Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2016.07.07. 21:43:16
Ha senki se akar onnan máshová menni akkor mi is és kinek is fáj a világ zár? Nem jönnek más világ istenei vandálkodni vagy aukciós tárgyakat lenyúlni meg egyébb finomságok hozzátok, ti meg soha nem is akartok máshova menni, mi a gond a befalazással? Mehet a beltenyészet, nem kell felügyelet, egy igazi Elizyum
Dátum: 2016.07.07. 21:33:49
Fontosak ám és holmi fiktív fikciók nem tartanak ám vissza. Volt mikor fikció volt hogy a föld gömbölyű, fikció az hogy repülhet az ember, fikció az űrutazás, fikció hogy komunikálhatok egy a világ másik pontján élő emberrel valós időben és "élőben", dölnek a fikció kiáltásra alapozott falak. Én a helyedben biztos távolba vonulnék . Fikció még az is hogy nyitott szájjal kimondod a p hangot, nekem sikerült . Mikor támadnak az idegenek, vagy a zombik, akkor majd add be nekik hogy nyugodjanak le a csába és tűnjenek el, hiszen fikciók csak . Van az a mondás hogy jobb félni mint megíjedni, bölcs mondás, meg úgy az összes is frankó, sokhoz tartom is magam.
Dátum: 2016.07.07. 21:08:46
De én igazából kibérelni szeretném az adott útvonalakat arra az időszakra mikor használom és végik kiragni légzsákkal mindkét oldalát, csak nincs rá pénzem , viszont majd amikor nyerek a lottón akkor megcsinálom, tudom hogy fikció hogy már a jövő héten milliárdos leszek, viszont tény hogy az leszek, köszönöm a bíztatásod.
Dátum: 2016.07.07. 21:02:27
Vonni vonni, ez még oké is, de akkor melyik világ szabályai maradnak érvényesek, meg bukom a toplassítást de kapok inspiációt, vagy törölve lesz mindkettő? Akkor meg nerfeljük a volt inspiráltakat és a volt lassítottakat? A volt ispiráltak negatív inspirációt, a lassítottak pedig gyorsítást kapnak? Aki több világon is aktív, az legálisan maradhat több karival a giga szerveren, avagy csak egy maradhat mint a hegylakóban? Hogy alakulnak a szövetségek? Ezernyi kérdésem lenne még, olyan könntedén kijelentetted a szerver összevonás lehetőségét, biztosan már a koncepció is megvan hogy miként valósul meg. Csupa fűl vagyok, vagyis ez esetben csupa szem
Dátum: 2016.07.07. 20:41:54
Akkor kidobott pénz volt az a bukósisak amit vettem (egyébként nem azért mert kötelező, mivel segéd motoros kerékpárra nem az, bizonyos teljesítmény alatt), hiszen csak olyan legetőség az hogy bezúzódjon nélküle a koponyám, amire nagyon kicsi az esély? Nem attól lesz valami fikció mert kicsu rá az esély, akkor lottó szelvényt se vegyek (amúgy se szoktam soha) mert csak egy fikció hogy nyerhetek? Nemtagadod hogy a lehetőség adott erre a forgatókönyre, de attól még fikció hogy bekövetkezik. Az USA is fikciókra alapozva fordít komoly összegeket egy idegen faj támadásának vészforgatókönyvének megalkotására? (nem én találtam ki, ha ez is fikció, akkor nem az én agyam szüleménye). Meg sorolgatnám a anti fikciós példákat, de hiába ha te fikcionárius vagy. Hidd el megértelek, nem is kicsit és ez nem fikció, áll valami fontos infó róllam az aláírásomban, lehet még meg is mosolyogtatott mikor elsőre olvastad, vagy csak most nézed meg. Szóval el leszünk még egy darabig.
Dátum: 2016.07.07. 19:54:10
Tudod, volt már olyan fikciónak hitt lehetőség aminél állítottam hogy kivitelezhető ezért fogadni mertem volna rá hogy nerfelni fogják, erre jött hogy az úgyis lehetetlen, de azért csak bátran próbálkozz csak, úgyse nerfelik, mondom kihívás elfogadva, komolyan rá is feküdtem de hopp a semmiből bumm a nerf. Most komolyan megintfussak felesleges köröket az igazamért, hogy aztán még úgymond a képedbe se röhöghessek, mert előbb utóbb úgyis nerfelik? Szerintem meggondolatlanság fikciónak gondolni ezeket a lehetőségeket. Meglehet hogy te csak csupa törvénytisztelő kedves és fair play szellemében végletekig hívő emberrel vagy körülvéve, de sajnos nem mindenki ilyen. Vannak emberek, nem is kis számban, akik direkt annak élnek hogy széjjel szívvassák a többi embert, irígyellek hogy téged nem sodort össze a sors ilyen emberekkel.
Dátum: 2016.07.07. 19:13:02
Kár hogy nem címezted konkrétan a hsz-edet, de van egy olyan érzésem hogy nekem szántad, ebben az esetben, "mond, te magadnál vagy?". Mondtam én hogy köcsög csalók a v3-as játékosok, szóltam én konkrétan is egy rossz szót ez ügyben bármelyik v3-as játékosra? Hát még én magam mondtam hogy vissza minden és még hívok is oda pár új játékost és elökörködünk, majd ha az ottani békés ökörködést megunva szétszéledünk vandálkodni más szerókra aztán akinek nem tetszik annak mondom hogy akkor menjen a v3-ra ha békét akar. Elvégre úgy néz ki hogy egyesek szerint ez teljesen elfogadott opció. Nem is tudom minek töröm itt magam és pazarlom az időmet, több értelme lenne vagy motorozni mennem vagy kockulni valamit a gépen mint hogy itt pötyögök a telón. Jut eszembe, ha nem nekem szólt a hsz-ed akkor ezen okoskodásomat vedd tárgytalannak és én kérek elnézést.
Dátum: 2016.07.07. 19:00:23
Tudtam én hogy nem kellett volna magyarászkodnom, komolyan bármit mondok, kicsit megbuherálod és vissza vágsz aztán azt is magyarázhatom, de megint buherálsz és kész a végtelen vita, ehhez meg kedvem éppen nincs, bocsesz hogy eddig is feltartottalak, olyan dologra kár is energiát pazarolni, ami úgy is elcsendesül magától.
Dátum: 2016.07.07. 18:24:16
Rossz példát hoztál fel, ami ráadásul nem is példa már, egy szép nagy tervezési hiba amit igyekeznek korigálni, mivel eleve nem ez volt a cél, olyan példát hozzál fel aminél a korlátlan erőforrás "politikája" valós, szándékos és működő. Minek a világzár, kérlek mond hogy ezt te se mondod komolyan, ha mégis, akkor még egy tökönrúgást kapott az emberekbe vetett hitem. Mert ha ezek a klónmester hiperkockák kiszabadulnak más szerverre, akiknek ez a lehetőség nincs meg, azoknak esélyük sincs a hiperkockák örjöngése ellen. Na akkor hol is az az egyellő feltétel és a mindenki hozzájuthat úgyis a lehetőséghez érvelésed alapja? Arra miért nem lázadsz hogy miért nerfelték olyan csúnyán a kincskeresést? Ne mond hogy az csak a komolyan fizető játékosok kiváltsága, mert szép nagy tévedés, nem kell hozzá komoly befizetés, mindenkinek adott a funkció, mégis nerfelték, ráhadásul komolyabb ellenvetést se kapott. Meg ott a mito robbanás, úgy kiherélték hogy azt várom hogy mikor esik teherbe, az se probléma. Nyugodj meg, ez már így marad ha a fejed tetejére állsz is és egy két hónap múlva már a kutyát se érdekli a téma.
Dátum: 2016.07.07. 17:15:41
Akkor legyen világzár és nem a békés világ lesz a neve hanem a ki a nagyobb kocka világ, de akkor a zár feltétlen kell. Azt meg sajnálom hogy nem látod a korlátlan erőforrás értelmetlenségét, még gondolkodom azon hogy elmagyarázzam e, addig legyen elég hogy szerintem ilyen a világon nincs, vagy mondj egy példát.
Dátum: 2016.07.06. 18:55:42
Eleve rossz ez a fajta békés világ megalkotása, amire csak azért most jöttem rá mert most tudtam meg hogy működik az a bizonyos békés világ, hiszen eddig még csak nem is érdekelt. Ha békés világ kell, ki lehet lőni ott a portyát, vagy a portya úgy fizessen mint az szb és nem veszít le-t a vesztes, adott a békesség és mégis meg lehet kóstolni a másikat hogy ki az erősebb. Na ezt nevezem békességnek, aki meg pokoskodni akar az regizzen "morcos" világra, aztán ott fosztogathat kedvére. Még mindíg nem akarom elhinni hogy Miklósék nem néznek egy egy fejlesztéskor vagy újításkor az orruk hegyénél tovább, pedig ez a rakat nerfelés már kezdi a hitemet szegni.

Kieg: jobban belegondolva az én elképzelésemmel is lehet ügyeskedni, de mégse annyira mint ezzel a le klónozásossal.
Dátum: 2016.07.06. 17:36:51
Mitől is békés az a világ ahol "klónozható" a lélekenergia? A v3 inkább volt a le gyártó világ, amivel nem is lett volna gond ha zárt, attól hogy szinte senkinek nem tűnt fel ez a kis tervezési hiba, avagy mégis csak éppen hallgat rólla, attól még a probléma fent áll. Nyugodtan megszavazhattátik volna hogy egy zárt világ legyen, aztán mehetett volna a ki a nagyobb le klón király. Vagy vissza minden, aztán szedek össze egy csapatot és reggelünk a v3-ra le-t klónozni, jó szervezéssel a csapat minden tagja jól jár és együtt hízunk egymáson, majd minden szép és jó, hiszen mégis csak békés világ. De ha békét akarsz, ajánlom inkább a v6 rendszerét, az jobb pokgyílkos, egyszerűen a komolyabb rablásokat kiegészíti egy rakat tp-vel, számszerűsítve nem igen lehet portyából 300 le/tp fölé menni, na ezinkább ösztönöz békességre mint ez a nem veszítem el az összes le-t amit a támadóm persze megkap azért. Mondjuk jogos, nem értek a v3-hoz, csak csacsogom a marhaságokat, bocsi.
Dátum: 2016.07.06. 13:05:27
Azzal hogy eleve be se kellett volna hozni a mászkálást azzal egyet értek, meg bár semmi közöm hozzá, én magam is látom a volt rendszerrel való visszaélés lehetőségét és a nerfet jogosnak tartom. De mint mondom, ettől függetlenül semmi jogom bele szólni és nem is kell figyelembe venni a véleményem, pláne annak akit ez egyébbként zavarna.
Dátum: 2016.07.06. 12:31:34
Csak nem értem mire fel hagynák el azt a világot, ezen módosult szabályok mellett hol is jobb az élet?
Dátum: 2016.07.01. 15:40:40
Semmi gond.
Dátum: 2016.07.01. 14:30:31
Nyugi nem kell védeni, amúgy se konkrétan rá értettem, hanem hogy a cégnek futja olyan fizura, van egy halvány fogalmam rólla hogy nem minimál bért keresnek a programozók. Nem kell komolyan venni az előbbi hsz-emet.
Dátum: 2016.07.01. 14:17:30
Külföldi szabi? Csak fut az a szekér.
Dátum: 2016.07.01. 13:11:47
Mi számít magas szintnek (99 a szintem)? Mindent úgy kell harapó fogóval kiszedni belölled, így hogy segítsen az ember?
Dátum: 2016.07.01. 10:16:05
A válaszom az a ne mondjátok hogy erősödjek kijelentésedre volt, egyébbként meg bár én nem öltöztem neki a xenónak, nem mondanám hogy fú de kigyúrt lennék, mégse komoly megterhelés a xenó. Lehet hogy ez azért van mert nem sebez tüskés bőrrel, meg olyan varim van ami a támadását szedi le, ha akarod próbáld ki.

Kieg: a kérdésed amúgy is olyan volt mintha azt kérdeznéd hogy hogy lehet pénzt szerezni de ne azt mondjuk hogy dolgozzál mert az nem ér semmit. Erre hova adjak "értelmes" választ?
Dátum: 2016.06.30. 21:22:02
Sajnos nem tudok mit kezdeni azokkal, nekem lassított mobilnettel is mondjuk úgy hogy használható, lehet hogy mert megszoktam hogy nem pörög az szb