Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zokneenho

Oldal: 123456
Dátum: 2009.01.13. 20:39:14
Ha ezt olvasod,akkor válaszolj légyszíves,hogy lehetne-e a fentebb említettet megvalósítani?
Dátum: 2009.01.13. 19:02:18
sziasztok!

Már régebben írtam az irányt,hogy a testvéremmel egy világban játszunk,külön horda,de EGYÁLTALÁN nem nyúlunk egymáshoz.
Nah szóval azt kérdezném,hogy ha segítene a sebgyógyítós küldiben,az nagy bűn lenne,és bannolnának?
Csak mert elég nehéz találni olyan végzeturat/úrnőt,akinek már be van tanulva a másodlagos támadás ilyen alacsony szinten. Ez egyetlen támadásról szólna. Se több,se kevesebb.
Válaszotok köszönöm
Dátum: 2009.01.09. 14:34:23
Szia,ha ezt nekem írtad,akkor írj Zokneenho-nak játékon belül,írtam volna én neked,de nem találtalak:(
Dátum: 2009.01.07. 16:08:51
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
Másnap reggel felébredsz.Nem tudod hol vagy.Csak azt érzed,hogy őrülten fáj mindened.Körülnézel,és meglátsz egy embert!
-Hahó,ki van ott?Talán egy rabló?
-Nem!Én,vagyis mi mentettünk meg! Nélkülünk felfalt volna a vad!
-Hogyhogy "mi"?Miért többes szám?
Körülnézel,és felbukkannak sorra az emberek.
-ÁHHÁ!Szóval ők!
-Üdvözlünk Harcos!Mi azért fogtunk össze,a DarkPhalanxal,hogy segítsünk az elveszetten kallódókon,amilyen te is vagy.
-DarkPhalanx?Ez meg mi?
-Csak így hívjuk magunkat. -Szólal meg egy másik hang- Képesek vagyunk phalanx szerűen védekezni,összetartani ha kell.
-De sötét árny szerűen,a meglepetés erejével is tudunk támadni.
-Értem.Köszönöm a segítségeteket.
-Ha szeretnél csatlakozni hozzánk,mi befogadunk,segítünk!

Beakarsz lépni a V2-n a DarkPhalanx szövetségbe?

[Igen] [nem]
A döntés a Te választásod!
Dátum: 2009.01.03. 15:24:22
http://vegzetur.wikidot.com/
Dátum: 2009.01.01. 14:34:22
Köszi:)
Azért aggódtam,hogy egymás után lépünk be egy IP-ről.
Még1x köszönöm:)
Dátum: 2009.01.01. 14:22:43
Egyáltalán nem ütjük ugyanazt,egymást sem.
Csak annyi,hogy ő mivel később regisztrált,bejelölt ajánlónak.
Dátum: 2009.01.01. 13:38:52
Sziasztok!
Nemrég kezdtem(egy hete)a játékot megmutattam az öcsémnek.Neki is megtetszett,ő is regisztrált.
Na,most az a probléma,hogy egy gépünk van,és (általában)együtt játszunk a játékkal.Ebből adódóan mindig átloggolunk a másik karakteréhez.(nem tudjuk egymás jelszavát)Egyébként az öcsémmel(Elfan)nem egy a kasztunk.
Azt szeretném kérdezni,hogy ebből lehet-e probléma?Mert nem szeretném,ha ezért mindkettőnket bannolnának.
Válaszotok köszönöm:Zokneenho
Oldal: 123456