Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Miklós

Dátum: 2016.07.06. 10:17:35
A változások programozását befejeztük, még tesztelünk. Holnap délben fogjuk beélesíteni, ebből a leglényegesebb, hogy akkor holnap déltől már a lélekszívás nem csak töredék LE-t vesz el, úgy készüljetek.
Dátum: 2016.07.04. 11:21:58
Idézet: Maci - 2016.07.01. 20:53:49
Hát akkor megérte a második szavazás, nem kell harmadik, hogy hátha végre az bejön a kiskedvencnek, mi?. Aki a v3 feltételrendszere miatt regisztrált ide, és lehúzott pár évet, az meg le van sz@rva. Csak gratulálni tudok, az éves bevételeden észre fogod venni, milyen okos döntést hoztál megint.


Ezen lehetne még rágódni, de ez az első szavazás közben után feljöttek még további érvek, feltételek, mindenki alaposan átgondolhatta, kellett a 2. szavazás. Talán az EU se lenne ennyire felfordulva a brexit után ha ott is tartanak egy 2. szavazást.
Nekem egyébként teljesen mind1, hogy melyik verzió jön ki, csak az a fontos, hogy a többség akarata érvényesüljön, bár jobb szeretem, ha az a többség legalább 2/3-os.
Egy biztos, hogy változás nélkül nem lehetett így hagyni a dolgot, mert akkor X hónap, esetleg év után amikor a csillagászati TÖ-jű karakterek átkirándulnak más világokra akkor sokkal nagyobb balhé lett volna.

A LE szívással kapott sok kompenzálására pedig berakunk 2 relikviát, ami lélekszívás védelmet ad.
Dátum: 2016.07.02. 17:21:27
Kedves Játékosok! Szeretnénk részletesen és időben tájékoztatni titeket a nyári befizetési akciónkról, amit már korábban megígértünk. Az akció júl. 6 szerdától júl. 15 péntekig tart. Az őskövek megvásárlásakor megadhatsz egy karaktert, aki az ajándékcsomagot kapja (akár saját magadat is megadhatod). Minden játékos csak EGY ajándékcsomagot kaphat!

20 Őskő: 520 Ft vagy 30 őskő SMS-el:
1 lelakatolt ládikó, 1 sorsjegy, 1 smaragdszelence, 4 aranydukát, 3 templomkristály

100 Őskő: 2080 Ft
2 lelakatolt ládikó, 2 isteni ital, 3 sorsjegy, 2 smaragdszelence, 20 aranydukát, 10 templomkristály, 20 barna mytokronit

350 Őskő: 5200 Ft
5 lelakatolt ládikó, 5 isteni ital, 10 sorsjegy, 6 smaragdszelence, 50 aranydukát, 35 templomkristály, 50 barna mytokronit

750 Őskő: 10500 Ft
10 lelakatolt ládikó, 1 templomi pálca, 20 sorsjegy, 12 smaragdszelence, 100 aranydukát, 75 templomkristály, 100 barna mytokronit

1600 Őskő: 21000 Ft
20 lelakatolt ládikó, 2 templomi pálca, 40 sorsjegy, 25 smaragdszelence, 250 aranydukát, 160 templomkristály, 200 barna mytokronit

===== A befizetési akcióval párhuzamosan (júl. 6-tól 13-ig) további akciók is lesznek: =====

20% kedvezmény
Ebben a 8 napban a lélekkufár 20% kedvezményt ad minden tárgy őskő árából! A kedvezmény a "Relikviák" menüpontban árult tárgyakra nem vonatkozik, de a napi ajánlatokra igen!

Egyedi tárgyak vására
Csak az akció alatt egyedi tárgyakat árul a lélekkufár:
kisebb és nagyobb vadászzsákmány, bűvös állateledel, szörnykoktél, boldogság itala, lelakatolt ládikó, őrjöngés itala, támadás itala, nagyobb mytokronit csomag 1 őskő helyett 0.8 (2 véletlenszerű mytokronitot tartalmaz, napi limit max. 25), csatlóskristály (napi 3).

Beholder szeme
A lélekkufárnál forgasd meg a Beholder szemét egyedi szerencsekerék nyereményekért!

Gyors aukció
Az akció alatt az aukciós tételek az aukciós házban 72 óra helyett 24 óra alatt leütésre kerülnek!

Egyedi napi ajánlatok
Különleges, egyedi napi ajánlatok az akció minden napján!

Ajándékcsomagok az elköltöt őskő függvényében
Ha őskövet költesz az akció alatt, ajándékcsomagokat kapsz. Az ajándékcsomagok az elköltött őskő függvényétől függenek. (Ha egy adott összeget elköltesz, az összes addigi csomagra jogosult vagy).

100 őskő 1 lelakatolt ládikó, 2 isteni ital, 5 sorsjegy, 50 platina

200 őskő 10 vadászat itala, 10 portyázás itala, 50 energiafókusz, 10 hűségszilánk

500 őskő 1 végzet medál, 50 barna mytokronit, 25 csatlóskristály, 200 kiégett őskő

1000 őskő 50 templomkristály, 100 sárga mytokronit, 1 relikviakupon, 100 aranydukát, 1 ősi templomi pálca

1600 őskő 1 templomi pálca, 10 isteni ital, 10 smaragdszelence, 1 fétisszilánk, 1 sajtoló medál, 1 unobtánium fókusz

Az akcióval kapcsolatos kérdéseket szívesen látjuk itt a fórumon vagy az ügyfélszolgálatunkon. Kellemes nyaralást mindenkinek!
Dátum: 2016.07.02. 17:13:53
Ok ez az én saram, Baraty nincs itt, nekem kell lezárni, máris megcsinálom elnézést a csúszásért!
Dátum: 2016.07.01. 11:28:26
Sajnos nem tudom, mi okozza a problémát, megpróbáljuk kideríteni, addig ennyit tudtok tenni, hogy egyszer végigvárjátok azt a 30 másodpercet, utána már lehet nyugodtan ütni bármelyik mezőt várakozás nélkül.
Dátum: 2016.06.30. 11:15:16
A ládákat nyugodtan ki lehet nyitni, ezzel kapcsolatban nem fogunk cserélni, elvenni vagy bármi hasonlót.
Dátum: 2016.06.27. 15:14:46
Sziasztok,

Lezárult a második V3exit szavazás. Ismét nagyon szoros lett az eredmény 51% szavazott a korlátozásra, és 49% a V3 végleges lezárására. Láthatóan nagyon megoszlott a közvélemény Harmadik szavazást már nem írunk ki, akkor ez a végleges eredmény, szerencsére ez nem egy olyan egetrengető döntés, mint az UK kiválása az EU-ból, a döntést később még felül lehet vizsgálni (a lezárást már nem lehetett volna). Az hogy jó döntés-e, majd az idő megmondja. Baraty jelenleg szabadságon van, a változásokat akkor implementáljuk, ha visszajöttek. Köszönöm mindenkinek a konstruktív hozzáállást!
Dátum: 2016.06.27. 14:49:13
Nem, a lopásnak nincs köze a karakter szintjéhez, a lopás limit fix lesz.
Dátum: 2016.06.24. 14:46:02
Idézet: DurLaDur - 2016.06.24. 08:37:34
Azt is lehetne, hogy amennyiben működik a lopás, akkor az vigyen akinek nagyobb, és ne csak a támadó.


Ilyen se lesz biztosan, hogy ülsz passzívan, és portyapont meg minden erőforrás nélkül fosztogatod a népet, még egy ok lenne rá, hogy miért ne legyen értelme portyázni.
Dátum: 2016.06.24. 14:44:54
Nekem is ez volt az első reakcióm, hogy akitől sokat lopnak húzza fel a lopását, de engem már meggyőztek, hogy ez így nem elég.
Egyetértek azzal, hogy nem jó az, ha elvehetek valakitől valamit, amire neki szüksége lett volna, akkor, amikor nekem már semmi szükségem sincs rá.
Arról szó sincs, hogy ettől gyengülne a lopás, ugyanúgy meg fog védeni a többiektől, és amikor elhasználtad a kiégetteket, gyorsan vissza fogod tudni tölteni. Nem a lopásnak lett korlátja, annak volt - de annak mindig is - hogy mennyi kiégett őskövet érdemes felhalmozni.
A KH az külön téma, a KH-nál egyáltalán nincs kiégett őskő, az hogy mégis lehet tőlük lopni egy minimális mennyiséget, egy gesztus volt tőlünk. A lopásplafon beállítása biztos nem lesz apropó arra, hogy a KH-nál még több kiégett legyen.
Egyébként a plafon elérése után is fogsz tudni lopni még, csak kevesebbet.
Dátum: 2016.06.24. 11:54:05
Némi információ arról, hogy mi várható júliusban:

Először is, a nyári szabadságolások miatt kicsit lassabban jönnek majd a fejlesztések, de azért igyekszünk haladni a beígért dolgokkal. Amire számítani lehet:

1.) A V3Exit szavazás kiértékelése, és ennek megfelelő változás.
2.) A szokásos júliusi befizetési és költségi akció július első felében.
3.) Lopással kapcsolatos kérések implementálása (lelakatolt ládikó AF szintjének növelése, minimál kiégett őskő lopás ha legalább 2000 kiégett ősköved van)
4.) Egyéb felmerült javaslatok (tárolt LE maximalizálás, állat oldal további optimalizálás ill. ami még közben felmerül)
5.) A csatlós aréna júliusban valószínűleg még nem fog elkészülni a szabik miatt, és azért ez egy eléggé nagy lélegzetvételű fejlesztés (kb. mint a portyát teljesen újra leprogramozni, rengeteg új tárggyal), várhatóan augusztusban fog bekerülni.
6.) A szintmaximum, tárgykraftolás témájával ezután fogunk tudni foglalkozni.
Dátum: 2016.06.22. 16:04:41
Idézet: LanMaffia - 2016.06.22. 07:34:52
Ha fel tudnád venni a fejlesztési javaslatok közé azt, hogy legyen egy kalkulátor vagy táblázat az állatok szintlépésének tervezéséhez, az nagyon szuper lenne


Felírtam, csak valakinek kéne akkor egy részletes leírást készíteni erről, hogy pontosan mi is az, amit szeretnétek.
Dátum: 2016.06.21. 23:07:37
Visszatérve akkor az eredeti topikra, akkor jó az a megoldás, hogy 2000 kiégett őskőtől csak a minimumot lopod, felirhatom igy a fejlesztési listára?
Dátum: 2016.06.21. 23:06:23
Hmm, ok, értem, tehát az, hogy "Jelen félkész állapotában rosszabb, mint volt." az igazándiból annyit jelent, hogy "a változások miatt a régi scriptek nem működnek". Azért ha fejlesztjük a játékot, és emiatt bizonyos (a szabályok szerint egyébként tiltott) 3rd party szoftverek nem működnek, azért nem túl ildomos még minket lecseszni . A második leveled már normálisabb hangnemű volt, de még így sem érzem a "játék hiányosságának" hogy nem automatizál magától az égadta világon mindent. Én amióta az eszemet tudom, játékokkal játszom, és igen, sokhoz készültek scriptek, modok. Néha előfordult, hogy valamit, ami tényleg szükséges volt, a fejlesztők beépítettek a játékba, de azért az esetek 99,9%-ában az volt a megoldás, hogy a scriptek modok írói updatelték a programjukat, ezt azért itt nem kell túl gyakran megtenni. Azt hogy kiszámolja neked egy program, melyik állatot pontosan mennyi ideig is kell gyakorlatoztatni, nem érzem pl. alapvető funkciónak, de megértem, ha erre valaki egy segédprogramot, vagy akár excelt használ, hogy kiszámolja neki. De akárhogy is, azért megnézzük, ezek közül a funkciók közül hátha van olyan, amit az UI túlzott továbbkomplikálása nélkül meg tudunk valósitani. Mondjuk nekem ezek tipikus prémium/VIp funkcióknak tűnnek, amire meg jön a válasz, hogy akkor inkább scriptelek.

Az állatszintlépős küldivel kapcsolatban igazad van, ezt ugye úgy jelezzük, hogy a gomb kipirosodik, az viszont csak az oldal újratöltésekor történik meg, ami itt nincs. De talán még mindig egyszerűbb így az oldal, hogy az állatok gyakorlatoztatása után kell 1 újratöltést csinálni, mintha minden egyes kattintás után kéne. Esetleg valamilyen feliratot vagy popupot tudunk adni, hogy a küldetés teljesült, ezt felirom.

A csatlósokhoz még egy harmadikféle pluszjelet minden képességhez már biztos nem fogunk bevezetni, persze megértem, hogy van amikor ez is hasznos lenne.
Dátum: 2016.06.21. 14:46:09
Idézet: Quellon - 2016.06.21. 14:04:01
Az állatoldalt mikor szeretnétek befejezni?

Hasznos lenne, ha konkrétan le tudnád írni, mi az, ami szerinted még hiányzik. Mi a patch után a visszajelzések alapján igyekeztünk minden kérést teljesíteni, a hibákat javítani, ha valaki még hibádzik, azt konkretizálni kellene.
Dátum: 2016.06.21. 12:45:54
Igen, Offsboy, ezt el kéne dönteni, mire is való a lopás szerintetek, és mit szeretnétek ezzel a szavazással és topikkal.

Bevallom én végig azt hittem, hogy a cél az, hogy ne lehessen csontra kirabolni valakit, de azért mindig legyen elég kiégett ösköved a duplázásra. De azok alapján,amit írtál, az is fontos szempont lenne, hogy akit akarsz, jól meg lehessen szivatni vele. Sajnos, a 2 cél nem összeegyeztethető, vagy teljes kontrollod van és azt csinálsz, amit akarsz, vagy adunk valamiféle védelmet a játékosoknak, a kettő együtt nem megy. Én azt látom egyébként, hogy a többségnek nincs óriási igénye arra, hogy jól meg lehessen őket szivatni (akármilyen módon is). De még a plafon bevezetésével is azért ez megoldható, ahogy itt többen írták, becsűrsz egy marék kiégett őskövet a kristályosítóba, és utána látogatod meg a delikvenst.

A kiégett őskő lopást kérő küldetések általában úgy vannak kalibrálva, hogy portyánként 1-3 kiégett lopással is kényelmesen teljesíthetők. Tehát ha úgy implementáljuk a limitet, hogy az elérése után is lopod a minimumot, akkor ezzel nem lesz gond.
Dátum: 2016.06.20. 15:45:53
Idézet: Bíborhold - 2016.06.20. 15:25:42
Esetleg lehetne egy kuponos relikviát is csinálni a védekezésre. Ez a relikvia a lelakatolt ládikó hatásfokát növelné. Bronz fokozaton +5, ezüst +10, arany +15, platina +20, mithril +25, kryxonium +30 és az unobtánium fokozatú relikvia +50-et adna egy ládikó őskő levédéséhez. Így egy ládikó +60 kiégettet tudna megőrizni a tulajdonosának. 30 ládikó akár már 1800 kiégett megőrzéséhez is elegendő lenne.
Természetesen a levédést is maximalizálni kell, szerintem az ilyen védekezési módszerrel maximum 2400 kiégettet lehessen levédeni. Már ez is több mint elegendő ahhoz, hogy minden játékos a befizetésekkor megtudja duplázni a befizetését.


Ez egy elég komplikált dolog lenne, ennél már egyszerűbb, ha a lelakatolt ládikó nagyobb mennyiségben / olcsóbban hozzáférhető. Majd odafigyelünk rá, hogy könnyebben lehessen szerezni.
Dátum: 2016.06.20. 15:43:46
Idézet: Offsboy - 2016.06.20. 13:11:05
Ha olyasmi helyzetben lennék mint te, kínosan figyelnék, hogy bárki aki akar befizetni, az mindig tudjon duplázni, de ha ez mégsem olyan fontos, akkor nekem sem az a továbbiakban.

Ez mire vonatkozik, a 2000-es limitre? Nem jó?
Dátum: 2016.06.20. 11:59:58
Idézet: Offsboy - 2016.06.18. 07:52:33

1. Miért az öltözködjön, akinek amúgy is magas a lopása? Nonszensz!

"Miért az kapcsolgassa ki-be a lopását, akinek magas a lopása? nonszensz." Pont erről beszéltem. Ha berakjuk, semmi garancia nincs arra, hogy ha te használod is, bárki más ezt használni fogja.
Idézet: Offsboy - 2016.06.18. 07:52:33

2. Ezek megint hasraütésszerű számok, és már az első felhozott példámon elbukik az elmélet. Adott a támadó 2000es lopása, ezt csökkenti 400-al, maradt 1600. Az ellenfél 1000ig jó védekezésben (500 őrködés + 500 éberség miatt). Így nem 1000es difivel, hanem 600assal hordják a köveit. Jeeee!

A te számaid is hasraütésszerűek. A kérdés az volt, mekkora lopás kelljen ahhoz, hogy egy 2000-es ki lehessen védeni. Én azt mondtam, az 1000-es a reális, te meg hogy az 500-as...
A további kommentekről:
Szó sem volt arról, hogy ezek a tárgyak őskövesek lennének. Egyszerűen csak egy implementálható alternatívát akartam adni arra, amit ti szeretnétek. Amit meg kéne értenetek, én is szeretnék megoldást találni a problémára, egy dolgot azonban mindenképpen el kel kerülni: hogy kismilliárd flaget, kapcsolót kelljen kapcsolgatni a játékban, már így is épp elég van ezekből, többet nem szeretnénk. Már most is komoly energiát emészt fel az ÜSZ-en amikor a nem annyira profi játékosok azt kérdezgetik, ezt meg azt hogy kell beállítani, hol vannak a kapcsolók, mitől függ, támadhatok-e lefelé, elhasználom-e az ősdrágakövet, stb. Tehát bármilyen egyéb megoldást játszhat, én írtam is jónéhány ötletet. A 2000-es limit is oké lehet, de nem külön flaggel: megállapodunk a számban, és kész, ha valaki eléri ezt a limitet, attól kezdve a lopásokkal nem, vagy csak minimum követ fog vinni, amíg ez alá a szám alá nem esik.
Dátum: 2016.06.17. 15:11:00
Sziasztok,

Végigfutott közben az előző szavazás, az eredmény a következő lett:
46% - legyen egy maximuma a portyában szerezhető LE szorzójának.
54% - zárjuk le a 3-mas világot.
(205 szavazat alapján)

Ez egy elég szoros eredmény, jobban örülnék, ha nem a játékosok fele döntene a játékosok másik felének a sorsáról, hanem az egyértelmű többség voksa döntene. Következő a javaslatom:

A szavazást megismételjük, de a korábban javasolt 5x szorzó helyett egy jóval megengedőbb, 15x szorzóval; viszont emellé bevesszük azt is, hogy a lélekszívással szerzett LE 100%-át elveszti az áldozat.
Ha a lezárás nyeri a szavazást, akkor a szavazás vége után 1 hétig el lehet még hagyni a szervert, az eredeti világváltási költség 10%-káért, hogy megmaradjon a választás szabadsága.
Az új szavazásnál már az egyszerű többség fog dönteni.