Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2016.08.02. 16:44:25
Nem tudom hogy egy kari vagy két külön karakter, esetleg két multi kari akit a gazdája egyszerre törölt, volt rá példa, annyira nem figyeltem a lady versenyt.
Dátum: 2016.08.02. 16:02:42
Lehet rosszkor törörölt valaki.
Dátum: 2016.07.28. 11:22:17
Te hová is gondolsz? Vegyük a 100-as szintű gyémántos karakteremet aki eh-s, csak azért szerzek 10-12k-t térkapuból mert egész jó le szívásom van, ennél jóval kevesebb lenne le szívás nélkül, le szívást te is növelhetsz majd. Na jöjjön az szb, az esemény pont nélkül is 5000 le, nem gyémántosnak talán 4900, csak hogy ez kb fele tp-re. Nem hiszem hogy az szb hú de gázabb lenne a szuper jó térkapunál. Meg hát térkapu pont napi 6 jön, pp meg akár 42. Toplassított vagyok, vadászok portyázok meg mindent csinálok, napi le-m térkapu kb 70000(ez le szívással, szóval alígha ad 20000 plusz le-t a horda bónuszom), talán 300000 a vadászatból, ugyan ennyi szb-ből (itt jó ha 5000 le-t számít a hordám), nem vagyok nagy küldis, így 100k küdi. 770000 le mondjuk egy nap, 25000 jóesetben a horda bónuszom, a bevételem talán egy harmincad része a bónuszom, ha egy másik hordás tökéletesen utánozna más hordával (nem lenne megeröltető) és csak egy küldivel csinálna naponta többet, ugyan ott lenne mint én. A számok nem tökéletesek, de nem is hasra ütés szerűek, kár bele kötni. Jajj majdnem kimaradt a kufár kedvezmény. Azt se mondanám ördögien fontosnak, felszerelést nem sűrűn cserél az ember, pláne ha ritkán lép szintet, a gyógyital az ami sokat fogyaszthat, de akkor sokat is kell szb-zni amit pláne nem csinálsz, meg azok a tengilengik se akik igyekeznek veled eggyütt "optimalizálni". Szerintem nyugodj meg, nem vagy igazságtalan hátrányban, ha mégis úgy érzed, ott a horda váltás, nem egy horror összeg.
Dátum: 2016.07.24. 20:32:02
Egyrészt nagyon szívesen, másrészt meg ne személyeskedjünk kérlek, én sem emlegetem hogy nem látod a fától az erdőt, meg aztán nem török én senki babérjaira, szerzek én sajátot. Az meg hogy valamit sokkal régebben csinálsz, attól még nem jelenti hogy a mestere vagy, de ki is vagyok én hogy beszóljak a szuper intelligenciának.
Dátum: 2016.07.24. 20:19:28
Emlegetett szamár mindíg megjelenik, már kezdtél hiányozni
Dátum: 2016.07.24. 20:04:21
Persze, világ zárt szavaztatok volna és nincs gond, bár ezzel sincs gond mert megoldották, az egy más kérdés hogy jól vagy nem. Megoldható hogy alkalmaszkodjatok az új helyzethez?
Dátum: 2016.07.24. 18:50:34
Ugye a legkönnyebbvalamire azt mondani hogy nem jó vagy nem helyes, az már kicsut nehezebb hogy az ember mondja hogy szerinte hogy lenne jobb, bár ezt is sokan űzik, viszont egy ténylegesen jó megoldást mondani, na azmár meló. Erre volt idő és lehetőség x nap, de mi is ment ezalatt, a két oldal azon veszekedett hogy kell e változtatás avagy nem, aminek persze értelme nem volt hiszen avezetőség eldöntötte hogy kell. Szóval akkor az ellenzők rossz helyre összpontosították erejüket, ahelyett hogy az őket ért kárt enyhítsék valami kompromisszumos ajánlattal, miért is tették volna, ha egyszer nem voltak hajlandók meglátni hogy nincs minden rendben a v3 rendszerrel. Hogy a szavazás miért így alakult, azt nem tudom, azazel szavaival élve fikciót állít az a játékos aki az mondja biztosan tudja. Ja igen a kérdésed, egyet értek e a kezelés módjával? Hmmm, érdes kérdés, ha azt mondom igen hazudnék, ha meg azt hogy nem, akkor szintén, mivel ez nem kompromisszumos megoldás, de az se ha a v3 rendszer nem változik. Az ügyet teljesen más oldalról kellett volna megközelíteni, a "békés" világot egy új rendszerrel ténylegesen békéssé tenni. Meg aztán írhatnék ide regényt de minek, sajnálom ez így veszett, oké, lesznek még ilyen fellángolások, de majd megunjátok, én meg majd addig is rá nevelődök hogy ne húzzam fel magam rajtuk, azazelnél már összejött. (ha privátban mégis csak szeretnéd folyatni, még anevemet is megadom, face chaten pörgősebb az eszme csere, ráadásul senki se mondhatja hogy féltem a névtelenségem )
Dátum: 2016.07.24. 16:58:39
Hát a problémát még mindíg nem látom, hiszen ez a helyzet, ami szerintetek probléma, az a többi szerveren, vagyis a v5 és v6-on nem, hisz ott nincs vf, már a szerver indulása óta fent áll, nem jártok ezen a téren semmivel se rosszabbul mint mondjuk a v1 és v2. Még mundjuk úgy hogy jobban jártatok mint a v5 vagy v6 hiszen ott még választani se választhattok hogy miként akartok boldogulni.
Dátum: 2016.07.24. 16:26:21
Hogy elkanyarodtunk a témától istenem, indult azzal hogy vf-esként nem lehet küldizni, erre én hogy lehet és el is magyaráztam hogy és erre mondtam hogy nincs probléma. Aztán teljesen más témában jöttök hogy van, nehogy már én legyek a hülye, már csak Azazel reakciója hiányzik. Akinek baja van a v3 jelenlegi működésével, annak ott a megfelelő topik vagy az üsz, itt maradjunk a témánál, ott meg majd reagálok az ottani problémákra ha úgy tartja kedvem, köszönöm.
Dátum: 2016.07.24. 13:56:57
Nagyon megharagszol, ha azt mondom hogy a problémád nem hat meg? Ha igen, az se hat meg. Harci világban játszok, nincs vf, a nagy rablásokat megfejeli a rendszer egy rakat tp-vel, vigyáznom kell a le-re és nem mindíg sikerül, mégsem panaszkodom (nagyon), bocs hogy nem látom a problémát.
Dátum: 2016.07.23. 10:28:13
V3-on nincs szb? Csak mert ha van, akkor tökéletes küldizésre még a vf-esnek is, kritikusok és kábítós küldi, probléma?
Dátum: 2016.07.22. 23:38:33
Csak nem unatkozol?
Dátum: 2016.07.19. 20:28:54
Remélem nem a smaragd szelence fog a pontozott vonalra kerülni, mert akkor potyára vettem meg 50 bizbaszt.
Dátum: 2016.07.15. 09:25:42
És tényleg, köszi
Dátum: 2016.07.14. 21:42:05
És nincs kedvem bele menni a játékba, mi van velem?
Dátum: 2016.07.13. 15:39:50
Persze hogy jó volna, majdnem annyira mint a nyugati színvonalú bérek.
Dátum: 2016.07.13. 15:24:36
Na ezt se tudtam, jó pap holtig tanul, nemde?
Dátum: 2016.07.13. 15:17:07
Igen, a jó öreg sírás detektor most is kifogástalanul működött, biztosan német mérnöki munka eredménye
Dátum: 2016.07.13. 15:08:06
Meglehet, de legalább nem szezonális termék vagyok
Dátum: 2016.07.13. 15:05:56
Akkor itt jön az érv hogy még fizessek is azért amit nem is akarok, csak kell és kész? A világzárról legalább ingyen szavazhattak és kapták ami lett. De ez a deportálás korrupcióval meghintve már túl élethű, akkor minek játszak?