Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2017.07.02. 15:34:30
Sziasztok, az a helyzet hogy nem tudok felvenni küldetést, hiába kattintok bármire, valószínűleg az lehet a probléma hogy eldobtam egy már teljesített küldetést, meg lehet oldani valahogy vagy várhatom az üsz-t?
Dátum: 2017.06.30. 15:12:29
Abban igazad van hogy ezzel te nem gyengültél, de az ellenfeled erősödött általad, ezáltal a kettőtök közötti szakadék nőtt, ami sosem jó, másfelől rádszokhat az illető. Ha rádszáll valaki, akkor két dolgot tehetsz, vagy rinyálni kezdessz, vagy teszel érte hogy ne érje meg meki jönni. Én magam az utóbbit preferálom, egyrészt büszkeségből, másrészt ha így is jön, akkor saját magát gyengíti, ami szintén nekem kedvez.
Dátum: 2017.06.28. 08:36:55
Talán mert te hoztad föl a toplassítást és az inspirációt? Lehet valóban nem értem mit akarsz mondani, lehet az én hibám de lehet hogy nem, szerintem tegyél velem egy próbát és magyarázd el. Eddig mintha az lenne a gond, hogy az inspiráltnak milyen frankó, a toplassítottnak még frankóbb, a köztes rétegnek milyen szar. Jó nyomon járok? Amúgy igen, réges régen egy messzi messzi galaxisban én is őrző voltam.
Dátum: 2017.06.26. 20:31:29
Közölve van és volt, meg még van pár hónapod, szerintem már most megtérült a befektetésed csak a karakteredre kell nézni.
Dátum: 2017.06.26. 20:17:54
Megvannak az egyenlő esélyek, csak jobban szét kellene nézned a karakterek között, szerintem kicsit el vagy tájolódva, de ez egy privát vélemény. Pont az inspiráció ami segít a topba jutni a később kezdőknek, majd ott idő kérdése hogy a hátrányt ledolgozza, nem egy példát mondhatok neked rá, a karakteredhez képest devil és xen hónapokkal fiatalabb, de a topban van és nem is gyengék a szintjükön, az én karim a tiédnél is öregebb, de devil nyomába se érek, xen meg folyamatosan hagy le. Ne haragudj ha ezek után nem látom az érveidben a logikát. A toplassítás eddigi tudásom szerint egységesen lesz törölve, meg ennek lenne értelme.
Dátum: 2017.06.26. 19:18:03
A v6-os karaktered gyakorlatilag simán lehetne top lassított, miért nem az, ha már akkora űber istenkirály top lassítottnak lenni? Nem mellékesen mondhatni hogy a toplassításnak meg vannak számlálva a napjai.
Dátum: 2017.06.26. 13:04:49
Persze semmi rosszat, csak hogy őszinte legyek, 99.9% hogy nem lesz semmilyen változás, ha lesz is, félek hogy valami olyan ötlet tetszik meg Miklóséknak, ami gyakorlatiag többet árt mint használ, ezért kértem meg a fórumozókat, mármint aki a témában ötletel, hogy jobban gondolja át a javaslatát, még elölre meg is köszöntem.
Dátum: 2017.06.26. 11:19:37
Tudom hogy nem villogtatom a tudásomat a témában, de nem vagyok teljesen sötét az ügyben, ha nem tűnt föl, hidd el igazat mondok. Nem kellene a könyvet a borítójáról megítélni.
Dátum: 2017.06.26. 09:56:02
Gyakorlatilag egy több mint 3 éves játékelemről beszélünk, csoda hogy még csak most kavart ekkora port a működési elve és mêg csak most újítanátok, persze jó nêhány marhasággal is. Nem szólok bele hisz gyakorlatilag a tápolás miatt szb-zek, de azért örülnék neki, ha a nagy lelkesedésetelkel nem olyan változásokat csináltatnátok meg amivel megszívattok, köszi.
Dátum: 2017.06.25. 21:34:08
99,99% hogy nem veszi figyelembe.
Na de mi ebben a buli a kreálónak, a gyorsan hanvadó újdonság öröme mellett miért érdemes még szörnyeket kreálni?
Nem mondtam hogy elfogadtam, azt fogadtam el hogy Miklós csak azt csinálja meg amit Miklós akar. Most mondjuk lehet beígéri hogy átgondoljâk a dolgot, msjd nem lesz belőle semmi, szokás szerint.
Javasoltam és nem fogják, pont azért nem hogy lenyomja a többi cucc találási esélyét.
Amikor inaktiválják a toplassítást, onnamtóljobban jönnek majd a szintek.
Dátum: 2017.06.12. 12:49:36
A szint maximalizálással és a toplassítás eltörlésével mi a helyzet?
Dátum: 2017.06.12. 09:59:47
Hát igen, nézve a válasz lehetőségetek, nagyon könnyű rosszat jelölni.
Dátum: 2017.06.06. 20:39:15
Osztom a véleményedet.
Dátum: 2017.06.06. 19:57:35
A v6-on az alapos tanunás nem hat a tp-re.
Dátum: 2017.06.06. 19:27:54
Hát nem mondanám legyőzhetetlen terminátornak a karakterem, itt a szintemen nézve se alegerősebb, ap pont sincs az egekben, a v2-n tudok vizsgálódni és néha meg is teszem, hát ott is akad akinek nem vagyok lehetetlen falat, többi világra nem látok rá. Aki cápa az itt is cápa, plussz nem árt figyelembe venni hogy itt nem lehet az ember túl sikeres pok, a toplassítás használatához meg minden erőforrást fel kell hasznâlnunk. Végül, ha a v5 kapunyitása nem okozott jelentős gondot, akkor a v6 talán annyit sem fog.
Dátum: 2017.06.06. 16:44:36
Nyugi, még nem most lesz az a világ váltási roham, majd max ha valóban megszűnik a toplassítás, minek kapkodná el bárki is, pláne hogy nincs visszaút, plussz azok akiket veszélyes cápának tartatok, azok köszönik de hazai pályán is cápák, ha mégis új élőhely után néznek, azt alaposan meggondolják szerintem.