Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2019.03.19. 19:11:36
Hát a remény, hogy jön valaki, aki befizet másfél-két milliót inspirációval beér 2-3 év alatt, addig megcsinál 400-500 templomot és vermet csinál vagy 60000 (90000) tulpotit meg vagy 50000 szakértelmet és csak megnézi a karakteredet és az menten elájul és a kamrájába teleportálódik.
Dátum: 2019.03.19. 18:27:35
Pedig még tudnám fokozni.
Dátum: 2019.03.19. 17:08:19
Na ez az, miért pont az öreg top karakterek jelentenének kihívást, mikor lentről özönlenek a templomon, vermen, 95% tulpoti bónuszon meg miegymáson szarrá tápolt vérben forgó szemű újoncok?
Dátum: 2019.03.19. 12:00:16
Hát annak idején nekem sem vadászatnak indult, csak hát ha követi az ember a saját és környezete statisztikáját, akkor kibukhatnak a visszaélés gyanús emberek. Ezek után, ha van is gyanus karakter, észre sem veszed és átmentél buger vadászba.
Dátum: 2019.03.19. 11:29:34
Jajj de régen voltam már ekkora buger vadász véreb mint te.
Dátum: 2019.03.19. 11:04:25
Felőlem aztán lehet így, nem hiszem hogy valaha is hátrányom származna belőle, csak hát többen jelezték azt, hogy nem tudják mikor trollkodok, vagy mikor nem, így miattuk jeleznem kellett a dolgot.
Dátum: 2019.03.19. 09:21:19
Jobbat mondok, aki most minimum 350-es szintű, az legálisan csinálhassa ezt a buggot és rajtuk kívül senki más ne kapjon engedélyt, hiszen a szegény nagyoknak esélyt kell adni a régi játékosokkal szemben. (komolyan ne vegye valaki)
Dátum: 2019.03.18. 20:29:28
Szerintem csak ők ketten voltak elég nagypályások hozzá, futólag átnéztem a többi szerver top karaktereit és nem találtam zárolt karaktert máshol, ettől még lehet hogy van.
Dátum: 2019.03.18. 18:18:29
Nem kispályások lehetnek ha Miklósék zároláshoz folyamodtak, szerintem többször alkalmaztak eddig nerfet mint karakter zárolást.
Dátum: 2019.03.15. 16:21:07
Oh, hát tök jó ez a szavazás, lesz majd ami lesz. Nem kell amiatt aggódni hogy valami elszaródik, majd finom hangolják egy tompa baltás csimpánz segítségével.
Dátum: 2019.03.15. 11:53:08
szerintem azt akarta mondani, hogy annyira kemény vagy hogy meg sem kellene érezned.
Dátum: 2019.03.11. 14:40:34
Szerintem a második a legjobb, elég jól lehet csökkenteni vele a sebződést, viszont tenni is kell érte nem is keveset.
Dátum: 2019.03.10. 21:14:55
Azért jó ez, hogy azzal jöttök, hogy az inspirációval milyen erős karaktert lehet csinálni, az inspirált karakter felveheti a versenyt az öreg 400-asokkal, a toplassítás meg jól van úgy, nem nagy táp az (Miklós szerint nem nagy táp, egyszer így nyilatkozott, igen lan, nyilatkozott így). Mutassatok a v6-on kívül olyan világot, ahol van olyan 180-as karakter aki 13K af pontot költött el, 20k teljesített küldetésnél jár mellette 1.5 mrd rabolt le-nél, több mint 15k alap tulajdonságösszegnél amire még rájön minimum 8000 csatlósokból meg innen és onnan. Ezt csinálja meg egy inspirált mondjuk a v5-ön, csak hogy ne tudjon egy picit sem toplassított lenni addig. A v6-on két karakter is megfelel ezeknek a kritériumoknak és egyetlen egy percet sem voltak inspiráltak, még csak inspirátor sincs.
Dátum: 2019.03.10. 20:29:01
A kárhozat verme indulása óta átlagosan megcsináltak a játékosok vagy 45 vermet, a verem havonta van és pálcával nyitható új de az sem az égből hullik, ha ispirátorral rohan fel, akkor nem fog sokkal több vermet csinálni 400-ra mint egy mostani nagy karakter, ha még ha 3 év alatt 400-ra is inspirálja magát, akkor is 30 kis vermet tud le, 6 nagy vermet, erre jön még néhány pálca befizetésekből, mondjunk 3 év alatt 30-at (de lehet többet), 3 év alatt tart 60 kis veremnél, egye fene legyen 80. A régóta 400-asnak ez is adott, még ha az inspiráció hiánya miatt a nyakán is marad évente 5 pálca, akkor is megcsinál 3 év alatt 65 kicsi vermet és jön rá az hogy ő már megcsinált 45 vermet, ez 110 verem kb. Miért nem kalkulálod bele hogy aki a 400-on van az ugyanúgy játszik tovább? Meg valamit érő inspiráció az 5-ös és 6-os világon van, az ispirátornak nevezett relikvia nem eredményez gyorsan 400-ra jutást, a v5 inspirációja már inkább ér valakit, de akkor meg nem éri meg az 1-es és kettes világra menni, ha egyszer el van ismerve hogy az új rendszerben csak az inpirált világokon éri meg karakter fejleszteni? (igen lan, el van ismerve, ""B" játékosnak inspirátora van, minden nap egy csomó CSP-t kap "A"-hoz képest, amivel simán lehet, hogy kompenzálja "A" előnyét", azat simán lehet (fontos a feltételes mód) hogy kompenzálja a régi 400-as előnyét)


Kieg: Lan, azt lehet nem mondta senki, hogy 400-on bárki üthet bárkit, de azt sem hogy nem, pedig lett volna már lehetősége Miklósnak ezt a dolgot cáfolni de nem tette. Igy legalább annyira igaz lehet ez az elképzelésünk, mint amennyire nem, Miklós még 2 éve írt arról hogy újra kell gondolni 400 felett a portyázás szabályait, de mára már elfelejtette, mi változhatott azóta?

Kieg2: Azt még el is felejtettem figyelembe venni, hogy 400+-on 60 verem többet hoz mint 1-400-ig 60 verem. Mivel a verem bevétele szintfüggő, ráadásul jónéhány szint (mondjuk 140) kell hogy szinthez képest maximalizálja a verembevételt.
Dátum: 2019.03.10. 17:20:09
Kivéve ha úgy növeled hogy ne szívasd magad meg nem viszel nagyon magas szintű állatokat. Nekem jelenleg le tud menni 300 pp úgy hogy akár csak 2-3 alkalommal töltöm maxra az életemet, pedig nincs kimagaslóan sok életerőm.
Dátum: 2019.03.10. 09:43:31
Most átmész te is trollba?

Kieg: Sebaj, talán lan félre teszi egy kicsit a trollkodást és ő elmodja hogy mit jelent ha szivat a klón.
Dátum: 2019.03.10. 09:35:23
Az én legjobb tudomásom szerint az szb úgy működik hogy ha 30 pp-s beállítással vagy akkor a képességeid kb 95 százalékát kapja, ezért klón. A kristályhorda meg nem kapja meg például a csatlós vagy a medál bónuszt, engem nem hogy a saját kristály klónom nem ver hanem még a legerősebb karakteré sem aki meg csukott szemmel hátrakötözött kézzel sem ver. Landi és xeno eventben sem vettem észre hogy klónok lennének és még a veremben sem, mert gondolom akkor kicsit kétesélyesebb lenne a harc. "A szivat a klónom" kifejezés meg egyébbként is öregebb mint a verem.

Kieg: Csak is az szb esetében tudod úgy fejleszteni a karakteredet hogy szivasson a klón, de az kompenzálható.
Dátum: 2019.03.10. 09:17:43
Valaki magyarázza el nekem, hogy mit jelent az hogy szivatja a saját szb klónja?
Dátum: 2019.03.09. 22:17:52
Tudod nem azért foglalkozok a dologgal mert azt gondolom hogy engem fognak elpicsázni a régóta 400-asok, az max akkor eshetne meg ha világot váltok majd, ha maradok és aktív is leszek akkor az elsők között leszek 400-as a szerveremen. a gond csak az hogyha a szintmaximum miatt is lesznek játék abbahagyások, így is bizonyított tény, hogy kevesen vagyunk (nem lan, ez nem kavarás, igenis kevesen vagyunk, csak nézd meg minden világon hogy hány karakter tornyozott). Ha ezt a fejlesztést is hagyjuk megint gyorsan összeszarni, akkor mégkevesebben leszünk, vagy lesztek, 3-4 játékosért nem fog üzemelni a vu. A legnagyobb poén, Miklós sem gondolja már annyira komolyan ezt a szinkorlátot, ha már azt is írta (igen lan, írta miklós), hogy ha úgyvan akkor kitolhatják 600-ra is a szinthatárt. Akkor meg mi értelme az egésznek, 300-nál még az volt hogy igenis kell a szinthatár mert csak akkor lehet további fejlesztésekben gondolkodni, ma már 400-nál tartunk de a 600 is meg lett lebegtetve.
Dátum: 2019.03.09. 20:53:51
Köszi hogy ilyet feltételezel rólam hogy direkt kavarok, látom nagyon kinéztél magadnak, ebből trollháború lesz ám.