl. Hordabónusz pontok)
- Kalandokban a kristálypontok magasabb szinten"hullanak mint a legyek".Legyőzött egy szörny a kalandban 25000-es TÖ ellenére? Anyád hogy van???
- Térkapupontok újrahasználása 1/3 őskő? WTF?
- Kémkedés még mindig 30 perc? Üdvözlöm a VT-s feladatot...
- Új AH-s relikek? Akár többször megvásárolhatóak?
- Epikus kincsek?
- Magasabb szinten pl. Kufárok csatájában versenyezni a legtöbb győzelemért lehetetlen... (jelenleg 9 célpontom van akiket 30 percenként üthetek, más 30 perc alatt üt pl. 50-et)
- Csatlóskristály és felemelkedés gyémántja... Huha van egy pár... Először talán mytokronit kellene nem?

Pár új dolog is azért:
- Utolsó vérig bajnoki torna??? (nem viadal) Összes világ karakterei egymás ellen??? F@sza lenne...
- Szövetségek közötti verseny? Ki tud "X" feladatból a legtöbbet megcsinálni 1 hónapban? Minden hónapban változna a feladat és nem lehet előre tudni, hogy mi lesz az?

... stb, stb, stb
Én a relikviakuponok gyűjtésére álltam rá, télen majd ezzel szeretnék fűteni.
1000 mytocsomag/nap.... Hát ez lehet, hogy több lesz 1 évnél.
Dátum: 2017.10.21. 09:20:51
Én 2 hónappal ezelőtt döntöttem úgy, hogy elköltöm a felhalmozódott erőforrásaimat és még a mai napig sem tudtam mindet(PP ital, Csp ital, térkapu stimulátorok, hűségszilánk...stb)
Nyilván úgy szeretném, hogy minél több ismételhető küldetést is megcsináljak közben... Valóságformázás esszenciával a PP pontjaim 3 nap alatt betelnek, de itt van még a 7 verempálcám is amivel foglalkoznom kellene. 256 kisebb térkapu stimulátor őskő költsége nagyjából 1000 őskő... (nyilván nem szeretnék CSP-t költeni mert akkor lassabban megyek fölfelé szintben, de ez nem azt jelenti, hogy nem tudnék) Én azért csodálkozom azokon a kijelentéseken amik azt sugallják, hogy a játékosok unatkoznak ebben a játékban... Nyilván el lehet költeni 1 nap alatt 2000 PP-t is no de ha az ellenfél 600 PP-ből eléri ugyanazt az eredményt, akkor azért van mit változtatni a hozzáálláson. Jelenleg a játék (magasabb szinten) kb. napi 2-2 és fél órát igényel, de akkor már mindent kihasználsz. Ha megduplázzák az erőforrásokat, akkor napi 4-5 órát kellene foglalkozni a játékkal amit én (mint munkásember+család) nem szeretnék.
Dátum: 2017.10.20. 18:46:02
Már régebben is kértem a JV-ket, hogy a Xenó eventet töröljék el, s legyen benne a játékban mint állandó opció az erőforrások elköltésére. Újra felvetném ezt a témát, aki szeretné, az támogassa a kezdeményezést.

Én úgy gondolnám, hogy 30 napos ciklusok lennének a következő változtatásokkal. Az alapkoncepció maradna, PP és CSP felhasználással lehetne támadni a Xenókat viszont a taumaturgikus csapdák helyett úgynevezett "szövetségi aura" bevezetését javasolnám. Ez az aura kizárólag a szövetségek lélekkútjából lenne építhető s minél több LE megy bele annál nagyobb eséllyel eshetnének a csatákból apróbb tárgyak. (természetesen csak a szövetség tagjainak)

Javaslatok apróbb tárgyakra:
- Fehér kristályital
- Kiégett őskő
- Hűségszilánk
- Templomkristály
- Állateledel
- Mytokronit
- Xenó kitindarab
...stb

A xenó kitindarabok felhasználhatósága a következőképp módosulna:
- 10 xenó kitindarab (szint x 100 lélekgyémánt)
- 10 Xenó kitindarab (20 platina)
- 10 Xenó kitindarab (1 db gyűrűbe rakható fókuszkristály: +8% lélekszívás)
- 10 Xenó kitindarab (1 db nyakláncba rakható fókuszkristály: +8% lélekszívás)
- 20 xenó kitindarab (30 nap bónusz a küldetés LE-re: 4%)
- 20 xenó kitindarab (30 nap bónusz a kapott AF pontokra: 8%)
- 20 xenó kitindarab (30 nap bónusz a kereskedelem szakértelemre +40)
- 30 xenó kitindarab (Állataid 30 napig gyorsabban fejlődnek 20%-kal.)
- 30 xenó kitindarab (Varázslatelnyelésed 30 napra megnő 35%-kal.)
- 50 xenó kitindarab (30 napig a portyázás során az ellenfél állatainak elnyelése lecsökken 25%-kal.)
Extra jutalmak:
- 500 xenó kitindarab (Gyors tanulás aukciós tétel)
- 700 xenó kitindarab (Pók bölcsessége aukciós tétel )

A kitindarabok alapesetben pl. 2%-os eséllyel eshetnének (a kisebb tágyakhoz hasonlóan) amit a lélekkútból betöltött LE növelhetne a szövetség tagjai számára valami olyan képlet szerint ami figyelembe veszi a lélekkút nagyságát, a tagok számát ..stb. Egy olyan közeget kellene felállítani amiben a nagyobb lélekkúttal rendelkező szövetségek előnyt élveznek (na de nem túlzottan) ellenben a kisebb kúttal rendelkezők kaphatnának bónuszt az építésre mondjuk a HT-hez hasonlóan. AZ aurát mindig előre építenék a csapatok, tehát a köv. 30 napra számítana a bónusz. 30 nap után lehetne egy toplista is a csaták után, ahol az első helyezett játékos kapna egy Xenó medált (+1 % kitintalálási esély a következő 30 napra).

Tudom kezdetleges ez még így, de nekem valami ilyesmi tetszene.
Dátum: 2017.10.15. 09:52:31
Másrészről ugye 100 vadászat jelenleg 1 perc 40 másodperc annak aki 1 mp. alatt tud le egy vadászatot. Idővel mindenkinél gyorsulni fog, ha áldoz rá relikviaforgácsot.
Dátum: 2017.09.12. 18:05:44
Van valami hír a befizetési akcióról? Hamarosan születésnap.
Dátum: 2017.08.24. 11:22:56
Ez a portyázás +1 portyázáspontba került... Valaki talalkozott mar ezzel portyazas soran?
Dátum: 2017.07.25. 06:32:55
az alapján, hogy ki-mennyi medált nyert eddig a viadalokon. 3 nyert medál után egy következő csoportba kerül a játékos, ha ott is nyer hármat akkor újra egy másik csoportba. Ha nincs ellenfele, akkor addig nem kap medált amíg nem lesz újra vetélytársa.
Dátum: 2017.07.18. 07:53:32
Őskő költési akció második sor jutalmai: 10 portyaital, 10 vadászat ital, 10 hűségszilánk, 50 energiafókusz.
Nos az 50 energiafókusz, az 50 pajzs amit el lehet adni a lélekkufárnál. Ez így érdekes.
Dátum: 2017.07.02. 00:08:54
Ez nem az univerzum ládika tartalma, hanem az asztrális kincseké.
Dátum: 2017.06.30. 22:06:55
Sziasztok!

Nem tudom a pajzsnak és a páncélnak a képességeit változtatni. Prémium szint fejlesztése, speciális képességek fejlesztése...stb A fegyvernek sikerült csak a többinek nem. Mi lehet a gond? Felveszem/leveszem de semmi...

Pontok újraelosztása (1 ősi aranypénz) opció is szürke, pedig van aranypénzem...

Köszönöm a segítséget!
Dátum: 2017.04.14. 14:11:57
Lenne egy pár kérdésem
- Az új tallér bekerült már az AH-ba ami 20%-ot ad az ismételhető küldetésekhez?
- Tud valaki adni egy képletet, hogy az egyes tapasztalati szintekhez mennyi TP társul? (a wikin csak 132-ig van)

Előre is köszi a válaszokat!
Dátum: 2017.04.09. 11:51:03
Én 30 PP-s beállításon voltam, nekem számított anno. azóta változtattak volna rajta?
Dátum: 2017.04.09. 08:54:35
igen
Dátum: 2017.04.07. 19:45:05
+ lehetne szürke mytokronit csomag is
Dátum: 2017.04.04. 18:58:34
Én használom, kell is az ismételhető küldetésekhez.
Dátum: 2017.04.03. 22:58:20
nyilván érthető, nálunk is vannak csoportok. Csak tudod az a baj, hogy kihívásozni senki sem szeret, így azt fel kellene jobban osztani. Ezt (is) segítené a szubplazma fejlesztése.
Dátum: 2017.04.03. 22:18:16
nos ha senki nem kihívásozik, akkor hogy teljesül a szövetségi küldetés? Mennyi LE-t kapsz egy kör után? Többet mint fél milliót nem? Akkor bukunk a legkevesebbet, ha mindenki közel egyenlően kiveszi a részét a küldetésből. Ha te nem teszed, akkor más bukik helyetted is vagy tévedek? Mi itt a szövetségben azért próbáljuk erőltetni a csapatjátékot.