Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CarpeNoctem

Oldal: 1
Dátum: 2010.01.20. 22:44:32
Örülök, hogy másnak is az a véleménye mint nekem!
Egyáltalán nem tartom jó ötletnek ezt a reformot, méghozzá pontosan amiatt, amit Szandra2222 és Mary Lou is leírt.
Az ötös világba tényleg mehetne ez, hisz az úgyis elragaszkodik a megszokott VU szabályoktól.


Olvastam, hogy a béke csarnoka meg a HCS funkciója is más lesz. Erről tudhatunk bármi konkrétat, hogy mit fognak adni?
Dátum: 2009.07.05. 00:35:41
Üdvözlök mindenkit!
A Sanctum Noctis (V2) szövetség aktív tagokat keres!
Jelenleg 6 helyünk szabad.

1) Építő karakterek jelentkezése:
Ha ebbe a csoportba tartozol, akkor szerencséd van, hisz a szint cenzus és a többi feltétel nagy része sem vonatkozik rád!
Összesen annyi az elvárásunk, hogy vedd is komolyan az építést, ha már egyszer jelentkeztél és bekerültél!
Az építőkarakterek egyből beadhatják jelentkezési kérelmüket, csak annyit kérünk tőlük, hogy jelentkezéskor a "bemutatkozó" szövegben tüntessék fel, hogy építőnek jönnek közénk. (Így nem kell egy fölösleges kört futniuk a vezetőknél, hogy előre egyeztessenek a felvétellel kapcsolatban.)
A felvétel garantált!

2) Portya karakterek jelenkezése:
Pontosabban úgy fogalmazhatnék, hogy "non-építő karakterek jelentkezése":
Ezekre a Végzeturakra/Végzetúrnőkre már vonatkoznak az elvárásaink, ezzel biztosítva, hogy taglistánk mindig a jobbak közül áll össze!
Röviden összefoglalva:
~ Légy legalább 18. szintű!
~ Szinteden legalább a top40ben légy benne!
~ Legyen pozitív a LE differenciád!
~ Több nyertes csatád legyen, mint vesztes!
~ Szintedhez képes ne legyen elmaradott a felszerelésed!
Ha úgy érzed, hogy ezeknek a feltételeknek eleget tudsz tenni, akkor írnod kell egy levelet a felvétellel kapcsolatban a következő Végzeturak egyikének: Syndar (vezér), Corvus_Alba (alvezér), Tase (alvezér). Ezután a vezetőség kiértékeli a karakteredet és ha alkalmasnak talál, akkor már nincs több dolgod, mint beadni jelentkezési kérelmed!

3) Mindkét csoportra vonatkozó elvárásaink:
~ Légy aktív! Legalább 2 naponta lépj be! Nem szép, ha szürkülsz...ha pirosodsz egyből repülsz. (Kivéve, ha azt előre bejelented.)
~ Szavazatodra a vezetők igényt tartanak!
~ A Lélekkút töltése minél hamarabb menjen végbe!
~ Fórumhasználat kötelező!
~ Kulturált viselkedés, ahogy azt a Netikett megkívánja!

4) A Lélekkút feltöltése után szolgáltatott szövetségi bónuszok:
~ +12 védekezés (4-es szintű Védőfal)
~ +18 támadás (6-os szintű Gyakorlótér)
~ 24 óra helyett csak 20.5 óra alatt töltődik maxra a VP-d (7-es szintű Mágustorony)
~ Kémgömb használat
~ Aréna használat
~ 3 megátkozható Végzetúr (3-as szintű Átokpiramis)
~ Katakomba használat
~ 4%-kal kevesebb LE-t vesztel, ha támadnak és nem nyersz (2-es szintű Lélekpajzs)
~ 8%-kal kevesebb LE-t vesztel, ha te támadsz és nem nyersz (4-es szintű Aurapajzs)
~ 6%-kal olcsóbb minden a lélekkufárnál (3-as szintű Palota)
~ szintlépésekkor 3 kiégett őskövet kapsz (3-as szintű Energiakristályosító)
~ 3-as szintű Térkapu használat
~ 3-as szintű Kennel használat
~ Emellett a (jelenleg) 2-es szintű Pusztítás Citadellája óv minket a támadóktól

~ Az Epikus Emlékmű építés alatt!

Köszönöm a figyelmet és ezentúl akkor várjuk az aktív és vállalkozó szellemű játékosok jelentkezését a szövetségünkbe!
Dátum: 2009.06.22. 14:54:00
Sziasztok.
Az első dolog, amit észrevettem:
A kvízben - amiért 6 őskövet kapok, ha megcsinálom - van az a kérdés, hogy hányat lehet pihenni egy nap. Ott a "jó" válasz 3 volt, pedig köztudott, hogy 9.

Ezen kívül egy kis megjegyzés:
A 'previous battles' menü 'result' részét át lehetne fogalmazni úgy, hogy 1 sorba kiférjen a dolog.
Értsd: 'Your opponent has won the battle.' Helyett lehetne annyit írni, hogy 'You lost the battle' vagy szimplán 'You lost'. Fordított esetben meg 'You won'.
(Azon persze lehet veszekedni, hogy Past Simple-lel vagy Present Perfect-tel igényesebb-e a dolog...én inkább a sima Past Simple-t használnám.)
Oldal: 1