Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Satesz3

Oldal: 1
Dátum: 2008.11.02. 09:50:28
Sziasztok! Lenne egy problémás kvíz kérdésem.Bár lehet hogy én tudom rosszul. A kérdés így hangzik(nem pontosan). A sakk táblán a bástya hány lehetséges helyre léphet. 14,64,........ a helyes válasz 14. Szerintem 64. Lehetne ezt a hibát orvsolni? VAgy én tudom rosszul,hogy a bástya előre is és oldalra is léphet,akár egyszerre egyet,vagy nyolcat.De ha így nézzük egyesével bejárhatja az egész mezőt.Így mivel 8x8 as a tábla,szerintem 64 lehetséges helyre léphet.
Dátum: 2008.10.23. 18:07:21
Nnnnna aki ezt a kérdést írta,az ....... inkább nem minősítem! Szerintetek?????

Melyik NEM kisbolygó?

Gödöllő -- ez a helyes válasz
Szeged
Tapolca
Eger
Dátum: 2008.10.01. 16:11:14
Sziasztok! EGY TALÁLÓS KÉRDÉS!!!!!! Kis matematika. 97 - 4 = ?????????
Nnna ki tudja a választ????.....háááát a helyes megoldás::::: 37 :::::
Ne kérdezzétek hogyan jött ki ,mert én sem tudom.És ez csak a jéghegy csúcsa.Tegnap úgy hagytam ott a karimat,valamennyi LE volt nála.Nem számottevő,de volt valamennyi.Erre most belépek,és látom a sárga feliratot.Eddigi csatáid.
Első csata.Nemsokkal azután hogy kiléptem ,megtámadtak.Nyertem.Elszívtam 97 LE-át.Második csata.Vesztettem,ellenfelem elszívott 4 LE_át. A meglepő csak annyi,mint ti is láttátok a végeredményt.A karimnál,összvisz 37 LE volt. 97-4 sehogy nem annyi!!!!!!!!!Plusz ami még alapból nálam volt!!!!!! Akkor hogy is van ez???,Tudja valaki?
Dátum: 2008.09.30. 17:06:09
HAli! Nekem egy olyan kérdésem volt,hogy hány aktív vulkán van jelenleg a Földön.A google,legalább 10 helyet ad egymás után nem is kell sehová lépni,ahol nagy nyomtatott betűkkel ki van írva,hogy a Földön mintegy 600 aktív vulkán van jelenleg.Nos választható opciókban véletlenül sem volt 600.De volt egy olyan,hogy "kb. 800".Gondoltam az a 200 ide vagy oda,egye fene. Talán belefér.Megjelöltem.És jött a meglepi.A helyes válasz, "1300" lettt volna.Ekkorát tévedne a google? ("Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: kb. 1300")
Azért 600 és 1300 között van némi különbség.Jah,és nem játékos írta a kérdést.Nézzetek utána léccy! Kösssszy!
Dátum: 2008.09.26. 20:15:57
Amit írsz abban igazad van,de nem figyeltél a lényegre amit írtam.Voltak tulajdonságbeli,és felszerelésbeli különbségek.Egy varázlós karakter nem a támádását,ás nem az erejét nyomja,hanem az IQ-t és a taumot.Gondolom én.KÜlönben nem sebzett volna belém majd 30-at.De hogy utána a 26-os támadásommal el sem találom,és a végén 82-0-ra elpáhol.Hát!Kicsit extrém.Mert hogy varázsol,az oké.Nagyot.Az is oké.De hogy kevesebb Tulajdonságpont szétosztása után, rosszabb cuccokkkal így végződjön egy harc....Elég extrém.Mert a kockás dolog amit írtál,az oké.Egyszer.Vagy kétszer.De mint írtam,6 szor egymás után.....És előtte volt még pár érdekes,de azokért nem szóltam,mert ugyebár az a bizonyos szerencse amiről te is írsz.Viszont még mindig itt van az is,hogy egy dolog ha a harcban rosszul "dobok",és kicsit sebzek a másikba.De ő mitől sebez rám nagyobbat,akár dupla annyit mint én,egy rosszabbb fegyverrrel.Hol a védekezési bónuszom?????Amit a páncél védelme ad.Azért némi finomhangolás ráférne erre a játékra mert hogy 1-2 pont eltérést nem vesz figyelembe az oké. Két játékos tulajdonságai között 6 pont különbség,plusz a tárgyak hatásai......hát ennek azért illő lenne érvényesülni.Vagy a későbbiekben attól kell majd rettegni,akár 10-es vagy 20-as szinten is,hogy jön egy kezdő LV1-es karakter.és a 2-9-es buzogányával agyonver?Mert mi az a 46 pont különbség ami köztünk van..... ...... Rosszul dobtam.....
Dátum: 2008.09.26. 16:33:49
Sziasztok! Érdemes itt prémium játékosnak lenni?Kezdek benne kételkedni!!! A játék leírásban lehet olyat olvasni,hogy ha portyázol előtte nézd meg kit támadsz nehogy póruljárj! De ....
És ez itt a kérdés!!!MIt is kell ott nézni? Mert én meg szoktam sasolni hogy ki hány pontot tett a tulajdonságaira.Megnézem milyen cuccok vannak rajta.És ha úgy gondolom van eséélyem ,sőőőőt...jó esélyem van győzni,akkor megtámadom.Hozzátenném.Hogy elküldtem egy 900Ft+áfás sms-t,hogy megtudjam venni a jó cuccokat a kapott őskövekből.Jelenleg, így állok:
Koponyazúzó+vérkő,Kiégett rúnapáncél+védő opál,
Tulajdonságok: Erő:24 Támadás: 22+4 Védekezés: 20+4 Egészség: 20+2
Nos,úgy gondolom,hogy ha ezekkel a paraméterekkel megtámadok,vagy engem megtámad egy olyan kari,akin még páncél sincs,vagy egy sima alap páncél,meg az alap buzogánya van a kezében,és varázsol,és kevesebb pontja van szétosztva mint nekem,és nincsenek kis bónuszt adó kövecskéi.....Szóval azt gondolom illene elagyabugyálni az ilyen karit.Erre.Jön a meglepi.Úgy elvert mint szódás a lovát!!!!!!Jó oké,előfordul egy egy rossz ütés,....nem lehet mindig toppon az ember.No de 6-ból 5-ször??????És az előzményekről nem is beszélek.Hogy is van ez?Ha egy fillért sem adok a Beholdernek,és az alapcuccokkal felszerelve,"egy darab buzogány" neki megyek mindenkinek,akkor én leszek a király,mert leverek mindenkit?Ha pedig a legtutibb dolgokat rakom magamra,legyek akár 10-es szintű,akkor majd egy ilyen alap kari bármikor leverhet?Nem értem én ezt......
Oldal: 1