Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Anababa

Dátum: 2009.09.16. 20:11:33
nem
csak az a fontos, hogy aki segítő kezet kapott az ne támadjon alacsonyabb szintűt
ha őt verik az segítő kéz szempontjából nem számít
Dátum: 2009.09.15. 19:26:26
ha jól emlékszem csak nem gyémánt nem prémiumostól lehet 25%-ot hozni, a többitől kevesebbet
Dátum: 2009.09.08. 23:14:12
felveszed a kristályosat, mert az éppen hordott tárgyaknál piros az "eladás" gomb
én is kaptam ma egyet, de annyira tetszik, hogy muszáj megosztanom:

"ohogy a végbeledet ennék ki a csontik te csontigbaszott tetves ribanc...Széthasítalak, mint lassú neutron az atommagot!...Olya hülye vagy, hogy hozzád képest a 100-as szög integrált áramkör...Olyan sötétvagy, hogy a fekete lyuk fényorgona hozzád képest!...Ha a hülyeség hajtaná a kocsidat, behúzott kézivel mennél föl a Mount Everestre...Olyan csúnya vagy, hogy anyád is csúzlival etetett...Mikor legutóbb valami hozzád hasonlót láttam, lehúztam a WC-n...Olyan csúnya vagy, hogy a pap vízipisztollyal keresztelt!...Akkora pofont kapsz, hogy a takony menetet teker a nyakadon!...Akkora paraszt vagy hogy a fagyit is bicskával eszed...ugy felruglak h mire leesel kimegy a ruhád a divatbol...Lefejellek, mint kishableány a korallzátonyt...Lefejellek, mint vasorrúbába a mágnesasztalt....Úgy átrendezem a képedet, hogy amikor iskolába mész, a társaid azt fogják hinni, új gyerek jött az osztályba!..."
Dátum: 2009.08.22. 21:49:07
én január 1-én kezdtem csak
Dátum: 2009.08.22. 21:41:10
emlékeim szerint kérdőív egyszer, a mentorral van
kvízkérdések a vadászatoknál, meg kéthetente kvízolimpia
Dátum: 2009.08.21. 15:23:52
kennelben tudod gyakorlatoztatni (ha van a szövetségednek), azért kap TP-t és szintet tud lépni
hát ezt nem értem a három kvíz feltett kérdésemből egyet se fogadtak el méghogy lexikális érdektelen?akkor ,más nak miért fogadták el!?

1.kérdésem ez volt:Mi lola egyik száma!irtam hogy add fel,right round,boom boom pow és forgó szél és a add felt jelöltem és ez érdekltelen lexikális

ki az a lola???

a 2.Melyik egy angol előadó neve?

Lola
Sláger Tibó
Jonas Brothers hát a jonas
Király Viktor

azért nem kell hülyének nézni a játékostársakat....

3.Melyik csatornán adják a Doktor House sorozatot?

Rtl Klub
Duna Tv
Tv2
Film+

a tv2 őt jelöltem ez nektek lexikális

éppen most? és ez fontos? tényleg? és mikor is az a most? és egyébként nem mindegy?

a kva életbe mindjárt kinyomom annak a szemt aki mind a 3 elutasitotta

vagy moderáld magad vagy fogd be a szád, ilyen stílusú hozzászólásoknak itt nincs helye - te nem tisztelsz másokat, viszont másoktól elvárod, ez így nem pálya
Dátum: 2009.08.15. 17:50:44
Örülj neki, hogy 28 évesen van három gyönyörű egészséges gyereked. És van párod. Tudod ez utóbbi a 0. feladat ami nélkül a gyerekek létrehozása hmm... mondjuk úgy nem lehetséges (tudom, konzervativ vagyok, de vállalom ).
Bármily meglepő lehet számodra, sokan vannak akik szintén szeretnének jónéhány gyereket csak még nem sikerült megfelelő párt találni, esetleg pár van de a gyerek nem jön össze/nem marad életben/stb...
Szóval arra kérlek, hogy ne általánosíts és ne oktass ki másokat és adj hálát a gyerekeidért - hogy vannak és hogy egészségesek.
Dátum: 2009.08.05. 14:56:03
kicsit reménytelennek tűnik a dolog...
ha valaki hobbiból úszik de egyébként profin teniszezik, akkor miért csodálkozik, hogy az úszóbajnokságon kikap?
(teniszbajnokság meg nincs...)
Dátum: 2009.08.05. 14:44:58
mint már korábban kifejtettem, egy harci karakter kifejlesztése (egy egyébként harci játékban) mindenki számára adott
aki a vadászatot választja és arra specializálódik az ne csodálkozzon azon, hogy nem nyer bajnokit
Dátum: 2009.08.05. 12:15:07
köszönöm szépen!
Dátum: 2009.08.05. 09:48:56
mindenki mindenkivel? az iszonyatos... és hogy van a rangsorolás? .. ok, győztes csak egy lehet így első ránézésre, de pl. 2. 3. hely?
Dátum: 2009.08.05. 09:13:49
khmm... szóval megkérhetek valakit, hogy magyarázza el nekem az emlegetett rendszerek működését? köszi
Dátum: 2009.08.04. 21:13:01
Szia!

Ezt a Panaszok+kvíz -> nem fogadták el a kérdésemet, miért? fórumba írd be és meg fogják válaszolni (de az is lehet, hogy ha kicsit visszaolvasol akkor magadtól is rájössz)

a.
Dátum: 2009.08.04. 18:14:30
én igazából az összes meccset szívesen megnézném...
Dátum: 2009.08.04. 15:28:12
a saját szintem környékén körbenézve, szerintem mindegyik csoportban van több esélyes is...
szerk: a 30+ és a 20- ról nincs információm
szerk2: ezért vannak a csoportok és nem indul együtt pl. 28. szint a 24. szinttel...
Dátum: 2009.08.04. 15:13:52
a pihenés tudtommal nem jelent semmit nevezéskor

" Sőt Drakin is itt van" azt jelenti, hogy a játékkal kapcsolatos kérdéseidet felteheted, ha tudunk válaszolunk; viszont mindenképpen javaslom ennek átböngészését http://vegzetur.wikidot.com/ kérdésfeltevés előtt (nagy eséllyel itt megtalálod a választ, ahogy drakint is )
Dátum: 2009.08.04. 15:06:09
1) a magas le diff szvsz kevés - nem mindegy, hogy mire költődött és hogyan van szétosztva
2) a portyázás és a "póknevelés" mindegyik karakter számára adott - a legelejétől kezdve
3) egy bajnoki viadal szvsz arről szól, hogy akkor ott ki az erősebb/ügyesebb - ha belegondolsz minden sportágban vannak kiemelkedő teljesítményt nyújtó sportolók, de azért nem csak ők indulnak a megmérettetéseken
Dátum: 2009.08.04. 09:05:24
ahogy elnézem most a 28-as szint körüli mezőny hmm... kissé összecsúszott...