Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Anababa

Dátum: 2009.02.25. 21:51:20
Ptk: 12. § Kiskorú az, aki a tizennyolcadik életévét még nem töltötte be, kivéve, ha házasságot kötött. A házasságkötés nem jár a nagykorúság megszerzésével, ha a házasságot a bíróság a cselekvőképesség hiánya vagy a kiskorúság miatt szükséges gyámhatósági engedély hiánya miatt nyilvánította érvénytelennek.
Már értem
Azért ne tegyünk egyenlőségjelet a szintvisszamaradott és a "nem egyenes úton járó" közé.
Nem biztos, hogy olyan könnyű kiszúrni párezer karakter között. Meg a sok gyűjtött LE a hozzátartozó nagyon kevés TP-vel nagyon tápossá tud tenni. Első szinten ennyi zsákmányolt LE iszonyatosan sok. Ha mindet TÖ-re költi egyenletesen 161-es TÖ jön ki 10e LE-ből, ami első szinten rengeteg. (jelenleg V1-ben a legmagasabb szintű játékos TÖje 145).
Ott a pont Idézet: Kethios - 2009.02.25. 14:46:50
Igaz.. bár ennyi erővel mindenki tudna google-t használni és akkor nem kellene törölni kérdéseket, amiket "csak bizonyos rétegek" tudnak, ismernek.


És nem, nem vettem magamra a másikat sem
Ez tipikusan az a kérdés, amit kizárólag google-val tudnék megválaszolni, mert abba az - ezek szerint elenyésző kisebbségbe - tartozom, aki nem nézi, és nem is vágyik rá.
Ezzel csak arra szeretnék rávilágítani, hogy a 81%-os eredmény nem feltétlenül azt jelenti, hogy ennyire közkedvelt és ismerik, hanem azt, hogy az "ennyien ismerik", az "ennyien szántak időt a google-ra" és az "ennyinek jött be a tipp" halmazok uniója 81%.
Akkor a csak vadászgató, portyapontokat veszni hagyók meg a szintrohanók, nem?
Dátum: 2009.02.25. 13:53:23
Indulj el vadászni és szurkolj, hogy mielőbb jöjjön három apró (a vadászatnál ki van írva, hogy mekkora az elejtett állat, bővebben http://vegzetur.wikidot.com/).
A szintvisszamaradott szövetségek jelzője szerintem kissé sántít. Hiszen valójában nem szintvisszamaradottak, hanem más stratégiát követve fejlődnek mint a többi.
Én leveleket - egyelőre - elvétve kapok, viszont a portyacélpontjaim közül hárman már törölték magukat és 4-en szinte non-stop láthatatlanok lettek A láthatalanokban az a jó, hogy legtöbbjük így is adakozik míg a töröltek jelentős mértékű önkéntes adományairól sajnos végleg le kell mondanom .
A játékszabály melyik pontja tiltja, hogy valaki csak építkezzen?
Pedig ez szerintem egy nagyon jó kérdés!
Dátum: 2009.02.19. 06:40:30
Arra, hogy a kvízes problémák a kvíz2 fórumban gyűlnek, mert az olvassa a kvízadmin.
Dátum: 2009.02.18. 19:41:49
.
Szerintem mindkét kérdésed jó! Sajnos még nem kaptam meg őket kvízben, de ami késik nem múlik Nagyon várom őket!
És egyébként sokkal jobb arányaid vannak mint az én kérdéseimnek, ne add fel...
Azok a mai huszonévesek (tisztelet a kivételnek) akikkel összefutottam nemrég úgy néztek rám mint egy koszos rongyra, mikor általános és középiskolában (több mint 15 éve) tanult versek jutottak eszembe egy-egy szóról és idézni kezdtem őket. Én még emlékszem rájuk - ők már nem
Dátum: 2009.02.16. 06:01:39
Az szerintem van elég IRL... béke, urak, peace!
Én max egy helyesírási hibát (pontosabban elütést) találtam volna benne....
Szerintem teljesen normális kérdés...
Dátum: 2009.02.15. 19:58:27
Szia!
A Kvíz 2 topicba is másold át légy szíves, azt olvassa a kvízadmin.
Köszi
Dátum: 2009.02.15. 19:57:25
Kit neveznek az űrhajósnak?
űrrepülést végrehajtó személy
Űr nevű folyó hajósa
magányos hajós
új fajta tengerjáró utasa

én erre igazából nem tudom mit mondjak... azon kívül hogy szerintem a kérdésbe az "az" felesleges és a válaszokat tárgyesetbe sem ártana tenni, valamint az "újfajta" valószínűleg egy szó, azért a kérdés maga elég - esetleg túl - "egyszerű"
Dátum: 2009.02.15. 18:56:52
Idézet: Csonti_himihumi - 2009.02.15. 18:48:24


öhöm, nem része, a rész, az kézzel megfogható, és a RAM-ot mióta tudod megfogni?

hidd el, h nem vagyok annyira gyökér, de kedves tőled, h ezt feltételezed rólam...

a RAM egy kifejezés a számítógép szoftvereit illetően, sose volt, és sose lesz a része
és amíg nem tud valaki meggyőzni, addig nem is fogom meggondolni magam, de előre szólok, nem szokásom könnyen feladni az álláspontom


wiki: A véletlen elérésű memória (elterjedtebb angol nevén Random Access Memory, azaz RAM) vagy tetszőleges hozzáférésű memória egy véletlen elérésű írható/olvasható adattároló eszköz. A számítógép memóriája a processzor mellett alapvető fontosságú alkatrész.
Ha ellátogatsz ide: http://hu.wikipedia.org/wiki/RAM akkor a képen látni fogsz egy RAM modult, mely kézzel megfogható