Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.08.07. 08:56:27
Nekem megfelelő jutalom lenne az is, ha a végén eltüntetnétek azt a letális dózis TP-t, amit most felcsipegetek.
Tényleg...lehetne mondjuk választani, hogy marad a TP+jutalom, vagy TP vissza és ott vagy, ahonnan elindultál.

Darkshade, ki vannak szedve, már tegnap írta Baraty.
Dátum: 2009.08.07. 00:48:51
Ha jól rémlik a smaragdé 0.0146-ról 0.0143-ra változott 49-re lépve.
Node gondolom ez is hordafüggően változik.
Nah, hátha elárulja majd egy 48-as rubin is.

Bár végülis annyira nem életbevágó, három adatból is látszik nagyjából a megoszlás.
Dátum: 2009.08.07. 00:33:52
Hanyas szintű vagy V1-en?
Dátum: 2009.08.07. 00:18:32
Három adatot már tudok.
Smaragd szorzó 48-on 0.0146
Zafír szorzó 48-on ~ 0.041
Gyémánt szorzó 48-on 0.0096
Egy rubin még elárulhatná.

De nem is ez a lényeg, hanem én sem mentem mindig a minimállal, viszont ha mindannyian a minimállal mentünk volna, az mindannyiunknak 2400 LE, csak a smaragd ebből az összegből 35-t tölt, a zafír 100-at, én meg 23-t.

Semmi bajom az egésszel, csak egyedül az, hogy megint egy abszolut rajtam kívülálló ok miatt (hányan vannak a hordádban) vált nemjóvá ez az amúgy jó móka.
Mondom, számomra.
Dátum: 2009.08.06. 23:34:14
Darah 48 748 LE 32
Craslorg 66 2.1k LE 32
Atu' 50 1.2k LE 32

Nah...ezt nevezem demoralizálónak.
Megcsináltam, hogy pontosan lássam, hogy hülye vagyok.
És télleg...mostmár látszik is mennyire.
Dátum: 2009.08.06. 22:44:36
Idézet: Moderator - 2009.08.06. 18:13:47
Erdekes szemlelet... Wart tiszta dili, h a tapos zafirbol atment a gyonge gyemantba ezekszerint.

Darahnak valaszolva: En ugy gondolom, h igenis lehet gyemanttal is eros karaktert epiteni. A karaktered nagyreszt Toled fugg. Nem egy eros gyemantot tudok mutatni barmelyik vilagon.
Ha a gyemantbol nem lesz eros, akkor annak oka van. Es ez az ok nem az, h nem kapnak bonusz regeneraciot, nagyobb talalati eselyt, vagy barmilyen mas bonuszt, csupan az iranyitoja rosszul jatszott vele.
Az pedig, h kivulrol nem latszik, h kinel mennyi LE van, az nem hordafuggo... Azonban ha van LE az aldozatnal, akkor +33%ot jelent a gyemantnak, mig a zafir meg ugye ubertapos, ahogy a korabbi hszeket olvasom, megis kevesebbet tud elhozni. Ne keverjuk mar zarknodhoz a hordabonuszokat, mert mindegyik hordanak van valami elonye, amibol igenis tud profitalni, de ennek a jelenlegi eventhez semmi koze nincs!

Az aranyszamok pedig megfeleloen lettek kialakitva, igy tovabbi sirasnak helye nincs.


Hát nagyszerű, hogy te ilyen határozottan eldöntötted mi a sírás, meg mi nem.
Az meg főleg az, hogy végigoffolod az egész topicot, leugrifülesezel olyan játékost, aki nálad kb fél évvel játszik régebben, de a fórumon mindenképp van veled szemben egy fél év előnye.

A kívülről látszik az mindössze annak az örökzöld kérdésednek szólt, hogy ha vacak, mé van ennyi gyémánt?
Reggeléskor, kívülről nem látszik, nem a karakteren, azt hittem ez alap.
Sőt, 20-as szint alatt még a játékban sem látszik...mert ott még van LE a portyában.
A többiek bónusza pedig a tulajdonságaikkal nő, ugyanis %-os érték, és vadászatból is lehet tul.-t fejleszteni.
Nézz már be V1-en, ha vagy, hogy a 17000 játékosból 7000-es létszámú gyémántból hány van a TOP100-ban. De el is árulhatom épp. Azt hiszem 20 körül.

Hogy ne legyek teljesen off, továbbra is jó a fejlesztés, önkéntes, jelentkezéses alapon.
Főleg hogy mostmár tudjuk mi benne a lényeg.
Dátum: 2009.08.06. 20:52:30
Ez csak annak köszönhető, mármint az extrém sokszor bemenés, hogy már mindenki ki volt éhezve a "történjenvalami"-re.
Rávetődtünk, mert vééégre történt valami.
Dátum: 2009.08.06. 19:07:31
Hát nem tudom, kinek ösztönző az, hogy a többiekéhez képest van egy iszonypici szorzója, és ha még sajátmaga egy negyedével többet tölt is is direkben, mint egy másik játékos, akkor is csak annyit ér, mint az övé.
Engem spec semennyire sem motivál.

Maradok a jelentkezős verzánál, ez így nekem nem gyerebe.
Dátum: 2009.08.06. 18:52:11
A szorzó csak demoralizál.
Ahogyan az ott látható TOPlista is.
A nem fórumozók (minden hordáé) ebből kb annyit értenek, hogy nézd már, hát ez elveszi a LE-m, meg még a CSP-m is, és szinte Zafírból áll csak a TOPja.
Ha a TOPlistáig eljut egyáltalán.
Dátum: 2009.08.06. 18:34:25
Ma van Ösvényes nap, talán 10 órára felélték két nap CSP-jét.
Dátum: 2009.08.06. 18:32:47
Szegény Zarknod, már a fenét sem érdekli, átmentünk hordázásba.

V1-en kétszeres töltéssel mindenki előtt visz a zafír.
Dátum: 2009.08.06. 18:19:46
Solina:
Mintha nem tudnád, hogy mikor szavaznak ott le a népek... mikor feltalálnak a fórumra, cirka ötös szinten.
Ott aztán már erővel látszanak a hordák bónuszai.
Az akkor lenne mérvadó szavazás, ha módosítható lenne egy-egy voks, egy olyat azért megnéznék.

Nah, tényleg befejeztem.
Dátum: 2009.08.06. 18:08:32
Tudod, kívülről az nem látszik, hogy a 0 LE +33 % is azonos a 0-val.
És feljebb már majdmindenki tudja, hogy 15 % ÉP alatt kell vadászni, költeni.

A Haladók részlegben van egy Szavazás a hordákról topic.
Igaz, tele van 5-ös szinten elkövetett "legjobbcsapatafradimerénottvagyok!" bejegyzéssel, és persze szavazatokkal, de asszem az összes kérdésed pro és kontra ki van vesézve benne.

Tényleg trötyi a gyémánt bónusza fenn, de ebbe ne itt menjünk bele.


NeonFlux, harci bónuszunk egyáltalán nincs, talán nézd össze a szerencséteket.

OFF end.
Dátum: 2009.08.06. 17:47:25
Kh, menjetek már szobára...izé... PM-be, pls az ilyen csicskázósdival.
Viselkedjünk kéremszépen.
Dátum: 2009.08.06. 16:09:17
Adott esetben szerintem egy hordabajnokság is lehet vonzó.
Ennél mindenesetre így számomra vonzóbb.
Ez ebben a formában halál demoralizáló, hiába áldozok, ha a másik 6999 nem áldoz. Vagy lehet, hogy álodz, csak nem látszik, az előbb számoltam ki, cirka 800.000-el épített többet a gyémánt a derék utolsó helyért a smaragdnál, igaz az csak két egyszintű összehasonlítása volt.
Dátum: 2009.08.06. 15:56:36
Ezüstszél, hát akkor ez a játék megint nem a gyémántoknak szól és ennyi.

Nem mindegy, hogy 7000 játékosnak kell gúlát építeni, vagy 2000-nek, és így jártunk.
Dátum: 2009.08.06. 15:47:01
Csak tőlünk tudok kiindulni.
A kisebb portyás tagjainkat egy kicsit nem zrikálja, ha hónapokon át túlfolyik a CSP-jük.
Ha küldetéshez kell használnak belőle, már az összes létező gyorsítást megcsinálták majdcsakjólesz valamire alapon, tehát nekik a CSP nem forrás igazán még.
Viszont ez a lény ad egy rakat TP-t egy olyan forrásért, amit ők nem is használnak, és elveszi a másik forrásból szerzett LE-jüket.
Így nem tudom mitől lenne ez táp a portyásoknak, ezt már nem én fogom megmagyarázni.
Dátum: 2009.08.06. 15:40:35
Hát szerintem nem kéne itt hordákat bűnbaknak, vagy miegyébnek kinevezni.

Simán jelentkezéses alapúra kéne megcsinálni az egész Zarknodot, és máris egy reálisabb, és szorosabb verseny jöhetne ki.
Főleg mostmár, hogy tudjuk is miről van szó.

Edit:
Azé ez a csak ők tehetnek nah... hagyjuk már ezt.
Ahogy te tehetsz róla hányan vannak a hordádban, úgy más is, ahogy te magad tehetsz az összefogásról...
Maradjunk már a lénykénél és ne írjunk vicceseket.
Dátum: 2009.08.06. 15:29:47
V1 gyémánt 48-as szint 0.0096-os szorzó.
Dátum: 2009.08.06. 15:28:57
Hát akkor pontosan elmondom neked, hogy én viszont beáldoztam 24 csp-t, 32455 LE-t, azért, hogy kapjak visszafogottan 384 TP-t, és egész 315 LE-vel növeljem a betöltést.

Mit könnyebb összfogni?
20 embert, vagy 500-at?

Ki fog lelkesedni, akinek töredék töltésért megy felfeleé a töltése, vagy az, aki megszakad, és mégsem?