Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Erepublik

Oldal: 123
Lézercélzós Tüzifa a neve... am nem tudom olyan szinten vmi hasonló pókot kéne keresni h sikerüljön
nézd meg mernalie adatlapját nem lehetetlen... én szenvedek vele pár napja remélem nem kell már sok... aki akarja helyre tehetné Sracz19-ot háború miatt nem akarom a szövim terhelni vele de teljes felszerelésben zaklatott...
bár 4 nap alatt csak a 2.
Dátum: 2009.05.08. 21:09:28
köszi az remélem meglesz mert kicsit elegem van
Dátum: 2009.05.08. 21:03:45
vki meg tudja mondani h 1-es toronynál mondjuk 1 hét után mennyivel több győzelem elég?
komolyan 3 nap értékelni egy kérdést? tudom h sok kérdés van de ennyire?
Dátum: 2009.04.07. 15:08:33
azgolar, lehet folyamatosan sebezni pontosabban csak óránként első ellenfél 10000-ÉP-s és óránként kb1250-et regenerál szóval ezért érdemes mondjuk egy megadott napon reggel nekiesni és estig ledúrjátok pl de vigyázzatok sokat sebez főleg a kisebbekre(akár 900-at is)
kérdést tennék én is epikusat vakítani megéri úgy mint a térkapunál?
Dátum: 2009.01.10. 19:58:40
Szia!
Azért írok neked hogy egy online játékra hívjam fel a figyelmed. Valójában csak napi 5 percet vesz igénybe az életedből a végzetúr mellett semmiség. Esetleg foglalkozhatsz vele később többet is de nem szükséges.
A játék nem a grafikai megjelenítésre van kihegyezve de nagyon sok jó eleme van benne a világtérképen játszódik és országok harcolnak egymás ellen vagy mellett, lehet politizálni újságot írni és barátokat szerezni később akár céget alapítani… Magyarország területének nagy részét Románia uralja de ez most megváltozni tűnik a szövetségeseink segítségével de ehhez Te is kellesz. Kérj meghívót a következő e-mail címről:zolyka9@citromail.hu
A játék kezdetben nehéz és bonyolultnak tűnik de valójában egy idő után belejön az ember… ha regisztráltál mindenképp keress meg a játékban zolyka9 néven vagyok. Írj levelet szívesen válaszolok és van egy chat ahol szintén válaszolnak az esetleges kérdéseidre.
Nagy szükségünk van az aktív népesség bővülésére. Románok sajnos 3x annyian vannak ne hagyjuk annyiban.
Útmutató a regisztrációhoz: http://www.erepublik.mlap.hu/ de ne erre a mail címre jelentkezzetek hanem az enyémre.
Üdv
Oldal: 123