Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Modin

Oldal: 1
Dátum: 2010.11.27. 09:55:16
Mi a dátumválasztó vonal?

Az a jelzés, ami az éjfélt jelzi az órán
A 180. szélességi fok a térképen (
talán ez a helyes válasz
)
Ami a naptárban a dátumokat elválasztja
A különböző naptárakat használó országok határa

Gyerekek töröljétek már ki ezt a marhaságot, nincs is ilyen hogy 180. szélesség, csak 90-ig van, a kérdés szerzője gondolom hosszúsági körre gondolt.
Dátum: 2010.03.22. 11:37:52
Én meg kérném azt hogy ugyanazokra a tételekre újra lehessen licitálni, két hónapot vártam egy tárgyra ás mikor licitálnék rá, akkor eltűnik, kb 2-3 hónap múlva lesz megint
Dátum: 2010.03.21. 13:07:24
MI lett az aukciós házban, hol van a pók bölcsessége, hol van az idő, mi történt?
Dátum: 2009.10.25. 07:37:29
Ha már valaki őskövekért fizet, akkor legyen már itt legalább egy éjjeliőr, akinek van egy jelszava és kijavítja azt a "4 óráig" szöveget. Hát ettől még én is gyorsabban frissitem a szaros kis non commercial honlapomat és én tanár vagyok, nem programozó.
A másik meg, hogy 15 ember hajnali 2-ig fent van hogy üsse azt a a kxxvx epiket és mikor már csak 1500 életereje marad ezt teszitek. Hát ez vagy komoly és célzott szivatás volt, vagy valami nagyon nincs rendben a cégnél. Nem a CIA vagytok, szólhatna valaki legalább 1 nappal előtte hogy mi leszz.
Dátum: 2009.08.09. 15:01:51
Köszi
Dátum: 2009.08.09. 13:43:45
Sziasztok. Vettem az aukciós házban egy drefeath kristályt a varázslatba, ami elvileg többször használható. Na mármost azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet ezt áthelyezni egy másik varázslatba. Előre is köszi. Üdv
Dátum: 2009.05.14. 20:51:53
Valóban látszik, egy kicsit elbambultam , bocs. Akkor azt nem lehet látni, hogy egyébként épités szaki nélkül mennyi lét tetemme be
Dátum: 2009.05.14. 20:45:13
igen 10es, de úgy tudom hogy az a karakterlapon nem jelenik meg
Dátum: 2009.05.14. 20:42:30
már csak 561 LEt kellet beépitenem hogy a szerencsém 55-ről 56-ra ugorjon, beépítettem, de 55 maradt. utánanéztem, a wikidoton, 155.835 épités van akarakterlapomon, ez alapján a szerencsémnek legalább 58-nak kéne lennie, de csak 55. Szerintem ez valami hiba, vagy nem értek valamit, esetleg ha utánanéznétk, vagy felvilágosítanátok ,mert nem értem a dolgot . Köszi
Dátum: 2009.05.11. 09:36:54
Az volt a kérdés, hogy hová torkollik az Orinoco?
A heleyes válasz az Atlanti-óceán lett volna, de ehelyett:
Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Mexikói-öböl
Amitől baromi messze van az Orinoco,
Ki engedte ezt a kérdést át?
ok. értem
Melyik nem fényképezőgép márka?

Nikon
Fuji
Conan +
Kodak


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!


Miért?
Mi volt a neve a Nagasakira ledobott atombombának?

Fat Boy
Tall Boy
Little Girl
Fat Girl


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Nem értem. A kérdés és a vűlaszok egyértelmüek. A Hirosimára ledobott bomba neve Little Boy, a Nagasakira ledobott atombomba neve Fat Boy. Ki volt az, aki ezt rossznak itélte. Olvasson utána
Oldal: 1