Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Anababa

Dátum: 2009.04.25. 22:34:07
Hordázás szakértelem
Dátum: 2009.04.25. 22:29:16
A smaragdok a hordabónuszuk miatt mindig egy szinttel korábban vehetik meg az adott varázslatot.
Ezen felül mindenkire érvényes, hogy a kereskedelem szakértelem fejlesztésével lehet a saját szintél magasabb szintű fegyvereket vásárolni.
Dátum: 2009.04.25. 22:06:26
Ha jól emlékszem nincs győzelem, csak egyszerűen vége a háborúnak.
Dátum: 2009.04.25. 10:02:49
Az nem lehet, hogy az előző vadászaton nem mentél végig és "bentmaradt" 16 megválaszolt kérdés?
Dátum: 2009.04.24. 17:34:08
1) ha nem az ajándékba kapott, hanem vásárolt és
2) ha a 3. világon törlöd a karaktered
Dátum: 2009.04.23. 22:49:58
portyák között frissítettél oldalt?
Dátum: 2009.04.23. 22:23:09
írj PM-et Baraty-nak, elvben meg tudja nézni mi történt vele.
Dátum: 2009.04.22. 21:58:42
LE sajtolás szakértelem
Dátum: 2009.04.20. 21:40:27
Miért hol? és kicsoda is? Arany János? Petőfi? Ki az a Schumacher?
Népsűrűség, lakosság vagy terület szempontjából?
Szerencsétlen kérdésfeltevők honnan tudhatnák, hogy mi szerepel a több ezer kérdés között? Én is tettem volna fel olyat, ami már szerepelt ha nem vagytok itt... Szerintem egy ilyenért az azonnal törölni azért túlzás... Mert tegyük fel, hogy mégsem másolta...
Ja! Csak ezek szerint nem mindenki tudott róla, köszi hogy szóltál
Arra nem gondoltál, hogy mindenki a Te farmkaraktered AKAR lenni?
Dátum: 2009.04.20. 13:42:17
Ha valaki szövit vált, akkor újra tudja használni a katakombát, nem?
Dátum: 2009.04.20. 13:39:10
Köszönjük az elismerést sajnos nem annyira általános ez a fajta gondolkodás.

És számos ok van, hogy miért is ne siessék el: karrierépítés, a fájdalomtól, kényelmetlenségtől, szépség elvesztésétől való félelem. "Még élni akarok előtte egy kicsit." Ezért pedig nem lehet őket hibáztatni.

Szvsz ez a kijelentésed egy tükör a mai társadalomról - hűen tükrözi az általános gondolkodásmódot - a szépség, a fogyasztás, a "most" vezérlőelve. Amibe közvetve beletartozik az is, hogy egyre később nőnek fel a fiatalok - sokan akik megengedhetnék magunkak a külön életet harmincas éveikben is otthon laknak és sokadik diplomájukat szerzik, nincsenek rákényszerítve az önellátásra, a felelősségvállalásra. És a gyerek iszonyatos felelősség és lemondás. És ezt sokak felismerik és ezért tolják ki - és ez így még mindig jobb, mint akik nem ismerik fel és jön a gyerek és utána csak "nő" otthon, nem nevelődik.
Nincsenek már meg a társadalomban azok az alapvető értékek, melyekre lehetne támaszkodni. Nincs tisztelet az emberekben egymás iránt, nincs türelem, a média agymosása mindenkire hat aki nem zárja ki életéből teljesen. A gyerekeknek jogaik vannak, de kötelességeik nincsenek - lásd a sorozatos tanártámadásokat. Azt látják, hogy az agresszió az egyetlen célravezető út. Nos ebben a helyzetben még az is meggondolja a gyerekvállalást, aki egyébként felnőtt hozzá és szeretne - nagyon nagy kihívás ilyen körülmények között embert nevelni a gyerekből. Pedig ez lenne a cél.

Én nem vagyok annyira optimista mint Te.

A lombikbébi program manapság már ugyanolyan természetes, mint a lézeres szemműtét

A lombikprogram sem mindenható, főleg, hogy nagyon nagy terhet jelent a szervezetnek ami később megbosszulhatja magát. Arról nem beszélve, hogy nyugdíjas lesznek a szülők mire ballag a gyermek - ha egyáltalán megélik. Lassan eléri a nyugdíjkorhatár a várható élettartamot - amiből az utóbbi egy átlag, beletartozik az egyévesen meghalt gyerek és a 100 feletti "matuzsálem" is.

Manapság már számos társkereső rendszer létezik, gyakorlatilag bárki képes megtalálni a párját.
Erre nem mondhatom, hogy lehetetlen , de sose lehetsz biztos benne, hogy tényleg olyan a való életben is amilyennek mutatja magát. Jobban örülnék ha lenne hova járni ismerkedni. Egy olyan helyre ahol érték lenne nem inni és nem cigizni, ha ciki lenne a drog és a lopás... De sajnos nagyon kevés az ilyen értéktartó közösség.

Mondjuk most megint jönnek a megszorítások, GYES, GYED csökkenés, korlátozás, lakástámogatás megszüntetése, munkahelyek megszűnése. Lehet mondani, hogy most nem alkalmas az időpont.
Egyetértek veled - gyerekek mindig születni fognak, születtek a nagy világválság és a háborúk idején is. Bár a jogbizonytalanság (ami a rendszerváltás óta megy Magyarországon) sok felelős gondolkodású szülőt elgondolkodtat.

Ráadásul, egy gyermek olyan pozitívum az ember életében, amit sokan elképzelni sem tudnak.

Maximálisan egyetértek. Sőt tanítja-neveli a szülőt is - ha az hagyja magát. És a legfontosabb ŐSZINTE - őszinte, néha fájó tükröt tart a szülő elé - élni kell tudni vele.

manapság már egész sok olyan hím van, aki a gyereket nem a kapcsolatuk akadályának tekinti, hanem ugyanolyan odaadással gondoskodik róla, mint a párja.

ha ezt egy nő írta volna szvsz feministának bélyegezték volna de nagyon ott van
Dátum: 2009.04.20. 09:31:47
a karakterlapodon jobboldalt a teljesített küldetések alatt van
Dátum: 2009.04.19. 22:38:02
Bevallom nem olvastam végig a teljes fórumot, csak igyekeztem követni...
Nekem úgy tűnik, hogy itt főleg a közép/felső szintek esetében lévő lefele ütögetést boncolgatja mindenki, holott ez alsóbb szinten is probléma.
Nem kell messzire mennem tapasztalatért - 7. szinten top karakterként ép-m felét leverte a 9. szintű top karakter - ezáltal lehetetlenné téve a saját portyázásomat. Ez lehet, hogy egy vadászóst kevésbé zavar de a portyázósokat szvsz nagyon - főleg az elején, ahol nincs még szövibónusz sem nagyon. Tudom, oldjuk/oldják meg
Csak annyit kérek, hogy a megoldás megtalálása közben azért a kicsikre is gondoljatok majd köszi
Dátum: 2009.04.19. 18:14:41
Melyik emlős állát?
pilangó
hattyú
delfin
pók

helyesírás

A Chio Taccos chips milyen formájú?
Mint egy pizzaszelet.
Mint egy sültkrumpli szelet.
Mint egy gyűrű.
Mint egy szelet sült szalonna.

NC
kérdés után kérdőjel, válaszok nem nagybetű és nem kell pont
és lehet, hogy a negyedik válaszlehetőség is kivágta a biztosítékot
így elsőre: pont után szóköz a kérdésben