Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Miklós

Dátum: 2016.08.15. 12:34:02
Javítottunk egy bugot a mesterkővel kapcsolatban, azokat a szakértelmeket is növelte, amelyeket elvileg nem lehetett, mert egy AF képesség határozta meg a maximumukat, és azt már elérték. Akinek emiatt a szakértelme az AF maximum fölé nőtt, ott ezt korrigáltuk. A Tudás könyvével továbbra is lehet az AF maximum fölé növelni az ilyen szakértelmeket.
Egy kis status update, a fejlesztés, bár elég komplikált, jól haladunk vele, a grafikák is jól állnak, remélem hogy 2 héten belül be tudjuk élesíteni. A kheszon törmelék hasznos lesz, minden mennyiségben, jól raktározzátok el
Dátum: 2016.07.25. 16:38:17
Szivesen, ez az egy amit még nem raktunk ki a korábbiak közül emlékeim szerint, most pótoltam
Dátum: 2016.07.25. 10:03:21
Hűtsd le magad a nyári forróságban, teljesíts néhány egyszerű feladatot a számos jutalomért!

Feladatok:

Vadászzsákmány
Használj el 1 kisebb vagy nagyobb vadászzsákmányt!
időtartam: júl. 25-29.
jutalom: 1 napkristály, 1 energiakoncentrátum

A harcos útja
Portyázz a mai napon 5 alkalommal!
időtartam: júl. 25-31.
jutalom: 1 napkristály, 1 kútgerjesztő

Kalandor
Teljesíts 3 kalandot a mai napon!
időtartam: júl. 25-29.
jutalom: 2 napkristály

Átok
Támadj meg és győzz le ma 4 játékost, aki a vereség után megátkoz!
időtartam: aug. 1-5.
jutalom: 1 AF pont

Manaital
Használj el a mai napon 3 manaitalt!
időtartam: júl. 25-30.
jutalom: 1 napkristály, 1 lila manaital

Őskőgyűjtés
Szerezz egy nap alatt 3 kiégett őskövet vadászat során!
időtartam: júl. 30-aug. 3.
jutalom: 1 napkristály, 1 kiégett őskő

Kristályital
Használj el 1 kristályitalt!
időtartam: júl. 31-aug. 6.
jutalom: 1 napkristály, 1 lélekgyémánt csomagocska

Templomos lovag
Teljesíts 1 feladatot a Végzet templomában!
időtartam: júl. 30-aug. 3.
jutalom: 1 napkristály, 1 templomkristály

Csapdamester
Fogj el 1 állatot!
időtartam: aug. 4-10.
jutalom: 1 napkristály, 1 állateledel

Kábulat
Portyázz és kábítsd el 1 ellenfeledet!
időtartam: aug. 6-10.
jutalom: 1 napkristály, 1 kútgerjesztő

Kvízmester
Válaszolj helyesen 3 kvízkérdésre!
időtartam: aug. 4-10.
jutalom: 1 napkristály, 1 kézikönyv

Platina
Szerezz legalább 3 platinát a lélekkufárnál!
időtartam: aug. 7-10.
jutalom: 1 napkristály, 1 kézikönyv

Őskő mester
Az őskő fontos erőforrás. Használd el 1 őskövet, és illő jutalomban részesülsz!
időtartam: júl. 25-aug. 10.
jutalom: 2 napkristály, 1 kiégett őskő, 2 kézikönyv

Zabálás
Zabáltass fel 3 állatot csatlósoddal (többször ismételhető).
időtartam: júl. 28-30.
jutalom: 1 napkristály

Jutalmak:
napfétis: 100 napkristály
fétisszilánk: 100 napkristály
relikviakupon: 25 napkristály
5 sorsjegy: 10 napkristály
1 kisebb térkapu stimulátor: 5 napkristály
10 templomkristály: 10 napkristály
1 templomkristály: 1 napkristály
1 smaragdszelence: 5 napkristály
50 energiatégla: 10 napkristály
5 energiatégla: 1 napkristály

A napi ajánlatok alatt, naponta egyszer megvehető 3 őskőért a nyári csomag, tartalma: 1 napkristály, 1 kisebb vadászsákmány
Dátum: 2016.07.19. 13:46:55
Idézet: Don Firenze - 2016.07.19. 13:26:00
A Beholder "cég" következetlen nem játékos barát politikája.


Sajnálom, hogy így érzed, és őszintén remélem, hogy van sok másik játékos, aki nem ért veled egyet. Bárhogy is csinálunk valamit, mindig lesz, aki elégedetlen lesz, nem lehet mindenkinek a kedvére tenni. Semmi sem fontosabb nekünk, mint a játékosok elégedettsége, minden létező módon próbálunk segíteni, kompromisszumot találni, a fejlesztéseket megbeszélni. Egész egyszerűen azért, mert én hiszek benne, hogy ez és csakis ez egy játék sikerének a kulcsa. Életem során rengeteg játékkal játszottam és játszom. Mindegyik, kivétel nélkül, de különösen azok, amelyeket még fejlesztettek, tele voltak kisebb-nagyobb hibákkal, legfeljebb a hozzáállás volt különböző. Ha láttam, hogy a hibákat igyekeznek korrigálni, a kellemetlenségért kompenzálni, én elégedett voltam, úgy gondoltam, ennél többet nem lehet várni. Mindennek vannak korlátai, így az emberi képességeknek is. Mindig tökéletes, hibátlan programot nem lehet csinálni, az ilyen lehetetlen elvárásnak bármennyire is szeretnénk, sosem fogunk tudni megfelelni.
Dátum: 2016.07.16. 20:10:40
Elnézést kérünk még egyszer a problémáért, próbálunk valamit optimalizálni majd az SZB kódon, hogyha még egyszer hasonló eset előfordulna, akkor zökkenőmentesen lehesse köröket visszaállitani resetelni stb. Igy távolról ennél többet most nem tudunk tenni, hétfőn alaposabban megnézzük a dolgot, és lesz kompenzáció is.
Dátum: 2016.07.15. 16:03:40
A probléma láthatóan az, hogy az időzített script, ami automatikusan lefut minden nap délben és frissíti az adatokat, valamiért a V6-on nem futott le. Ezt csak úgy lehet korrigálni, hogy a scriptet Baraty manuálisan lefuttatja még ma, ha tudja, vagy pedig megvárjuk a holnapi frissítést, ami automatikusan megcsinálja délben (persze úgy, hogy Baraty előtte megnézte, mi volt a gond, és megerősíti, hogy az ne forduljon elő ismét).
Akárhogy is, minden eredmény, támadás amit ma 12 után bárki csinált, az ugyanúgy bele fog számítani még a csüt déltől péntek délig tartó kör eredményébe, mert a probléma ugye pont az, hogy a frissítés (és így az adatok lementése) nem futott le. Tehát annyi történik, hogy a mostani kör nem 24, hanem 48 órás.
Azért mondtam, hogy ha Baraty vhogy géphez tud férni ma késő délután, és le tudja futtatni a scriptet, akkor ugyanúgy mehet a bajnokság, csak akkor a 2 24 órás kör helyett lesz egy 32 órás meg egy 16 órás. De amint erről tudok többet írok ide.
Dátum: 2016.07.15. 15:02:33
Elég sok probléma van, amit én is meg tudok oldani, ha Baraty nincs itt, sajnos ezt nem. Elnézést kérünk a hibáért, a játék elég összetett, sajnos előfordul néha, hogy valami nem működik tökéletesen, és persze Murphy törvénye alapján pont azon az egy napon fordul ez elő, amikor Baraty nincs gép előtt. Azt sajnos nem tudom megígérni, hogy felveszünk egy programozót, akinek az a dolga, hogy amikor Baraty elmegy szabira, és esetleg valami hiba adódik, azt javítsa, de azt igen, hogy igyekszünk a javításhoz szükséges várakozási időt minimalizálni, és természetesen kompenzálni fogunk benneteket a kiesett napi szb jutalomért.
Dátum: 2016.07.11. 13:14:03
A mai nappal a következő változások kerültek a játékba:
- A templomkristály váltásnál most már lehet egyszerre 20 db esszencia anomáliát is kérni.
- Ha valakinek legalább 2000 kiégett ősköve van, akkor csak a minimális mennyiséget fogja lopni (1-3 db), függetlenül a lopás különbségtől.
- A lelakatolt ládikó AF képesség maximumát 5-ről 10-re növeltük, a további szintek fejlesztési költsége 5 AFP / szint.
-A lélekvédelem AF képesség maximumát 30-ról 40-re növeltük.
- Bekerült 4 új kincstábla az epikus lényekhez.
- Kérésetek alapján az egy játékosnál tárolható lélekenergiának be fogunk vezetni egy maximumot, ez karakterszint x egymillió LE. Akinél ennél több van, az a legtöbb LE szerző cselekvést (portya, vadászat, CSP-s PP-s események, kalandok, szövi bajnokság stb) nem fogja tudni használni, amíg ezt a LE-t el nem költötte. Most lesz 1 hét türelmi idő, ezalatt piros felirattal jelezzük, hogyha valakinek a max fölött van a LE-je, de a fenti cselekvéseket ezen a héten még fogja tudni használni.
Dátum: 2016.07.07. 13:21:19
Srácok, abban mindenki egyetértett, hogy a problémát 2 dolog okozza, az egyik a LE klónozás / szaporítás / végtelenítés (hívjuk akárhogy), a másikat a világok közti vándorlás. Ezek közül csak egyet kell megszüntetni. Szavaztatok, ez lett az eredmény. Szerintem egyébként ez még a legenyhébb korlátozás volt, az eredetileg javasolt 5x helyett 15x szorzó limit, az csak néhány top karaktert érint, és fog is érinteni, nagyon megengedő. A lélekszívás ellen meg simán lehet védekezni, még plusz relikviákat is beraktunk segítségképp. De ettől függetlenül, figyelni fogjuk a visszajelzéseiteket, véleményeiteket a változással kapcsolatban.

Büyük: haladunk sorban, meglesz minden.
Dátum: 2016.07.07. 13:16:56
A 3-as világ szabályai a következőképpen módosultak:
- Lélekszívásnál az ellenfél a teljes, elszívott LE-t elveszti, nem csak egy részét.
- A portyázásban szerzett LE-nek van egy szorzója, amely a legyőzött karakter győzelmeinek és vereségeinek arányától függ. Ebbe az arányba most már nem számítanak bele a klónok és egyéb NPC-k ellen elért győzelmek, és ezenfelül lett egy maximuma, 15.
- bekerült (szintén csak a 3. világra) 2 új, 100. szintű relikvia, a béke ezüst és arany harsonája. Ezek a relikviák lélekszívás elleni védelmet adnak, segítendő az új szabályokhoz való alkalmazkodást.
Dátum: 2016.07.06. 10:17:35
A változások programozását befejeztük, még tesztelünk. Holnap délben fogjuk beélesíteni, ebből a leglényegesebb, hogy akkor holnap déltől már a lélekszívás nem csak töredék LE-t vesz el, úgy készüljetek.
Dátum: 2016.07.04. 11:21:58
Idézet: Maci - 2016.07.01. 20:53:49
Hát akkor megérte a második szavazás, nem kell harmadik, hogy hátha végre az bejön a kiskedvencnek, mi?. Aki a v3 feltételrendszere miatt regisztrált ide, és lehúzott pár évet, az meg le van sz@rva. Csak gratulálni tudok, az éves bevételeden észre fogod venni, milyen okos döntést hoztál megint.


Ezen lehetne még rágódni, de ez az első szavazás közben után feljöttek még további érvek, feltételek, mindenki alaposan átgondolhatta, kellett a 2. szavazás. Talán az EU se lenne ennyire felfordulva a brexit után ha ott is tartanak egy 2. szavazást.
Nekem egyébként teljesen mind1, hogy melyik verzió jön ki, csak az a fontos, hogy a többség akarata érvényesüljön, bár jobb szeretem, ha az a többség legalább 2/3-os.
Egy biztos, hogy változás nélkül nem lehetett így hagyni a dolgot, mert akkor X hónap, esetleg év után amikor a csillagászati TÖ-jű karakterek átkirándulnak más világokra akkor sokkal nagyobb balhé lett volna.

A LE szívással kapott sok kompenzálására pedig berakunk 2 relikviát, ami lélekszívás védelmet ad.
Dátum: 2016.07.02. 17:21:27
Kedves Játékosok! Szeretnénk részletesen és időben tájékoztatni titeket a nyári befizetési akciónkról, amit már korábban megígértünk. Az akció júl. 6 szerdától júl. 15 péntekig tart. Az őskövek megvásárlásakor megadhatsz egy karaktert, aki az ajándékcsomagot kapja (akár saját magadat is megadhatod). Minden játékos csak EGY ajándékcsomagot kaphat!

20 Őskő: 520 Ft vagy 30 őskő SMS-el:
1 lelakatolt ládikó, 1 sorsjegy, 1 smaragdszelence, 4 aranydukát, 3 templomkristály

100 Őskő: 2080 Ft
2 lelakatolt ládikó, 2 isteni ital, 3 sorsjegy, 2 smaragdszelence, 20 aranydukát, 10 templomkristály, 20 barna mytokronit

350 Őskő: 5200 Ft
5 lelakatolt ládikó, 5 isteni ital, 10 sorsjegy, 6 smaragdszelence, 50 aranydukát, 35 templomkristály, 50 barna mytokronit

750 Őskő: 10500 Ft
10 lelakatolt ládikó, 1 templomi pálca, 20 sorsjegy, 12 smaragdszelence, 100 aranydukát, 75 templomkristály, 100 barna mytokronit

1600 Őskő: 21000 Ft
20 lelakatolt ládikó, 2 templomi pálca, 40 sorsjegy, 25 smaragdszelence, 250 aranydukát, 160 templomkristály, 200 barna mytokronit

===== A befizetési akcióval párhuzamosan (júl. 6-tól 13-ig) további akciók is lesznek: =====

20% kedvezmény
Ebben a 8 napban a lélekkufár 20% kedvezményt ad minden tárgy őskő árából! A kedvezmény a "Relikviák" menüpontban árult tárgyakra nem vonatkozik, de a napi ajánlatokra igen!

Egyedi tárgyak vására
Csak az akció alatt egyedi tárgyakat árul a lélekkufár:
kisebb és nagyobb vadászzsákmány, bűvös állateledel, szörnykoktél, boldogság itala, lelakatolt ládikó, őrjöngés itala, támadás itala, nagyobb mytokronit csomag 1 őskő helyett 0.8 (2 véletlenszerű mytokronitot tartalmaz, napi limit max. 25), csatlóskristály (napi 3).

Beholder szeme
A lélekkufárnál forgasd meg a Beholder szemét egyedi szerencsekerék nyereményekért!

Gyors aukció
Az akció alatt az aukciós tételek az aukciós házban 72 óra helyett 24 óra alatt leütésre kerülnek!

Egyedi napi ajánlatok
Különleges, egyedi napi ajánlatok az akció minden napján!

Ajándékcsomagok az elköltöt őskő függvényében
Ha őskövet költesz az akció alatt, ajándékcsomagokat kapsz. Az ajándékcsomagok az elköltött őskő függvényétől függenek. (Ha egy adott összeget elköltesz, az összes addigi csomagra jogosult vagy).

100 őskő 1 lelakatolt ládikó, 2 isteni ital, 5 sorsjegy, 50 platina

200 őskő 10 vadászat itala, 10 portyázás itala, 50 energiafókusz, 10 hűségszilánk

500 őskő 1 végzet medál, 50 barna mytokronit, 25 csatlóskristály, 200 kiégett őskő

1000 őskő 50 templomkristály, 100 sárga mytokronit, 1 relikviakupon, 100 aranydukát, 1 ősi templomi pálca

1600 őskő 1 templomi pálca, 10 isteni ital, 10 smaragdszelence, 1 fétisszilánk, 1 sajtoló medál, 1 unobtánium fókusz

Az akcióval kapcsolatos kérdéseket szívesen látjuk itt a fórumon vagy az ügyfélszolgálatunkon. Kellemes nyaralást mindenkinek!
Dátum: 2016.07.02. 17:13:53
Ok ez az én saram, Baraty nincs itt, nekem kell lezárni, máris megcsinálom elnézést a csúszásért!
Dátum: 2016.07.01. 11:28:26
Sajnos nem tudom, mi okozza a problémát, megpróbáljuk kideríteni, addig ennyit tudtok tenni, hogy egyszer végigvárjátok azt a 30 másodpercet, utána már lehet nyugodtan ütni bármelyik mezőt várakozás nélkül.
Dátum: 2016.06.30. 11:15:16
A ládákat nyugodtan ki lehet nyitni, ezzel kapcsolatban nem fogunk cserélni, elvenni vagy bármi hasonlót.
Dátum: 2016.06.27. 15:14:46
Sziasztok,

Lezárult a második V3exit szavazás. Ismét nagyon szoros lett az eredmény 51% szavazott a korlátozásra, és 49% a V3 végleges lezárására. Láthatóan nagyon megoszlott a közvélemény Harmadik szavazást már nem írunk ki, akkor ez a végleges eredmény, szerencsére ez nem egy olyan egetrengető döntés, mint az UK kiválása az EU-ból, a döntést később még felül lehet vizsgálni (a lezárást már nem lehetett volna). Az hogy jó döntés-e, majd az idő megmondja. Baraty jelenleg szabadságon van, a változásokat akkor implementáljuk, ha visszajöttek. Köszönöm mindenkinek a konstruktív hozzáállást!
Dátum: 2016.06.27. 14:49:13
Nem, a lopásnak nincs köze a karakter szintjéhez, a lopás limit fix lesz.
Dátum: 2016.06.24. 14:46:02
Idézet: DurLaDur - 2016.06.24. 08:37:34
Azt is lehetne, hogy amennyiben működik a lopás, akkor az vigyen akinek nagyobb, és ne csak a támadó.


Ilyen se lesz biztosan, hogy ülsz passzívan, és portyapont meg minden erőforrás nélkül fosztogatod a népet, még egy ok lenne rá, hogy miért ne legyen értelme portyázni.