Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Alendaar

Dátum: 2011.06.08. 20:24:55
Egyetlen kufárhoz mehetek csak. Hülyére (még hülyébbre) küzdhetem magam, szopathatom a karit portyával és vadászattal egyaránt - ha egyszer gyengus csapatba kerültem, b**hatom az egészet, mert gyenge reliket fogok kapni.
Nekem ez a "kollektív jutalmazás" (inkább büntetés) még mindig rohadtul nem tetszik, ne mások teljesítménye alapján ítéljenek meg engem is, ez nem kóser).
A Végzetúr NEM csapatjáték, akárhogy is erőlködünk! Erre még a csapatváltással gennyesre lehet szopatni akár az első helyezett csapatot is. Ez sem tetszik!
Lopás - ha a szaki számít, miattam jöhet, de nem rinyálok akkor sem, ha nem lesz.
CSP, PP tartalékolás - mindenki előtt adott a lehetőség, nem kell a nullázás.
Pedig de, feladatai alapján igen!
Nálam meg pl. nem tartozik az általános műveltséghez egyetlen tv2/rlk klub (2 szennyadó) műsorából sem egyetlen kérdés, pl. VV, Barátok közt, Jóban rosszban szereplői éppen kivel hemperegnek vagy kire néznek éppen görbén, esetleg leesett-e a mobiltelefonjuk, ráléptek-e a kutyájukra, stb...
Mellesleg azt a kretént is elkapáltátok már remélem, aki a finn metál együttesekről írogat kérdéseket, ugye?!
Már csak az általános műveltséghez, ami megkapta a szemem...
Fogadjunk, hogy az ált. isk. könyvekből (nyelvtan - hangképzés; biológia - öröklődés, idegrendszer; fizika-kémia - nem is írok témakört ) szemezgetve tudok 40-50 olyan kérdést feltenni, amihez a játékosok 90%-nak fingja sincs?
Akkor még nem is beszéltem a gimnáziumról...
Értem én, de ez még mindig jobb kérdés, mint a sok idióta zenei f@szság, ami jó értékelést kapott.
Ne mondjátok már, hogy a sehol nem jegyzett, országosan is csak 3 ember által ismert zeneutánzatoknak nagyobb létjogosultsága van!
Ki vezette 2011. május 28-án a Manchester United - Barcelona BL-döntőt?

Kassai Viktor
Puhl Sándor
Pierluigi Collina
Howard Web

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Tényleg érdektelen lexikális tudás? Na, az sem teljesen 100-as, aki ezt így értékelte.
De az, hogy a "apkhufkx" nevenincs metál együttes örmény avagy új-zélandi, az érdekes?
Tele van a tököm az ilyen idióta értékelésekkel. (Elnézést, ha vkit ezzel megsértettem.)
Dátum: 2011.03.28. 19:17:27
V3-on 500k LE-ből kerek 0-t zsákmányoltam, 8 szinttel lefelé támadva. (Megbeszélt csata volt.)
Dátum: 2011.03.26. 14:59:01
Helion ötlete legalább életet vinne ebbe a tevenevelde szintjére süllyedő játékba!

Szkarabeusz nerf:
Bár én többször is alászaladtam a szkarabeusz-effektnek (apránként azért visszaveszem ), de ez a gyengítés elég ocsmány dolog volt azokkal szemben, akik K drágán megvették AH-ban!!! Mellesleg nekem sincs...

szerk: helyesírás
Dátum: 2011.03.24. 20:44:26
Legutóbbi szintlépésnél megszabadultam a fertőzéstől. Rányomtam a +5-öt a következő szakikra: spektrális, VF, intelligens kedvenc, sajtolás (fel is fejlesztettem őket az új maxra).
Tudatturbó változtatásánál nem figyeltem eléggé és - fogalmam sincs hogyan - a kreatívra átkerült a +5-ös módosítás.
Nem jártam vele túl jól - asszem!
Hogyan lehetséges ez egyáltalán? Tudtommal nem lehet változtatni a kiválasztott szakikat.
Szeretném visszakapni a kimaxolt sajtolásomat!
Dátum: 2011.03.24. 20:22:33
Legutóbbi szintlépésnél megszabadultam a fertőzéstől. Rányomtam a +5-öt a következő szakikra: spektrális, VF, intelligens kedvenc, sajtolás (fel is fejlesztettem őket az új maxra).
Tudatturbó változtatásánál nem figyeltem eléggé és - fogalmam sincs hogyan - a kreatívra átkerült a +5-ös módosítás.
Nem jártam vele túl jól - asszem!
Hogyan lehetséges ez egyáltalán? Tudtommal nem lehet változtatni a kiválasztott szakikat.
Szeretném visszakapni a kimaxolt sajtolásomat!
Dátum: 2011.03.10. 08:35:47
Speciel én sem szoktam szinte semmit csinálni, ha kamrába kerülök...
Dátum: 2011.03.06. 13:38:12
Bár én sem éppen a konstruktív hozzászólásaimról vagyok híres, de ez azért kicsit sok, nem?
Dátum: 2011.03.03. 12:55:51
Szerintem a zongora és a pianínó nem ütős hangszer, hanem billentyűs.
Dátum: 2011.03.02. 11:55:36
"Csak uniót cseréltünk: a Szovjetből Európai Unió lett."
Jó öreg Géza bátyánk frankón megmondta már régen: magyar ember nem érzi jól magát, ha nem szaros a szája (értve ez alatt országunk mindenkori vezetőit kb. 60 évre visszamenőleg).
Sajnos langyhúgy nép vagyunk...
Dátum: 2011.03.01. 12:49:44
Most meg az 5 unió által bezáratott cukorgyárunkat is sirathatjuk, amikor az osztrák gazda által nálunk termelt cukorrépát vásároljuk meg dupla áron.
Nálunk 330 Ft/kg, Ausztriában ~200 Ft/kg.
Dátum: 2011.02.28. 19:29:36
Azzal a szánalmas, nagyonelb@szott háborús rendszerrel csináljatok már vmit, pls!
Dátum: 2011.02.28. 19:23:37
Na, megint vereség lesz e miatt a szánalmas háborús rendszer miatt...
Faxom tele van már!
Aztán csodálkoznak páran, ha háború után szopatom őket...
Dátum: 2011.02.16. 17:19:17
Azért azok a 20-25k-s árak nem igazán reálisak!
Dátum: 2011.02.16. 08:32:44
Engem kiba... idegesít, hogy a kalandokban lévő szörnyek (84-85. szint) sebeznek a 400-as (alap) védelmembe 3-4k ép-t, aztán 3-400 LE-t (a tizedét!) érnek!
Nem kellene ezket azért kicsit balanszolni?
Dátum: 2011.02.04. 11:24:30
A legszarabb dolog az eventben, hogy nem csak rajtam múlik, hogy kapok-e jutalmat.
Függetlenül attól, hogy V3-on nincs sok esély pl. a legmagasabb szintű xenó nagymama leverésére 1 (2?) karakternek. A többséghez meg annyit kellene gyengíteni rajta, hogy szende szűz szintre jusson kb.
Dátum: 2011.02.04. 08:30:12
Birinek nagyon igaza van! 2 necces dolog van bent:
- kiegyensúlyozatlan, de ezt folyamatosan korrigálják, olyan ütemben, mint még soha!
- karakterszám bele volt kalkulálva az adott szinthez tartozó xenók ép-jébe?

Szerintem jó event. Mondom annak ellenére, hogy sajtolások nélkül a vadászat LE átlaga 1k-val nagyobb nálam (mondjuk nem túl nagy a minta).