Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szacsiga

Oldal: 123456
ettől függetlenül szerintem ez a válaszolókat minősíti és nem a kérdés feltevőjét...
Most komolyan, tényleg azt akarjátok, hogy full primitív kérdéseket tegyek fel? Ezt kérdeztem:

Melyik növényből állítják elő a Digitálisz nevű szívgyógyszert?

Gyűszűvirág
Csalán
Hársfa
Gyermekláncfű

Ezt kaptam:

Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Bocs, de feltehetem a 2+2=4 vagy 5 vagy 6 típusú kérdeést, vagy, hogy Súúúmakker hányszoros fitty-firitty bajnok...

De ha nem tudod a kérdésre a választ akkor írd be a GÓÓÓgliba. Nekem ezt adta ki a digitálisz szóra:

A(z) "digitálisz" kifejezés 1-10. találata az összes, kb. 13 000 000 találatból. (0,22 másodperc)

Vagyis kemény 0,22 mp-be került volna, hogy egy nagyon speciális kérdésre választ kapjanak, és megtudjanak vmi újat. Nem ez lenne a kvíznek a lényege??? Ráadásul bele sem kellett menni a találatok listájába, mert a második találat első sora tartalmazta a Gyűszűvirág szót...

Így lesz egyre, uncsibb és primitívebb a kvíz, mert egyesek lusták utána nézni a dolognak! Felháborító!
Dátum: 2009.02.20. 15:41:30
bocs, de komolyan kiakadtam.
Dátum: 2009.02.20. 15:39:39
Most komolyan, tényleg azt akarjátok, hogy full primitív kérdéseket tegyek fel? Ezt kérdeztem:

Melyik növényből állítják elő a Digitálisz nevű szívgyógyszert?

Gyűszűvirág
Csalán
Hársfa
Gyermekláncfű

Ezt kaptam:

Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Bocs, de feltehetem a 2+2=4 vagy 5 vagy 6 típusú kérdeést, vagy, hogy Súúúmakker hányszoros fitty-firitty bajnok...

De ha nem tudod a kérdésre a választ akkor írd be a GÓÓÓgliba. Nekem ezt adta ki a digitálisz szóra:

A(z) "digitálisz" kifejezés 1-10. találata az összes, kb. 13 000 000 találatból. (0,22 másodperc)

Vagyis kemény 0,22 mp-be került volna, hogy egy nagyon speciális kérdésre választ kapjanak, és megtudjanak vmi újat. Nem ez lenne a kvíznek a lényege??? Ráadásul bele sem kellett menni a találatok listájába, mert a második találat első sora tartalmazta a Gyűszűvirág szót...

Így lesz egyre, uncsibb és primitívebb a kvíz, mert egyesek lusták utána nézni a dolognak! Felháborító!
Dátum: 2009.02.20. 13:36:23
óóó, ez még semmi, de amikor hány db ilyen olyan kupát nyert az akármilyen csapat, vagy milyen mezben játszik "idén" xy...
Dátum: 2009.02.20. 13:11:44
Még egy remek kérdés, és ezek mind kiértékeltek!!!

Ki írta az Isten hozta őrnagy úrt?
Mikszáth Kálmán
Örkény István *
Csáth Géza
Móricz Zsigmond

Örkény a Tóték c. művet írta, a drámából 1969-ben film is készült Fábri Zoltán rendezésében (Isten hozta őrnagy úr) vagyis a kérdés elég pontatlan. Nem ártana javítani...
Dátum: 2009.02.20. 12:51:55
Helló! Kaptam egy remek kérdést, hány parlamenti párt (frakciók) van Mo-n? 4 volt a helyes válasz. A neten mindenhol 5 volt írva, mellesleg meg a mai helyzetben, ez össze-vissza változhat...
Dátum: 2009.02.19. 11:07:55
Remek jó értékelést kapott kérdés: Mi történik ha belépsz a lélekkufár menüpontba?

Helyes válasz EladHACC ??? vagy vehECC ??? tárgyakat stb. Vagy nagyon viCC-es az illető, vagy helyesírás 5-ös...
Dátum: 2009.02.09. 12:54:57
Ezt a kérdést sikerült kapnom,sajnos a pontos kérdést nem írtam fel, a lényeg: már átment az értékelésen:

Hány neve volt a mai Isztambulnak? Megoldás 3. Mi alapján???

Én a wikiben ezt találtam: Büzantion, Byzantium, Nova Roma (Új Róma), Konstantinápoly (Konsztantinopolisz), Miklagard, Konsztantinije, Sztanbulin, Istanbul.

Még ha a hasonlókat nem is számolom, akkor is legalább 4-5 változat marad, szóval kíváncsi vagyok, hogyan számolt a kérdést feltevő. Vagy akkor így kellett volna kérdezni: Hány nevét ismerem a mai Isztambul városának? Csak ezt meg honnan találjuk ki???
Dátum: 2009.02.09. 12:43:33
Mellesleg milyen bankjegy? Forint, EURO, dollár vagy melyik?
Dátum: 2009.02.08. 23:33:18
Hány holdja van a Jupiternek?

8
12 - állítólag ez a helyes
14
10

Ezzel a kérdéssel találkoztam, már túl jutott az értékelésen... Már többször téma volt, hogy a Jupiternek 63 holdja ismert, gondolom azóta se lett kevesebb. Javaslom törlésre a kérdést.
Oldal: 123456