Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Alendaar

Dátum: 2011.12.31. 08:20:47
Közeleg az államcsőd sajnos...
Mi gyorsan kifizetjük a spórolt pénzünkből a (forint)hitelünket, a maradékot meg kivesszük a bankból, mert akkora "haszon" van a betéteken, mintha a kispárnám alatt lenne...

Mod: Ott van még nagy pazarlás, ahol a minisztériumok kiadják külső cégeknek K nagy pénzekért azokat a melókat, amiket nekik kellene megcsinálni a jól megfizetett embereikkel. Számtalanszor próbáltam beszélni anno az OKM-ben vkivel: 1. foglalt a telefon (kifelé pofáznak); 2. nem veszi fel senki; 3. huszonéves HP felveszi körömfestegetés közben, affektál nekem hülyeségeket (a telefonos automata többet segített). Mellesleg az ilyen unokahugik keresnek 3-400k-kat havonta - persze félévente cserélődnek.
Dátum: 2011.12.28. 14:03:01
Ha prémesek vagytok/lesztek, nem lesz gond szerintem.
Dátum: 2011.12.28. 08:28:16
Minden jót, Főnök!
Csak a nézettség számít...
A *Kreator* nevű kristálynak pedig tényleg brutális kivégzés szakija van, "teszteltem".
mod: V3
Van, ahol 20x a szorzó...
Nálam is vmi ilyesmi van Tseby...
Tulajdonságösszeg: 1438
Szakértelemösszeg: 1792

Ezek alapján senkire még csak nem is hasonlít a szintem környékén...
*Kreator* - 113. szintű végzetúrnő
Ő volt a tettes, nem tudom, kinek a klónja...
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 15664 sebzést okoztál, és 836 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 364 (+39) lélekenergiát.

13k ép felett voltam, semmi gyógyulás utána... rendben van ez?
Bár csak messziről ugatom a témát, de
1. nem lett volna egyszerűbb az entitásnál simán kivenni a CSP-ért gyógyulást, meg a már említett visszaregent berakni neki?
2. az aurákat nem kevés AFP és LE kifejleszteni (nekem éppen ezért nincs semmilyen) velük szemben szimpla kib@szás ez a baltás korlát!
Dátum: 2011.12.14. 07:09:07
Majd megint elcsalják neki, ha esetleg önerőből nem menne...
Dátum: 2011.12.13. 16:12:30
Én meg lemaradtam Phobi "ízes" szövegeiről!
A rendszer különben sz@r így is. Mindig átesünk a ló túloldalára - itt is.
Dátum: 2011.12.11. 11:04:02
Asszem Biri "nem legálist" akartál írni...
Kóc!
Kínszenvedés 5/8 - VP, ÉP, ÉP, ÉP, ÉP
Az álbarátok 3/5 - LÉ, LÉ, VP
A horror háza 4/8 - LE, VP, ÉP, gy. ital

Ezek pl. szimplán "kötsög" kalandok! Egy-két csatával megtoldva (20 LE/TP-ért) meg már mazochizmus csinálni őket!
1.) Egy 600 LE + 15 TP-s szörny ne sebezzen már 5-7k ép-ket!
2.) A felskálázott szakik miatt akkora szopás van a próbáknál, hogy öröm nézni! Teljesen felesleges ez az algoritmus; számoljon akkor a +/-1 szint alapján, szopás faktor nélkül!
Na, ezért sz@rok a kalandok és erre kellene vmi korrekció
Dátum: 2011.11.25. 18:46:09
Jól fejlett lopással vagy VF-es, bubis vadászként pl. alig kerül vmibe a játék.
Szerintem pl. egy átlagos dohányos többet költ cigarettára; kávéról nem is szóltam, a kábelezés meg ingyen van...
Dátum: 2011.11.23. 20:46:17
212. szintű entitásnak dupla ép-je van. Én kihagytam, de pl. Snowdragon is 25k-t sebezz 1-1 csatában!
Dátum: 2011.11.23. 20:37:23
Idézet: Psych - 2011.11.23. 20:24:01
Idézet: Alendaar - 2011.11.23. 20:12:14
"nyugdíjas infláció"


Helyettesítsd be pl. az élethez alapvető fontosságú élelmiszerek és egyéb termékek inflációjával a ezt a hülyeséget és így már van némi értelme.

Idézet: Tigristappancs - 2011.11.23. 17:24:38
Emellett le kell építeni az állami bürokráciát, ki kell rúgni a közalkalmazottak úgy 30%-át, fel kell számolni az életképtelen kis önkormányzatokat (Britenél van 400 önkormányzat, nálunk meg 3600 wtf).


Azért emellett munkahelyeket is illene teremteni, mert csak úgy kirúgni embereket, hogy nincs semmilyen más lehetőségük, elég durva dolog. Természetesen olyan munkahelyeket, aminek van értelme.


A lényeg az volt, hogy az alapvető élelmiszerek ugyanúgy drágulnak a többinek is!
Mellesleg én 150k felett semmit nem emelnék a nyugdíjakon.
Munkahelyteremtésben igazad van, de ezekkel a "minden alanyi jogon jár", "csinyálok 6-8 purdét azt jön a családi", agyoniskolázott barmokkal legtöbbször semmit nem lehet dolgoztatni. (Amolyan "Adsz neki 2 vasgolyót, egyiket ellopja másikat tönkreteszi!")
Felnőtt ebben a rohadt liberalizmusban egy olyan nemzedék, amelyik hozzászokott, hogy MINDEN ALANYI JOGON JÁR! Most kezdenek majd szaporodni...

Vasszigor kellene ide!
Az iskolákban lassan smasszerokra lesz szükség, nem pedagógusra!
Dátum: 2011.11.23. 20:12:14
Tigritappancsnak pedig igaza van!
A sok ingyenélő/harácsoló miatt tartunk itt.
Az agyontutujgatott 3H-s - halmozottan hátrányos helyzetű - "tanulókra" (rendszeres gyv. segély + anyu, apu max 8 általánost végzett),évente csak a mi sulink 5-6 millát kap (kb. 150 főre), hogy költsük el rájuk. Vegyünk neki rajta ruhát, sportszert, játékot - könyvet ne, mert azt a szülő hozzánk vágja! Vigyük moziba, színházba, kirándulni.
Mi pénz ez országos szinten? Haszna kb. annyi, mintha a Dunába lapátolnák! Mi a sz@rnak kapnak ezek a szülők egyáltalán vmit?

Bérstop, létszámleépítés és társai mellett NYUGDÍJEMELÉS!
Ma reggel a "nyugdíjas infláció" fogalmon húztam fel magam! Mert az agyoniskolázott képviselő úr szerint nem az inflációt kell nézni, hanem azokat a termékeket, amit a nyugdíjas megvesz: cukor, liszt, tojás, stb... és itt sokkal nagyobb az infláció!

Annak a hülye, kretén, állat alatti létformának üzenném, hogy a többinek is drágul a cukor, liszt, tojás, stb... Vazze!
Idézet: Viszok009 - 2011.11.23. 07:03:05

Legnagyobb állat:

1. Dr. Tulok 201
2. Heparni a harcos 201
3. Blade 185


Ez így kicsit félreérthető...