Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.05.19. 13:10:35
Engem az az 1 db gyógyításkor kapott morál fogott meg, szenzációs.
Dátum: 2009.05.16. 16:12:50
Azért valahonnan csak meglettek ezek a 130-as licitek, nem a legyek hordták össze őket.
Ha egyetlen térkapus relikviát sem adtál be, és csak 40 dukátod van, akkor az azt jelenti, hogy csp-t sem igen áldoztál rá.
A pontos indulást nem tudom, de a szövitopicban előszor 04. 20.-án van felsorolva licitálható tárgy, de gyűjteni már előtte is lehetett azt hiszem.
De ha csak ettől a naptól számoljuk sem 40 dukátod kéne legyen.

Ó, megtaláltam, Miklós 04. 06.-án írta a fejlesztésekbe.
Dátum: 2009.05.16. 15:00:01
Freez, és szerinted ez így volt?
Ezt mutatják a licitek?
Én nem ezt látom.

Kundi, én is ezt próbálnám magyarázni.

Lenne egy hely, ahol lehetne taktikázni, kivárni, mert lenne esély.
De ez megint elúszik.
Dátum: 2009.05.16. 14:43:35
A bibi ott van, hogy a gyűjtés egyszerre kezdődött, mindenki egyszerre foghatott hozzá csp-t és miegyebet áldozni dukátra.
Nektek már ott lett egy irdatlan előnyötök, amire mégis azt lehet mondani, hogy jogos volt, jussatok ti előbb relikviához, megdolgoztatok érte.
De ez nem volt elég, kellett egy másik bebetonozódás, hogy míg a többi küldizik ugyan a LÉ-ért, amit ti is megkaptatok, ti már dukátot is kaptok érte.

Motivál titeket, demoralizál másokat, és kelti azt az érzetet, hogy ez a ti játékotok, a mi aszisztenciánk mellett.

Nem egy hónap lesz, mindig elfelejted a lefelé szélesedő játékosbázist.
És a még később odaérőknek a még szélesebbet.

A küldetésérvekkel meg oda akarok kilyukadni, hogy míg 100-as alatt az csak képzelt napi átlag, addig te valós dukátokat kapsz érte kétnaponta.

Az aukcióban végre meg lehetett volna tényleg a némileg egyenlőbb esély, egy idő után, amikor már meghagyjátok a többieknek a tárgyakat.
Ezt nem kellett volna beleépíteni mindössze, mert plusz forrás, holott egytől sem estek el, ami a többieknek rendelkezésre áll.
Dátum: 2009.05.16. 14:12:52
Nem. A fix kezdeti előny megvolt a több térkapus cuccból, amiért valóban megdolgoztatok.
Miért kell még hozzá ez is?
Ez csak elnyújtja méginkább annak az idejét, amikor más is hozzáfér.

A lebeszélést a szűk üthető ellenfél készlet miatt gondoltam nálatok, de ha még ez sem kell, mert tobzódtok az aránylag biztosan kábítható ellenfelekben, akkor ezt visszavonom.
Ha téged nem érdekel kin van kábításhárítós cucc, hát akkor ez legyen a te stratégiád.

Nem kezdeti az előny, azokkal szemben, akik egyre később és később érnek oda, azokkal szemben ez megmaradó előny, te sem vásárolsz minden héten.

Kijöhet neked áltagban a napi 2,5 küldi szeptember óta, de azt pontosan tudod, hogy ez a gyakorlatban egyáltalán nem így néz ki, mert üldögélünk egy hónapig is egy sokszintlépősön, amíg te minden másnap hozhatod ezeket a dukátosokat addig is. Tudom, te is megüldögéltél.

Még most sem jutottunk odáig, hogy a kezdeti térkapus előnyötöket, ami jogos, elköltsétek, tehát mire az meglenne, ebből bőven meglesz az előny fenntartáshoz szükséges újabb dukátszám is.

Hát a küldetésekért tényleg meg kell dolgozni, valóban.
Mi is ezt csináljuk.
Csak dukát nélkül.

Nem két karakter összehasonlításával lehetne ezt pontosan kiszámolni, hanem azt is figyelembe véve, hogy felváltva vásárol a TOP, nem egyszerre. Ha te most három hónapig nem veszel semmit, lesz olyan, aki viszont eddig a három hónapig nem vásárolt semmit, és még mindig megvan a térkapus előnye is.
Dátum: 2009.05.16. 13:38:38
Hát a működő stratégiát ti már jobban látjátok, ezt elismerem.
Dátum: 2009.05.16. 13:15:46
Elég szép %-ra fel lehet tornászni a kábítást, én azt hiszem van ott azért kettőnél több is, bár nem állítom, hogy kötelezőleg mindig. Ha mindig meglenne, nem is adtam volna rá két napot, hat csatából meg kéne legyen.
Freez, de egy bevált kör ezt egyszerűbben és persze optimálisabban meg tudja csinálni szerintem. Amiért nem is lehet őket elítélni.
Adja a rendszer?
Adja.
Dátum: 2009.05.16. 12:54:11
Na mostmár magyarázza el valaki, hogy a kábítást, amire szaki sincs, csak cuccok, nagyobb szinten erősebb cuccok, azt ugyan miért nem lehet lebeszélni? És akár napi rendszerességgel, kéz kezet mos alapon több játékossal is?

Ajgatsz, meg fogom nézni mit írtál.
Dátum: 2009.05.16. 12:47:06
Caveman:

"Kábítsd el ellenfeled 30 alkalommal portyázás során!"
Na most a kritikus varázslat még felsorakozott a döntetlenes, és a 20 köves mellé...

Freez, én feltettem egy kérdést, ha ők sem tudják rá a választ, akkor nem kell válaszolni.

Megverekedni nem szeretnék senkivel, csupán érdekelt volna egy olyan ember válasza, aki ezt tudja is, és elfogadható érvvel alá tudja támasztani.
Eddig Morroch-é volt egyedül logikus, még ha nem is elfogadható.
Dátum: 2009.05.16. 12:38:10
Lebeszélve azért túl bonyolult dolog sem lehet.
Hát nem csodálkozom, hogy neked már nincs használhatatlan pp-d.
Dátum: 2009.05.16. 12:32:17
Caveman, lehet hogy te ilyen válogatós vagy, én őszintén bevallva, egy minden másnapi 11K-s jutalomért simán beáldoznám a használhatatlan portyapontjaimat, csak úgy nature is, és nem legyintenék rá, hogy hát jóvanaz, dehogy csinálom, kevés LÉ, inkább portyázom tovább a nullákat vele.
Biztosan bennem van a hiba.
Dátum: 2009.05.16. 12:29:55
Kocos, én értem hogy te hogy számolsz, de mindössze arra kérek választ, miért jár alanyi jogon a dukát, amikor nincs a szinteteken erőforrás beszűkülés a vásárlására, tehát nem kell kompenzáció.
Hogy nem vesznek csp-ért, az nem érv, tehetnék.

Egyszerű volt a kérdésem, miért jár a dukát?

Te írtál bele kihívástól kezdve döntetlenes és őskőszedős küldiig mindent érvnek, amik nem állnak meg.

Morroch, ezt én is kezdem belátni.
Dátum: 2009.05.16. 12:11:28
Mindössze arra céloztam, hogy még ha mindent megtesz is valaki, akkor sem érheti el hamarabb, vagyis a pusztán a szintből adódik egy előny, ami itten bogozódva, kristályponttal megspékelve még beláthatatlanabb.

Elérted a 100 küldit, respect.
Megelőztél engem ügyesen, tehetségesen, szorgalommal, elismerésem.
Ne vedd gúnynak, nem az.
Ezért jutalmul megkaptad az akárhányszori küldetésismételhetés jogát.

Ismét a kérdés: dukátot miért?
Dátum: 2009.05.16. 11:51:44
Kocos, hagyjuk már a hülyének nézést, tételezd már fel, hogy nem csak a TOP van ki 100-ra.
Nem én foglak megtanítani arra, ha a másik leveszi a kábítós cuccát, te meg fel az összes létezőt, akkor te fogsz kábítani a csatában, és nem ő. És nem is egyszer egy csatán belül.
Jöttél itt előbb a döntetlenessel, most meg a 20 kövessel.
Hagyjuk már ezt.

Mindenki áldozzon csp-t, az élenjárók is, de nekik alanyi jogon jár több is, ez így a helyén van.

kezdeti előny elköltése után, amiért megdolgoztatok valóban (térkapu) miért is jár a további +1 dukát?

A kristálypont nagy valószínűséggel nem büntetőakció lesz, bár mivel még tényleg nem tudható mit is ad, csak gyűlik szépen, ezt most hagyjuk is.
Dátum: 2009.05.16. 11:40:04
Viszont két-három naponta stabilan megcsinálható, ami addig egyáltalán nem jellemző a küldetésekre.
És nem, nem került a helyére a dukát egy kicsit sem.
A kristálypont még a dukáton felül jön?
Dátum: 2009.05.16. 11:07:55
Endyr, főleg ha folyamatosan olyan dolgok kerülnek be, amit ő elér, más meg nem.
Kap LÉ-t a küldetésért, ha csinálja, mint mindenki más.
Ismét az alapkérdés: dukátot miért?

És akkor mostmár azt is megkérdezném valakitől, hogy a küldetéseknek ez a végső felállása?
Tehát 100-nál vége és mindenki ismétel a végtelenségig?
Avagy ha megérkezik az új turnus, akkir visszatérünk a régi mederbe?
Dátum: 2009.05.16. 10:44:45
Az előbb-utóbbon van a hangsúly.
Minél később ér oda egy játékos, annál esélytelenebb lesz az előtte odaérőket valaha is behozni.
Hogy nem fog csp-t áldozni a TOP, mert te azt mondod, de bezzeg mindenki más az áldozzon, ha valaha labdába akar rúgni, ez ismét a szokásos felfogásod.
Ha teszemfel minden másnap megcsinálod a kábítós küldetést, emelkedő djazásért, az miért nem elég "jutalom" a 100-as jubileumhoz?

Hol van a játék többi részén még ekkora táp, mert ez már aztán tényleg az dukát nélkül is?
És akkor még dukát is, mert nem vesztek csp-ért?

Nem hinném, hogy elbukna az érvelésem...
a 100-as után a küldi már nem kihívás, hanem rutin.
Meg is kapjátok érte a jutalmat, a dukát meg a hab a tortán.

A döntetlenes.
Hát persze, gondolom azt csináltad már meg 24-szer.
A hülyének nézés....
Dátum: 2009.05.16. 10:18:05
Ez igen álságos érv Kocos...amikor számtalanszor ismételheted ugyanazt a küldetést, ami egyre lezsírozottabban is mehet összedolgozással, és egyre több LÉ-t kapsz érte.
Ebben kb annyi kihívás van, mint beszéld le a 2000 LÉ-s küldit. Bár ezt csak egyszer kell, és jól működik aztán akárhanyadjára is.
Semmivel nem lesz nagyobb kihívás a küldi a 100-as után, mint előtte. Sőt.
Dátum: 2009.05.16. 09:48:17
Nah, hát ez gyönyörűen összecseng a 100 játékos és a többi fizetős asszisztens érzetemmel, én is köszönöm.
Dátum: 2009.05.16. 09:35:40
Ez egy logikus érv Morroch.
És a növekvő küldetésdíj, valamint a három helyett kilenc választási lehetőség, amiben immár nincs szintkorlátos kitolósdi, nem lett volna elég?