Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Miklós

Dátum: 2014.12.15. 09:15:55
Idézet: NEMESIS 13 - 2014.12.14. 13:57:35

Ha peches vagyok, senki nem küld nekem csomagot event alatt, ha mázlim van, minden nap megkapom az 5 csomagot.


Ennek semm köze a pechez... A csapatjátékra való képességhez annál inkább. "Rabszolgázni" sem lehet vele, hiszen egy játékos egy nap csak 5 csomagot kaphat, és erre mindenkinek megvan a lehetősége.
És persze arra is ügyeltünk, hogy ebből a forrásból csak a jutalmak kis része jöjjön, ha valakinek kevésbé van kedve foglalkozni vele, ne érje nagy hátrány. Ha jobban megnézitek, a szokásoshoz képest nagyon extra mennyiségű jutalom van a feladatokért, a karácsonyra tekintettel
Dátum: 2014.12.13. 17:26:18
Egy ember bármennyi csomagot küldhet, de csak 5-öt kaphat, és 1 ember 1 nap csak 1 csomagot kaphat ugyanattól. A csomagok találati esélyét módosítja a szkarabeusz.
Amit találsz, az a "bontatlan csomag" ezt te nem bonthatod ki, csak elküldheted. ha egyszer megkapta valaki, ő csak bontani tudja.

Kiaphet: értem a problémádat, te abszolút top kari vagy, te sajnos tényleg nem fogsz tudni mind a 7 napon 1-1 tárgyat csinálni (hacsak nem fejleszted a mágiás cuccot), de azért pár össze fog jönni remélhetőleg. Nem tudom megígérni, hogy csinálunk addig még egy új relikviát, mert sajnos már elég szűkös az idő, de meglátjuk mit lehet tenni.

Az ősi templompálca egy olyan tárgy, ami nem a maxos, szuperaktív kariknak jó, hanem inkább a lustábbaknak... ilyen tárgyat ritkábban csinálunk, de néha ilyen is kell

Idézet: Őrmester - 2014.12.13. 11:20:52
Beholder szeme tavaly volt, most nem lesz?

Köszönöm az emlékeztetőt, megoldjuk!
Dátum: 2014.12.12. 17:22:10
A kihívás működik, a szövi háború is menni fog. A lényeg csak az, hogy ne lehessen másik játékosnak ártani.
Dátum: 2014.12.12. 16:37:01
Karácsonyi vásár

Idén dec. 15-től dec. 22-ig tart a karácsonyi vásár!

 A lélekkufár minden tárgy őskő költségére 20% kedvezményt ad. Szintén 20% kedvezmény van a speciális napi ajánlatokra. A vásár kezdetétől az új HKK-s relikviák már megvásárolhatók őskőért is, a Relikviák oldalon. Lesznek speciális napi ajánlatok és további meglepetések!

A vásár időtartama alatt az aukciók időtartama 3 napról 1 napra csökken. Itt az alkalom hogy megszerezd álmaid relikviáját!

Néhány különleges tárgy kapható a kufárnál, csak ez alatt az idő alatt: a boldogság itala, bűvös álalteledel, szörnykoktél, lelakatolt ládikó, kisebb és normál vadászzsákmány, őrjöngés itala, csatlóskristály csomag, ajándékcsomag, mytokronit csomag.

A vásár időtartama alatt számoljuk, mennyi őskövet költöttél. A költött mennyiségtől függően ajándékcsomagokat vehetsz át a napi rutinok oldalon. 

Dec. 24. és 25. dél között béke honol a Végzetúrban: a játékosok nem tudják portyában egymást támadni és lelekenergiát zsákmányolni, így békében fejlődhetsz. Az állatok morálja sem csökken ezen időszak alatt. Ráadásul a lélekenergiáért megvásárolható italokra is lesz 20% kedvezmény!

Az ügyfélszolgálat az ünnepek alatt is működik.

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánunk minden végzetúrnőnek és végzetúrnak!
Dátum: 2014.12.12. 16:36:27
*** Frissítve: 2016 december ***

Karácsonyi befizetési akció

Szeretnénk tájékoztatni titeket előre a jövő héten, hétfőn induló karácsonyi befizetési akcióról.

Dec. 15. és 22. között ha őskövet vásárolsz, az első vásárlásnál a befizetett összegtől függően ajándékcsomagot kapsz:

20 Őskő: 520 Ft vagy 30 őskő SMS-el:
1 relikviakupon, 1 karácsonyi süti, 1 ajándékcsomag

100 Őskő: 2080 Ft
1 relikviakupon, 20 diránium, 10 hókristály, 1 karácsonyi süti, 2 ajándékcsomag, 20 barna mytokronit

350 Őskő: 5200 Ft
3 relikviakupon, 50 diránium, 25 hókristály, 3 karácsonyi süti, 6 ajándékcsomag, 1 verempálca, 50 barna mytokronit

750 Őskő: 10500 Ft
7 relikviakupon, 100 diránium, 50 hókristály, 7 karácsonyi süti, 12 ajándékcsomag, 1 verempálca, 100 barna mytokronit

1600 Őskő: 21000 Ft
1 unobtánium fókusz, 12 relikviakupon, 250 diránium, 100 hókristály, 15 karácsonyi süti, 25 ajándékcsomag, 2 verempálca, 250 barna mytokronit

A lehetőség dec.15. hétfőtől él. A banki utalásoknál és csekkeknél először a dec.15-én beérkező vásárlásokra, az őskövek beírásakor adjuk meg a jutalomat, és utoljára a dec. 22-én beérkezőkre. A paypal, bankkártyás és SMS fizetések azonnal megérkeznek.
Dátum: 2014.12.12. 16:35:20
*** 2016-os karácsony, események listája frissítve ***

December 8-án 10 órakor kezdődik a Végzetúr Karácsonyi ünnepsége!

Beköszöntött a tél, hó borítja a földet. A végzeturak hatalmas palotáikban, a kandallóban rakott tűz mellett melegedve pihenik ki a vadászatok fáradalmait. Aztán valakinek eszébe jut egy ősi hagyomány, amiről a galetki bölcsektől hallott, a távoli múltból, amikor a Felszínt még virágzó királyságok borították... Egy szent ünnepről, ami télen a szívet is megmelengette, amikor a galetkik ősei ajándékot adtak egymásnak.

Az esemény időtartama alatt vadászat, portyázás és kihívás során 5% eséllyel találhatsz bontatlan ajándékcsomagot, amit elküldhetsz egy másik játékosnak, aki kibonthatja különböző ajándékokért!

Feladatok:

Ajándékozás
időtartam: dec 8-dec 29
Ajándékozz meg 5 játékost bontatlan ajándékcsomaggal!
jutalom: 1 hókristály

Őskő mester
időtartam: dec 8-dec 29
Használj el legalább 2 őskövet (kivéve mini-esemény csomagra)!
jutalom: 2 hókristály, 1 templomkristály

Csatlós portya
időtartam: dec 8-dec 13
Nyerj 3 csatlós portyában!
jutalom: 1 hókristály, 3 diránium

Dukátmester
időtartam: dec 8-dec 11
Adj el 2 tárgyat aranydukátért!
jutalom: 1 hókristály, 1 aranydukát

Háborús veterán
időtartam: dec 8-dec 11
jutalom: 1 hókristály, 1 bajnoki tóken

Tapasztalt portyázó
időtartam: dec 13-dec 18
Szerezz szint * 6 TP-t portyázás során!
jutalom: 1 hókristály, 1 karácsonyi süti

Kihívó
időtartam: dec 19-dec 24
Győzz egy nap alatt 3 kihívásban!
jutalom: 1 hókristály, 1 portyázás itala

Kritikus harcos
időtartam: dec 25-dec 29
Okozz 30 ütést, amikor portyában támadsz!
jutalom: 1 hókristály, 1 karácsonyi süti

Őskőgyűjtés
időtartam: dec 13-dec 17
Szerezz egy nap alatt %s kiégett őskövet vadászat során!
jutalom: 1 hókristály, 1 kiégett őskő

Vadászmester
időtartam: dec 18-dec 22
vadássz egy nap alatt 25 alkalommal!
jutalom: 1 hókristály, 1 karácsonyi süti

Bestiák mestere
időtartam: dec 23-29
Idomíts be 1 befogott állatot!
jutalom: 1 hókristály, 1 szörnykoktél

Csatlósok ura
időtartam: dec 11-dec 19
Adj csatlósodnak 5 csatlóskristályt!
jutalom: 1 hókristály, 1 csatlóskristály

Felemelkedés
időtartam: dec 17-dec 23
Csatlósod lépjen 1 szintet!
jutalom: 1 hókristály, 1 csatlóskristály

Relikviakovács
időtartam: dec 23-dec 29
Használj el 2 relikviakupont relikvia elkészítésére!
jutalom: 1 hókristály, 1 relikviakupon

Kalandor
időtartam: dec 14-dec 21
Teljesíts 3 kalandot a mai napon!
jutalom: 1 hókristály, 1 vörös kristályital

Kalandor
időtartam: dec 22
Teljesíts 20 kalandot a mai napon!
jutalom: 3 hókristály, 3 relikviaforgács, 5 ajándékcsomag

Szakértő
időtartam: dec 23-dec 29
Növelj szakértelmet 5 alkalommal lélekenergiából!
jutalom: 1 hókristály, 1 karácsonyi süti

Hatalmas
időtartam: dec 13-dec 22
Növelj tulajdonságot 30 alkalommal lélekenergiából! (több nap alatt teljesíthető)
jutalom: 10 hókristály, 5 karácsonyi süti, 1 lélekkút generátor, 1 ősi templomi pálca, 5 ajándékcsomag

Jutalmak:
karácsonyi fétis: 100 hókristály
fétisszilánk: 100 hókristály
kryxónium fókusz: 40 hókristály
unobtánium fókusz: 75 hókristály
relikviakupon: 25 hókristály
25 platina: 10 hókristály
1 csatlóskristály: 1 hókristály
smaragd szelence: 5 hókristály
10 kék mytokronit: 5 hókristály
10 barna mytokronit: 5 hókristály

Ezenkívül, akinek esetleg maradt ünnepi emblémája a sörfesztiválról, és nem akarja jövő őszig tartogatni, beválthatja őket csatlóskristályra.

A jutalmak jan. 3-ig válthatók be!

A napi ajánlatok alatt, naponta egyszer megvehető 3 őskőért a karácsonyi csomag, tartalma: 1 hókristály, 1 torta, 1 portyázás itala


Új tárgyak:
karácsonyi fétis. Állatfelszerelés, csatlóssá változtat egy állatot. 200. szintű, +14 TP ad, 10 szintenként ad +0.5% AF pontot (passzívan is működik).


Ősi templompálca. relikvia. szint: 1. Felhasználásakor az adott Végzet templomra elhasznált dekrétumok száma nullázódik.
Dátum: 2014.12.01. 12:34:00
Sziasztok! Köszönjük hogy ilyen sokan eljöttetek, remélem mindenki jól érezte magát A jutalmakat írjuk be folyamatosan, de: a Bolygó Ura csapatversenynél mondtuk, senki se felejtse el, hogy a jutalom megkapásának feltétele, hogy elküldjétek a készült képet a beholder kukac beholder pont hu címre. Köszi!
Dátum: 2014.11.25. 15:38:52
Beraktuk azt is, hogy a vadászat ideje 11. szinten nem ugrik fel 5 percre, hanem továbbra is csak 10 mp-ént nő, és 35. szinten éri el az 5 percet.
Ez még nincs véglegesítve, de a kódok megjelenése után valamennyi idővel a relikviák őskőért is elérhetőek lesznek.
Dátum: 2014.11.24. 15:02:17
Kérésetek alapján a V6-on is elindítjuk a Hordák Harcát holnap, kedden, 10 órakor. Ugyanakkor fog véget érni, mint a többi világon, tehát itt valamivel rövidebb lesz.

Annyi változást eszközlünk külön a V6-ra, hogy aranydukát helyett mustot lehet a csatákban találni.

Energiatégla csak később lesz, igen, ha már van valakinek tudás fája.
Köszönöm szépen az ötleteket és külön Birkának a lista zanzásítást is!

Az aukciós tételeket ennek fényében már ki is raktam a taliról szóló posztba, a kódos relikviák is megvannak akkor, hamarosan felkerülnek ők is!
Dátum: 2014.11.24. 14:25:18
Íme az aukciós tételek:

1; A szívósság öve (A szívósságod lehetséges maximuma 100-ra emelkedik, vagyis +1 harci kör.)

2; Az Uralkodó pálcája (Hordázás szakértelmed lehetséges maximuma 100 lesz, 5 harcoló állatot megengedve.)

3; Egy tetszőleges kryxónium fokozatú relikvia

4; Mentális burok vagy Halálkristály (választani lehet).

5. Csatlós fűszer (zabáláskor a csatlósod 10%-kal több TP-t kap)

6; Pdhivqaxx mázliamulettje. A szerencséd fejlesztése 15%-kal hatékonyabb. Bármilyen fókuszkristály rakható bele.

7; Csatlós fétis (megkapsz egy fétist, amivel még nem rendelkezel, és ami már van a játékban - kivéve Hűség Fétis)

8; Joker (Megkapsz egy tárgyat, ami már szerepelt valamilyen - a világodnak megfelelő - játékbeli aukción, de nem szerepel ezen a listán.)

9; “Retro-joker” Választhatsz egy olyan egyedi tárgyat, ami korábbi élő aukción szerepelt, de a mostanin nem (Karemium csapda, Alternatív szimbólum, Wyhetrqaxx képzőgyűrűje, Biztonsági pajzs, Zan, Inspirátor (V5-ön nem választható)).

Az aukció szabályai:
1. A karakternél levő aranydukátok számát pénteken, 3 órakor mentjük le. A licitálás ezen összeg alapján történik.
2. Minden játékos csak és kizárólag a saját nevében licitálhat.
3. Egy játékos csak akkor licitálhat, ha még nem nyert tételt, DE: ha egy tételre nem tesz senki sem ajánlatot kikiáltási áron, akkor lesz egy második árverési kör, csökkentett kikiáltási árral, és itt már olyan is licitálhat, aki korábban nyert tételt.
4. Az árverés sorrendje: a fenti tételek (1-9) 1. világon, majd a 2., 3. és 5. világon. 6-os világra még nem lesz élő árverés.
5. Ha egy játékos nem rendelkezik hétfőn, a tételek beírásakor annyi aranydukátttal, amennyit licitált, elveszíti a licitált összeg 15%-kát, és a jövőbeli élő aukciókról kizárásra kerül.


A befizetési csomagokat módosítottuk, a 2. csomaghoz is jár templomi pálca, és a 4. csomagban 100 helyett 150 csatlóskristály jár.
Dátum: 2014.11.21. 12:24:18
A befizetési akcióhoz kapcsolódó csomagok:

2.000 Ft befizetés, azaz legalább 154 őskő vásárlása esetén:
1 relikviakupon, 3 sorsjegy, 3 ork sör, 10 aranydukát*, 1 vadászzsákmány, 10 csatlóskristály, 10 templomkristály
5.000 Ft befizetés, azaz legalább 385 őskő vásárlása esetén:
2 relikviakupon, 10 sorsjegy, 10 ork sör, 25 aranydukát*, 3 vadászzsákmány, 25 csatlóskristály, 25 templomkristály, 1 templomi pálca
10.000 Ft, azaz legalább 770 őskő vásárlása esetén:
3 relikviakupon, 20 sorsjegy, 20 ork sör, 50 aranydukát*, 6 vadászzsákmány, 50 csatlóskristály, 50 templomkristály, 1 templomi pálca
20.000 Ft, azaz legalább 1540 őskő vásárlása esetén:
4 relikviakupon, 40 sorsjegy, 40 ork sör, 100 aranydukát*, 12 vadászzsákmány, 150 csatlóskristály, 100 templomkristály, 2 templomi pálca
* az aranydukátok csak akkor jelennek meg, ha már elérhető az aukciós ház a játékosnak

Volt olyan kérdés is, hogy V6-on ez összeköthető-e az első befizetéses akcióval. Elvben ez lehetséges, mivel a a világ indulása és az őskövek hétfői beírása között pont 2 hét fog eltelni. Ha nincs kifogásotok ellene, akkor tőlünk megoldható (vagyis ha egy V6-os játékosnak ez az első befizetése, akkor megkapja a bónusz +20% őskövet, a pajzsot és a relikviát). Illetve még egy fokkal igazságosabb, hogyha V6 játékos, mindenképpen kap +20% őskövet - ne kerüljön hátrányba, aki már vett őskövet, és ott még úgyis kevés a kiégett őskő.

Az aukciós tételek:
még véglegesítés alatt, amire nyáron nem igazán volt érdeklődés (karemium csapda, császári kegy, inspirátor) az valósznínűleg ki fog maradni.
Visszakerül a "mentális burok vagy halálkristály" választható tétel, a másik kettő még kérdéses. Valószínűleg lesz egy új relikvia, és vagy berakunk még valami régebbi, kivont tárgyat, vagy esetleg egy második szívósság övet is elárverezünk.
Dátum: 2014.11.20. 18:07:12
Beraktunk egy új, hordetrófeákért váltható tárgyat, aminek a neve Kincsgenerátor (csak 60. szinttől elérhető).
Dátum: 2014.11.18. 18:21:52
Ha úgy érzitek, pár napon belül elég felkészült a világ egy Hordák Harcához, akkor elinditjuk, de 1-3. szintű karakterekkel még nem lett volna sok értelme. Esetleg jövő hétfőn, és akkor a 6-os világon csak 2 hétig fog tartani, mit szóltok hozzá?

A kompenzációs csomag tegnap nem élesedett be valamiért, csak ma kapcsolt be, viszont akkor 20áig átvehető lesz (és megtoldottam 10 ork sörrel, hogy ne legyen gond a gyógyitalokra sem).

Az óránkénti 2 támadás azért megtoldható - egyrészt, -10%-on támadni még nem a világ, másrészt ugye az első befizetés mellé jár Fáradhatatlanság medálja is - de ha szükséges, kitalálunk még valamit.
Dátum: 2014.11.17. 17:13:23
Sikerült rendet rakni, a tárgyakkal volt egy kis kavarás a Hűség Fétis miatt. Be lehet lépni most már és lehet játszani, a kiesésért elnézést kérünk, hamarosan bekerül a kompenzációs csomag.

Ha bárkinek problémája van hiányzó tárggyal, kérjük jelezze az ügyfélszolgálaton.
Dátum: 2014.11.17. 17:03:07
Még egy kis türelmet kérünk! Nem kell újrakezdeni szerencsére
Dátum: 2014.11.17. 15:51:35
Volt egy kis probléma, ami miatt átmenetileg le kell állitani a szervert, türelmeteket kérjük (remélem nem kell az egészet 0-ról indítani).
Dátum: 2014.11.07. 15:09:52
Javaslatot kaptam 2 kisebb változásra:

1.) szövetségi bajnokságnál az 5 tóken feltétele ne 10 csata, hanem 10 eseménypontból indított csata legyen. Indoklás: a +1 minden tulajdonságra medálok farmolgatásával egy pók jellegű karakter brutális LE/TP-re tud így szert tenni.
A javaslat enyhélbb verziója: csak nyert csaták számítsanak.

2.) Szintén a szövetségi bajnoksághoz kapcsolódik: az irdatlan mennyiségű NJK csata győzelem hatására nagyon elszállt a V3-as győzelem/vereség szorzó, ami meghatározza, egy játékostól mennyi LE-t lehet zsákmányolni. Épp ezért a V3-as képletben a győzelmek számolásánál figyelmen kívül kellene hagyni a kristály horda ellen elért győzelmeket / vereségeket.
Dátum: 2014.11.06. 16:14:15
Elkészült az új inspiráció is a V6-ra. A karakterlapon, a bónuszok alatt ki is írjuk az inspirációs szorzót, ki lehet próbálni.

Buildermann: köszönjük a kommenteket, a feladatot biztos át tudjuk rakni magasabb szintre. Célponthiány: reméljük azért élesben több karakter lesz, mint teszten. Vadászatidő: ok, megnézzük ezt is, nem látok problémát, hogy ezt módosítsuk.

A tesztelést terveink szerint jövő hétfőig fogjuk futtatni, utána lezárjuk, és kiírjuk az előregisztrációt, és 1 héttel később indul az éles V6.