Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2017.05.07. 12:03:52
A tárgy szintje 65, szerintem az a minimum szint amin át lehet venni. Hamarabb átvenni amúgy sem lenne sok értelme. Ha meg a szinted megvan akkor meg lehet az van hogy már egyszer átvetted.
Dátum: 2017.05.06. 12:41:45
Nincs mit, annak meg aki lepontozta, nagyobb öröme se legyen az életben.
Dátum: 2017.05.05. 21:41:40
Úgy hogy azt tévesen mondják mérgezésnek akkor, mivel a fulladásba halnak bele, ha magukkal visznek egy gyertyát ami ég, ha magas a koncentrázió akkor kialszik, nem azért mert megmérgezte a tüzet, hanem mert kiszorította az oxigént a pincéből, ha az illető időben észre veszi és kijön onnan akkor nem lesz semmi baj. A szénmonoxid a ténylegesen mérgező és már viszonylag kis mennyiségben is. Még egy példa a tűzesetek, ott sem szoktak mérgezésben meghalni, az ellátásnál azért kell csak oxigén hogy a tüdőből kitisztuljon a széndioxid mert rontja az oxigénellátást. Lehet marhaságokat írok de így tudom, de persze most azonnal utánna olvasok hogy neked már ne keljen.

Kieg: Megnyugodtam, csak tudok valamit, pedig a kémia nem volt az erősségem.

A szén-monoxid: (CO) egy színtelen, szagtalan, íztelen gáz. A szénvegyületek tökéletlen égése során képződik, főleg belső égésű motorokban. Üzemanyagnak is használható, levegővel jellegzetes kék lánggal ég. Kiterjedten használják vegyipari alapanyagként. Kémiailag egy szénatom kötődik kovalens kötéssel egy oxigénatomhoz. Szobahőmérsékleten gáz halmazállapotú. Erősen mérgező, az általa kiváltott szén-monoxid-mérgezés minden évben több áldozatot szed.

Széndioxid: Színtelen, kis koncentrációban szagtalan, a levegőnél nagyobb sűrűségű. Ha a belélegzett levegő a normál koncentráció többszörösét (néhány %-ot) tartalmazza szén-dioxidból, akkor azt enyhén savanykásnak érezzük, ez a koncentráció azonban már veszélyes, mert fulladást okozhat.

A tiszta szén-dioxid nem éghető, az égést nem táplálja, ezt a tulajdonságát használják ki a tűzoltó-készülékeknél, és a gyertyalángos próbánál a pincék ellenőrzésénél: ha a gyertya kialszik, akkor a szén-dioxid veszélyes mennyiségben van jelen a helyiségben.
Dátum: 2017.05.04. 20:50:50
Nem, a változás jogát fent tartják, de szinte biztos hogy akkor indul, max egy napot csúszhat ha gigszer van
Dátum: 2017.05.04. 15:18:43
Nem feltétlen saját tapasztalatra gondoltam, de mondom hátha hallottál valamit, másnem üsz-en rákérdezek, azért köszi. Az előzőre vissza térve, mégsem annyira jó hogy írtad, jobban célkereszbe kerülhetnek így a gyémánt és zafír mezők
Dátum: 2017.05.04. 14:35:47
Köszi hasznos infó, arról esetleg nincs infód hogy a béke buzogánya miatti sebzés csökkenést örökli e a klón? Van egy olyan érzésem hogy nem, de hátha.
Dátum: 2017.05.04. 11:41:33
Szerintem inkább februárban mert kell legyen előtte egy veremnek és egy farsangnak is.
Dátum: 2017.05.03. 09:45:14
Ez valami csúnya bunda
Dátum: 2017.05.03. 09:06:28
Ha jól látom v6-on megadja a medálokat.
Dátum: 2017.05.02. 14:42:49
Á köszi kihagynám, igaz hogy semleges aviszonyom anyámmal, de nem kívánnám neki hogy sűrűn emlegessétek
Dátum: 2017.05.02. 14:32:27
Ez nézőpont kérdése, nem jár láda, viszont sok más igen és itt már csak az a kérdés, hogy mi a fontosabb.
Dátum: 2017.05.01. 01:58:23
A leírás szerint most nem kellett volna veremnek nyílnia, újjabb porszem a gépezetben.
Dátum: 2017.04.28. 22:14:02
Egyrészt szinte semmi felzárkózást nem hozna, másrészt pedig akkor miért ne álljak meg 234 megánál? Az utolsó szinte nem oszt nem szoroz de legalább egyszerre két aktív esszenciám lehet.
Dátum: 2017.04.28. 15:08:21
Hát most igazat kell adjak, a 235 mega már így is erős előny lehet, úgy meg dupla előnyé válik. Vagy alacsonyabb határt kell szabni, vagy pont magasabbat hogy legyen rendes ára a dolognak.
Dátum: 2017.04.28. 11:12:39
Félre értelmezed a kérdést, sőt, erősen torzítod. A kérdező azt kérdezte melyik mérgező, ezek közül csak egy ténylegesen mérgező, az egy dolog hogy mind okozhat fulladást. Így a hélium is mérgező lehetne, pedig nem az, gondolj a héliumos lufira, ugyanakkor az is okozhat fulladást.
Dátum: 2017.04.26. 13:12:38
Sajnos nem.
Dátum: 2017.04.22. 21:59:18
Adhatna plusz veremszintet is, 1 medál után az első bónusz szint, 3-nál mégegy, majd 6-nál, 10 nél, 15, 21, 28 stb.
Dátum: 2017.04.20. 21:28:52
Akkor már csak támogatók kellenek, igaz hogy lenne rá mód hogy ne legyen egy elcseszett csp nyelő a verem az inspiráltaknak, ugyanakkor mégis legyen nehezítve a toplista helyezésük, dehát ez kit érdekel, elég átnevezni a vermet. Hogy én erre nem gondoltam, hihetetlen
Dátum: 2017.04.20. 21:19:05
Akkor szavazzuk meg neki új névnek hogy az "elcseszettség verme"? Akkor nem csak te hanem senki sem panaszkodna.
Dátum: 2017.04.20. 21:10:07
Mint írtam az elején, lement már nem egy nagy és mégtöbb kis verem, van már, vagy kellene hogy legyen tapasztalat és észrevétel, lehetne érvelni ezekkel, de nem teszi senki, értelem szerűen akkor tökéletes az event, így nem egy panaszt sem kell majd itt olvasni, ha zajlik majd élesben. Ennek örülök és remélem hogy nem csalódok.