Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mosquito665

Oldal: 1
Dátum: 2009.10.21. 14:46:32
nem tudom volt e már ilyen javaslat, de mi lenne, ha lennének HASZNÁLATI TÁRGYAK.

teszem azt nem kardot akarok fogni, hanem csákányt, mert vadászni megyek és nagyobb százalékkal szeretnék kiégett őskövet találni. és akkor a fegyver helyére a csákányt raknám be, aminek persze lennének harci értékei is, de sokkal rosszabb mint egy fegyver, ugyanakkor adna a szakértelemre pluszt. ugyanezt ruházattal és varázslattal is meg lehetne tenni.
Dátum: 2009.09.23. 09:18:49
Smaragd hordás szövetségként citadella csapást akartunk mérni egy gyémánt hordás szövetségre. 1 aktiválás megtörtént. utána ezt írja ki:

"A megadott nevű szövetségre nem mérhettek pusztító csapást, mert azonos hordában vagytok!"
Dátum: 2009.09.13. 11:19:59
Én arra gondoltam, hogy a lényeket tényleg meg kellene venni. Tehát kell olyan karakter is aki meg is veszi. Aki hajlandó kiadni annyi LE- érte. Alacsony szinten pedig szerintem nem sok olyan lenne. Magasabb szintem már több.

Plusz ez egy ujabb formája lenne annak, hogyan juthatsz lényhez.
Dátum: 2009.09.13. 11:07:42
Szerintem nem, mert a sajtolást magas szintre kell fejleszteni, viszont a tréningezéshez erre nincs szükség, egyszerűen csak be kell fogni, utána edzetni. Ugyanakkor még még mindig ott maradnak az egyéb játékkal kapcsolatos új dolgok. Tudom legtöbb embernek ez a játék is csak a "tápolásról" szól.
Dátum: 2009.09.13. 10:11:08
eszembe jutott egy szövetségi épület ötlet, csak nem tudom hová irjam.

ÁLLAT PIAC
az állat neve mellett megjelenne egy ujabb gomb, mondjuk eladás. az állat bekerülne a piacra mondjuk épület szintx6 órára. attól kezdve az állat megvásárolható lenne a szövetség oldalán. a befolyó LE a szövetségé lenne, a kútba kerülne és nem a játékoshoz. a megépítéshez kellhetne bűvös kunyhó, a használathoz pedig magas kereskedelem.

miért lenne jó szerintem?
- egy újabb spec dolog jöhetne a játékba, amikor valaki (vagy akár egy egész szövetség) arra áll rá, hogy állatokat fog be és fejleszt magas szintre, így ők nem háborúval szereznék a LE-t, amit a portya szövetségek.
- persze ki kellene dolgozni, számolni, hogy mi lenne e megfelelő ár az egyes szörnyekért (mittomén, alapszin x szint x akármennyi LE), aminek jó magasnak kellene lennie, hogy a portya karakterek igenis fizessék meg az árát, ha ők nem akarnek elmenni vadászni és állatot befogni.
- lehetnének uj küldetések (pl. vásárolj egy 20. szintű lényt)

lehet még sok mindent ki kellene dolgozni, ez csak egy ötlet volt, nem tudom mennyire életképes.
Javaslat- új épület:

Balliszta torony:
maximális szintje: 11 - Őrtorony szint (tehát egy kezdő szövetség nagyobb tornyot épithetne mint egy nagy szövetség)

a tornyot 1 cselekvéspontért vagy portya pontért használhatnád, ami 10 x torony szint x cselekvés v. portya pont LE-t rombolna egy szövetség egyik épületében.
az őrtorony sem lehetne nagyobb mint mint 10 - balliszta torony szint, ezért a torony bontható lehetne, mint a béke csarnoka.

alapjában véve nem nagy sérüléseket lehetne vele kiosztani, de lehetőséget adna a kisebb szövetségeknek arra, hogy valamilyen szinten azért befolyással legyenek a nagy szövetségekre.
UPC

előfizettem a UPC nél sok évvel ezelőtt. kifizettünk x.000 Ft letétet a modem miatt. pár évvel később érkezett a kábel igy ugy döntöttünk átállunk arra, ugyanis net és TV kb. fele annyi volt mint a UPC nél.

UPC nem fizettük egy hónapig, ezért kikapcsolták. mondtuk nem is kérjük mert van kábel. becsületes ember lévén viszont persze egy hónappal később kifizettük a tartozást. erre hivtak, hogy örömmel látják, hogy kiegyenlitettük az elmaradást ezért visszakapcsolják a szolgáltatást, de ki fognak számlázni majd 10.000 ft visszakapcsolási dijat. mondom: neeeem, nem akarom visszakapcsolják, mert már van kábel és nem kérem a szolgáltatást. azt mondták élő szerződésünk van igy ők bizony ha akarom ha nem visszakapcsolják és ki is számlázzák annak diját.

persze egyből irtam egy levelet és lefaxoltam nekik a felmondó nyilatkozatot (december).

hónapokig semmi reakció. majd márciusban jön egy levél, hogy mivel nem fizetem a havi dijat, április 1 el felmondják a szerződést és kérik az elmaradt havidijatak.

felhivtam őket és mondtam, hogy nem kell felmondani, mert én már 3 hónappal korábban megtettem. mondták sajnos nem találják, biztos elkeveredett, küldjem el újra. csak annyit válaszoltam, hogy nálam megvan a levél is meg a visszaigazoló szelvénye a faxnak, az pedig hidegen hagy, hogy ők hová tették.

májusban jön egy levél, hogy megtalálták a faxot és elfogadják a felmondást és fizessem ki a tartozásomat. mondtam nekem nincs tartozásom, ugyanis decemberben már irásban felbontottam a szerződést, az pedig nem érdekel, hogy onnantól kezdve miért szolgáltattak tovább a kérésem ellenére.

júniusban jött a behajtó. mondta vinné a beltéri egységet. mondtam semmi akadálya csak fizessék vissza a letéti pénzt. mondta elviszi a cuccot és majd valamikor megkapom a pénzt. elküldtem.

augusztusban bevittem a beltéri egységet egy márkaboltba és leadtam. kb. 2 héttel később jött egy papir, hogy sajnos nem vittem be a tavalyi beltéri kártyát, ami egyébként már használhatatlan volt, ezért megtartják az általam korábban befizetett letéti dijat és még igényt tartanak 5.000 ft-ra különben bírósági eljárás lesz. felhivtam őket és közöltem velük, hogy jöhet a birósági eljárás, mert nekem is lenne ott egy két mondanivalóm

ennek már 4 éve.
Dátum: 2009.02.14. 16:05:24
Nagyon tetszik a fórumnak ez a része. Mert ez annyira tipikusan magyar. Rossz kérdés mert:
1. évszám van benne és ezért a kérdés túúúúl speciális,
2. évszázad megjelölés van benne és ezért túl speciális... nem szabadna seeeemiféle idővel kapcsolatos kérdést feltenni,
3. a téma engem nem érdekel, ezért túl speciális,
4. "Hogy Lengyelországban kik..." Lengyelország? Az messzire van... el vele, túl speciális kérdés, sőt ami nem Magyarország, azzal kapcsolatba ne is kérdezzen senki, mert földrajzból is olyan gyenge voltam mint történelemből

Lehet néha elég lenne egy internetes keresőbe beírni pár kulcsszót és akkor lehet tanulnál is valamit. Valami túl speciálisat.
Hajrá magyarok
Oldal: 1