Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2017.06.06. 14:33:11
Egyszer valaki azt írta hogy a v6-os karik csak nagy felfújt lufik, ha igaza volt akkot nem kell aggódni miattuk
Dátum: 2017.05.31. 12:35:09
Csak egy, időszakos medál.

Kieg: Jut eszembe, sikerült megoldani hogy egy őskövet se költs a veremre?
Dátum: 2017.05.29. 22:46:20
még akkor van 13 szinted
Azon meg ne lepődj meg, nekem a legjobb barátom is képes teljesen kimenni a fejemből egy két napra, pedig csaj az illető és nagyon egy húron pendülünk.
Hát addig meg nem mondhatod hogy nem érdekel a vu és lelkiieretfurdalás nélkül ki tudsz hagyni két napot, szerintem ez alap és nem érdem, ez nekem is megy, pedig a szövim egyik döntő tagja vagyok, annyi szavazatom éppen nincs hogy bármit egymagam vétózzak de van 7 szavazatom. Akkor sem állna meg az élet ha egy hétig nem lépek be, plusz hátrány sem ér. Mindegy hogy egy vagy száz láncal vagy kötve a vu-hoz, míg egy láncod is van, addig nem vagy szabad, így nem is állíthatod hogy megvagy nélküle.
Mondjuk úgy hogy te nem is számítassz, hiszen jó ideje kínálod átadásra a karaktereidet, inkább az a csoda hogy 2 kihagyott nap után mégis belépsz.
Dátum: 2017.05.17. 10:55:13
Bizonyos értelemben erősen hunyorítva nézve, már most is lehet inspirációt venni.
Dátum: 2017.05.16. 21:30:52
Szerintem meg pont te nem érted, gondolom mert nem olvastad el rendesen azt amit Miklós írt. Szerencsére már látom lényegtelen erről beszélni, hiszen már te is tudod hogy az aggodalmatok nem túl megalapozott (Miklós megerősítése szerint). Az meg hogy valaki erre az pár tucat iq-ra ráspecializálódik a bajnoki miatt, tegye csak, úgyis addig élvezi ki max, amíg az esetleges riválisa meg nem teszi szintén, aztán na puff oda az előny.
Dátum: 2017.05.16. 14:38:06
Szerimtem nem, miért is nem? Pont azért amiért a főnököm nem rakatja rendbe a tetőszerkezetet, a lehulló habarcs darabok még senkit sem ütöttek le eddig, így az új tető árát olyanra is lehet költeni, ami extra pénzt is termel. Lefordítva ide, minek az "apróbb" hibákkal foglalkozni, ha lehet a tárgykraftot is csinálni ami nem mellékesen fizetős opciót is tartalmaz.
Dátum: 2017.05.16. 13:49:16
Engem komolyan érdekel ez az életerős dolog, el is kezdtem egy speckó szettben csatákat nyomatni, kicsit lassan megy de csinálom míg meg nem unom
Dátum: 2017.05.16. 13:28:16
Erre csak azt tudom mondani, hogy hiszem ha látom. Mondjuk 100 ilyen 100 olyan csata eredménye talán mutatna valamit. Vagy neki mész alap cuccokkal a bajnoknak, imitálva az elvesztett tulajdonságokat, hogy valami alap legyen mennyit is változott egységesen a csatánként kiosztott sebzések aránya. Ha kétszer akkora az életerőd, de a sebzés arányod kétszer rosszabb (kevesebb sebzést osztassz ki, de többet is kapsz be) akkor voltaképp nem nyersz akkorát mint ami most lâtszik. Én nem tennék nagy pénzt a ti verziótokra, de nem mondom, lehet én tapogatózok rossz helyen. Amúgy ezt a kraftolást talán az szb-ben hasznosíthatóvá tudom elképzelni. Oda inkább hiszem, hogy összerakható olyan szett, ami pl a sebzősést csökkenti. Beáldozni egy rakat erőforrást hogy talán bajnok lehesek utólsó vérig bajnokin? Ez nekem kicsit túl bátor és fanatikus húzás, viszont ha kevesebbet sebződök szb-ben, az több és biztosabb hasznot csepegtethet.
Dátum: 2017.05.16. 11:58:35
Erre az egészség példára ugyan azt írhatom mint előzőleg, nem fogsz tudni összeszedni annyi egészséget, ha tudnál is, az sem jelentené hogy verhetetlenné tenne utolsó vérig bajokin max elnyújtanád csak a csatát, a "tankságod" a többi képesség rovására menne, kissebbet és kevesebbszer sebeznél, ami végülis kompenzálná az êleterő adta előnyödet. Ezt csak gondolom hogy így lenne, ha nincsigazam akkor egy rutinosabb úgyis kijavít.
Dátum: 2017.05.15. 17:31:23
"hogyha egy bizonyos stat nagyon meghaladja a többi stat átlagát, azt egy szint fölött már több pontba fog kerülni."
Dátum: 2017.05.15. 16:08:10
Lesz egyébb ősi aranypénz szerzési lehetőség is, vagy csak az univerzum ládás lehetőség marad?
Dátum: 2017.05.15. 13:43:56
Erre rendes választ alígha kaphatsz részletek hiányában. Mintha azt kérdezném hogy normális e az hogy egy 30 éves férfi nehezen talál munkát. Egyébbként ha a kárhozat verme (mini verem) rendben gond nélkül ment, akkor ennek is kellene, hiszen állítólag szinte ugyan az a kettő működése.
Dátum: 2017.05.15. 08:16:36
Persze biztos, de feltétele is van ám, ne legyél inspirált. Kb. 37-40 lépés egy szint, a 25 szint 925-1000 csp. 21 nap csp regenje 882-1092, 42 vagy 52 napi csp-vel számolva. Ez egy nem inspirált nem pazarló karakternek megcsinálható. Az inspiráltnak sajnos alígha. Azt még meg kell jegyezni, ennek az eventnek szerintem nem sokan bátorkodnak 0 csp-vel nekifutni.
Dátum: 2017.05.12. 08:22:55
Most akkor vagy nem volt napi ajánlatban 20 kehely, vagy csak én voltam a "balszerszám" .
Dátum: 2017.05.11. 13:14:24
Igazából nem fontos hogy ott legyen, nem tudsz emiatt rosszat jelölni, mert a válaszokban csak az egyik helyes és az pedig az 59-es rendezője, probléma csak akkor lenne ha William Wyler (ami a helyes válasz) mellett Timur Bekmambetov (2016-os rendezője) is ott lenne lehetőségnek.
Dátum: 2017.05.11. 08:31:14
Kufárcsata és szövi bajnoki. Az előbbihez nêlkülözhetetlen, az utóbbihoz energia hasznosítás szaki megléte mellett több le a zsákmány, montosítva 1/3-résszel több, mint esemémypont nélkül. Minden vadászat is generál egy eseménypontot ami raktározódik felhasználásig.
Dátum: 2017.05.10. 22:06:29
Kevered a dolgokat, 5 eseménypontot ad és nem verempontszámot.