Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Erepublik

Oldal: 123
Dátum: 2010.01.19. 22:04:16
Idézet: Ariel - 2010.01.19. 21:32:01
Én nem tüntetek a régi rendszer ellen, csak azt nem értem, miért fáj az egyeseknek, hogy a mostani rendszer mellett egy újabb lehetőséget kínál Miklós, ahol a szövetségek vetélkedhetnek egymással. Pláne, ha a vesztes felet semmilyen kár nem éri.


ezzel így nincs gond tőlem mehet párhuzamosan ha ettől nektek jobb...(szó szerint ) csak nem párhuzamosnak hanem helyettesítőnek lett felvetve úgy meg nagyon nem stimmel.


baalcain ez szép meg majdnem érthető is, de véleményem szerint nem illik bele a játékba
Dátum: 2010.01.19. 20:34:05
Idézet: Krob - 2009.12.24. 22:26:17
mindenki szeretne sokmindent

én például azt szeretném, ha eldönthetném, hogy növelni, vagy csökkenteni szeretném a fertőzésem öt százalékkal, szvsz z lenne az igazi jutalom...

ezt mindenképp el kéne kezdeni hangosabban közölni a vezetőséggel mert 2 taktika létezik és ez csak az egyiket segíti azt viszont elég rendesen..
ja meg azt hogyha már 68-tól kettesével megy le akkor menjen kettesével föl is!(ha már így van akkor bocsi.)
Dátum: 2010.01.19. 20:06:01
Idézet: Phobosz - 2010.01.19. 19:53:38
Azért álljon már meg a gyászmenet, akik most ellenzik az új rendszert azok most azért ellenzik, mert pókkarakterek, és háborúval tömik maguk Le-vel mert gyengéket farmolnak, vagy mert így már "unalmassá" vállik a háború?
Mert ha ez így nektek unalmassá vállik, akkor ti gondolom bajnokin sem szoktatok indulni, mert ugye az is unalmas. :/

felénk a bajnoki is unalmas vagy begginner vagy endoria nyer attól függ melyikőjük van benne pont a csoportomba
Dátum: 2010.01.19. 18:12:12
Idézet: Dozer - 2010.01.19. 17:51:52



Az mitől jobb ha a mostani rendszerben óránként ájultra vernek ha épp nem vagy gép előtt?
A támadó meg megtesz mindent a szövetségért és nem kap mást csak sok-sok tp-t minimális LE-ért?? Szerintem legyen csak ez a bajnokis rendszer, ahol a harcban nincs LE, de tp sem (legalábbis ha jól értelmeztem)...

Aki pedig nyer, az kap valami jutalmat...






nagyon el vagy tévedve vagy rosszul háborúzol
ha jutott annyi() hogy nem mész el pihenni amikor nem vagy ott mert sok a nálad erősebb akkor csak 3 óránként tudnak elverni, szerintem tartható időköz, napi egy belépéssel ne akarj háborút nyerni ... és igen ha szinten belül gyengébb játékosok vannak egy szöviben igenis szokjanak hozzá a vereséghez vagy tegyenek ellene!

a támadó kap izgalmat(csak nekem okoz örömöt ha valakit némi le-vel pont 15 nél elkapok? szerintem ez többet ér mint a le/tp arány ), és háborúban nem megy a transzcendális projekció elég gyakran szoktunk szépet szakítani , ha meg megvan a határszám vagy nem valami extra háború akkor akinek teher az üres tp nem portyázik és kivárja a 3 napot ez ennyi,
ha tervezettet bevezetik akkor egy újabb célt ölnek ki a játékból(talán az egyik utolsót )

edit: megtaláltam bocsi
Dátum: 2010.01.19. 17:48:08
Idézet: Jeriko - 2010.01.19. 17:13:48


A mostani rendszert pártolóknak: ha valamit, a jutalmazási rendszert mindenképp módosítani kellene:
- Vesztes ne veszítsen erőforrást. Részemről még adnék is nekik valamit, pl. +X védekezést Y ideig háborús csatákban, vagy valami hasonló (de csak akkor, ha a háború eltartott X ideig). A győztes mindenképpen ideiglenes bónuszt kapjon, amit máshonnan nem tud beszerezni (+1% X ideig vadászatra vagy hasonló - de csak abban az esetben, ha elég combos ellenfelet választottak.



végre jó 5let is van, ezzel meg tudnék barátkozni
bár ott a hiba hogyha a vesztes nem veszít erőforrást akkor erősen megrendezett háborúk is lennének(laza 150-100 egy hét alatt aztán egy hét múlva csere... ), ami megint nem jó de ezen az úton elindulhatnánk
de ez a bajnokis randomos ökörködés szerintem 0, aki szerencsejátékot akar menjen pókerezni van bőven olyan oldal!
Dátum: 2010.01.19. 13:56:51
Idézet: Mortimer - 2010.01.19. 13:36:41
Ez ellen most páran tiltakozni fognak, de:
- vehessen részt benne mindenki, szinttől függetlenül. Ne zárjuk ki se az alacsony, se a magas szintűeket.
- számítson a taglétszám - valós háborúkban az emberek száma volt az egyik legfontosabb tényező. Három ember ne verjen meg 35-öt, illetve egy nagyon magas szintűt is valahogy ki tudjon iktatni több kisebb szintű.


-persze az AL megtámad egy 20 fős 50-es szintűekből álló bandát és kettégyalázza... mondhatom jó 5let tudom erre ment ki!
-nyilván itt a tappancsosok buknak sokat őket ahogy nézem mindenki el akarja pusztítani(nekem nincs velük bajom :D )
-persze marha nagy mákkal
bocsi most keltem de visszafekszek hátha csak rémálom!
ja és háború alatt nem működik a projekció eddig, most akkor mi lesz? meg lett tápolva és még háborús védtelenség sincs? hát komolyan, tudjátok mit ne is legyen háború úgy egyáltalán hisz aljas agresszív, árt a gyerekeknek és mindenki fél napig depis ha elveri őket valaki, ...


érdekelne miért jutottunk idáig?
most komolyan ennyire nem bírják néhányan hogy vannak erre specializált szövetségek, akik ebből egész jól élnek?
érdekes... tőlünk pl ma este fog szakítani egy rendeset a chaos, de túl fogjuk élni , és van rá megoldás is ha sokáig csinálják akkor legközelebb nagyon odaülünk mi támadunk és csúnya mód megverjük őket(legalább is volt hogy sikerült:P )
mindent összefoglalva szerintem Miklós is feküdjön vissza és találjon ki valami hasznosabbat!
Dátum: 2010.01.17. 21:23:48
szerintem a szerencse kevés
nekem 48-as szinten 153 így elég szépen hoz
Dátum: 2010.01.17. 09:23:08
Idézet: Hajasmanosz - 2010.01.13. 18:57:18
Helo.Csak annyi lenne, hogy kiveszitek az Egyéb menüpontból a Zarknod ébredését, mert már rég vége van.Esetleg újat is csinálhattok, mondjuk Zarknod testvéréről, vagy ilyesmi.


ne vegyék ki amíg vannak olyan elvetemültek akik nem vették át a -5% fertőzés "jutalmat"...
vagyis amíg meg nem oldják hogy ezt plusz irányba is fel lehessen venni
Dátum: 2010.01.17. 09:16:47
Idézet: Vaczakka - 2010.01.16. 11:36:45
"
- Szevasz, haver! Mi van a szatyrodban?
- Alma, épp most vettem a boltban.
- Jó sok férhet ekkora táskába...
- Ja, pont annyi van benne, amennyit vettem!
"


Szóval azt akartam mondani, azét nem tudom, akit másol, nem azt hogy honnan veszi a szakértelem mértékét.

Ennek az adatnak a hiányában pedig nehezen tudom megállapítani, hogy a háború miatt van náluk ilyen kevés, vagy pedig a szakértelem változása teszi.

akkor csak háborúban csapkodd őket akkor elvileg nem működik a proj
Dátum: 2010.01.16. 09:25:39
Idézet: pityu - 2010.01.16. 09:07:21
Idézet: Dzsordzso - 2010.01.15. 23:11:15
Meg lett szavazva és fő a többség akarata. Amúgy nem is baj hogy nem lesz ugyanolyan mint az előző V4nél.


Ezt már leírták egyszer. Most pont, hogy nem a többség akarata a fő, mert 49% akar 100 epikust és 51% 50-et (csak más feltételek mellett).

ez a tipikus oszd meg és uralkodj
amúgy 50 elég lenne belegondolok hogy normál világon se jutottunk 50 ig 100 nál tényleg arról fog szólni hogy kiknek van több pénze millió meg kettő ösköves italra :S(ami persze Miklósnak jó )
Dátum: 2010.01.12. 08:46:58
Idézet: winnie - 2010.01.12. 02:50:23
Idézet: Erepublik - 2010.01.12. 00:16:03

és az spm-el sajtolással és az elementárissal mi lesz ? tartsuk meg dísznek? vagy húzzuk fel a felejtést 30ra(vagy akár 50 re )?
ezt jobban át kellett volna gondolni nem csak így bedobni és lesz ami lesz...


igen, jobban meg kellett volna gondolnod, hogy kifejleszd őket.

ehh, de tipikus gondolkodás: igen, fel kell húznod a felejtést. ha megéri, akkor tedd meg, csak nyersz rajta. attól, hogy egyesek kapnak ajándékot azzal, hogy a VF felejthető lesz (tudod, azért, mert kizáró az EH-val), még nem jár mindenre.

miért jár rögtön így valaki agya, hogy ha kap egy kedvezményes lehetőséget, akkor rögtön még 10 kell?



jogos
de egy próbát megért

Papp András:
ez azért tényleg gáz ha a tp ennyit ugrik felfele akkor főleg nem éri meg... pedig nekem pl felfele is vannak ellenfelek(főleg ott vannak) akinél hol 0 le van, hol hozok 5-k-t és nem mind1 mennyi tp vel
Agatity
Jól hangzik
de a vége az szerintem elhamarkodott kijelentés volt
Dátum: 2010.01.12. 00:16:03
apró kérdésem van: namost aki most akar váltani az elfelejtheti a vf-et ingyen és legyen elég ennyi?
és az spm-el sajtolással és az elementárissal mi lesz ? tartsuk meg dísznek? vagy húzzuk fel a felejtést 30ra(vagy akár 50 re )?
ezt jobban át kellett volna gondolni nem csak így bedobni és lesz ami lesz...
a lefelé módosítást is tisztázni kellene, mert tulajdonképpen attól függ, hogy egyáltalán megéri-e váltani hosszú távon

(ha olyanokat írtam amik már voltak bocsi de nem könnyű követni a topikot főleg vizsgaidőszakban )

edit: felsorolásból kimaradt a szubtéri, és az irányított vadászat is... így már egész szép lista
csak az a gáz hogy így kb 5 hét mire megszabadulsz a szakiktól a gagyi felejtéskorlátolás miatt :S megoldást várunk
Dátum: 2009.12.26. 09:21:22
Még nagyon régen írták társak travian-on hogy regeljek , akkor hülyeségnek tartottam , majd erepublikon kezdett fogyni az aranyam és úgy döntöttem nekiállok itt reklámozni, üzenetet nem tudtam hogy írjak, inkább elkezdtem játszani és itt ragadtam, reklámozás elmaradt (azóta az erepublikot abbahagytam de ez megmaradt )
Dátum: 2009.12.25. 13:47:00
Idézet: Picisarga - 2009.12.25. 13:43:49
Mi tortenik ha a fertozesem 100 szazalekos lessz????


Tudsz veled megegyező hordában lévőket is támadni kivéve szövetségi társakat
Dátum: 2009.12.25. 13:45:47
hát ez lehet mondjuk két oldalú, nekem tegnap mindössze 5 emberből jött rekord 4500- ők kihasználták a karácsony védelmét, délbe megnéztem őket megint és volt akinél találtam "ajándékot"
Dátum: 2009.12.19. 11:14:12
Melyik városunknak volt a jelképe 2 gyík? Ma ez a város szlovákiában található!?
Rudabánya
Körmöcbánya
Selmecbánya *
Kőbánya

nem gyík hanem szalamandra( a szlovákia kisbetűvel ellen nincs kifogásom XD )
Dátum: 2009.10.31. 16:50:54
Melyik NEM prímszám?
2
4
3
1


az 1 és a 4
nyilván a 4 volt jónak jelölve(ahogy egyes tanárok tanítják "csak egyel és önmagával osztható"eszerint jó lenne az 1 de a helyes definíció:olyan szám amelynek pontosan két osztója van) szerintem törlés
Dátum: 2009.09.19. 15:13:42
hány egyjegyű páros szám van?
3
4
5
6
5-öt jelöletem .... és a "helytelen válasz a helyes válasz a 4 lett volna" üzenetet kaptam szal most 10% elúszott egy h###e kérdésíró miatt köszönöm remélem törlik...csak idegel h ilyen matematikai tudással vki kérdést mer írni.....
akinek nem világos h mért vok felháborodva azok kedvéért mondom h a 0 is páros szám....(az igazi helyes válasz pedig a 9 lenne a negatív számok miatt ugyanis ezt sem kötötte ki)
Dátum: 2009.08.18. 14:26:43
Nari sztem mindegy h melyik manó adja úgysem tudod irányítani am 26. manónál kaptam egy csúnya zöld követ az egyetlen gond hogy nem tudom eladni(pedig jó lenne) és semmi hasznom belőle(0*1.5=0) de a mostani nagyon tetszik remélem ez is meglesz
Dátum: 2009.08.06. 11:54:25
Milyen mákom van h nálam tiszta fénnyel bénáznak am én is találhatok külünleges cuccot vagy csak 40 fölött jár mint a többi fókusz????
Oldal: 123