Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2010.04.16. 16:52:04
Pár javaslat az "új" szövetségi épületekhez:

Kincseskamra: lehessen választani hogy milyen epikus ellenfelet szeretnénk (harcos, vagy varázslót)
Ha harcost, akkor a varázslata ne sebezzen akkorát, viszont fizikai harcban legyen erős,(magas másodlagos támadással és esetlegesen több harci körrel) megkaphatja akár a rubin horda bónuszait is...
Ha varázslót, akkor üssön nagyot a varázslattal mint eddig, viszont fizikai harcban akkor ne találjon be 5-600-at (vagy még többet!) és csökkenjen a harci köre akár 2-vel is...

Kennel: A már említett plusz képességek
Magasabb szinten legyen megszakítható a gyakorlás

Alkimista labor: Az esszenciák számát aktivitáshoz kellene kötni... Vadászni bárki tud, kihívást és portyát nyerni viszont nagyobb (ha nem is sokkal) feladat... Vagy ha ez nem megoldható, legalább kössük jó kvízválaszhoz...

Palota:
Prémium tagoknak való kiváltság helyett, inkább csökkentse az épületek építési költségét magasabb szinten! Így lehet a max szintje akár 100 is, amikor is fele Le-be kerülnek az épületek építései

Bűvös kunyhó: Adjon inkább automatikus ÉP regenerációt az állatoknak, mértéke függjön össze azzal hogy mekkora is a kunyhó szintje

Kínzókamra: A kihívás helyett inkább kapjon a kínzókamrából bejövő LE egy előre kiszámolt szorzót...
Dátum: 2010.04.15. 15:48:25
igen-igen tudom persze... csak ti léptetek most egy drasztikusat ezért írtam nektek...

Mondjuk az felettébb furcsa hogy építkezésnél létezik egy olyan szó hogy "végeztek" nincs már mit építeni...
Maga a "vége" az ami nekem fura egy nyitott végű játéknál... Hiszen ez gátat szab egy szövetség fejlődésének...

ezért is írtam balga ötleteket, bocsánat
Dátum: 2010.04.15. 15:32:48
tudod ez olyan dolog, hogy meg kell tervezni normálisan..
Pl: az említett épület nem csökkenti a HT építési értékét és már meg is oldódott a problémád...

edit: ha ez az épület a HT "riválisa" lenne szerintem izgalmas építési stratégiákat eredményezne...
Dátum: 2010.04.15. 15:27:38
mivel ti értetek el olyan szintre ahol nagyban igényelnétek a fejlesztéseket(és az ötleteket is) , szerintem nektek szól főként nemde?
Tudom-tudom lehetne jobbakat is kitalálni, biztos Miklós is gondolkozott már rajta (reméljük )
Dátum: 2010.04.15. 15:21:58
drasztikus változást eredményezne egy olyan épület ami csökkentené a többi épület építési költségét???
pl: úgy működne mint a HT, aztán azért is lehetne versengeni...

Vagy az azúr légió képes arra hogy a HT mellett ezt az épületet is hosszabbtávon (együttesen) birtokolja???

edit: vagy olyan épületek amik csak bizonyos hordák építhetnek? (lenne minden hordának 1 olyan épület amit csak ők építhetnek...)
Dátum: 2010.04.15. 15:13:03
Bár a V1-en csak egy kisebb karakterem van, szoktam nézni a (volt) Azúr Légió épületeit, nekem tetszik tényleg remekbe szabott "munka" az övék...
Én magát az épületek maximális szintjét nem értem őszintén szólva...
-Gyaktér/védőfal: Szerintem nyugodtan lehetne még emelni a max szinten mondjuk 5-5-öt...
-Aréna: Magasabb szinten ki lehetne hívni más (azonos hordába tartozó) szövetségek tagjait is????
-Kémgömb: Magasabb szinten csökken az újra használati idő?
-Katakomba: Továbbfejlesztésével csökken az újra használati idő pl...
-Palota: 20 szintig szerintem lehetne továbbvinni
-Térkapu: Sokak írták már hogy nyugodtan lehetne a max szintet akár 10-el!!! is fentebb vinni...

...stb (kennel, PC, Katalizátor...)
Az épületek 80-90%-nak max szintjét lehetne emelni, csak akarni kellene..
Vagy ezen fejlesztések már túlzóak???

(arról nem is beszélve hogy sok új épületet lehetne berakni...)

edit: illetve jó lenne ha az épületek nem csak "nyers" tápot adnának, hanem színesítenék is a játékot... gondolok itt pl egy olyan épületre, ahol az állatok mérhetik össze erejüket más karakterek állataival...
Dátum: 2010.04.08. 16:02:38
A V3-on a jelenlegi állás aki esetleg nem tudná:
- Ericath, az elragadó
Eddig összesen 544 térképdarabot találtak.

- Marietta, az elbűvölő
Eddig összesen 425 térképdarabot találtak.

- Agnaesh, a csábító
Eddig összesen 420 térképdarabot találtak.

- Katherin, a káprázatos
Eddig összesen 305 térképdarabot találtak.


Marietta és Agnaesh versenye nagyon izgalmas lesz valószínűleg... Ericath 544 térképdarabját viszont kicsit sokallom... Nagyjából van már képem arról hogy mely szövetségek vannak a lélekkufároknál, s azt kell mondjam nem feltétlenül aktívabb Ericath csapata Marietta és Agnaesh csapatánál...
Kíváncsi leszek mi lesz mondjuk 2 hét múlva, de eddig olybá tűnik az első hely sorsa kezd eldőlni... vagy ti nem így gondoljátok?
Dátum: 2010.04.07. 17:39:53
minél többet.. Mert a 30 kereskedelemhez meg is kell nyerni az eventet...
Dátum: 2010.04.07. 12:39:25
a fene mindig megelőznek
Dátum: 2010.04.07. 12:39:11
nem jár Tiha
Dátum: 2010.04.07. 12:35:26
írta Miklós hogy nem számít a gyorsítás...
Dátum: 2010.04.02. 10:25:20
Gratulálok a Csak simán torony tagjainak a győzelemhez!
Nem költözöm, a V3-on elég jól megvagyunk a V4 az meg V4, már a szerverleállások idején (lehet még lesz 1-2 ki tudja?) éreztem hogy a végjáték elég zűrös lesz nálatok... (kompenzáció követelés...stb) Aztán jött most ez az építős dolog, ami igencsak felforgatta az amúgy is viharos vizet a V4-en...
Szerver tisztaságról én már rég nem beszélek! (lásd: olympos balhé)
de most kapom az osztást személyesen is, gondoltam akkor írok is már
Azért utálni valakit mert a győzelemre hajt, az nagy butaság...
Itt most az a gond hogy van 2 erős csapat aki a győzelemért játszik és most egymásnak estek A kisebb szövetségek inkább tanuljanak tőlük, ne utálják őket...
A lélekszipolyozókról pedig: Az egy nagyon jó banda, néha belépek még az ottani karakteremhez amit átadtam...
Tehát nincs semmi és (gyanítom nem is lesz soha) ami rossz fényt vetne rájuk
Én nem játszom V4-en Maci, épp ezért "merek" vitába szállni veletek is.. (éppúgy mint a HTF tagjaival) lakótársam karakterén át szemlélem az eseményeket, mondhatni tapasztalatokat gyűjtöttem hogy a következő V4-en reális esélyünk legyen a győzelemre... a csapat már majdnem kész volt, aztán jött a változás (következő V4-en 50-es szinttől indulás ugye)... de ha már elkezdtem gondoltam végig is csinálom, mindkét élszövetséget elég régóta figyelem már...

Én nem mondtam soha hogy amit a HTF csinál az etikus, sőt épp ellenkezőleg, ha visszaolvasol a hsz-eim között megtalálod mi a véleményem a jelenlegi helyzetről...
Én csak azért mertem írni, mert a csak simán torony szövetség tagjai mondhatni "lecsalózták" a HTF tagjait, ami nem is lenne baj, hiszen amit most csinálnak az közel sem etikus számomra... de mivel figyelem a szervert és TUDOM ismétlem TUDOM hogy nálatok is fordult meg nem 1-2 tag aki szépeket épített nálatok, ezért az sem etikus amit ti csináltok jelenleg, mégpedig:
Csalónak nevezitek őket, röhejesnek, etikátlannak...stb
Dátum: 2010.04.01. 18:55:23
mert nemsokára húsvét?
nem V3-on játszom már csak
Idézet: Jeriko - 2010.04.01. 17:08:38

Annyit azonban elárulok, a CSST taktikája többek között azon alapult, hogy két szövetségben kezdtünk (külön harcosok és építők), és még februárban az egyik szövetségből a tagok átjöttek a másikba.


Tehát akkor ti nem 35-en indultatok hanem mondjuk 50-en? (vagy akár 70-en?)
Mert ha ez így van akkor végképp semmi jogotok sincs kritizálni a HTF-et...
szerintem 4-5 HT szint előnnyel nyeritek a szervert, ami reális lesz...
A 20+ szint nem lett volna az...