Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Portos01

Oldal: 1
Dátum: 2009.03.31. 21:34:41
Sziasztok!
Nem szoktam reklamálni, de ez nagyon bántja a szemem, hogy helyesírás gyanús....
...egy pár helyen...

Mi történik ha a Lélekkufár menüpontra kattintasz?
Eladod a lelkedet.
Megtámadhacc egy másik játékost.
Kilépsz a játékbol....
Eladhac vagy vehecc fegyvert,pajzsot stb..
Értem, és köszönöm. Azt az opciót beugratásnak szántam volna, mert legtöbben nem is sejtenék, hogy nem is olyan régen még baloldali közlekedés vot kishazánkban. Gondolod, egy másik válaszlehetőséggel megpróbálhatom mégegyszer, vagy már alapból tiltólistán van a kérdés?
A következő kérdésre rossz kérdés minősítést kaptam, rossz, vagy nem egyértelmű válaszok indoklással. Azt szeretném megtudni, hogy melyik válasz nem egyértelmű. Én a választ az urbanlegends oldalon találtam. (vigyázz, nem a vasúti hajtásirány a kérdés!)
Van valakinek ötlete, miért rossz. Amennyiben én tévedem, elnézést kérek. (Amennyiben nem, lélekenergiát.... )
Meddig volt Magyarországon baloldali közúti közlekedés?

1977. Július 15.
Soha nem volt baloldali közlekedés Magyarországon.
1941. November 09.
1855. Január 1.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.



http://www.urbanlegends.hu/2005/09/01/jobboldali-kozlekedes-magyarorszagon/
1941. november 9-én hajnal 3 órától hazánkban jobboldali közúti közlekedés van.
Dátum: 2009.02.26. 22:45:05
Sziasztok! V1-en Excalibur szövetségben 7 hely van szabadon.... Konkrétan egyedül vagyok. Ha esetleg vki megunta a jelenlegi szövetségét, vagy még nem csatlakozott sehova, de kedvet érez, jelentkezzen nálam.... (Portos01)
Dátum: 2009.02.02. 19:48:43
Sziasztok!

Tagokat keresek az Excalibur szövetségbe. Speciális elvárások nincsenek, de a helyesírás alapfeltétel. Ez magába foglalja, hogy jelentkezés esetén ne azt írd, hogy "csatiznék a szövidhez".
Dátum: 2009.01.26. 20:51:42
Társakat keresek az Excalibur szövetségbe. Nincs sok magas elvárás, de a helyesírás alapfeltétel.
Oldal: 1