Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2016.09.12. 23:20:32
Ên nem használom, 480 erővel, maxos fegyverek, alap varik, sokan lepattannak róllam, mégse használom az arénát.
Dátum: 2016.09.12. 21:59:48
Pont ugyan ez a verzió volt azon is, aszem 4.4.2 vagy mi. Az meg nem éppen nagyon új.
Dátum: 2016.09.12. 21:43:05
Sajna a sunyival régen elvesztettem a bizalmam, a samuval rögtön utánna. Sejtem mi lehetett a gond, mivel csak mobilnettről produkâlta a hibát, sajna én főleg arról vagyok. A kidobáshoz az is elég ha egy pillanatra folyton megszakad a hálozat, vagy folyton vâltogatja a teló a hálózatokat. Normâl esetben a mobilnett és wifi váltás dob ki, vagy ha ki és be kapcsolom a mobil netet. Ez meg mintha folyton azt csinálta volna bár más jelét nem adta.
Dátum: 2016.09.12. 21:21:54
Há tc-re, mi másra (remélem kivehető a mártka ) . Nem szabadulok tőlle, ez a harmadik ilyen márkájú telóm zsinorban.
Dátum: 2016.09.12. 21:09:18
Hát ugye reklámozni nem lehet, így nem írhatom le, max hogy A-val kezdődik és SUS-al végződik a márka, és hogy 40000 forintos teló. Gondolom így nem minősül reklámnak
Dátum: 2016.09.12. 20:47:16
Vissza vittem a telót, frissítették és semmi sem változott. Mondtam és mutattam a gondomat, erre jötek hogy szar az oldal flash-e, mondom kétlem, nincs rá panasz másoktól, más böngésző sem segít. Erre jöttek hogy sajnálják de nem tudnak segíteni, az oldal a rossz. Erre közöltem hogy eddig jó volt, napi szinten járok ide és fizetek is ide, nekem olyan készülék kell amin megy és tudom is hogy melyik az, erre ők hogyna jó, benne van a 3 munkanapban és kicserélik. Új teló beüzemel és láss csodát, minden tökéletes. Szóval jelentem, a készülékemben volt a hiba.
Dátum: 2016.09.12. 10:51:55
Köszi, azt hittem az is ma indul
Dátum: 2016.09.12. 10:21:05
Mikor kezdődik a költési akció, a befizetési már megy
Dátum: 2016.09.12. 09:57:14
Úgy néz ki bevált ez a böngésző, köszi

mod: elkiabáltam, még belépni is alig enged
Dátum: 2016.09.11. 23:16:38
nincs párhuzamos bejelentkezés, igen android, igen az opera mini nem dob ki, csak éppen a szerencse keréknél bebolondul, aminek köszönhetően sikeresen elpörgettem 4 őskövet akaratom ellenére. Teló hiba lesz ez mert a fórum is kidobál, vissza kell térnem az előző márkára, annak a gyári böngészője tökéletes, ezé meg folyton leáll.
Dátum: 2016.09.11. 22:44:59
Folyton kidobál a játék szinte azonnal, több böngészøt is kipróbáltam azok se jobbak, ùj a teló, a készülékemben van a hiba és vigyem vissza holnap, vagy más is tapasztalt ilyet?
Dátum: 2016.09.10. 18:02:42
"Elérkezett az idő, hogy csatlósaidat harcba vidd! Először is, válaszd ki, melyik az a 3 csatlós, amelyik a csapatodat fogja alkotni. Ezt a 3 csatlóst ruházd fel a „harc” képességgel barna mytokronitok segítségével. Ha ezt megtetted, attól kezdve ezeket a csatlósokat ki tudod jelölni harcolónak. Egy harcoló csatlósod ettől fogva mindig kell, hogy legyen!"

hogy ez a kiírás mikor került a leírásba, azt nem tudom, de ott van.
Dátum: 2016.09.09. 09:58:40
Ha nem szereztek tonnaszám barna mytot akkor felesleges aggódni a diránium szerzése és a nem tudtok nyerni dolog miatt, hiszen úgysem tudnátok elkölteni
Dátum: 2016.09.08. 22:20:36
16 győzelem és egy vereség a csatajelentések szerint, a buggos kijelző szerint 29 győzelem és 3 vereség.
Dátum: 2016.09.08. 22:15:43
De működik, csak ha sok lesz a bukott csatád akkor ne panaszkodj
Dátum: 2016.09.08. 21:59:39
A fejlesztés jelenlegi formája szerint, kell 600 barna mitót gyüjtened hogy 0-n legyél, onnan kezdve tudsz egyáltalán valamit kezdeni majd a dirániummal, vagyis már 200+ nál is mert akkor edzhetsz egy csatlóst. Meg ugye kell sok száz törmelék, vagy áldozol követ hogy a csatlósaidnak legyen felszerelése. Ha ezek megvannak akkor talán nem leszel stabil boxzsák.
Dátum: 2016.09.08. 21:49:25
Ne várj a boxzsák léttel, jelenlegi formában garantálom hogy az is maradnál míg játszol
Dátum: 2016.09.08. 20:40:25
Pontosan, pont ezért is zsákutca ez a fejlesztés
Dátum: 2016.09.08. 15:43:03
Csatlósaid, Kisvakond, egy 1. szintű, Goro, egy 1. szintű, Dühös bikafejű valami, egy 1. szintű csatlós vesznek részt a csatában. Sheran Úrnő csatlósai, Sheran sárkánya, egy 1. szintű csatlós vesz részt a csatában.
A csatlósok pusztító orkánként csapnak le.
1. kör:
Dühös bikafejű valami agresszíven támadja ellenfelét, aki Sheran sárkánya. Nem talált!
Kisvakond támad, ellenfele Sheran sárkánya. Nem talált!
Goro agresszíven támadja ellenfelét, aki Sheran sárkánya. Nem talált!
Sheran sárkánya támad, ellenfele Dühös bikafejű valami. (7 sebzés)
2. kör:
Goro a kavarodásban Sheran sárkánya hátába kerül. (7 sebzés)
Kisvakond támad, ellenfele Sheran sárkánya. Nem talált!
Sheran sárkánya agresszíven támadja ellenfelét, aki Dühös bikafejű valami. (7 sebzés)
Dühös bikafejű valami célpontja ezúttal Sheran sárkánya. Nem talált!
3. kör:
Goro támad, ellenfele Sheran sárkánya. (7 sebzés)
Sheran sárkánya lesújt Goro testére. (6 sebzés)
Dühös bikafejű valami a kavarodásban Sheran sárkánya hátába kerül. Nem talált!
Kisvakond célpontja ezúttal Sheran sárkánya. Nem talált!
A csatában te 0, ellenfeled 0 csatlóst vesztett. A te csatlósaid 14, az ellenfeled csatlósai 20 sebzést okoztak.
Ellenfeled nyerte a csatát, vigaszdíj: 2314 lélekenergia és 15 TP!
Jutalmad: 3 diránium

Az ellenfelemnek 170 pontja és egy csatlósa volt, nekem 480 és 3 csatlós, lám elvert
Dátum: 2016.09.08. 15:37:18
Még biztosra akarnak menni, de ahogy nőnek az erők nőnek a jutalmak is, meg széjelebb húzódik a mezőny, attól hogy ma még ennyire gyepálnak,nem biztos hogy pár nap múlva pazarolnak rád lehetőséget. Egyébbként is csúnya csatálat tud generálni a szerencse, 3 csatlósom arany fegyverrel, 3 fegyvertelen csatlós majdnem vert, 3 másik csatlósból meg kettő fegyveres de mégis ájult kettő. Ez olyan mint pici szinten portyázni, vagy bejön,vagy nem.

Kieg: nekem lenne két egy csatlósos célpontom, de várok hátha jön 3 csatlósos