Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.09.06. 21:30:29
Nekem már van kettő.
Igen.
A vadászgyűrű nekem is küldetésből, VF-esnek eszelősen értékes.

A Farlight is eszméletlen táp.

És ha mindent elviszek, ami még addig kihullik a szövetségiből, míg a magánhoz érek, akkor még nekem kilenc is lehet addigra!
Elvégre csak én vagyok a szövetségben, nem pedig 21 tag.

Birka, szerintem ez a magánról szól még mindig.

Szerinted majd akkor kellene mondani, hogy ez nem jó, ha már meg lesz csinálva?

Jahogy akinek nem tetszik, az ne csinálja?
Ez is egy remek érv, világos, ezt majd én is alkalmazni fogom alkalomadtán.
Dátum: 2009.09.06. 20:43:54
Nálatok lehet mindent a legnagyobbak visznek, ez legyen a ti szövibeállítottáságotok kérdése, nálunk nem.
És egy triász még mindig csak egy triász, amit elvisz az egyik ötvenes.
A többi meg megtapsolja?

Szerinted mi mióta ütjük ez epikust?
Két hete?
Pontosan azóta, mióta a szövetségünk, vagyis mióta van epikusunk.

Van egy fairlightom, meg egy vadászgyűrűm.

Nem mindössze annyi történik, hogy részt kell vennem, komolyan, mostmár csak lekottázni fogom tudni.
_Eddig_ is részt vettem, másképp nem járnánk ott sem, ahol járunk.
Míg ti attól bátran ott járnátok, ha a velem azonos szintű tag ott sem lenne, ugyanis nálatok ő a "Banzai" tag.
És _eztán_ sem akarok belőle kimaradni, és messze nem a kincspontért.


Nekünk maradjon csak a közös epikusból jutó holmi, míg a nagy szövetségben, ahol akár 5-6-7 50-es, velem egy szintű karakter is lehet, ütnek maguknak sajátot.

De nekem is lesz, ha harmadmagammal felpüfölöm hozzá +20-ra az epikust, vagy beharácsolok minden értékeset a szövetségből.

Hát én tényleg kicsinyes vagyok.
Dátum: 2009.09.06. 19:44:12
Egy normálisan működő szövetségben majdnem lényegtelen mennyi a kincspontod, nem a legnagyobb fog elvinni egy portyázós relikviát, mivel egyértelmű, hogy azt a kisebb tag fogja tudni kihasználni.
És az is egyértelmű, hogy nem az a három ember fog elvinni minden relikviát, aki üti az epikust, mert hiszen a többi is ütné, Bolsevik remekül leírta neked, hogyan működik nálunk a kisebbek részéről az epikusozás.
Felkelő napos fejpánt fel, Banzai kiáltás, belebombáz egy párat, meghal.

Nem értem miért lennék kicsinyes, ha _egyenlő_ feltételeket akarok azokkal, akikkel egy szinten vagyok, és nem nehezített verzát csak azért mert én is ugyanakkora vagyok, csak nem kicsi a szövimben, hanem nagy.
Ha ez kicsinyesség, akkor valószínűleg a ti ötletetek a nagyvonalú.
Kérdés kihez.
Dátum: 2009.09.06. 19:10:51
Én is felhívnám tisztelt figyelmed, hogy szövinként egy, max két triásszal rohangáltak eddig.
Ha nagyonmákos volt a szövi, akkor hárommal.
Dátum: 2009.09.06. 19:09:04
Nincs kevesebb tag.
Kisebb tagok vannak, akik ütni nem tudják a közöst, mert már fenn vagyunk vele a világ tetején.
Ezért kellene előbb az alap problémát, a szövetségi üthetőséget megoldani, és aztán, már jólműködő alapra felrakni a magánt.
Dátum: 2009.09.06. 19:07:20
Nem a TOPelső karakterekről beszélek, valahol hátrább Byzonnal már tisztáztuk, nagyon nem érdekel, hogy 80-as szinten kin milyen alsó van.

Arról beszélek, hogy míg a velem egy szinten lévőnek az lesz a dolga egy nagy szöviben a magánepikussal, "én úgy sem tudok belebeszélni a közösbe, mert kicsi vagyok", ütheti nyugodtan a magánepikusait, míg azok, akik velem együtt a szövetségük "nagyjai" szintben, előbb fel kell gürcöljék maguknak a szövetségi epikust is, hogy érdemben hozzáfoghassanak a saját magánepikusukhoz.
Hogy már hetet ki tudnék ütni a 15-ből, ami az első tárgyhoz kell, az vígasztaló.
Dátum: 2009.09.06. 18:49:20
De nem lesz mindenkinek elérhető a 20-as korlátoddal.
Hanem majd csak nagyon sokára, és nem az egyéni karaktertől függ meddig juthat el.
Nem kell ötnek lennie okvetlen, ez is csak egy ötlet.
Lehet az három is, és már mindjárt 5 szövetségi kell egy magántárgyhoz.

És azt hiszem ki vannak annyira hegyezve a végsőkig az epikusok, hogy az sem lenne sétagalopp.

Hogy a később az epikusba becsatlakozó szövetségeknél (eztán épül az emlékmű) ez hogyan oldódjon meg, azon még nem gondolkodtam, de majd fogok.

Ez szerinted ledegradálná, a másik meg szerintem nagyon beszűkítené a karakterek lehetőségeit, és nem magán lenne, hanem abszolut szövifüggő, és annak függvénye, te minek számítasz a szövetségedben, kicsinek, vagy nagynak.

Edit:
Az 530 hogyan jött ki?
Dátum: 2009.09.06. 18:27:02
Nem okvetlen.
Ha minden ötödik magán után csak úgy folytatódna, ha egy szövetségi is legyőzetik, már lenne benne korlát, lenne miért ütni a szövetségit, de nem függene annyira a szöviepik szinttől.

Node mostmár tényleg várjuk meg Miklóst.
Dátum: 2009.09.06. 18:16:00
Jogos.
Dátum: 2009.09.06. 18:13:41
Ez had múljon már a karakteren, és nem azon, hogy nekem ehhez előbb fel kell ütnöm a szöviepikust akárhanyas szintre.
Dátum: 2009.09.06. 18:08:03
Hát mivel 15 epikusonként esik egy tárgy,
kb semeddig sem jutnánk, nem?
Dátum: 2009.09.06. 17:37:13
Az ilyen szövik nem "lehet" kategóriásak, hanem a normál felállású szövik.
A ritka az, ahol a tagok egy keskeny szintskálán mozognak.
Kicsit lejjebb kéne látni, ahol még nincs 0 fertőzés, túlfejlesztett szakik, meg egyéb finomságok.

Nálunk pl 3 db 50-es karakter van, a legnagyobbak, ebből egy építő, és a 77-es szintű epikust ütjük. Ebből is látszik mennyire nem teszünk meg mindent.
Miért feltételezed, hogy aki kisebb szöviben van, az hülye, vagy nem szervez, vagy egyéb?

A szöviepikus szinthez kötéssel nem az kapná meg a tárgyakat elsősorban, aki maga elbír velük, hanem az, akinek csak azzal kell elbírni, és nem magával a szövetségi epikussal is.
Az a "lehet", hogy lemaradnának az nem lehet, hanem biztos.
Dátum: 2009.09.06. 13:48:08

Hidd el, hogy nálunk sem úgy működik az epikus ütés, hogy én máma ütök egyet, mert kedvem van, én meg holnap kettőt, mert akkor van kedvem...
Napokkal előtte már szervezzük.
Ez az összevissza ne üssétek ez megint olyan... inkább nem is véleményezem.

Két hárman max ti tudjátok nagyok leütni az epikust, lejjebbi szinteken ez nem jellemző.
Dátum: 2009.09.06. 13:31:50
Hanem mit jelent?
Hogy nincs kedvük többet leölni, azért nem ölik őket?

Vagy netán azt, hogy ők ugyanazon a szinten a szövetségükben a "nagyok" míg a másik a saját szövetségben a "kicsi"?

És míg az egyiknek nekik maguknak kéne a +20-ast is kinyírni, hogy egyáltalán a legkisebb magánt elérjék, addig a másiknak ezt a nagyobb szintű klántársak megteszik szívességből?

Birka:
Én még ott is járok, hogy ez nem turbózható.
Ha fertőzés után igen, ezt sem tudtam.
Dátum: 2009.09.06. 13:24:34
Akkor van valami, amit én megint nem tudok, az epik spec 50-es szintet ír, és az -1-esével nálam 10re jött ki.
Dátum: 2009.09.06. 13:11:45
Mert most ki tud érdemben beleszólni?
Szövinként ha fele ember, akkor már jól csinálnak valamit nagyon, és árulják el pls.
Nem csak a karakterek erejéhez kötődik az epik, hanem pl az életereje minden egyes újnak nő, tehát többet kell róla leütni.
Itt jöhetne esetleg képbe, amit Solina mond, hogy növeljük az ÉP-jüket.
10 percnél sűrűbben a tudomány mostani állása szerint sosem lehet majd ütni, viszont sokkal hosszabb ideig kell ugyanezt ismételgetni a nagyobb szintű epikusoknál.

Mindenképpen többen tudnának így beleszólni, mint ahányan most tudnak a saját szövijuk epikusába.
Dátum: 2009.09.06. 12:57:44
Lehet, hogy most még egy keményebb karakter is kinyírja.
(ami mellesleg max a legnagyobb szintűeket felvonultató szövikben valós szerintem)
De az epik spec is egy véges szaki, tehát maxolódik, az epik lények meg elméletileg nem maxolódnak.
Tehát lehet hogy most meglódulna a dolog, de hogy egy idő után ismér beállna, és igenis éreznék a kisebbek is, hogy arra a 200-ra is égető szükség van, az nagyon valószínű.

A manós verzához:
Legyen húzós, mindenkinek a szintjéhez, ne degradálódjon térkapuvá, ez egyértelmű.

A kincsdobáshoz nincs ötletem.
Dátum: 2009.09.06. 12:43:37
Volt már itt másegyéb is bőven kizsigerelve, attól függetlenül, hogy az eleje nem 100-nál, hanem 150-nél járt, most viszont az első 9 szövi van csak 50 epikus fölött.

Úgyhogy ezt annyira nem fogadom el jó érvnek, ne haragudj.

Egy évvel ezelőtt a fasorban nem volt még epikus sem.

Nem kell kiirtani az egyéni epikust, de míg (hogy Byzont idézzem) az alap, szövi epikus döglött, addig ne akarjunk már rongyotrázni vele.

Ha megreformáljuk a szöviszintűt, de kevésnek találtatik, ám jöjjön a magán is.
Dátum: 2009.09.06. 12:16:10
Bocsi Solina, nem láttam a javaslatod.
Miért kellene növelni az ÉP-jét?
Szerintem egyáltalán nem kellene.
Ha 20 40-es szintű van a szöviben, akkor ők 20 40-es szinthez mért sebzést tudnának belevinni.
De ha 10 40-es, meg 10 20-as, akkor csak annyit.
Most akkor büntetni kéne, ahol kisebbek ütik?
Vagy nem értem.
Dátum: 2009.09.06. 11:54:05
Vagy simán működhetne a szövetségi epikus is manóelven.
Ott is ütheti hetvenes, csakúgy, mint hármas.
Igen, lehet, hogy a hármas nem ütne le róla 2000 ÉP-t, de nem is arról szólna, mint most, hogy ha megpróbálja, akkor ő egyet sem üt, ő viszont maxról kinullázza, meg kinyírja az állatait is.
Ha 200-al tudná segíteni a szövit, annyival, de azt odatehetné.