Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2010.03.11. 21:28:07
eltűnt egy társunk a szövetségből Miklós.... a neve Thalia (V3)
Ha törölt volna, akkor annak lenne látszatja, illetve valami búcsút írt volna....
Én azt kérném azoktól akik bemásolták ezeket a scripteket ide, vagy akár a VU adminisztrátorokat hogy töröljék le a fórumról!
Egy átlagos 14-15-16 éves kölyök inkább próbáljon meg okulni a kérdésekből és szélesítse látókörét!

A kvízadminok munkája (épp a fent írt dolog miatt) nagyon fontos, hogy a rossz kérdéseket szűrjék....
meglehet, nem tudom milyen névvel játszik ott....
Bár én nem játszom a V4-en de V3-on Ronin a szövetségi társam! Kedves Juhász László! Bár nem ismerjük egymást, mégis-mint "felebarátodtól"- kérhetem azt hogy ne ítélj elhamarkodottan!
Roninnál nem ismerek olyan játékost, aki becsületesebben játszana! A kvízre mindig figyel, s soha nem "leste" ki a válaszokat az adatbázisból, erre mérget mernék venni!


Tisztelettel: Leonard
Dátum: 2010.03.10. 14:49:17
Miklós esetleg tudsz mondani valami az időszakos eseményről?
Mondjuk hogy:
-Egyéni, szövetségi, vagy az egész hordát összefogó esemény lesz ez?
Dátum: 2010.03.01. 16:39:35
ehhez 2 bilit is adok Panna, mert egybe bele se fér
Dátum: 2010.02.28. 02:51:18
most az új design jön, ez már biztos
Én arra is kíváncsi vagyok, szerintem a háborús reform átdolgozása most következik... vagy a fene tudja
Dátum: 2010.02.10. 14:57:43
Idézet: Atreus - 2010.02.10. 10:28:43

Tehát ezen szavazás alapján bevezetni valamit változást eléggé meggondolatlan dolog lenne.


Végülis csak 62% akar valami mást, igazad van

a te általad említett 33% sincs a változás ellen, tehát őket nem veheted egy kalap alá azokkal akik CSAK a régi rendszert szeretnék...
Dátum: 2010.02.10. 08:44:02
a 12 % szerintem nem...

de ez a szavazás nem is azt mutatja véleményem szerint... hanem hogy a szavazók 62%-a változást szeretne mert a jelen rendszerrel vannak problémái...
És ez viszont több mint elég!
Dátum: 2010.02.07. 23:12:32
A topic tele van érvekkel, ellenérvekkel.... Átrágtuk magunkat 100-szor az egészen, nincs már több mondandója szerintem senkinek sem... A reformot várjuk, vagy legalábbis valami változtatást...
Dátum: 2010.02.06. 12:02:58
Nem bonyolítjuk ezt túl egy kicsit?
Nem lenne ésszerű ha a bajnoki medálok NEM hatnának a bajnoki viadalokon? A "hétkönapi" játék során adódnának hozzá a karakter tulajdonságaihoz, de havonta 1 nap mindenki "tiszta lappal" indulna... Akkor nem lenne az hogy te csak azért nyertél mert már 6-7-8-9-et is megnyertél...
Dátum: 2010.01.28. 14:27:57
Miért tudsz más indokot?
Dátum: 2010.01.28. 14:23:15
Sejtem miért kérdezte Mortimer Nagyjából következtetni lehet a szakértelem nagyságára a kihívásokon...
Dátum: 2010.01.28. 11:49:23
Aki aktív a háborúban az saját magát "tömeti", s ha ezt sorozatosan csinálja gyengíti a karakterét...
Dátum: 2010.01.28. 11:39:24
Minden tiszteletem a tiéd Kocos, ez egy jó ötletnek hangzik... Engedd meg hogy felhívjam közben valamire a figyelmed:
Nézzük a jelenlegi szavazást:
Igen, változzon meg a rendszer a leírt módon: Ki szavazhattak erre?
-Akik únják azt hogy sorozatosan háborút vesztenek és püfölik őket óránként
-Akik sokat háborúznak és látják hogy gyengítik a saját karaktereiket az aktivitással és szeretnének egy igazságosabb rendszert. Akár ezt az újat, akár kicsit módosítva (ők vannak kevesebben)

Nem, maradjon a régi rendszer: Kik szavazhattak erre?
- Akik háborúznak s szeretik a taktikát és nem elsődleges nekik az hogy esetlegesen veszteséges a háború, magáért a harc öröméért játszanak...
-Akik nem háborúznak egyáltalán, csak jó ember módjára azért is a változás ellen vannak (sajnos van ilyen is)
- Akiket nem is érdekel ez a kérdés...

Vezessük be az új rendszert, de vhogy maradjon meg a régi is: Kik szavazhattak erre?
-Akik szeretnek háborúzni, de nem azt akarják hogy egy "gép" háborúzzon helyettük, hanem maguk választhassák meg hogy kit és mikor támadhatnak. De a jelenlegi rendszer egy részével nem értenek egyet...
- Akinek teljesen mindegy a kérdés, elfogadja az érveket a változtatás ellen, így az arany középutat választja...
- Akik nem háborúznak, de reménykednek abban hogy a változásoknak köszönhetően több lehetőségük lesz arra hogy háborút nyerjenek

1-2 dolog biztosan nem jutott eszembe, de talán nagyjából fedi a valóságot... Most olvassuk el ezeket úgy hogy megpróbáljuk értelmezni... és most írjunk ki egy "kérdőívet"... Csináltam már pár kérdőívet életemben, szeretnek is megkeresni ilyen dolgokkal, mert azt mondják hogy: ezt szeretnénk, de legyen már látszatja annak hogy olyan legyen mintha az egyszerű "tömeg" döntötte volna el, csak úgy fogalmazzam meg a kérdést hogy mindegy mit válaszolnak ugyanazt az eredményt kapjuk...
Tehát ugyanoda lyukadunk ki, csak az első út egyenes, a másik kettőbe meg van 8-10 kanyar...

A kérdőív és a szavazás jó dolog, csak akkor fogalmazzuk is meg úgy hogy az érthető legyen és valóban más célhoz vezessenek... Ha pedig ez nem megvalósítható, akkor ne is írjunk ki semmit, döntsön a játékvezetőség és kész...
Dátum: 2010.01.27. 17:34:50
Győztes kihívás? Csak nem a baráti portya lesz?
Dátum: 2010.01.22. 17:50:55
akkor már csak 1 kérdésem van (nem kötözködés )
Miért fogja megérni tömetni magam továbbra is? Hiszen ha erősebbet támadok (mint szinte eddig is) több a Tp is, az LE viszont korántsem biztos...
Vagy nem lenne benne LE és Tp-ről szó?
Dátum: 2010.01.22. 17:43:36
tehát minél jobban kiélezett a győzelem, mondhatni annál nagyobb a nyereség...

Konkrétan akkor:
Többet ér ez: (okozott/kapott sebzés)
80000/68000

Mint ez:
115000/32000 (csak hasraütésszerűen )

Az LE-diffre van számláló ma is( lásd küldetés) szerintem itt is lehetne alkalmazni...
Dátum: 2010.01.22. 17:19:13
tetszik, mindenféleképpen...
Egy dolgot viszont ellentmondásosnak vélek: Ha az okozott sebzéstől függ a jutalom, akkor nem a gyengébbeket éri meg támadni? Hiszen azokba többet is lehet sebezni nem?

Mondjuk ha az eddigi statisztika győzelem/vereségről átalakulna okozott/kapott sebzésre az érdekes lenne
Dátum: 2010.01.22. 16:43:53
Igazságos.... eléggé összetett ez

Igazságos az hogy megtámadsz egy olyan szövetséget ahol jóval magasabb szintű is van, mégsem tud mit csinálni? Ő nem a szövetség tagja?

Igazságos az hogy hadüzenetet kapsz és a támadó fél több mint a fele katakombába bújik, mert csak így tudnak győzni?

Igazságos az hogy minél aktívabban részt veszel a háborúban annál több "üres" tp-t kapsz? Magyarul gyengülsz?

Ha győzöl igazságos a jutalom?

Ahogy már említették, az arany középutat kellene keresni...