Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Alendaar

Kinyírtam az összeset:
Eddig 236 entitást győztél le, az utoljára kihívott 608. szintű volt.
Maxon van az entitásvadászat AF is! A kivehető kincsekhez meg fejlesszek Relikviaismeret AF-et? :/
Grat!
Bármelyik nagyságrendekkel jobb, mint a tervezettek!
Epikládám per pillanat 4 van...
Átnézem milyen UR-t kaphatok, mert további kryx fókuszokra sincs szükségem.
Vmi beválthatóság kellene, mert pl. ezekkel sem igazán lehet mit kezdeni egy idő után:
191 db Relikviaforgács
9 db Kryxónium fókusz
Őszintén szólva nem ájultam el tőlük!
Dátum: 2015.11.23. 14:27:19
Acsarkodás viszont jobban fájt sokszor, mint a másodlagos szakik (már nincs)!
Dátum: 2015.11.23. 14:02:44

Azért nem érdemes fejleszteni magas szinten, mert amíg vki ~fél óránként leveri az állataidat vmennyire, addig a többszörösét lehet visszagyógyítani ua. idő alatt.
Az epikus/entitás brutális állatsebzése miatt általában elég magasak a gyógyítások.
Meg mint mondták, az eventeken/szb-n csak magadat szopatod vele.
Dátum: 2015.11.23. 08:04:05
Nem igazán éri meg húzni, ez a legfontosabb info róla...
Dátum: 2015.11.20. 13:51:04
Beleszámít, nekem is nemrég így lett meg.
Dátum: 2015.11.19. 09:31:44
Elfogadja megosztva is úgy emlékszem.
A szakinövelős feladatokat biztosan!
Dátum: 2015.11.18. 10:16:03
usa, izr, szaud-arábia, fegyvert meg kapnak pl. a németektől meg a franciáktól is!
Naná, hogy nem akarnak semmit tenni...
Dátum: 2015.11.16. 12:12:38
Zavarosban a legjobb halászni...
Egyik állam sem meri bevállalni, hogy - egy esetleges radikális rendezés után - a fegyver-eladások nagyfokú csökkenése miatt bevétel-kiesése legyen és hasonló prózai okok...
Az átlagemberek életét letojják.
Dátum: 2015.11.14. 18:31:17
Calais már lángol...
Dátum: 2015.11.14. 17:48:33
Mélyen undorodva a Párizsban történtektől és elkövetőitől, de azért ezt hozzátenném, mivel már a fél világ pofáján ott virít a francia trikolór (egy hozzászólást lopok:) "Kár, hogy az egyiptomból hazafelé tartó orosz turistàk nem jutottak az FB eszébe..." Több mint 200 halott, és terrorista támadás érte!
Érdekes mindig csak az USA, és a Nyugat-Európai nagyhatalmakat ért tragikus történések "ihletik" meg az embereket arra, hogy gyászoljanak kifelé! Kedves HVG, Kedves Facebook tábor! Ti is különbséget tesztek Orosz, Usa, Francia, Német, Holland, vagy netán Magyar emberek között? Tehát most be kellene állnom Nekem is a sorba, hogy mély érzéssel fejezzem ki gyászomat?
Kedves EU! Röhögtetek, ostoroztátok Orbán Viktor-t, a V4-ket, már már lehülyéztétek azokat a biztonság politikai szakembereket, akik ides tova egy éve szajkozzák nagy baj lesz! Felrobbantanak egy polgári repülőgépet, lelőnek több mint 130 embert és még mindig minden fasza a migrációs kérdésben? Nem kell semmitől sem tartani? Bezzeg mikor volt a 9/11 akkor az USA-val karöltve azonnal rohantatok Afganisztánba? Nem kellene most beállni Putyin mögé, és rendet tenni azonnal? Van egy régi mondás: Az embert nem a dumája minősíti, hanem a tettei! Hát dumába nagyok vagytok, de tettekbe minősithetetlenek!
Dátum: 2015.11.14. 10:55:51
Nógrády-t megpróbálta mindenféle módon lejáratni a ballib/buzibarát index, de vhogy kurvára nem jött össze nekik!

Érdekes módon az öreg (aki ugye nem is szakértő - by index) rohadtul eltalált nagyon sok mindent a közelmúlt eseményeiből!
Dátum: 2015.11.14. 10:27:39
Basszus!
Merkel kitart álláspontja mellett... miért nem lehet már ezt a hibbant kotlóst eltávolítani???!!!
Ilyen erős tápot adni úgy, hogy az (hosszú távon) nem elérhető a nagy többség részére, az nem fair.
Dátum: 2015.11.13. 11:03:17
Magas szinten, sok csatlóssal tényleg nem annyira gáz a szintlépés.
A gond sokkal inkább alacsony szinten, a pár csatlóssal rendelkező játékosok körében van.
Dátum: 2015.11.10. 20:00:18
- 12 állatszintlépés
- 20. szintű sajtolás
- kábítós
- 7 térkapus kincs
esetleg néha 15 kaland
Dátum: 2015.11.08. 10:43:29
Szürke mytot lehet találni közben?
Mert nekem nem úgy tűnik.