Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Miklós

Dátum: 2015.02.23. 15:34:19
Idézet: Artur08 - 2015.02.23. 13:49:48
Valószínűleg azért kérdezem, mert nekem meg nem. Regisztrációnál a következő üzenetet kaptam:
"Ez az e-mail cím már egy másik játékoshoz tartozik!"
Igen, hozzám. Tehát ezért kellett másik címre regelni.


Ez akkor fordul elő, ha az email címet ugyan jól adod meg, de a usernevet és/vagy a jelszőt rosszul. Ilyenkor ezt az üzenetet kapod:
"Az e-mail címhez már tartozik egy azonosító (vagy ha a tied, add meg a hozzá tartozó felhasználónevet és jelszót)!"

Mind a három adatot jól kell megadni (ha elég lenne az emailt, akkor bárki regisztrálhatna karaktert a te cimedre)

Idézet: Artur08 - 2015.02.23. 14:49:31
Miklós utóbbi időben elkövetett reakciói most már tényleg kezdik nyitogatni a bicskát a zsebemben. A legkisebb előre mutató szándékot sem látom, időnként olyan súlytalan dolgokra reagál, hogy el sem hiszem, fontos problémák kerülve, mint a forró kása. A másik topikban is az éjszakai hozzászólását amikor elolvastam, először nem hitem a szememnek, másodszor meg az jutott eszembe, hogy be van rúgva. (bocsánat, nem sértésnek szánom, de tényleg)
Szóval, kezd egyre inkább nem tetszeni. Egyre nagyobbnak érzem a távolságot a játékosok és a jv között, holott közeledni kéne.


A bicska csak akkor nyitogatódjon, ha nem reagálok a felvetett problémákra, és nem próbálok válaszolni, segíteni A fent említett topik egyszerűen csak javaslatokat tartalmazott, volt, amelyik ésszerű volt, volt, amelyik nem. Amelyik nem, arra leírtam, miért nem, amelyik meg jó volt, arra azt írtam, erről lehet szó...

Egyébként kíváncsi lennék a te konkrét esetedre. Miért nem jelent megoldást az, amit írtam? Én igy usernév alapján csak a V3-mas karakteredet látom, a V6-ost nem.
Dátum: 2015.02.23. 15:24:22
Az ilyen kattintás csökkentő dolgokra mindig nyitottak vagyunk, nekünk is jó ha csökken a szerver terhelés. Egyszer már kiirtottam a játékból egy rakás felesleges confrmot de ezek szerint maradt még ha összegyűjtesz ilyeneket és átküldöd igyekszünk gyorsan megcsinálni.

A fétisekről: most pl. nem volt, és most már több olyan esemény is vissza fog köszönni, amiről a fétist már megszereztétek (és fétisszilánkot kapsz majd helyette, ami nagyon hasznos lesz, ha összegyűjtesz belőle 10et).
Dátum: 2015.02.23. 13:42:09
Idézet: Fecsu123 - 2015.02.23. 12:42:36
Jó, hát szerintem nagyon kevesen fognak már "ingyen" dolgozni. Ez a ti kreativitásotok és motiváló készségeteken múlik inkább. Adjatok érte valamit. Egy hiba + 10 hűségszilánk,amit beválthat akár őskőre is a játékos.

Hűha, akkor itt hozzáállási problémák is vannak. Én nagyon sok éve játszom nagyon sok játékkal, és ha bármelyik játékban hibát, elírást, tévedést találok, azt jelezni szoktam. Ha ennek erdményeképpen ezt javítják (sajnos ez nem nagyon szokott előfordulni) akkor már boldog vagyok, hiszen a saját játékélményem jobb lett. Ha valaki elvárja, hogy jutalmat kapjon azért, hogy a játék jobbá tételével kapcsolatban javaslatot tegyen, vagy jelezze, ha valami el van írva... az gáz

A bajnoki medálokkal kapcsolatban erősen túlzol. Minden egyes medál +1 minden egyes tulajdonságra, ez bizony, hogy számít. Gondolom az egész téma abból fakadt, hogy van egy rakás bajnoki medálod, és mégsem tudsz mindenkit pusztán ennek köszönhetően legyőzni.

A játéknak számos aspektusa van, sokféle módon lehet fejlődni, jó is, ha nem leszel abszolút nyerő attól, ha csak egy aspektusára koncentrálsz. És igen, a csatlósok egyik célja pont az volt, hogy a bajnokikon "elhízott" karakterek ellen legyen esélye másoknak.

A karakter átadás (miért kerül őskőbe, és miért törlődnek az őskövek ilyenkor) témában itt írtam részletesen:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,881.460#hsz474
Dátum: 2015.02.23. 13:41:23
Idézet: Artur08 - 2015.02.23. 12:37:50
Egyébként engem egy dolog érdekelne csak, de az nagyon, ha már ilyen hosszan kifejtetted, miért nem lehet azonos email címre hozni engem magammal. V6 regisztrációnál miért nem lehetett meglévő címre regelni?

Miét ne lehetne? Nekem sikerült
Gyors regisztráció - megadod a meglévő email címedet és jelszavadat, és kész is vagy...
Dátum: 2015.02.23. 11:19:57
Idézet: Shadowrun - 2015.02.20. 22:07:40
Az email címes problémára kitérve: hatalmas igazságtalanságot érzek! v6-s fétis megszerzésének feltétele az 50. szint elérése. Regisztráció során nincs sehol feltüntetve, hogy ha különböző email címről regisztrálsz nem kapod meg az egyéb világon regisztrált karaktered számára a fétist! Csak annyi olvasható, amennyiben már van valamelyik világon karaktered használd a gyors regisztrációt. De hogy miért, arra nincs magyarázat!

Elmondom, hogy mi a probléma ezzel.

A játékosokat az email címük azonosítja. Más adatot nem is tárolunk (se a nevedet, sem egyéb adatot), csak az email címedet. Azonos email cím - azonos játékos, különböző email cím - különböző játékos.

Lehetőség van az email címed megváltoztatására, de csak olyan lehet az új email címre, amilyen még nem szerepel az adatbázisban (értelemszerűen).

Illetve, elfogadtuk azt is, hogy a játékosoknak igénye van rá, hogy megunt karakterüket átadják másnak, vagy akár a fent vázolt esetben - valamilyen okból 2 külön email címmel regisztrálsz a 2 különböző világon - egy karaktert át lehessen rakni egy másik számlára.

Tehát a kérdés gyakorlatilag csak annyi, miért van ennek 50 őskő költsége, és miért törlünk az átadott karaktertől minden őskövet?

A válasz prózai: a számos visszaélési lehetőség kivédése végett.

1. A játékosok őskövet egymás közt NEM adhatnak át, ezért kell a karakter átadásakor törölni az ősköveket. Ha nem így működne, akkor

1.1. dúlna a "másodlagos piac", a megunt karaktereket pénzért eladnák a játékosok, az új tulaj elvenné az őskövet tőlük, aztán jónapot.

1.2. mint más játékokban, előfordulna olyan, hogy valakinek csak azért ellopnák a karakterét, hogy az ősköveit elvehessék. Az ilyen esetek utólagos lenyomozása rengeteg problémával és idővel járna. Más játékokban ez óriási problémát okoz.

1.3. üzemelnének az "őskőtermelő" rabszolgák. Gyűjtenék az ingyen őskövet, és amikor elég van, öntenék a gazdiba. (Még a "rabszolga-futtató" scripteket is el tudok képzelni, sőt olyan embert is, aki "megélhetési" őskőgyártóvá válna.)

2. Relikviák, és most a V6-os fétis exploit megvalósítható lenne, a következő módon: Van egy karakterem V5-ön. A haverjaim karakterét V1-ről, V2-ről, V3-ról és V6-ról is átveszem a számlámra. Megveszek egy relikviát. Ők mind megkapják, aztán mennek vissza a gazdihoz. Ugyanez a V6-os fétissel. És itt szerentém felhívni a figyelmet, hogy a relikviákra és a fétisre is igaz, hogy a relikvia megvásárlásának ill. a fétis kérésének pillanatában kapja meg minden karaktered minden világon, nem pedig a tulajdonosváltáskor. Tehát ha átveszel egy karaktert a számládra, az nem kapja meg visszamenőlegesen az összes relikviát, amit birtokolsz!

Ez a rendszer azt a célt szolgálja, hogy aki több világon játszik, az költséget tudjon spórolni, de sajnos ha nem úgy működne, ahogy most, vissza lehetne vele élni. Így, hogy 50-be kerül átadni és 50-be visszakerülni, nem nyersz semmit (kivéve, ha a barátod egyszerre több relikviát vásárol).

Amit továbbra is megtehetsz: Ha a V6-os és a másik karaktered külön email címen van, de mindkettőnek te vagy a tulajdonosa, akkor az egyik karaktert add át a másiknak, és a fétist csak UTÁNA kérd el. Azt a karaktert érdemes átadni, amelyiknek kevesebb ősköve van, értelemszerűen 50 kivételével költsd el az ősköveket előtte.

Illetve az utolsó, nyilvánvaló kérdés. miért nincs lehetőség arra, hogy mi egyedi elbírálás alapján, bizonyos embereknél úgy csináljuk meg a karakter átadást, hogy az őskövek nem vesznek el?

Ezzel 2 fő probléma van, egyrészt, hogyan döntsük el, kivel lehet kivételezni, és kivel nem? Ha mindkét karakternél van mondjuk több, mint 1000 őskő? A másik, hogy ez max. egy dolog alapján lehet leellenőrizni, ha mindkét karakternek ugyanaz az ember fizetett be, ezeknek a visszakeresése, leellenőrzése nagyon sok idő, +nagyon sok időt elvisz az is, hogy vitázni kell emberekkel, akik ugyan nem felelnek meg a feltételnek, "de csak most az egyszer".
Szóval akinek a 2 karakter közül nincs ősköve az egyiken, vagy csak kevés, annak a megoldás most is adott. Akinek számottevő ősköve van, az várjon, amíg az egyikkel elkölti, utána adja át, és utána kérje csak a fétist. Illetve én gondolkodom rajta, hogy van-e bármiféle metódus, amivel automatizálva, hosszas manuális munka nélkül össze tudnánk kötni a befizetéseket és azonosítani a usereket, de erre egyelőre ötletem sincs.
Dátum: 2015.02.22. 23:27:08
Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
1, Oldják meg a különböző világokon lévő karakterek azonos e-mail címre írását egyedi elbírálással!

Ez szerencsére meg van már oldva (Beállitások, karakter átadása).
Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
2, Legyen több lélekkufáros akció, ne csak a szülinapos 20%-os árcsökkentés.

Erről lehet szó.
Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
3, A pénzért tulajdonság vásárlása legyen limitálva. Pl: csatlóskristály 3*10 őskőért. Vegyék ki!!

Ld. Ariel posztját. A pénzért tulajdonság igencsak limitálva van, okos játékkal sokszoros előnyt lehet elérni, mint pénzzel (szerencsére).
Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
4.Törvény előtti egyenlőséget. Egy adott probléma esetén, egységes elbírálást.

Szuper, mert rz most is igy van! A nem fizető játékosok is ugyanúgy használják az ÜSZT és segítünk nekik.
Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
5. Felelős minisztériumot Pesten. ( ) Az ügyfélszolgálatról kapott válaszokért tartsa a hátát a vezetőség.Tisztességes, átgondolt válaszokat szeretnénk, nem találgatásokat, a szabályokkal, kiírt információkkal ellentétes dolgokat.A küldött válaszokért vállaljanak teljes körű felelősséget.

Tévedések mindig előfordulhatnak, a játék kellően összetett, hogy ne tudjunk mindig mindenben tévedhetetlenek lenni. De még így is jól teljesítünk, az ÜSZ-re kapot pontszámok átlaga 4.5-4.8 között van
Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
6. Normális, világos, egyértelmű tájékoztatást MINDEN változásról, még a bevezetése ELŐTT.

Szerencsére ez már megvalósult ill. maximálisan törekszünk rá (ld még előző pont).
Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
7, A végzetúrban található leírások, információk átnézését. Sok olyan leírás van ami már nem érvényes, vagy alapból hibásan került ki.

Ebben ti segíthettek, aki bármilyen hibát észlel, megirja, és javitjuk.
Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
8, A szövetségi medál rendszer újra gondolása! (nerfet neki)

Lehet róla szó, ha más is igy érzi.
Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
9, A bajnoki jelentősége legyen nagyobb! Elvesztette a varázsát. A szövetségi medál végképp ledegradálta.

Én nem érzem akkora problémának, hogy nem válik feltétlenül legyőzhetetlen istenné valaki pusztán attól, hogy egy évig nem csinál semmit, csak ül egyhelyben, és megnyer egymás után 50 viadalt. De a világok közti bajnokság ötlete már felmerült korábban, a világok összevonásakor, és annak elvetésével együtt lett elvetve (pedig attól függetlenül akár lehetne is).
Idézet: Fecsu123 - 2015.02.21. 11:50:06
10. Egy karakter se kerülhessen össze a saját klónjával soha sehol.

Lehetetlen
Dátum: 2015.02.16. 17:58:36
Egyértelműen, ha random feladatok lesznek / lennének, akkor is mindenki ugyanazokat kapná egy adott esemény alatt.
Dátum: 2015.02.16. 15:53:31
Teljesen igazatok van, a BU sokkal jobb lenne, ha mindig teljesen más feladatok lennének. Ezt az elején másképp kellett volna terveznünk, megcsinálni előre 100 feladatot, és a progi azokból húzna be véletlenszerűen (mint pl. a Végzet templomnál). Úgy sokkal bonyolultabb lett volna, és nagyon nehéz annyi különböző feladatot kitalálni, de elismerem, sokkal elegánsabb lett volna igy, amikor már több BU event is lefutott. Igy viszont max annyira futja, hogy változtatunk pár feladatot
Dátum: 2015.02.12. 17:15:19
Mindig igyekszünk a hírt előbb kirakni, pont azért, hogy ne érezze senki kellemetlenül magát azért, mert 1 nappal előbb fizetett be. A befizetési akciók mindig hétfőn indulnak, és pénteken kiírom már, most viszont szerettük volna, ha a valentin napi ajándékozás már Valentin napon is működik, ezért is él a dolog már szombattól. A korábbi befizetésekre nem tudunk sajnos ajándékcsomagot adni
Dátum: 2015.02.12. 14:07:34
Kedves Játékosok! Szeretnénk tájékoztatni titeket Valentin napi befizetési akciónkról. Az akció időtartama feb. 14-től feb. 23-ig. Az őskövek megvásárlásakor megadhatsz egy karaktert, aki a Valentin napi ajándékcsomagot kapja (akár saját magadat is megadhatod). Minden játékos csak EGY ajándékcsomagot kaphat!

20 Őskő: 520 Ft vagy 30 őskő SMS-el:
1 mesterkő, 3 energiakoncetrátum, 1 farsangi ládikó

100 Őskő: 2080 Ft
2 mesterkő, 3 ork sör, 10 energiakoncetrátum, 2 farsangi ládikó, 1 Felemelkedés Gyémántja, 2 hűségszilánk

350 Őskő: 5200 Ft
3 mesterkő, 1 kryxónium fókusz, 10 ork sör, 30 energiakoncetrátum, 5 farsangi ládikó, 2 Felemelkedés Gyémántja, 6 hűségszilánk

750 Őskő: 10500 Ft
4 mesterkő, 1 kryxónium fókusz, 20 ork sör, 70 energiakoncetrátum, 10 farsangi ládikó, 3 Felemelkedés Gyémántja, 14 hűségszilánk

1600 Őskő: 21000 Ft
5 mesterkő, 2 kryxónium fókusz, 40 ork sör, 150 energiakoncetrátum, 20 farsangi ládikó, 4 Felemelkedés Gyémántja, 30 hűségszilánk

A lehetőség feb. 14. szombattól él. A banki utalásoknál és csekkeknél először a feb. 16-án beérkező vásárlásokra, az őskövek beírásakor adjuk meg a jutalomat, és utoljára a feb. 23-án beérkezőkre. A paypal, bankkártyás és SMS fizetések azonnal megérkeznek.
Dátum: 2015.02.12. 13:58:06
Elnézést ha esetleg vmilyen kérdésre nem válaszoltam, ilyen esetben nyugodtan kérdezz az ÜSZ-en.

A farsangi kristályból csak egyet lehet venni, csak egyet használhatsz fel. Ha mégis vhogy szerzel egy másodikat, akkor is egyszerre csak 1 tárgyban lehet benne.
Dátum: 2015.02.12. 12:00:30
A bronz maszk megvásárolhatóságát 30., az ezüstét 50.szintre csökkentettük.

Ill. jövőbeli eseménynél szintén lesz majd olyan, ahol a fókuszkristályt meg lehet majd venni, hogy ne kelljen 1 évet várni annak, aki lemaradt róla (de nem farsangi maszkért, hanem az aktuális gyűjtött tárgyért).
Dátum: 2015.02.10. 13:14:28
Idézet: Quellon - 2015.02.08. 07:47:45

*Feláldoztál az Idődből x+5 percet, a Miklósidézés rituáléja megkezdődött!*

Idézet: Miklós - 2015.02.02. 12:46:58
Idézet: Quellon - 2015.02.02. 12:32:21
Miklós, miért nem szerezhető meg a kristály és használható, akkor ha 80. szint fölé ér az ember? Miért kell a megszerezhetőségét is korlátozni?

Ne haragudj, nem értem a kérdést - a kristály megszerezhető 80. szinten. Úgy érted, hogy jobb lenne, ha alacsonyabb szinten is megvásárolható lenne, pl. a fenti maszkokhoz?


Idézet: Azazel - 2015.02.02. 12:50:13
Legyen megszerezhető 1. szinten is, a korlát a használatra vonatkozzon.Elteszem a polcra, ha megnövök, felveszem. A maszkok úgyszintén.


Idézet: Quellon - 2015.02.02. 12:51:16
Majdnem. Azt szeretném (és talán nem egyedül), ha bárki megszerezhetné akinek van rá 100 farsangi maszkja. És elfogadom, hogy van használhatósági korlátja.

De most ha mondjuk végigugrálnám a szinteket és csak 79-re érnék minievent vége előtt, akkor egy évig megszerezni sem tudom, pedig mondjuk március 1-től jövő farsangig végig 80. felett leszek.


Ezzel annyi a gond, hogy a tárgy bekészítésekor nincs vizsgálat, hogy megfelelő-e a szinted hozzá (kivéve epikus nyakláncoknál és gyűrűknél), csak a vásárlásnál. Ha a KF-elésnél is lenne vizsgálat, akkor hiába veszel meg valamit alacsonyabb szinten a kereskedelemmel, nem tudnád felvenni. Tehát, ha beraknánk, hogy meg lehessen venni 1. szinten ezeket a tárgyakat, akkor be is lehetne őket készíteni Maximum arról lehet szó, hogy a viseléshez szükséges minimum szintet csökkentjük a maszkoknál: bronz 30. szint, ezüst 50. szint. De jutalmat csináltunk az alacsonyabb szintű kariknak is (mesterkő, relikviakupon).
Dátum: 2015.02.09. 11:58:37
A lélekkufárnál átmenetileg lehet vásárolni vadászzsákmányt.
A Mágusok Alkonya kódos relikviákat most már őskőért is meg lehet venni.
Dátum: 2015.02.02. 12:46:58
Sisakokat a játékban 100. szinttől lehet szerezni (megfelelően magas kereskedelemmel már 90.-től). A bronz, ezüst, arany most jóval alacsonyabb szinten megszerezhető sisak, igen, a "kicsiknek" csináltuk
A magasabb szintűeknek ehelyett ott van a kristály.

Idézet: Quellon - 2015.02.02. 12:32:21
Miklós, miért nem szerezhető meg a kristály és használható, akkor ha 80. szint fölé ér az ember? Miért kell a megszerezhetőségét is korlátozni?

Ne haragudj, nem értem a kérdést - a kristály megszerezhető 80. szinten. Úgy érted, hogy jobb lenne, ha alacsonyabb szinten is megvásárolható lenne, pl. a fenti maszkokhoz?
Dátum: 2015.02.01. 23:51:26
Igen, a kincskereső szkarabeusz természetesen növeli az esélyt!

A maszk sisak slotba kerül.

Befizetési akció: amint lesz konkrét infó, ki fogjuk írni.
Dátum: 2015.01.30. 17:39:26
Hétfőn 10 órakor indul az új mini-eseményünk, a Farsang!
A nappali vadászatok a hideg acélé és az izzó mágiáé. De éjszaka, a soha el nem fáradó Végzeturak hordatársaikkal együtt lazítanak. Ijesztő, mókás, vagy megdöbbentő jelmezeket, álarcokat öltenek, hogy köszöntsék az új évet, az esélyt a túlélésre, és várják az istenek visszatérését.

Feladatok:

Névadás
időtartam: feb 2
Nevezd át 1 állatodat az alkalomhoz illően!
jutalom: 1 farsangi maszk

Csatlósok ura
időtartam: feb 2-5
Adj csatlósodnak 5 csatlóskristályt!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 csatlóskristály

Átok
időtartam: feb 2-6
Támadj meg és győzz le ma 5 játékost, aki a vereség után megátkoz!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 kútgerjesztő

Tapasztalt vadász
időtartam: feb 2-7
Szerezz szint*16 TP-t vadászat során!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 a vadászat itala

Jelmez
időtartam: feb 2-17
Ölts jelmezt! (részletek mindig a napi feladatban)
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 energiakoncentrátum

Őskő mester
időtartam: feb 2-17
Használj el legalább 2 őskövet (kivéve mini-esemény csomagra)!
jutalom: 2 farsangi maszk, 1 templomkristály

Külcsíny
időtartam: feb 3
Válassz 1 állatodnak új képet!
jutalom: 2 farsangi maszk, 2 farsangi ládikó

Zabálás
időtartam: feb 4-9
Zabáltass fel 3 állatot csatlósoddal (többször ismételhető).
jutalom: 1 farsangi maszk

Dimenzióharcos
időtartam: feb 4-13
Pusztíts el 4 lényt a dimenziókapuban!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 apró térkapu stimulátor

Építkezés
időtartam: feb 6-11
Építs szint*500 LE-t szövetséged épületébe!
jutalom: 1 farsangi maszk, 10 energiatégla

Kritikus mágus
időtartam: feb 7-feb 12
Okozz kritikus sebzést varázslatoddal ma 5 portyában, amit te kezdeményezel!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 berzerker ital

Vadászzsákmány
időtartam: feb 8-feb 13
Használj el 1 kisebb vagy nagyobb vadászzsákmányt!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 energiakoncentrátum

Platina
időtartam: feb 12-feb 16
Szerezz 4 platinát a lélekkufárnál!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 kézikönyv

A harcos útja
időtartam: feb 13-feb 17
Portyázz a mai napon 7 alkalommal!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 kisebb portyázás ital

Csapdamester
időtartam: feb 14-feb 17
Fogj el 1 állatot!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 állateledel

Esszenciagyűjtés
időtartam: feb 14-feb 17
Szerezz 10 esszenciát sajtolással! (egyszer végrehajtható, több nap alatt)
jutalom: 5 farsangi maszk, 3 katalizátor esszencia

Szakértő
időtartam: feb 17
Növelj szakértelmet összesen 15 ponttal!
jutalom: 3 farsangi maszk, 3 farsangi ládikó

Jutalmak:
bronz farsangi álarc: 40 farsangi maszk (min. 50. szint)
ezüst farsangi álarc: 50 farsangi maszk (min. 60. szint)
arany farsangi álarc: 60 farsangi maszk (min. 70. szint)
farsangi kristály, a felemelkedés gyémántja: 100 farsangi maszk (min. 80. szint)
mesterkő: 30 farsangi maszk
relikviakupon: 25 farsangi maszk
11 csatlóskristály: 10 farsangi maszk
1 csatlóskristály: 1 farsangi maszk

A jutalmak feb 22-ig válthatók be!

Szintén az esemény alatt vadászat, portyázás és kihívás során lehet találni 5% eséllyel farsangi ládikót, amelybe belekukkantva különböző ajándékokat találhatsz.
A napi ajánlatok alatt, naponta egyszer megvehető 3 őskőért a farsangi csomag, tartalma: 2 farsangi ládikó, 1 farsangi maszk.


Új tárgyak:
Bronz farsangi álarc. sisak, 50. szint. védekezés: +3, IQ: +3, egészség: +3.


Ezüst farsangi álarc. sisak, 60. szint. védekezés: +5, IQ: +5, egészség: +5.


Arany farsangi álarc. sisak, 70. szint. védekezés: +7, IQ: +7, egészség: +7.


mesterkő. Felhasználásakor minden szakértelmed, aminek nincs maximuma, és alapértéke 0-nál nagyobb, megnő eggyel (kivéve transzdestrukció).


a Felemelkedés gyémántja. Felhasználásakor minden csatlósod szintje eggyel megnő.


farsangi kristály. visszaváltható fókuszkristály, 80. szint, sisakba rakható. A szakértelmek és a specializált tulajdonság növelése 2%-kal olcsóbb lesz.
Dátum: 2015.01.30. 17:38:19
Jövő hét kedden elindítunk egy szövetségi bajnokságot.
Dátum: 2015.01.28. 12:46:25
Hamarosan befejezzük az új mini-esemény leprogramozását. A Végzetúr Farsang feb. 2-án, hétfőn indul, a részleteket várhatóan pénteken már ki fogom tudni rakni.
Dátum: 2015.01.22. 15:17:13
A második kvízolimpiát Baraty tegnap délelőtt indította, és holnap reggelig tart, tehát akkor lesz eredmény.

Úgy tűnik, a hosszas tesztelés és debuggolás végül meghozta gyümölcsét, Baraty azt mondja, most már stabil a kvízolimpia a V5ön és V6on és nem lesz szakadás.