Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ruyan

Oldal: 1
Dátum: 2009.01.20. 20:31:21
Egy magas, szikár alkatú végzetúr közeledik a torony felé. Ruhája kissé viseletes, vértje horpadt, bal kezét furán tartja, arcán is sebek látszanak. Ruháján a gyémánt horda jelvénye látszik. Miután elérte a kaput megragadja a kopogtatót és bekopog, aztán vár egy kicsit, majd benyit. Tekintetét körbefuttatja az épület belsejében, közben fura érzései kavarognak benne. Itt jár, a helyen amit annyit látott a háború alatt. A háború alatt, amit meg kellett volna nyerniük és mégsem sikerült. De bátran harcoltak... erre a gondolatra kihúzza magát és újra körbetekint, hogy jön-e valaki. Az érkező lakóknak biccent, majd ha többen is jelen vannak már megszólal:
- Ruyan vagyok, tagja annak a pár végzetúrnak, aki ellen háborút fojtattatok. És nyertetek- mondja szinte suttogva a végét- Épp ezért vagyok itt. A háborúnak vége, mi pedig szeretnénk bizonyosságot szerezni, hogy nem fogtok véteni a szokás ellen és újra támadni. Illetve szeretnék gratulálni is- nyel egy hatalmasat látszik rajta, hogy nehezére esik kimondani ezeket a szavakat- Méltó ellenfelek voltatok. És mi nagyra értékeljük a méltó ellenfeleket, mégha jobbnak bizonyulnak is nállunk.
Körbenéz, látja és érezi, hogy nem áll szándékukban a tradíciókat felrúgva folytatni a harcot és még több lélekenergiát kisajtolni a kútból hirtelen kényelmetlenül érzi magát, ezért a gyors távozás mellett dönt.
- Nos ennyit akartam mondani- biccent újra és sietős léptekkel távozik.
Dátum: 2009.01.19. 22:06:13
ugyanez van nálam is kiírva

"A zsákmányolt lélekenergiát eme épület segítségévél őskővé kristályosíthatjátok!"- ez az a mondat amit én úgy értettem, hogy Le-t be lehet váltani őskőre. De eddig nem tudtam ezt megcsinálni, ezért kétségeim merültek fel a dologgal kapcsolatban és megkérdeztem.
Dátum: 2009.01.19. 21:50:52
Üdv mindenkinek!

A szövetségünk felépítette az energiakristályosítót és nekem a szövegéből úgy tűnt, hogy lélekenergiáért lehet venni őskövet, azonban ez nem jelent meg sehol az épület elkészülte után. Csak én nem találtam meg hol és hogyan lehet átalakítani, vagy pedig rosszul értettem a szövegét?
Dátum: 2008.12.14. 19:19:26
Üdv!
A fertőzéssel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Tudja valaki, hogy mi lesz akkor, ha sikerül legyőzni a fertőzést?
Dátum: 2008.10.14. 22:55:55
Üdv mindenkinek!

Felmerült bennem egy ötlet, amit szeretnék megosztani veletek. Mi lenne, ha nem lenne külön cselekvéspont és portyapont, hanem egyben lennének. Lehetne továbbra is cselekvéspontnak hívni, hisz szerintem a portyázás is egy cselekvés. Így aki inkább vadászni akar, az többet vadászhatna, aki portyázni akar az portyázhatna többet, csak kevesebbet tudna akkor vadászni. Mindenki maga dönthetné el, hogy mit is helyez előtérbe. És így nem kéne a már mások által említett és szerintem bonyolultabb "portypontból cselekvéspontba való átváltást" és ehhez hasonlóakat alkalmazni.
Dátum: 2008.10.01. 15:29:12
Üdv mindenkinek!

Van egy dolog amit nem értek miért van. A szövetségben csak egy embernek tudok segítséget nyújtani a hétből. Akinek kéne, annak nem tudok és bosszant a dolog, hogy semmit se tudok/tudunk tenni érte. Nem tudja valaki miért nem tudom segíteni a klántársam?
Oldal: 1