Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Miklós

Dátum: 2015.06.02. 13:33:19
Azzal kapcsolatban, hogy miért a találkozón van csak akció:

20 éve rendezünk játékos találkozókat. Fantasztikus élmény végre élőben találkozni azokkal, akiket addig csak egy nickről ismertél. Ez akkor is megér 400, 500 vagy akárhány km utazást, ha nem lenne mellé még millió program, vetélkedő és nyeremény. Azért van kedvezménycsomag, ajándékok stb. hogy egy kicsit jobban motiváljuk azokat, akik egyébként nem akarnának kimozdulni a komfortzónájukból, hogy "meg is érje" eljönni.

Ahogy itt többen írták, ha semmiképp sem tudsz eljönni, akkor kérd meg egy barátodat, akiben megbízol, hogy segítsen. (Ha viszont az sincs, akkor mégiscsak gyere el, hogy legyen végre!)

És a tavalyhoz hasonlóan lesz majd "pótakció" júliusban, azért, hogy tényleg ne legyen olyan, aki úgy érzi, lemaradt vmiről (pl. külföldről játszik, vagy a találkozó alatt van az esküvője (bár ez mondjuk nem kizáró tényező) stb)
Dátum: 2015.06.02. 13:24:57
A "szuper-fétisnél" a fő kívánság és elvárás az volt, hogy valami olyan fejlesztésre lenne szükség, ahol egyszerre több fétis bónusz is működik.

Ha most jól megnézitek a jelenlegi aktív fétis bónuszokat, pontosan ezeket a dolgokat tudják. Varázslatelnyelés, elnyelés, varázslatsebzés-csökkentés stb. A Végzet fétise 2 dolgot nem másol csak, a +szerencsét és +lélekszívás védelmet adó aktív fétist (de helyette ad kivégzést).

Tehát akkor ez a fétis azt tudja effektíve, hogy EGYSZERRE SZINTE AZ ÖSSZES AKTÍV FÉTIS KÉPESSÉG MŰKÖDIK. Akkor konkrétan most mi is a probléma?

Természetes, hogy ennek aktívnak kell lennie!

A hatásfokról: átlagos esetben az összes bónuszt kb. az eredeti 2/3-os hatásfokával adja. Tehát ahelyett, hogy használnál egy 600 varázslatlenyelést, vagy +15 kritikus ütést, vagy +15 trnaszdestrukciót, vagy +75 regenerációt adó csatlóst, most lesz egy olyan, ami megadja mindezt, egyszerre, igaz, csak 2/3-os hatásfokkal (400-as varielnyelés, 10-es kritikus, 10-es transzdestrukció stb). De ez még mindig sokkal jobb mintha az összes képesség közül csak 1 működne. És ha felfejleszted ezüst, arany stb-re attól kezdve 100%-os sőt még nagyobb lesz a hatásfoka.

Szóval nem tudom, hová lehetne ezt még fokozni
Dátum: 2015.06.02. 13:17:37
A mai nappal új AF képességek kerültek be a játékba:

Sámántroll áldása (harc) Max. szint: 4. Költség: 40 AF pont. 
Megnöveli a Trollvér AF képesség által adott regenerációt, szintenként 50%-kal. Tehát egy 100. szintű kalandozó 4-es sámántroll áldással 100 helyett akár 300-at is regenerálhat.

Eszenciadúsítás (állatok) Max. szint 10. Költség: 20 AF pont.
A képesség segítségével az eszenciák hatóideje megnő még szint x 1 órával.

Epikus robbanás (állatok) Maximális szint 5. költség: 30 AF pont
A robbanás képességedet epikus és entitás csaták során is használhatod. A robbanás hatásfoka ebben az esetben a normál robbanás 5%-a szorozva az epikus robbanás szintjével.

Tökéletes emlékezés (tér-idő) maximális szint 1. költség: 50 AF pont
Elsajátítása után a szövetségi bajnokságon látni fogod, hogy az aktuális napon eddig melyik mezőn hány győzelmet arattál. (A számlálás csak a képesség kifejlesztése után indul el!)

Csapatszellem (állatok) maximális szint 5. költség 100 AF pont
A képesség minden egyes szintje +1 TP-t ad a passzív csatlósoknak győztes csaták után. Ezt a TP-t semmilyen hatás sem módosítja.
Dátum: 2015.06.01. 14:10:49
2015 nyári aukciós tételek tervezete

Fontos: Változik a licitálás szabálya. Korábban, ha egy játékosnak volt több világon karaktere, és egy világon nyert már valamit, akkor másik világon csak akkor licitálhat, ha az adott tárgyra nem volt licit. Ez most változik, egy játékos egy világon egy tételre licitálhat, de ha nyert valamit egy világon, a másik világon továbbra is korlátozás nélkül licitálhat.
A változás magyarázata: A korábbi "egy játékos egy tételt" vihet elv fő indoka az volt, hogy senki se távozzon üres kézzel. Mostanra viszont már 6 világ van, ez összesen 41 elárverezett tételt fog jelenteni, bőven lesz mire licitálni, és a korlátozás feloldásával kicsit érdekesebb verseny alakulhat ki egy-egy tárgyra. De továbbra is mindenki csak a saját karaktere számára licitálhat!

Tételek:

1; A szívósság öve (A szívósságod lehetséges maximuma 100-ra emelkedik, vagyis +1 harci kör.)

2; Az Uralkodó pálcája (Hordázás szakértelmed lehetséges maximuma 100 lesz, 5 harcoló állatot megengedve.)

3; Egy tetszőleges kryxónium fokozatú relikvia (beleértve az új mytokronitos relikviákat is!)

4. kristály mytoaffinitás. A hűségbónusz átvételekor kapsz 1+X mytokronit csomagot is (X a mytokronit fétist viselő csatlósod szintjétől függ, ha van ilyened). Több kristály mytoaffinitás hatása összeadódik.

5. Csatlós fűszer (zabáláskor a csatlósod 10%-kal több TP-t kap)

6; Pdhivqaxx mázliamulettje. A szerencséd fejlesztése 15%-kal hatékonyabb. Bármilyen fókuszkristály rakható bele.

7. Elveszett Joker. Választhatsz egyet a következők közül: Hűség fétise (V6-on, 50. szint elérésével lehet megszerezni), fétisszilánk, 300 db tetszőleges mytokronit, 100 db csatlóskristály.

8; “Retro-joker” Választhatsz egy olyan tárgyat, ami korábbi élő aukción szerepelt, de csak az alábbi listából: Alternatív szimbólum, Biztonsági pajzs, Halálkristály, Inspirátor (V5/V6-on nem választható), Karemium csapda, Mentális burok, Wyhetrqaxx képzőgyűrűje, Zan.

+1-es Joker (csak V1-en!) Nyertese a fenti listából választhat egy tetszőleges tételt (kivéve szívósság övét).

(V1-en mindig több licitáló, nagyobb dukátvagyonok vannak, ezért akarunk nekik lehetőséget adni a +1 tétellel).
Dátum: 2015.06.01. 13:23:56
A befizetési akcióhoz járó ajándékcsomagok tervezete:

2015-jún
2.000 Ft befizetés, azaz legalább 154 őskő vásárlása esetén:
1 isteni ital, 1 kisebb térkapu stimulátor, 2 szörnykoktél, 10 aranydukát**, 10 csatlóskristály, 40 mytokronit csomag
5.000 Ft befizetés, azaz legalább 385 őskő vásárlása esetén:
1 fétisszilánk*, 2 isteni ital, 2 kisebb térkapu stimulátor, 5 szörnykoktél, 25 aranydukát**, 25 csatlóskristály, 100 mytokronit csomag
10.000 Ft, azaz legalább 770 őskő vásárlása esetén:
1 fétisszilánk*, 5 isteni ital, 4 kisebb térkapu stimulátor, 1 kristály mytoaffinitás, 50 aranydukát**, 50 csatlóskristály, 200 mytokronit csomag
20.000 Ft, azaz legalább 1540 őskő vásárlása esetén:
2 fétisszilánk*, 10 isteni ital, 8 kisebb térkapu stimulátor, 1 kristály mytoaffinitás, 100 aranydukát**, 150 csatlóskristály, 500 mytokronit csomag

* fétisszilánkok különböző események jutalmaként választhatók az adott esemény fétise helyett (xenó fétis, irtózat fétise stb). Gyűjts össze 10 fétisszilánkot ahhoz, hogy megszerezd a Végzet fétisét!
A Végzet bronz fétise. 250. szint. +30 TP. A fétis által adott aktív bónusz nem a fétist viselő csatlós szintjétől függ, hanem az összes csatlósod szintjeinek összegétől.
A szintösszeg minden 100 pontja után kapsz: karakterszint/10 varázslatelnyelést és karakterszint/60 elnyelést, +1 kritikus ütést és varázslatot,
+1 transzdestrukciót, +1 kivégzést, +3 regenerációt, valamint 1%-kal csökken az állataidat ért varázslatsebzés.
(későbbiekben továbbfejleszthető ezüst stb.-re további fétisszilánkok segítségével).

** az aranydukátok csak akkor jelennek meg, ha már elérhető az aukciós ház a játékosnak

mytokronit csomag: 1 db véletlenszerű mytokronitot tartalmaz. A mytokronitok a csatlós oldalon jelennek meg, 65. szinttől, de korábban is megszerezheted és gyűjtheted őket.

kristály mytoaffinitás: a hűségbónusz átvételekor kapsz 1+X mytokronit csomagot is (X a mytokronit fétist viselő csatlósod szintjétől függ, ha van ilyened). Több kristály mytoaffinitás hatása összeadódik. Bár a tárgy 65. szintű, ha előbb megszerzed, akkor is fog működni, és adja a csomagokat.
Dátum: 2015.05.19. 16:43:07
Sajna nincs ilyen különdíj, de nézzetek utána, mert meg fogjuk kérdezni a következő VU talin
Dátum: 2015.05.18. 14:37:05
Kiegészítés 2015.május:
- Az esemény indulása (máj. 20, szerda) után még 1 hétig lehetőség van a nevezésre.
- A nagyobb térkifordító italokat töröljük az esemény előtt, valamint az 1. és a 2. hét után, így 3x lesz lehetőség ennek a megvásárlására.
- A jutalom relikviák listáját hamarosan bővítjük.
Dátum: 2015.05.06. 16:46:52
Van még megválaszolatlan kérdés? Én úgy láttam már nagyjából minden kiderült (a csomagban sajna csak 1 mytokronit van; de az jó ötlet, hogy vmi relik ezt sokszorozza )
Dátum: 2015.05.06. 14:05:49
Igen, ezt én kértem, hogy így legyen, hiszen egy vadászzsákmánynál nem tudod előre, hány automatikus sajtolás sül ki egymás után, felhasználóbarátabb így
Dátum: 2015.05.04. 09:54:44
Az esemény indítása kb. fél órát fog csúszni, köszönjük a türelmet!
Dátum: 2015.05.01. 00:10:37
A myto csomagban véletlenszerű mytokronit van.

Nem elírás, az esemény során hébe-hóba lehet napkristályt szerezni, ill. húsvéti tojás még maradhatott meg az előzőről.

A csatlós tapasztalat (zöld mytokronitos) képessége nemcsak a harcban szerzett TP-t növeli. Ha csatlóskirstályt használsz el, akkor is több Tp-t kap. Az így kapott TP-t triplázza. Pl. a tapasztalat adna +10 TP-t minden csatlóskristály használatakor, ezután +30-at fog adni.

A relikviakovácsig lehet még lesz új relikvia, de ezt most még nem tudom 100%-ra megigérni.
Dátum: 2015.04.30. 17:44:25
Hétfőn 10 órakor indul az új mini-eseményünk, a Tavaszi Fesztivál!
Évek teltek el az Ellenség elűzése óta. A bolygó felszínét egyre terjedő növénytakaró borítja, és üdvözli az évszakok váltakozásának visszatértét: a tavasz érkeztével minden virágok borítanak. A sok évnyi küzdelem óta a Végzeturak elérkezettnek látják a pillanatot, hogy ne csak a halált, de az életet is érdemes legyen megünnepelni.


Feladatok:

Ősi vadász
Használj el 1 ődrágakövet vadászat közben!
időtartam: máj. 4-9.
jutalom: 1 életkehely, 1 ősdrágakő

Mytokronit vadász
Szerezz vadászat során 3 szürke mytokronitot!
időtartam: máj. 4-11.
jutalom: 1 életkehely, 2 szürke mytokronit

Kalandkereső
Találj 1 kalandot vadászat során!
időtartam: máj. 10-15.
jutalom: 1 életkehely, 1 lélekgyémánt csomagocska

Vadászmester
Vadássz egy nap alatt 20 alkalommal!
időtartam: máj. 16-19.
jutalom: 1 életkehely, 1 energiakoncentrátum, 1 szubplazma

Tomboló
Végezd ki 3 ellenfeledet, akit portyában megtámadsz!
időtartam: máj. 4-8.
jutalom: 1 életkehely, 1 őrjöngés itala

Kritikus harcos
Okozz 3 kritikus ütést, amikor portyában támadsz!
időtartam: máj. 9-14.
jutalom: 1 életkehely, 1 portyázás itala

Kábulat
Portyázz és kábítsd el 3 ellenfeledet!
időtartam: máj. 15-19.
jutalom: 1 életkehely, 1 ősdrágakő

Mytokronit portya
Szerezz portyázás során 3 vörös mytokronitot!
időtartam: máj. 12-19.
jutalom: 1 életkehely, 2 vörös mytokronit

Küldetésmester
Vedd át 1 küldetés jutalmát!
időtartam: máj. 4-10.
jutalom: 1 életkehely, 2 kézikönyv

Veterán kalandozó
Teljesíts összesen 50 kalandot (több nap alatt teljesíthető)!
időtartam: máj. 11-16.
jutalom: 10 életkehely, 1 relikviakupon, 20 lélekgyémánt csomagocska

Relikviakovács
Használj fel legalább 1 relikviakupont egy új relikvia elkészítésére!
időtartam: máj. 17-19.
jutalom: 1 életkehely, 1 relikviakupon

Sajtolás
Sajtolj ki vagy zabáltass fel 3 állatot! (többször végrehajtható)
időtartam: máj. 4-7.
jutalom: 1 életkehely, 1 tavaszi ládikó

Csatlósok ura
Adj csatlósodnak 3 csatlóskristályt!
időtartam: máj. 8-13.
jutalom: 1 életkehely, 1 csatlóskristály

Felemelkedés
Csatlósod lépjen 2 szintet!
időtartam: máj. 14-19.
jutalom: 1 életkehely, 2 csatlóskristály

Manakonstruktőr
Használd a manakonstrukciót!
időtartam: máj. 4-12.
jutalom: 1 életkehely, 2 zöld mytokronit

Idomár
Küldd el 1 állatodat a kennelbe gyakorolni!
időtartam: máj.13-19.
jutalom: 1 életkehely, 2 narancs mytokronit

Őskő mester
Használj el legalább 2 őskövet!
időtartam: máj. 4-19.
jutalom: 2 életkehely, 2 kék mytokronit
Jutalmak:
smaragd mytokondenzátor: 100 életkehely
leírás: 65. szintű relikvia. Megduplázza a manakonstrukciónál kapott zöld mytokronitok számát. A csatlósod tapasztalat képessége tripla TP-t ad csatlóskristály felhasználásakor.


kristály mytoaffinitás: 50 életkehely
leírás: 65. szintű tárgy. Ha kapnál hűségbónuszt, kapsz egy mytokronit csomagot is. Több kristály mytoaffinitás hatása összeadódik.


isteni manna: 15 életkehely (max. 60. szintű veheti meg)
leírás: Felhasználásakor szintedtől függő LE-t, TP, építési energiát kapsz, beidomított állataid is kapnak szintedtől függő TP-t.


relikviakupon: 25 életkehely
asztrális kő: 10 életkehely
10 szürke mytokronit: 5 életkehely
10 kék mytokronit: 5 életkehely
10 zöld mytokronit: 5 életkehely
10 sárga mytokronit: 5 életkehely
11 csatlóskristály: 10 életkehely
1 csatlóskristály: 1 életkehely
1 csatlóskristály: 1 hímes tojás
1 sorsjegy: 1 napkristály

A jutalmak máj. 24-ig válthatók be!

Szintén az esemény alatt vadászat, portyázás és kihívás során lehet találni 5% eséllyel tavaszi ládikót, amelybe belekukkantva különböző ajándékokat találhatsz.


A napi ajánlatok alatt, naponta egyszer megvehető 3 őskőért a tavaszi csomag, tartalma: 2 tavaszi ládikó, 1 életkehely.
Dátum: 2015.04.30. 12:38:54
A mai nappal a következő változások kerültek a programba:

Az entitás vadászat AF képesség maximumát 25-ről 40-re emeltük.
A narancs mytokronitok által adott passzív elnyelés alapértéke megnőtt (kb. 40%-kal), és EZENKÍVÜL a passzív vörös és narancs által adott elnyelés és varázslatelnyelés kapott egy karakterszint/50-es szorzót.
Bekerült a játékba 2 új AF képesség:
szürke mytokronitok. előfeltétel: 65. szint, 10-es hasznos energiák AF képesség. A vadászat során szint*10%-kal több szürke mytokronitot találsz. Költség: 10 AF pont / szint.
vörös mytokronitok (csak olyan világon, ahol van visszafogott fejlődés) előfeltétel: 65. szint, 6-os kompenzáció AF képesség. A portyázás során szint*10%-kal több vörös mytokokronitot találsz. Költség: 10 AF pont / szint.
Dátum: 2015.04.29. 21:45:55
Hmm, igen, látom, vmiért "átvevődtek" kompenzációk, holnap megnézi Baraty, mi történhetett, addig türelmet kérek.
Dátum: 2015.04.29. 17:38:40
A felszereléses hibát javitottuk (csak egy tábla nem került átmásolásra). Az AHs probléma is javitásra került.

A fórumról való belépést holnap fogjuk tudni csak korrigálni.
Dátum: 2015.04.29. 17:18:05
Kedves Játékosok,

A 3-as világ költöztetése az új szerverre befejeződött. A szövetségi fórumok költöztetése még folyamatban van, és a Kristály Horda csak holnap fog előbújni.
A hosszú karbantartás miatti játékidő-kiesésért kompenzációt vehettek át.
Köszönjük a türelmeteket, reméljük a játék láthatóan gyorsulni fog mindenki számára.
ha minden rendben van, az 1-es és 2-es világot is költöztetjük.
Dátum: 2015.04.29. 10:15:09
A következő mini-event jövő hétfőn indul (máj 4-én) terveink szerint.
Az elnyelés és varázslatelnyelés képleteken valósznűleg változtatni fogunk, kapni fognak egy szinttől függő szorzót, mint más, hasonló hatások.
A haragnak mindig kint kéne lenni attól kezdve hogy bármely csatlósodnak van robbanása, próbáljuk javitani.

A robbanás sebzésben - mint minden sebzésben - természetesen van valamekkora random.
Ariel: nem, a szövi bajnoki ellenfelek sem másolják.

A narancs detektor sisakszilánk költségét kicseréltük lélekgyémántra, mivel sisakszilánkot csak 80. szinttől lehet szerezni, nem lenne jó, ha ez a képesség nem lenne elérhető 65. szinttől.