Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2010.03.24. 22:56:53
Rokamoka csak a tisztánlátás kedvéért én nem játszom V4-en (szerintem az nem embernek való ).. az alakulásával viszont tisztában vagyok mert a lakótársam játszik... és azt kell mondjam ritka eseménydús végjáték lesz most, aminek én mint külső szemlélő nagyon örülök... ki tudja lehet hogy kedvet ad a következő V4-hez
Drukkolok nektek is, sőt mindenkinek akinek megvan az esélye a győzelemre... Lehet hogy megköveznek most egy páran, de-szerver hiba ide vagy oda- én még nem "látom" a győztes szövetséget
Dátum: 2010.03.24. 22:51:01
Hibát felhasználó nem tud javítani, de felkészülni lehet rá... Ha számításba veszitek (márpedig ha nyerni akartok akkor jelen helyzetben azt kell mondani hogy szükséges) a szerverhibát, akkor az epikus ütő csapatot egy játéktól független "csevegő szobába" összetereled...
Ha hiba van nem lehet tenni semmit (ahogyan SENKINEK! sem aki rivális lehet), de a szerver javulást gyorsabban "közhírré" lehet tenni...

Ha jól értettem első sorban ez volt a problémád nemde?
Dátum: 2010.03.24. 22:41:39
győzelemre hajtotok egy gyors szerveren? Akkor készüljetek fel ilyenekre is (hiszen nem rég is volt már szerver hiba)..
Tanácsolom a skype nevezetű programot, s máris minimalizáljátok az újra belépési időt....

tehát mutatok neked egy ilyen szövetséget, s nem is gyors világon, hanem V3-on...

A végigverésről pedig: Akik elvernek azoknak is szerverleállás volt, csak ők gép előtt kivárták a végét.... Őket szokták hívni "türelmetlen" játékosoknak
S ha elkapnak 1-2-3...sokszor, mivel épp epikus csatáztok gondolom 1-2-t gyógyital csak van nálatok nem?


edit: Továbbá a skype epikus ölés közben jó szórakozás is lehet ha jó a csapat...
Dátum: 2010.03.24. 22:35:35
ki előzne meg? Amíg szerverleállás volt addig egy másik szövetség ütötte az epikust? Tegyük fel azt az esetet (kb 2% a valószínűsége) hogy egy számotokra rivális szövetség pont akkor kezdi az epikus csatát amikor a szerverleállásnak vége. (vagy épp akkor fejezi be amikor a szerverleállás van) ekkor buktok egy kis időt....
Ha ez bekövetkezett akkor lehet panaszkodni... de erre elég kicsi az esély...
Dátum: 2010.03.24. 22:25:18
egy kicsit nyugodjatok le, inkább örüljetek hogy van egy ilyen magyar játék mint a végzetúr.. (néha 1-2 kisebb hibával )
Epikust ütöttetek és szerverleállás volt? és? nem csak titeket érintett, hanem mindenkit!
Csak vannak akik nyavajognak és vannak akik nem... Kb fél órás volt a leállás, tehát a kiesésetek is fél órás csupán.... az epikus sem regenerál 50000 Ép-t fél óra alatt....

optimizmus emberek
Dátum: 2010.03.24. 09:27:19
örüljön neki, bár szerintem kamu... Ha meg nem akkor pillanatnyi szerverhiba lehetett, tehát mindenképpen ÖRÜLJÖN mert ilyen nem lesz még egy
Dátum: 2010.03.24. 09:23:28
jajjj Byzon akkor addig hibernáltatom magam (ne keseríts el )
Dátum: 2010.03.19. 19:40:16
kaptál egy 10-est, csak hogy jobban ellenállj
Dátum: 2010.03.19. 01:43:59

Nagyon hasonlóan képzeljük el a szövetségi licitet. A másik megoldás külön szövetségi dukátok gyűjtése lenne, de annak nincs érintkezési felülete a jelen helyzettel.


Nos igen ez a 2 út tűnik eredményesnek... A szövetség tagjai vagy egyénileg rakják be dukátjaikat, s közösen döntik el hogy mit is szeretnének belőle, vagy külön szövetségi dukátok szerzésének lehetősége...

Ha viszont az utóbbi, akkor igen is jutalmazni kell dukáttal (is) minden olyan cselekedetet ami "csapatmunkával" valósul meg... (Visszamenőleg is! Hiszen korántsem mindegy pl. epikus győzelmeknél hogy van egy szövetség ami már 80 epikust maga mögött tudhat, s már nem olyan ütemben haladnak mint mondjuk egy frissen alapult szövetség)
Gondolok itt:
-Győztes Háborúk
-Epikus csaták
-Külön díjazással a szövetség bajnokait! Hiszen ha belegondolunk ha valaki bajnokit nyer, az nem csak a saját sikere, hanem a szövetségi társai sikere is! (hiszen együtt építettek olyan épületeket amik befolyásolnak egy bajnoki viadalt) Tehát szerintem nyugodt szívvel adható a szövetségnek aranydukát akkor is ha valamelyik tagja megnyeri a bajnoki viadalt

A következő "csapatmunka" az építkezés... ezt személy szerint én nem díjaznám dukáttal.. kering egy olyan mondás a végzetúron miszerint "Építkezni bárki tud".. ha nem is teljes valójában fedi a dolgot, de azért van ebben valami... továbbá az építkezés sikere tagszám függő is, ezzel háttérbe lennének szorítva a 18-20 fős igen aktív szövetségek....
Dátum: 2010.03.19. 01:17:34
aham
Dátum: 2010.03.18. 22:20:04
És ha a szövetségi aukciós ház licitje úgy lenne megoldva hogy lenne minden szövetségnek egy "láda" ahova a tagok pakolgatják a saját dukátjaikat, amiből a szövetség licitálhat?
Mondjuk véleményem szerint a szövetségi aukciós licithez új aukciós tételeknek is kell párosulnia....
Dátum: 2010.03.18. 20:10:38
a felvetéseidre reagálnék ha megengeded....

Háború: Nos igen, van mit változtatni, ezt egy másik topicban már rég kitárgyaltuk...

Aukció: Szerintem maga az aukció rendben van, én az aranydukátok szerepét kifogásolom egy kicsit... ha több mindenre lehetne használni, értelmesebb dolgokra lehetne költeni (nem pl +1 erő) erre már írtam ebbe a topicba ötleteket...

Építkezés és szövetségi épületek: Jöttek be új épületek, de a meglévők egy részének is nyugodtan lehetne plusz szinteket adni
pl:
Kémgömb 2-3-4..stb szintje csökkenti a kémkedés közötti időt
Aréna: érdekes ötlet lenne ha az aréna magasabb szintjénél a szövetség által elfogadott másik (saját hordába tartozó) szövetség tagjaival is lehetne gyakorlatozni (nem tudom mekkora feladat lenne ez a játékvezetőknek...
Pusztítás citadellája: nyugodtan lehetne fentebb vinni akár 30-ra is a max szintet
...stb, jópár épülethez lehetne még rakni....

Szövetségi szintű küldetések: Erre már régen várunk, akár csak arra hogy egy szövetség is licitálhasson az aukciós házba...

Epikus reform: miért kellene? mi a baj a mostani rendszerrel?

állatmorál választható mennyiségű LE-vel: Ez van most is, igaz böngészési cím átírásával...

Öltözködési szettek: Érdekes dolog, sok érdekes szettet lehetne kialakítani, bár szerintem vannak sokkal fontosabb dolgok is jelenleg...

Időszakos esemény: Jön! Reméljük minél hamarabb és ami a legfontosabb TISZTÁZOTT és KELLŐ MÉRTÉKŰ információval!

Játékcél: Azt lehet találni a mostani rendszerben is csak akarni kell... Mondjuk én személy szerint a hordák között változtatnék valamit... konkrétan nem is tudom mit, de jelenleg a horda mint fogalom sokat nem jelent számomra... Mondjuk a szövetségi háborús reformmal egybekötött Hordák közti háború??? a fene se tudja...
Dátum: 2010.03.17. 14:26:56
az engem is érdekel, az "oldalam" meg nekem is fáj
Dátum: 2010.03.17. 12:42:00
Tudod ez olyan dolog, hogy ki mit szeretne, illetve remél érte...
Mondjuk ha lehetőség lenne pl: 10 dukátért venni mondjuk 5, vagy akár 10 db fekete kehely méretű gyógyitalt tartalmazó csomagot, szerintem sokaknak megérné...
Hiszen ha belegondolsz van olyan aukciós tétel ami x db (most nem emlékszem pontosan) italt ad, s emlékszem volt amikor az is bőven 200 dukát fölött kelt el....

Továbbá aki 200 dukátot szán egy +1 tulajdonságot adó tárgyra, mert más lehetősége nincs, szerintem ő szívesen átváltaná mondjuk kincspontra azt a 200 dukátot, s esélyesebb lenne egy jobb epikus tárgyra....

Vagy nincs igazam?
Dátum: 2010.03.17. 11:33:20
Sziasztok!
Anno beszélgettem egyik szövetségi társammal erről a témáról, de tényleg csak "beszélgetés" címén a következő ötletek merültek fel:
-Aranydukát átváltásának lehetősége kincspontra?
-Aranydukátért vásárolható gyógyítalok és varázsitalok?
-Védelem itala 5 portyapont helyett X aranydukát?
-Kémgömb azonnali használata dukátért? (hiszen ha térkaput 1 csp-ért lehet aktiválni ismét, akkor kémgömböt miért nem?)
-Az ősköves relikviák ne LGY+őskőbe kerüljenek hanem LGY+dukátba...
-Állatoknál pihenés megszakítása dukátért?

Tudom ez egy merőben új "felvetés", de sokrétű felhasználást eredményezne a dukátoknak....
Mellette persze lehetne gyűjteni az aukciós tételekre is, de akinek nincs esélye elhozni aukciós tárgyat, az legalább értelmesen fel tudná használni.... (mert bocsássatok meg, de nem nevezném értelmes felhasználásnak azt hogy a V3-on jelenleg a védelem kisebb köve 201 dukátot ér... )
Dátum: 2010.03.11. 23:17:07
Thalia (V3), Miklós ő is vár arra hogy visszatérjen

Megtörtént már, köszönjük!
Dátum: 2010.03.11. 22:41:43
Gondolom sejted erre a választ Yasmina... "Egy ilyen típusú" cég nem vállal felelősséget az "ilyen" hibákért, ez benne van a szabályzatban is, amit te elfogadtál, amint elkezdtél ezzel a játékkal játszani...
Szerintem örüljünk annak ha visszakapják a tulajdonosok a karakterüket épen és sértetlenül!
Dátum: 2010.03.11. 21:39:36
Légy türelmes Yaffa...
Szerintem dolgoznak a problémán Arra az emailra igen
Dátum: 2010.03.11. 21:38:27
áááááááááá Miklós elvitt minket ajövőbe
Dátum: 2010.03.11. 21:36:06
Yaffa megnéztem te nem is vagy jelen a V3-on
Remélem megoldódik eza probléma nálunk is tűnt el emberke