Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szacsiga

Oldal: 123456
Dátum: 2009.02.25. 15:49:48


ez tök jó kérdés kicsit becsapós, nesze a logikának

Amúgy ezt találtam: Limski - fjord egy búvópatak vájta - mely később beomlott - és a tenger elöntötte - 12 km hosszú 600 m széles, 30 m mély - festői öböl Horvátországban, Rovinj mellett
Dátum: 2009.02.25. 10:43:16
Szerintem a ... a a befejezetlen gondolatot (vagyis mindenki úgy gondolja tovább, ahogy akarja) vagy a felindultságot is tükrözheti a csúnya szavak helyett is szerepelhet
Dátum: 2009.02.25. 09:54:44
nem vagy hülye, mert tudsz olvasni, a színek az analfabétáknak van vagy ha vmi okos gyerek átragasztja a matricát egy másik tárolóra
Dátum: 2009.02.25. 09:45:44
Szuper kiértékelt kérdések:

Melyik, a játékban levő pajzs ad 4% Bénítás bónuszt?
Deflektor
Pulzátor
Jégpajzs*
Árnyékpajzs

Sajna nem sikerült megtalálnom 3perc alatt...

Mi lehet az a naszád?
repülőgép
uszáj*
bomba
ágyú

A naszád igen népes és sokféle hajókategória. (wikipedia) szóval? Sztem kissé pontatlan a válasz...

Mit ad a végzet medálja (2008 november)?
+1 kritikus ütés
+1 minden tulajdonságra
+1 az általad választott szakértelemre
+1 építés, és -1mp a vadászatból

???
Dátum: 2009.02.25. 09:40:47
És ha szegény szerencsétlen külföldi??? Nem tudja a BKV-s kérdésre a választ és még a kérdését sem fogadjátok el, mert nincs szegénynek ékezetes billentyűzete???
Dátum: 2009.02.24. 14:17:47
Mi magyarositva Delhusa Gjon neve?
Dali József
Délceg János****
Délceg József
Déli János

na ez a nemtudomésnemisérdekel kategória. szétkerestem az agyam... min. törölni!!!
Dátum: 2009.02.24. 12:02:15
a duna tv műholdról megy
Dátum: 2009.02.24. 11:35:00
biztos én vagyok buta, de néha olyan kérdéseket vesztek ide, mint rossz, spec, vagy nem tudom kérdés, hogy csak lesek, már bocsi, de én sem tudom, ezért UTÁNANÉZEK a neten!!! Nem lehet minden kérdésre vágni a választ, pl. nem tudom már fejből mikor született Ady, mert már 7 éve tanultam utoljára, de matek órám sem volt már 7 éve és töri sem, ezért nem tudom hogyan halt meg és mikor xy. Ráadásul informatikával sem foglalkoztam túl sokat, ezért nem ismerem a RAM-okat és hogy melyik op. rendszert mikor és ki készítette, viszont penge vagyok bioszból és kémiából. Lövöldözős szg-es játékokat viszont nem játszok és animékat sem nézek, tehát nem tudom ki a szereplő és melyik cég gyártja...

pedig nem 72 az IQ, de egyszerűen az a normális, hogy mindenki máshoz ért, pl. kaptam egy tök primitív kérdést mit jelent a "girl" szó. Aki németül tanul? Vagy franciául, olaszul, oroszul??? Annak ez spec kérdés. Vagy a milyen színű a BKV busz, persze, hogy kék (ok van benne egy kis zöld...) de aki nem pesti? Az nézzen híradót, tele volt a sajtó a sztrájkoló buszsofőrökkel, internet, újság...
Dátum: 2009.02.24. 10:56:30
sajna ki kell ábrándítsalak a kérdés JÓ max kicsit spec, de mielőtt kritika ér egy kérdést érdemes ellenőrizni...

Taxonok:

ország (pl. növéynek országa...)
törzs
osztály
rend
család
nemzetség (növényeknél és gombáknál), nem (állatoknál),
faj

Mivel a Guava egy növény, ezért csak a növények "országa" válasz a helyes.
sorry mellé nyomtam, unják akart lenni
A fő gond az, hogy a 3. világban sok a kezdő, ide bevegyült pár nagykutya, akik unkák pl. a prímszámos kérdéseket... meg pár olyan kezdő akinek dunsztja sincs melyik kérdés szerepelt már és hogyan kell rafináltan kérdezni, hogy tuti elfogadják a kérdést, nekem is pl. azt javasoltátok, hogyha így meg úgy kérdeztem volna akkor talán...

A másik fő gond, hogy nem mindegy mikor teszed fel a kérdést. Du. 2-3 fele amikor az összes 15-16 éves kiscsákó a gép előtt ül, és lusta a normális kérdésekre válaszolni, vagy esetleg késő este amikor az ovisok már alszanak...
ne fáradj velük...szerintük nem az a jó kérdés, ami esetleg érdekes, vagy hasznos, esetleg némi utána nézést igényel hanem pl. "a bajnokok ligája 153. meccsének 4. döntőjének 3. gólját ki rúgta és hányas számú mez volt rajta" típusúak, ami 15 perc aktív könyvtári munka után sem található sehol, de ha van egy időgéped akkor könnyen kiderítheted

Ja és ne kelljen utána nézni sehol, mert tök ciki, és a kvíz olimpián nincs rá idő...

igaz 1 kattintás választ el a jó választól, de az megerőltető
Dátum: 2009.02.23. 13:26:51
már tele kis ... a sok hüle focis kérdéssel, ezek spec kérdések, egy csomó ilyen van és baromira nem érdekel, hogy xy milyen színű/szagú/számú mezben játszik, hol és mikor és mennyit lőtt és ki vette át és mennyiért, és ott mennyit nyert a pq csapat színeiben...ez miért is hasznos nekem? Miért lesz jobb az életem, csak mert én szépen megkapom a kérdésemre, hogy spec, ezek a szutyok kérdések meg rende csak jönnek felém...
Dátum: 2009.02.23. 13:23:38
Rendszeresen idegtépő már értékelt kvíz kérdéseket kapok...

Én nem tudom, de mindehol 52-t találtam, szóval hogyan számolt az illető?

hány lapból áll a francia kártya?
55*
50
48
53
A PO és Po nagyon nem ugyanaz... lehet, hogy rossz értékelést kapott a kérdés, de ezt nem azért kellett volna kapnia, mert hibás. max speciális. Mivel egy elem vegyjele például Mg, Na stb. csak 1 nagy és 1 kicsi betűből állhat... Ha két nagy van benne, akkot az nem egy kémiai elem, hanem egy molekula pl. CO2, CO, KMnO4...
hát így még rosszabb sztem....
pontosan azért, hogyha az a szerencsétlen válaszadó nem tudja csípőből a választ, akkor bárhol rákeres és a gyűszűvirág az első találat, a gyűszűvirág címszónál viszont nem... na mind1. pá legközelebb majd írok vmi jóóóóó kérdést
amúgy 50% az esély, mert némi ésszel rá lehet jönni, hogy a csalán és a hársfa amit nagyon sokan teaként fogyasztanak, nem lehet egy erős szívgyógyszer alapanyaga, mert akkor nem inná boldog boldogtalan, a gyerekek meg nem csinálnának pitypang/gyermekláncfű koszorút vagy nem készítenének belőle salátát ha annyira erős méreg lenne benne...
persze, pl. ha egyszer kimozdulsz a szg elől, elmész egy erdőbe, akkor ne szedd le a gyűszűvirágot, mert 1. erősen mérgező 2. védett. A kérdésben pedig majd legközelebb bőven kifejtem, hogy ennek kinek és miért érdemes utánanézni...

Amúgy én pont az ilyen muszlimos kérdéseket nem szeretem, ettől még megkeresem a választ. Egyesével megkeresem wikipedián az országok adatait és összehasonlítom...kb. 2-3 perc az 5-ből...

Amúgy olyan kérdéssel is találkoztam már, hogy melyik anyagnak magasabb a forráspontja: Mg, Na, K, Fe... na ez is nagyon hasznos...
aha, vagyis a barátok köztben Géza, kinek a kicsodája és a hasonló értelmes kérdések. Ennyi erővel, ha nem az számít, hogy mennyire lehet megtalálni a választ, akkor a kérdések 99% rossz. Hányszoros bajnok az amerikai xy focicsapat, meg MBI es kosácsapat hányszor nyert a másik ellen, meg melyik noname könyv melyik szereplője, írója kicsoda, melyik megyében van mucsaröcsöge...
Oldal: 123456