Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2018.10.15. 06:44:02
A maximális szintnek ott lenne értelme ebben az esetben, ha pl:
- 300-as karakter nem támadhatna alacsonyabb szintű karaktereket (pl:290-est)
- Olyan újítások jönnének amik csak 300-as (jelen esetben már 400-as) szinttől lennének csak elérhetőek.
- A plusz szintek 300 fölött hordapontokat adnának plusz ÉP/PP...stb helyett amivel egyedibb karaktereket lehetne fejleszteni (erősebb hordabónusz, új képességek, szakértelmek, AF..stb)
-Új Legendás tárgyak

Szóval lehetne oda kitalálni rengeteg dolgot egyébként

Egyébként ez a +25% extra sebzés semmit sem ér kijelentéssel azért vitatkoznék. Azt azért lássuk, hogy olyan karakterekről beszélünk, akik már léptek 300 szintet ebben a játékban. Én 316-os vagyok jelenleg, itt már nincs olyan hogy 1-et sebeznek a karakterek. Csak az állataim 26k-t ütnek körönként... A +16/+18..stb az igen, az nem sokat ér, lehetne a többszöröse is...
Dátum: 2018.10.14. 23:01:25
Ha a harag italát kivennék a játékból 300 szint fölött és automatikusan járna a bónusza a 300 fölötti (zárójeles) szinteket figyelembe véve, egyből nem lenne olyan sima.

ha egy 300 (+75)-ös karakter betámadna egy 300(+10)-est, a védekező azonnal kapna +16-ot minden tulajdonságára, meg 25% sebzést varira és fizikai harcra egyaránt. Nyilván így is legyőzhető, de azért már korántsem olyan vészes a dolog, mert okos játékkal fel lehet jönni a régi "rókákra" is.
Csatlós szintösszeg 10.000 teljesítve Hát 20.000 már nem hiszem hogy meglesz valaha is, hacsak nem kapunk 10 új csatlóst
Dátum: 2018.10.14. 11:18:56
Van é valami hír a szint maximalizálásáról? Ez a topic szépen indult, csak abbamaradt elég hamar. Nyilván a max. szint már 400, nem 300.
Dátum: 2018.10.09. 22:44:30
Sziasztok

Egy szűrő sem ártana a szörnykihívásokhoz... Ha csak 100 szintenként 1, már az is jobb lenne mint a mostani.

-Csak 100 szint alatti szörnyek
-100 és 200 szint közötti szörnyek
-200 és 300 szint közötti szörnyek
-300 szint fölötti szörnyek

Remélem nem adtam sok munkát ezzel
Dátum: 2018.09.25. 06:31:27
Hát ha egy relikviakupon 50 őskőbe kerül normál áron, akkor ez így korrektnek néz ki...
Dátum: 2018.09.24. 18:55:25
Volt egy információ, hogy kerülnek be új fókuszkristályok is a szülinap alkalmából. Mikorra várható?
Dátum: 2018.09.23. 12:41:32
ha jól emlékszem energiakristályosító kell hozzá, amit ugye kiégett/sima őskőből lehet csak építeni. Amíg az nincs meg, nem is fogod látni az építési listán.
Dátum: 2018.08.23. 06:47:36
kihagytál pár dolgot menet közben. Keresd meg őket.
Dátum: 2018.08.14. 17:23:40
Ismetlem amit anno is irtam, hogy a jatekvezetes egyertelmuen jelezte az uj csatlosnal, hogy nem lesz ujabb harcolo csatlos slot, ez egy taktikazasi lehetoseg. Ha ez a fejlesztes bekerul, akkor kompenzacio jar azoknak akik nem fejlesztettek a varielnyelos csatlost, mert igy a JV miatt komoly hatranyba kerulnek fizeto jatekosok...
Dátum: 2018.07.30. 19:44:16
Először is definiáljuk a TOP szövetség foglamát. TOP szövetség az a csapat, ahol magas szintű, erős játékosok vannak akik zömében ismerik a játékot töviről-hegyire. (Ez persze korántsem jelenti azt, hogy ők a legaktívabb szövetség is)
Egy olyan eseményt kellene létrehozni, ami a szövetség ÖSSZ aktivitását jutalmazná. Ebben természetesen benne van az, hogy ha egy csapat 20 főből áll, az jobb eredményt fog elérni mint az ahol 5-en vannak. (már ha aktívabbak ugye) Ennek sajnos így kell lennie, másképp bele sem érdemes kezdenünk... Egyébként ez elindítana egy folyamatot is, ami a kisebb szövetségek egyesülését vonná maga után, amit én pl. hasznosnak tartok.
Egy 20 főből álló (alacsony TSZ-en lévő) csapat is megtudna fogni minket vagy az Azúr Légiót is, mert vannak azért szép számban inaktív karakterek mindkét csapatban...

Tehát az aktivitást és a csapatjátékot szeretném kiemelni, ezen kellene dolgoznunk.
Olyan feladatokat kellene kitalálnunk amik mindenki számára teljesíthetőek szinttől függetlenül (vagy szinttől függő szorzót kap a feladat) a szövetség tagjai pedig tudnák támogatni egymást. Egyébként erre van egy kezdetleges példa Kihívás tornyában.
Dátum: 2018.07.29. 09:00:58
Egy szösszenet így reggelre a témához.
Egy verseny akkor igazán sikeres, akkor tudja felkelteni az érdeklődést (és fenn is tartani!) ha komoly a jutalom. Ha megnézzük a nagy versenyeket a világban, (Olimpia, Labdarúgó VB/EB, Tennis kupák...stb) azért sikeresek, mert a nagy díjazás odavonzza a legjobbakat is és teljes erőbedobásra készteti ezáltal pedig növeli a nézettséget is...

A jelenlegi kihívás tornyával is az volt a baj, hogy az újdonság varázsa kitartott kb 2-3 napig, mert hiba volt az információ közlésben. (Lett is belőle elégedetlenség többeknél a jutalmazásnál ugye)
pl. LanMaffia az utolsó napon vágott bele ha jól láttam az írásait, én az utolsó 2 nap már nem is foglalkoztam vele egyáltalán. (mivel nagyjából ugyan azt az eredményt értük el, látható hogy ez sem az igazi így)

Tehát most épp azon gondolkodom, hogy milyen jutalmazás lenne a megfelelő, ami nem rombolja szét az erőviszonyokat, nem ad komoly tápot a nyertes szövetségnek de ugyanakkor felkelti az érdeklődést az esemény iránt.

Ha eszembe jut valami, majd szólok
Dátum: 2018.07.28. 21:25:52
Sziasztok

Régóta érlelődik már bennem egy ötlet, szeretném megosztani veletek és a játékvezetőkkel is. Az ötlet oka, hogy a szövetségekben a csapatjáték és a játékosok közötti interakció már-már elérte a nullát... Felépítettük az összes épületet, legyőztük az epikusok zömét (már ugyanazok a kincsek jönnek ki tudja mióta) a lélekkút növelés már csak hobbi ha épp hajlandóak vagyunk szivatni magunkat a szövetségi küldetéseknél ugye, átokpiramis, kémkedés, pusztítás citadellája szövetségi gombok már csak halvány emlékek sokaknak... Szövetségi bajnokság PP szórásra tökéletes, viszont nem egy olyan fejlesztés, ami alapjaiban megváltoztatná azt a hanyatló tendenciát ami zajlik már egy ideje ebben a játékban.

Szükség lenne egy "reboot" fejlesztésre ami újra előtérbe helyezné a csapatjátékot ami ennek a játéknak az egyik legnagyobb erőssége volt a korai években. (Talán LanMaffia, Offsboy és a többi hozzám hasonló öreg emlékszik még erre az időkre)
Egy olyan event-re gondoltam első körben ami egy szövetségek közötti versengésen alapulna, díjazná az egyéni aktivitást épp úgy mint a csapatjátékot. Lenne értelme újra a lélekkútnak, az epikusütésnek és talán még a szövetségi háború opciónak is. Találtam is egy nevet ennek az eventnek... Kihívás tornya volt, s egy nap amikor leültem a gép elé és megláttam Milkóstól hogy jön egy új event "A kihívás tornya", nevettem egy jót, hogy bazzz ez megcsinálta De sajnos megint nem...

Aztán eszembe jutott, hogy volt régen egy televíziós játék, ahol különböző országok csapatai vetélkedtek egymással, különböző ügyességi feladatok közepette. Ez volt a Játék Határok Nélkül... Az idősebb generáció (25 és fölötte ) biztosan emlékszik még rá, szenzációs műsor volt, sokaknál együtt ült a család a TV előtt és szurkolt Magyarországnak.
Egy ehhez hasonló (Világok közötti!) szövetségi versengésre gondoltam ami 30 napig tartana, aztán kezdődne előlről. Lenne minden hónapban 10 feladat (vagy akár több) és amelyik szövetség a legjobb eredményt éri el összesítésben az kapna +1 szintet egy szövetségi épületnél, ami a csapat összes tagjának adna valami kisebb (de halmozható!) bónuszt.

Hogy mik lennének a feladatok? Milyen jutalom járna? Hogyan futna le a verseny? Nos ezt a topicot azért hoztam létre, hogy összeírjam az ötleteimet és hátha csatlakoznak hozzám játékostársak, akik hajlandóak komolyabban foglalkozni ezzel. Ha esetleg Miklósék is benéznének néha ide az még jobb lenne.

Folytatás következik amikor legközelebb ráérek.
Dátum: 2018.07.27. 04:52:59
Jó reggelt!

Még mielőtt megvenném ezt a mai 20 smaragdszelencét, van már valami hír arról, hogy mit ad majd annak akinek már az összes megaesszencia megvan?

Köszönöm a gyors választ!
Dátum: 2018.07.21. 21:17:13
hát nem akarlak elkeseríteni, de szerintem max. valami jelképes jutalom lesz csak...
Dátum: 2018.07.21. 20:59:01
Sziasztok

Valaki írta, hogy lehet majd extra jutalomra számítani azoknak akik a toplista elejében végeznek... Biztos ez? Én nem olvastam semmi hivatalos infót erről.
Dátum: 2018.07.21. 05:53:01
Szerintem ez lesz az a szint ami után én már nem fogok foglalkozni az eventtel... 200 teljesített toronyszintnél megállok és kész.
Dátum: 2018.07.20. 22:04:58
Tetszetős event, 177-es toronyszintnél járok, kezd nehéz lenni.
Dátum: 2018.07.20. 19:52:59
portya és vadászat ital
Hétvégén folytatjuk, a héten rengeteg a melóm.